sevgilim eski kız arkadaşları ile görüşüyor bıktım :(

EVRXIXMCE

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2008
23
2
Çok mu abartıyorum kızlar bilmiyorum ama ben eski sevgilimle görüşmüyorum bunun doğru olmadığını düşünüyorum ama sevgilim bunun normal olduğunu söylüyor aslında bazen yalanlarını yakalıyorum sanırım iki tarafıda sağlama alıyor yani bilirsiniz erkekler sağlamcıdır hep bi tarafta hazır birileri bulunsun isterler iki tarafada umut verirler artık ne yapacağımı bilemiyorum

benim eşimde karşılaştığınde eski kız arkadaşları ile selamlaşıyor hatta konusuyoruz falan ama öle samimiyet görüşme falan yok .heleki bensiz asla görüşmez...

ne demek ya "iki tarafıda sağlama alıyo" yuhh yaniii
ben senin yerinde olsam çekilirim bir tarafı kırılsın bakalım ne olacakk klava:
yaa böyle insanlara niye prim veririz ki anlamıyorum
sevgilin üstelik nişanlın yada kocan değil
hey Allah ım ya hadi biz mecburuz evliyiz ayrılamıyoruz
size noluyo kaydirigubbakcemile

çık bu ilişkiden lütfen kendini aşagılama artık.sevmiyor seni ben de yasadım benzer seyler ve acısı kısa sürdü unuturusun kimbilir bilmedigin ne haltlar yiyor daha..alnında enayi mi yazıyor ona boyun borcun mu var sebep ?hala nedne yanındasın ki sırt üstü bırak onu..eski sevgiliyle görüşmek benim kitabımda yazmaz yazamaz

Aşkın gözü kördür derler ya doğru ilişkimizin en başından beri her söylediğine inandım ama arkadaşlarım dışardan bakabiliyorlar ilişkimize herkes kötü sadece o mu iyi diyorlar yani şu kız sana şöyle baktı dediğim zaman bende birşey yok o bana asılıyor diyor ama ben öyle düşünmüyorum artık yani bir erkek umut vermezse kadın bakmaz sonumuz ne olacak hiç bilmiyorum ona güvenemiyorum

bırak yaaa kaydirigubbakcemile
niye bu kadar sitrese sokuyorsun ki kendini,ne mecburiyetin var yaa
bi tarafını kaldırıyosun o kendini beğenmişin :mymeka:
birde bu kız sana bakıyor diyemi soruyosun sengözlerimebaksanab
ayyy bayılazaammm mirmirmirmir

O bana asılıyor.Bir bakmayla asılmamı olurmuş...

Aşkın gözü kör ama bu akdarda değildir.Boynuzlarını cümle aleme gerile gerile göstircek kadar değildir. Hiç kusura bakma.

Önce aklında bitirmeye bak ve ilişkine sonnoktayı koy derim.

Ne demek eski kız arkadaşıyla konuşmalar görüşmeler...Eski ya eskide kalır yada ben araalrından cekilirim ne halleri varsa görsünler:1closedeyes:

Ya neden güvenmediğiniz,hareketlerini beğenmediğiniz adamla görüşmeye devam ediyorsunuz ki?

Cok sacma cok gereksiz, madem sadece dosthane bir sekilde görüsüyor eski kiz arkadasi ile ve bunun gayet normal oldugnu savunuyor o zaman sende eski erkek arkadasinla görüs...yerimseniben

Bakalim o zamanda öyle ilimli olucakmi???:1closedeyes:

Ah bu erkekler kendilerini ne saniyorlar anlamiyorum, gerci biz kadinlarda cok hataliyiz sevmek cekmektir diye kendi kendimizi yipratip duruyoruz iste....-tatlicadiarzu-

bu aşkta mutlu son göremiyorum ben, yol ver gitsin şakkıdı

ya özgüvenin, ya bu işe yaramaz herif
bi an evvel kararını ver
unutma terk edilirsen unutulursun
ama terk edersen efsane olursun

bu aşkta mutlu son göremiyorum ben, yol ver gitsin şakkıdı

ya özgüvenin, ya bu işe yaramaz herif
bi an evvel kararını ver
unutma terk edilirsen unutulursun
ama terk edersen efsane olursun

yavruya bak ne afilli söz o öle
neyse konuya dönersek
canım güvenmediğin bir adamla ne işin var günlerini onunla harcıyorsun

Güvenemiyosan ayrıl bence.
güvensizlik kötü bişey ilerde daha çok üzülürsün.
çok seviyorsundur ayrılamıyorsundur ama güvenmediğin biriyle bir ömür geçmez. Hep şüphe edicene şimdi ayrılman daha hayırlı bence.
hakkında hayırlısı inşalllah...

evrimcim yeni evliyken bir bayram ziyaretinde eşim bir çocukluk arkadaşını gördü (kız), aaaa o da ne, baktım bunlar sarıldılar, şapur şupur öptüler yanaklarından, hiççç kusura bakmasın, ben çocukluk arkadaşlarımın boynuna sarılıp öpüyor muyum (erkeklerin), bir bakış attım buna, kız da anladı tabi, çıkarken baktım sadece tokalaştılar,

diyceğim şu canım, sen eski erkek arkadaşlarınla görüşüyor musun? görüşsen eşin nasıl karşılar bir sor bakalım cevabı ne olacak?

ay canım ya sen evli değilmişsin, bu durumda diyceğim birşey yok, sonuçta herşeyi yapabilir, bağlayıcı bir durumu yok yani.

Normal değil....

Eski eskide kalır görüşülmez...

Görüşmemesini söyle devam ederse çık hayatından ...

neden görümesin ki? eğer adamına güveniyorsan nokta.
yani kıza arkadaşı gibi bakabiliyorsa sorun nerde? altın kafesemi kapatacaksınız? yada sokaktan biriyle konuşsun ama kız arkadaşıyla olmaz nasıl bi mantık?
konuşsun nasılsa sizi seviyor...

Bende tecrübelerime dayanarak söyleyebilirimki bir erkek eski kız arkadaşıyla görüşüyorsa birşeyler bitmemiştir ve kızı bir şekilde elinde tutmaya çalışıyordur ben bilemem kıza neler söylediğini sevgilimin bana anlattığı kadarını bilebilirim ya kıza ayrılabilirim gibi şeyler söylüyorsa bence eski sevgililerle görüşmek normal değil az önce sevgilimle birlikteydim ona bu durumun beni sıktığını söyledim kızlar benimle görüşmek istiyor diyor ben bir süre görüşmemeyi uygun buluyorum bakalım ne yapacak ilk yalnız kaldığı fırsatta koşacak mı kollarına kızın herkese teşekkür ederim

Hep öyle olur zaten,görüşmeyi kızlar ister. -tatlicadiarzu-
Görmüyor musunuz adamın hep bir bahanesi var işte.
Bir süre görüşmemek yerine hiç görüşmeseniz daha iyi olur sizin açınızdan.
Ummadığınız birşey görürseniz üzülürsünüz çünkü.

boşver böyle dengezisze konuşan bi adamla durma zaten sonra zülen sen olursun. üzülerek ilişkini devam ettirip hayal kırıklığına uğrayacağına terket bikere üzül.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…