Sevgilim benim yerime arkadasini tercih ediyor

Sen de buluşmayı iptal etmişsin ama sen de o gün spora gitmeseydin mesela ? Yaptığı hoş değil de sizin sorun tamamen arkadaşıyla buluşmasında.

2 ay sonra ünilere gidecegiz farkli sehirlere benimle de gecirebilecegi cok genis bir zamani yok ve ne bileyim sevgilim her zaman benim önceligimdir ben de onun önceligi olmak isterdim

'Spora gittim, dizlerim tutmuyor diye gelmedi yanima "yazmissiniz Neyse sürekli 2. Plana itiliyorsaniz ilişkinizi sorgulayın

'Spora gittim, dizlerim tutmuyor diye gelmedi yanima "yazmissiniz Neyse sürekli 2. Plana itiliyorsaniz ilişkinizi sorgulayın.
Evet biraz kapali bir cümle olmus o gitti demek istemistim haklisiniz bence de sorgulamaliyim

Ahahhaahaaha yani 9 aydir sevgilim öyle kolay bitmiyo bazi seyler
Çok haklısın çoluk çocuk yaşanmışlıklar kolay mi di mi
Sana söz vermiş gitmis arkadaşıyla görüşmüş nolucak ona daha çok değer veriyor senden önde tutuyor
Perşembenin gelişi çarşambadan belli aman kaçırma elinden kuzum sonra böyle sana kıymet vereni nerden bulcan di mi annem

Sız vermiyorsunuz arkadası veriyor demek ki

Ahahhaahaaha yani 9 aydir sevgilim öyle kolay bitmiyo bazi seyler
Duyan 9 yıl zanneder 9 ay dediğin nedir ki uzun bi süre değil :) sevgilinle gelecek düşünüyorsan şimdiden sinyalleri almalısın. Önceliği olmadığın bir ilişki sağlıklı değil, bu kişiyle evlenirsen daha beter yan rol olursun

Ya ahahahahah bilmiyorum yasim kücük ondan böyle hissediyorumdur belki

Ya evet bu sefer de arjadasi gitse annesi cikar gibi hissediyorum baya da anneci biri

Evet acik acik söylüyo bi de benim önceligim annem ana gibi yar olmaz falan diyo kafayi yicem
Herkesin annesi kıymetli benim de oğlum var evlendiğinde öncelik eşi olmalı sonuçta onunla bi aile oluyo artık. Yaşlar küçük sanırım

Kız kaç yıllık evlilikler bitiyor seni bu adam da tutan şey ne ?? Spora gitmiş bacakları agriyo bune ya ertesi gün koşa koşa arkadaşıyla buluşuyor eee sen sevgilin olduguna eminmisin yarın da kesin ani bı işi çıkar hasta olur bişi olur

2 ay sonra ünilere gidecegiz farkli sehirlere benimle de gecirebilecegi cok genis bir zamani yok ve ne bileyim sevgilim her zaman benim önceligimdir ben de onun önceligi olmak isterdim
Bence yavaş yavaş kendinizi soğutmaya çalışın. Burada kısıtlı zaman varken erteleyen kişi, başka şehire gittiğinde mesafeyi bahane eder. Sonuçta herkes fiziksel olarak yanında olacağı birini tercih eder. Özellikle bu yaşlarda daha da önemli bence.

Sizin için de geçerli. 9 ay nedir ki hem? Ben benzer durumda birinden 9 sene sonra ayrılmıştım. Ne oldu? Şahane bir adamla evlendim. Zaman çok kıymetli. Değer vermeyenlerin peşinden gitmeyin.

Ya erkekler cok iyi manipülasyon yapiyo yarin bi planimiz vardi iste zaten yarin cikicaz abartmasan mi falan diyo
Eee arkadaşı hemen yarından sonra tekrar senelik tatile mi gidiyormuşta size verilen sözü bozacak kadar acelesi varmış. Birden tutmayan dizlerine can gelmiş. 1 haftaya uzun süre demesi de ayrıca komik. Siz yarın ki plandan da çok emin olmayın. Mazallah serçe parmağını kapıya falan da vurabilir yanlışlıkla.

Topluca abartmışsınız ya. Bu kadar küçük konularla ilişki mi biter? Saygı mı zedelenir ?
Yanınıza gelecekmiş gelmemiş,o esnada başka bir plan gelişmiş ona uymuş. Yarın sizinle görüşeceği için de rahatça kabul etmiş. Belki yarın planınız olmasa arkadaşıyla görüşmeyi yarın alıp sizin yanınıza gelirdi.
Hayat akışında olur böyle şeyler. Ufak bir trip atılabilir tabi ama uzatmak,bunun kavgasını yapmak çok saçma

İki günde 48 saat var. Arkadaşıyla buluştu hadi diyelim 4 saat takildilar yine gelip seni gorebir. Spor yapti 2 saat uzanıp yine seni görebilir. Bulunabilirdiniz yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…