SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1 bucuk senedir evli biriyle beraberim ve ayrılamıyoruz her bıraktığımda oda beni bırakmıyor onu gerçekten seviyorum eve gitmeyip beynimle kaldığı günler çok ayrılmasını istemiyorum çocuğunu çok seviyor bunu biliyorum ama son zamanlarda iletişimimiz azaldı ama hep yanlış düşünüyorsun diyor whatsapta birileriyle konusuyor beni bazen 1 gün aramadığı oluyor ben ç. İçiykem kimle konusuyorsun diye hesap soruyor bana fazla güveniyor kıskançlıkları çok nadir çünki hiç yalan söylemedim ne zaman arasa bakıyorum aramızda ki ilişkide asla maddi bir durum söz konusu değil bu uda biliyor hiç bir isteğim olmadı bu zamana kadar ki durumu iyi ailesinden iş yerinden bizi bilenler var ben üzülünce hemen ilgileniyor yada ufak tartısmalar oluyor ama sadece kaldığımız günler var önceden dısarı çıkardık bunlar azaldı şimdi diyeceksiniz bu adam zaten eşini aldatıyor seni mi aldatmasın bilmiyorum öyle bir his olustu sadece cinsellik olmaya başladı sanki yada bana öyle geliyor ben ondan. Başka hiç kimseyi göremiyorum tip olarak hiç tarzım değildi gerçekten güzel bir kadınım aşkın gözü körmüş sonu yok biliyorum tüm acıyı üzüntüyü tek başıma yaşıyorum onlar hayatına devam ediyor ayrılsamda mahfolurum aldatılıyor muyum bilmem lazım. Geç saatte whatsapp gündüz öyle başkası olsa ben 1 bucuk yıldır nasıl olayım ayrılmıyoruzda hep heyecanla yanımda kavga etsemde sakinleştirir ki çok dırdır biriyim şimdiye kadar yeter derdi bilmiyorum saçma bir haldeyim
Evli sevgilinin seni aldattigindanmi supheleniyorsun vah vah

Sen onun için sadece bir ihtiyaç malzemesisin heyecan oluyo tek fark o onun icin

Asla bosanmaz istesende

Bu arada Allah b. Lnizi versin Tez zamanda😊

Haberlerde her gun en az 2 kadin oluyor 😞 kimi kocasi kimi cikma teklifini kabul etmemis vs.. maalesef ulkede yaptirimlar yok,milletin gozu donmus vaziyette yasalarin caydiriciligi ortada..
Ben sizin yasam sartlarinizi ne tarz bir muhitte yasadiginizi bilemem.belki yasadiginiz cevrede gereklidir.korkuyorsunuzdur.ama sikayetinizi de edin.bakkn 4 yildir suren bir davam var.evet suruyor
En son devreye aile ve sosyal politikalar girdi.su an kamu davasi oldu.biliyorum.elbet ceza alacak.vazgecmicem.siz de gevmeyin ki azalsin bu pislikler

Bu tarz olaylara "Yuvamızı yıkmayın pis metresler" diye yaklaşan kadınlara seslenmek istiyorum:

Kemal'iniz efendi efendi otururken, şuh kadınlar gelip koçum aslanım diyerek, Kemal kadına, hayır yapma dedikçe üstüne üstüne gittiklerini falan sanıosunuz...Oyle değil şöyle oluyor; adam 4 bir yanda aranıyor zaten, dertleşme ayağına yaklaşıyor veya bişeyi bahane ediyor...Bu işi %90 erkek başlatıyor...Erkek istemediği sürece hiçbişi olmaz bunu kafanıza sokun bence...

Erkek iradesi ile kadın iradesini ayrı kefelere koyup, erkeğe "baştan çıkarılan", kadına ise "baştan çıkaran" damgasını vuran zihniyetler yüzünden erkekler bu halde zaten...İnanmıcaksınız ama erkekler de isterse kadını baştan cıkarır hatta cok daha ustaca
Sizin başınıza aynısı gelse acaba konu sahibi gibi olmazmisiolmazmisiniz emin olun konu sahibi gibi çok kadın var burda sadece konu sahibi açık yüreklilikle anlatmış durumu kimde 2. Kadınlari suclamasın zor ama yapabilecek bir şey yok eveli kadın kendini çocuklara bakmayı ev işi yemek yapmaya odaklanıyorlar. İşte böyle olonca 2. Kadın devreye giriyor kimse istemez 2. Kadın olmayı ama işte başına gelmeyen bilemez.
Vesikaliyarim lütfen eloselosun yazdıklarını okuyun😁

Hankmefendi kafanizi kaldirip ne hapmaya calistigini neden sormuyorsunuz?rahatsiz ediliyorsaniz gidiuosunuz savciliga.sikayetci oluyorsunuz.emin olun evet uzunbyillat aliyor ama o kisi ceza aliyor.tecrubeyle sabit.hala devam eden bi davam var
İnsallah kazanirsiniz davanizi.. evet uzun yillar suruyor biliyorum ama bu adalet sistemine guvenmiyorum..savciya sikayet ederim hani kanitim? Hani sahit? Bunlar da onemli..

Bunun ucuzlukla hiç bir alakası yok siz benim için kolay mı sanıyorsunuz acaba bende asla dediğim bir şeyin içindeyim
Hep ayni bahane bende asla derdim ama oldu bla Bla herif tipim deil yazmissin ozaman geriye iki seçenek kaliyo herif para yediriyo veya sen evli erkeklerden hoslanan bir...... Sin

Sizin başınıza aynısı gelse acaba konu sahibi gibi olmazmisiolmazmisiniz emin olun konu sahibi gibi çok kadın var burda sadece konu sahibi açık yüreklilikle anlatmış durumu kimde 2. Kadınlari suclamasın zor ama yapabilecek bir şey yok eveli kadın kendini çocuklara bakmayı ev işi yemek yapmaya odaklanıyorlar. İşte böyle olonca 2. Kadın devreye giriyor kimse istemez 2. Kadın olmayı ama işte başına gelmeyen bilemez.
2. Kadın oldum yani diyosun .3 gün önce öyle demiyodun asla girmem kimsenin hakkına diyordun noldu bacım?

Çüş, oha, yuh..

Igrenc zihniyetler. Ivet erkekler hint kumasi. Akli beyni, ahlaklari yok. Olmasina gerekte yok dimi. Neticede tekrar "kedi gibi eslerin koynuna giriyorlar". Haklari tabi mazallah pipili olunca, tabiki farkli kadinlar ile beraber olunur.

Kadinsan önemli olan nikahli olmak, kürkcü dükkani olmak. O halde her sekilde ahlakli ve cinsel obje degilsin. Statü muhtesem. Metres olmak tüh kaka tabi ki. Statü yok bisey yok. Belediye sana sevisme hakki vermiyor cok üzücü bir durum.

:işsiz:

Kimsede demiyor ki asil kötü olan, sürekli aldatan, kadina deger vermeyen adam ile beraber olmak. Bu tabloda ne fark var nikahli es ve metresin? Ikiside bir adami paylasmaya razi.
Ayy muhteşemsinnn. Aklı başında bir yorum okudum sonunda, bu arkadaşlar kendileri aldatılıyor gibi tribe giriyorlarda ondan bu hırsları 😂😂

Bu arada şunu da diyim, iş yerinde biz kız var ve başka bi bölümden evli bi adamla gönül ilişkisi oldu. Gizliydi tabi ama öğrenen öğrendi. Ilişkileri başlamadan evvel de adamın eşiyle olan ilişkisinin iyi olmadığınu ve çocuk için devam ettiğini söylüyordu. Daha sonra bu iş yerin de ki kızla ilişkileri başladı, ve adam karısından boşandı. Kızla beraberler şimdi. Hani konu sahibini taşlıyorsunuz ya tek o suçlu gibi, aman dikkat edin ben bu örneği gözümle gördüm...

Bir defa bu cahiller bunu ayirt edemiyor bosanmak dunyanin sonu deil seni sevse bosanirdi o kadinda kendi hayatina bakardi hem pekmezim dokulmesin hem neyse

Bosansada gene cocugugla ilgilenir ama adam karisini seviyo seni kullaniyo herkesin etiketi belli seninki ni yazmayim anla M ile baslar çok anlam tasir

E yok artik.kadin ev isine odaklanmak istiyordu zaten😂erkek ev hayatina yardim etse kadinin kendine ait alani olsa desen iyi niyetle yaklasiyor derim ama bu ne?kadin ev isi yapiyor kocayla ilgilenmiyor o nedenle zavalli ikinci kadin masum köylü magdur kocayla ilgilenmek zorunda kaliyor gibi olmus😂😂😂😂😂zavalli 2.kadin yazik ona zavalli koca yazikkkkk tum suc ev isi yapan kadinda zaten

E tabi seninde evli sevgilin vardı, bu saçma sözlere inanarak mi kandırıyorsun kendini?

Sende birgün evlenirsen eşinde seni bu sebeplerle aldatır inşallah.

Ne utanmazsın yahu, ahlaksızım diyemiyorsun da, başına gelmeyen bilemez diyorsun. Ayrıca ikinci kadın değil metres daha ağırını da yazarım ama ban almaya değmezsin.

1 bucuk senedir evli biriyle beraberim ve ayrılamıyoruz her bıraktığımda oda beni bırakmıyor onu gerçekten seviyorum eve gitmeyip beynimle kaldığı günler çok ayrılmasını istemiyorum çocuğunu çok seviyor bunu biliyorum ama son zamanlarda iletişimimiz azaldı ama hep yanlış düşünüyorsun diyor whatsapta birileriyle konusuyor beni bazen 1 gün aramadığı oluyor ben ç. İçiykem kimle konusuyorsun diye hesap soruyor bana fazla güveniyor kıskançlıkları çok nadir çünki hiç yalan söylemedim ne zaman arasa bakıyorum aramızda ki ilişkide asla maddi bir durum söz konusu değil bu uda biliyor hiç bir isteğim olmadı bu zamana kadar ki durumu iyi ailesinden iş yerinden bizi bilenler var ben üzülünce hemen ilgileniyor yada ufak tartısmalar oluyor ama sadece kaldığımız günler var önceden dısarı çıkardık bunlar azaldı şimdi diyeceksiniz bu adam zaten eşini aldatıyor seni mi aldatmasın bilmiyorum öyle bir his olustu sadece cinsellik olmaya başladı sanki yada bana öyle geliyor ben ondan. Başka hiç kimseyi göremiyorum tip olarak hiç tarzım değildi gerçekten güzel bir kadınım aşkın gözü körmüş sonu yok biliyorum tüm acıyı üzüntüyü tek başıma yaşıyorum onlar hayatına devam ediyor ayrılsamda mahfolurum aldatılıyor muyum bilmem lazım. Geç saatte whatsapp gündüz öyle başkası olsa ben 1 bucuk yıldır nasıl olayım ayrılmıyoruzda hep heyecanla yanımda kavga etsemde sakinleştirir ki çok dırdır biriyim şimdiye kadar yeter derdi bilmiyorum saçma bir haldeyim
Bi psikologa git bence. Senin durum baya kötü elin kocasini kendi kendine sahiplenmişsin birde cok asikmis bak baaakk milletin kocasini niye kirkaniyorsun kadinlarin adini kirletiyorsun sen yaa bu ne hadsizlik

Evet aldatılıyorsun karısı ile. İkiniz de iğrençsiniz. Hadi o herif kendini karım benle ilgilenmiyor diyerek başkalarını arıyor peki sen ne diye evli adamlasın. Bekarların köküne kibrit suyu mu döküldü? Bırak şu herifi iğrençliği ile kendini de o iğrençliğe çekiyorsun.

Ayy muhteşemsinnn. Aklı başında bir yorum okudum sonunda, bu arkadaşlar kendileri aldatılıyor gibi tribe giriyorlarda ondan bu hırsları 😂😂

Bu arada şunu da diyim, iş yerinde biz kız var ve başka bi bölümden evli bi adamla gönül ilişkisi oldu. Gizliydi tabi ama öğrenen öğrendi. Ilişkileri başlamadan evvel de adamın eşiyle olan ilişkisinin iyi olmadığınu ve çocuk için devam ettiğini söylüyordu. Daha sonra bu iş yerin de ki kızla ilişkileri başladı, ve adam karısından boşandı. Kızla beraberler şimdi. Hani konu sahibini taşlıyorsunuz ya tek o suçlu gibi, aman dikkat edin ben bu örneği gözümle gördüm...
Bunda bi sey yok adam asik olmus bosanmis.ayni sey degil

Evet karısıyla seni aldatıyor! Evli çocuklu adam sana ne vaadedebilir?? Hamile kalsan sevinecek mi sanıyorsun? O yavruyu topluma yaftayla dünyaya getireceksin! Annen baban yok mu duysalar kalp krizi geçirseler? Kadın kapına gelse yavrusuyla ne diyeceksin? Ayrıl ben evlencem mi? Adama ayrıl beni al desen ne diyecek sence? Selamın kavlen.. kendine gel.. yolun yol değil. Hiç bir kadın bu denli aldatılmayı hak etmiyor. Hayatını bir hiç uğruna ziyan etme. Ne aşklar unutuluyor. Sen de unut. Hayata bir kere geliyorsun 40 milyon erkek var türkiyede. Çata çata evli adama mı çattın.
Kocana sahip ciksaydin die Mahalle karisina baglicak iste bu zekadan ne beklenir gencligini namusunu bir okuzun yataginda harciyo adina ask dio eyy ask ne hallere dustun sen

E tabi seninde evli sevgilin vardı, bu saçma sözlere inanarak mi kandırıyorsun kendini?

Sende birgün evlenirsen eşinde seni bu sebeplerle aldatır inşallah.

Ne utanmazsın yahu, ahlaksızım diyemiyorsun da, başına gelmeyen bilemez diyorsun. Ayrıca ikinci kadın değil metres daha ağırını da yazarım ama ban almaya değmezsin.
Kimse kimseye hayatı ve yaptıkları ile ilgili ağır laf edemez ve asla başina gelmeyen bilemez

Ben asla böyle bir insan değildim karaktersiz hiç değil ama seviyorum evet en büyük suç benim huzurla uyuyamıyorum bile ama ayrılamıyorum da
Ya insanlar senelerce onlari buyuten aileleri olunce ona bile alisiyir sen nasil bi embesilsin adam EVLI suan kendimi karisinin yerine koydum ve sana kuffur yazmamak icin zor tutuyirum bir de maddi bir bekkentim yok fakan zirva yapmissin kizim sen neyin kafasindasin yaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X