SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Milleti büyük konuşturmak için açtın galiba konuyu Allah sizi ıslah etsin ne diyeyim.Aldatılıyorum mu demişsin gülemedim bile kendine bunu yapma...

Bence siz evlenin çünkü siz birbirinize layıksınız Senin gibi iğrenç bir kadına onun gibi iğrenç bir adam layıktır..İnş karısı o pisliği boşar donuna kadar alır her şeyini de siz de zelil ve rezil bi hayat yaşarsınız.. G Gulenyuzlerrr iniz Solsun sizin ikiyüzlüler KİN kusuyorum şu an sana ve o lanet herife

1 bucuk senedir evli biriyle beraberim ve ayrılamıyoruz her bıraktığımda oda beni bırakmıyor onu gerçekten seviyorum eve gitmeyip beynimle kaldığı günler çok ayrılmasını istemiyorum çocuğunu çok seviyor bunu biliyorum ama son zamanlarda iletişimimiz azaldı ama hep yanlış düşünüyorsun diyor whatsapta birileriyle konusuyor beni bazen 1 gün aramadığı oluyor ben ç. İçiykem kimle konusuyorsun diye hesap soruyor bana fazla güveniyor kıskançlıkları çok nadir çünki hiç yalan söylemedim ne zaman arasa bakıyorum aramızda ki ilişkide asla maddi bir durum söz konusu değil bu uda biliyor hiç bir isteğim olmadı bu zamana kadar ki durumu iyi ailesinden iş yerinden bizi bilenler var ben üzülünce hemen ilgileniyor yada ufak tartısmalar oluyor ama sadece kaldığımız günler var önceden dısarı çıkardık bunlar azaldı şimdi diyeceksiniz bu adam zaten eşini aldatıyor seni mi aldatmasın bilmiyorum öyle bir his olustu sadece cinsellik olmaya başladı sanki yada bana öyle geliyor ben ondan. Başka hiç kimseyi göremiyorum tip olarak hiç tarzım değildi gerçekten güzel bir kadınım aşkın gözü körmüş sonu yok biliyorum tüm acıyı üzüntüyü tek başıma yaşıyorum onlar hayatına devam ediyor ayrılsamda mahfolurum aldatılıyor muyum bilmem lazım. Geç saatte whatsapp gündüz öyle başkası olsa ben 1 bucuk yıldır nasıl olayım ayrılmıyoruzda hep heyecanla yanımda kavga etsemde sakinleştirir ki çok dırdır biriyim şimdiye kadar yeter derdi bilmiyorum saçma bir haldeyim
Eşini sizinle aldatıyormuş ama sizi aldatmaz bence. Kesin yani niye aldatsin? korkmayın bak seviyormuş sizi guzelmissiniz de. Bu adam hamuru bozuklardan değil adam gibi adam ne de olsa!!!

Bizim burada var bi adam.
Acayip zengin.
Bir sitede 4 dairesi var.
4 daire de farklı 'sevgilisi'
Buralarda sevgili denmiyor sen gibilere.
Ama ban yemek istemiyorum.
Saygıyı da bozmak istemiyorum.
Neyse

Bu tarz olaylara "Yuvamızı yıkmayın pis metresler" diye yaklaşan kadınlara seslenmek istiyorum:

Kemal'iniz efendi efendi otururken, şuh kadınlar gelip koçum aslanım diyerek, Kemal kadına, hayır yapma dedikçe üstüne üstüne gittiklerini falan sanıosunuz...Oyle değil şöyle oluyor; adam 4 bir yanda aranıyor zaten, dertleşme ayağına yaklaşıyor veya bişeyi bahane ediyor...Bu işi %90 erkek başlatıyor...Erkek istemediği sürece hiçbişi olmaz bunu kafanıza sokun bence...

Erkek iradesi ile kadın iradesini ayrı kefelere koyup, erkeğe "baştan çıkarılan", kadına ise "baştan çıkaran" damgasını vuran zihniyetler yüzünden erkekler bu halde zaten...İnanmıcaksınız ama erkekler de isterse kadını baştan cıkarır hatta cok daha ustaca
Siz de mi bastan cikanlardansiniz yoksa?

Hayatım önce şu konuda bir anlaşalım. O senin sevgilin değil, başkasının kocası. Bak böyle düşününce her şey netleşti dimi? Yüreği olsa karısını boşar sana öyle gelirdi. Yüreksiz bir herifle neyin hayalini kuruyorsun hala? Hiçbir dinde, hiçbir ahlak yaklasiminda bunun yeri yok. Kendine bu kötülüğü etme ve vazgeç daha da geç olmadan.

Bu tarz olaylara "Yuvamızı yıkmayın pis metresler" diye yaklaşan kadınlara seslenmek istiyorum:

Kemal'iniz efendi efendi otururken, şuh kadınlar gelip koçum aslanım diyerek, Kemal kadına, hayır yapma dedikçe üstüne üstüne gittiklerini falan sanıosunuz...Oyle değil şöyle oluyor; adam 4 bir yanda aranıyor zaten, dertleşme ayağına yaklaşıyor veya bişeyi bahane ediyor...Bu işi %90 erkek başlatıyor...Erkek istemediği sürece hiçbişi olmaz bunu kafanıza sokun bence...

Erkek iradesi ile kadın iradesini ayrı kefelere koyup, erkeğe "baştan çıkarılan", kadına ise "baştan çıkaran" damgasını vuran zihniyetler yüzünden erkekler bu halde zaten...İnanmıcaksınız ama erkekler de isterse kadını baştan cıkarır hatta cok daha ustaca

Adami pohpohladigimimi nerden cikardiniz? O pislik haysiyetsiz elime geceydi ayni oranda soverdim bu beyinsiz kiza sovdugm gibi. Hic merak etmeyin hanfendi her birine yetecek kadar kufurlerim vardir reportuarimda.

Bundan bunu cıkardıysan ne diim ki ben...cvp bile vermeye luzum gormuyorum...ben ne diorum tamburam ne çalıyor
Evliyim ama mutsuzum sloganina bile isteye karsilik veren kadinin adidir metres..
Evli oldugu sonradan ortaya cikip halen devam eden kadinin adida metrestir..

Konudaki adam bu kadin olmasa bir baskasiyla olacakti illaki..ama bu kadin bile isteye halen devam ediyorsa kusur ikisindede vardir esittir..

Erkek %90lik her ne yapiyorsa yapsin.. kadin iradeli olacak..olamiyorsa erkekten farki yoktur.
Konu sahibi farkina vardigi an is degistirecekti..tlf ev adresi vs degistircekti..adamin kollarina atlamak yerine.

Evliyim ama mutsuzum sloganina bile isteye karsilik veren kadinin adidir metres..

Konudaki adam bu kadin olmasa bir baskasiyla olacakti illaki..ama bu kadin bile isteye halen devam ediyorsa kusur ikisindede vardir esittir..

Erkek %90lik her ne yapiyorsa yapsin.. kadin iradeli olacak..olamiyorsa erkekten farki yoktur.
Konu sahibi farkina vardigi an is degistirecekti..tlf ev adresi vs degistircekti..adamin kollarina atlamak yerine.

Konu bu değil...sen bana direkt sen de mi baştan çıktın demişsin...Biri bişeyleri gözlemleyip anlattı diye, yoksa sen de mi demek ancak sığ ve örümcekli zihniyetin işaretidir

Güle güle kullanın sınırlı sayıda çıktı zaar sizinkinin pipisi o yüzden toplaşıp danaya girer gibi ortak kullanıyorsunuz..gerçekten mideniz bulanmıyor mu ya neyse kafalar prıl pırıl ben kaçar..

konu sahibi bu yorumdan sonra hala tiksinmediyse :)... ög oldum resmen, ama cok güzel özet gecmisin

Ben bu zihniyetten nefret ediyorum.adam bana yaziyo diye ben niye isimi duzenimi degistireyim hanimefendi.bir gerizekali bana asiliuor diye niye yerimden olayim? Evli oldugunu mu ogrendim yol veririm bakmam yuzune.gidecek biri varsa o ben olmam.gecenki konuda da aynisi yazildi.kadinin kadina yaptigi zulum diyorsunuz ya bu da zulum.
Evli kadin kendisini aldatan esini bosayacak kadar haysiyetli olacak,diger kadin da evli adamla beraber olmayacak dik duracak.bu kadar.kimsenin o cok degerli killi kocasi bana asik olmus diye ojemjn rengini bile degistirmem.o kadar....ayh sinirlendim:KK11:

Kemalim yapmaz kadin bastan çıkartmıştır diye bir düşüncem asla yok. Erkek istemezse asla bir ilişkiyi başlamazdı. Buna katılıyorum.

Ama bir konuda katılmıyorum. Bir kadın eğer karakterliyse onuru gururu varsa herşeyi geçtim kendisine saygısı varsa asla bir erkek bastan cikaramaz. Mümkün değil. Adamdan hoslandi ama evli olduğunu anladigi an bicak gibi keser atar. Başıma geldi 2 3 kere. Ne yapıp beni baştan çıkarabilir ki?
Hatta birisini heryerden engelledim. Bana başka numaradan Dubaiye göndereyim seni tek başına. Kafanı dinle tatil yap geldiğinde konuşalım dedi. Yanlış anlaşılmasın çok eski tanıdığımdi evli olduğunu bilmiyordum. Aradı konuştum bir kac kere ve öğrendim bitirdim. Sevgili falan olduktan sonra anlamadım yani.

Büyük konuşmiyim başıma gelmesin muhtaç olmiyim ama başkasıyla aynı yatağa giren adam ne yaparsa yapsin beni etkileyemez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X