sevgilim eski kız arkadaşları ile görüşüyor bıktım :(

eski sevgilisiylemi görüşüyor...kafamçokkarıştı
bunu bildiğin halde daha neyi düşünüyorsun.. ne diyeceğimi bilemedim.. :bbo:

Eski sevgiliyle görüşmekmi bunun neresi normal
Boşuna vaktini geçirme canım sonra çok üzülürsün
Hakkında hayırlısı olsun

bence erkek arkadaşının yaptığı çooooook yanlış.bitmiş gitmiş ne demek görüşmek.madem görüşecek neden ayrıldı.şuanki ilişkisine saygısı yokmu..bu benim için kavga sebebidir.onun yaptığını ben asla yapmam çünkü

eskılerle gorusmek buyuk bı hataymıs, belkı bılmıyodur belkı dogru gelıyodur ona ama hata bu durum, cok da dogru gelmedı ınatla gorusmek ıstemesı.... kopma raddesındeysenız dogru dusunuyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
bu yazdıklarına inanıyosan hala nasıl yanıt bekleyebilirsin ki.sanırım kimse devam et demicektir.ne gerek var ki kendini yormaya.bırak kiminle mutluysa onunla kalsın

bi ilişkide en önemli şey güvendir.
güvenemyiorum gibi bi tabir kullanabiliyorsan o ilişki zaten bitmiştir
önümüzdekilere bakalım diyip hadi bay bay kuzum ben gidiyorum diyceksin o adama..
oda çapkınlığıyla mutlu mesut yaşasın..
eski sevgiliden de arkadaş filan olmaz...OLMAZ! hele ki eski sevgiliyle konuşan erkekten sağlam pabuç hiç olmaz.

ben o sevgiliyi alır dörtle çarpar beşe böler popoyada okkalı bir tekme atar missss gibi uğurlarım.çok şımarmış o belli.ya kal şımartmaaya devam et.yada ilk söylediklerimi uygula huzura er.deeeeğğğğmezzzzzza.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
aslında bazı erkekler gerçek yüzlerini daha flört ederken gösteriyor fakat kızlar anlamak istemiyorlar devam etmek ve ayrılmamak için ellerinden geleni yapıyorlar.evlenincede ben ne yaptım diye kafalarını vuruyorlar.böyle biriyle neden berabersiniz anlayamadım.ilerde evlenicede aldatılmak içinmi?acı çekmek içinmi?ya bırakın gitsin.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…