Sevgilim benim yerime arkadasini tercih ediyor

Kizlarr sinirlenmekte hakli miyim cok mu tepki veriyorum bilemedim dün sevgilimle bulusacaktik spora gittim dizlerim tutmuyo diye gelmedi yanima normalde bugün bulusacaktik bi erkek arkadasi var 1 hafta tatile gitmisti uzun zamandir görmedim onu deyip bu sefer de onla bulustu ben de sinir oldum yani sorun arkadasiyla falan bulusmasi degil ama bana söz verdiktwn sonra böyle bir sey yapmasina icerlesim baya haksiz miyim sizce bilemedim
Sana yapılan saygısızlığa susarsan hep bir fazlasıni yapacak

Haklisiniz galiba bahanesi de yarin planimiz var zaten yarin cikcaz nasil olsa gercekten benimle vakit gecirmek umrunda degil galiba
Eee 2 gün üst üste görüşecekseniz abartıyor olabilirsin.ilk konuya yorum yaptık doğal olarak.

Yani bu sürekli olan bişeyse sıkıntı tabi . Ama her gün buluşuyorsanız ve bu seferlik erteleyip arkadaşıyla buluştuysa abartılacak bişey yok . Belki görüşme sıklığını biraz azaltmalısınız, özlesin. Aynısını bi ara siz de ona yapın ödeşin.

Ki spor salonuna gelmek istememiş sanırım , spor yapacak modu olmayabilir yani gerçekten dizi de ağrıyor olabilir bayağı abartmışsınız bence.

Kizlarr sinirlenmekte hakli miyim cok mu tepki veriyorum bilemedim dün sevgilimle bulusacaktik spora gittim dizlerim tutmuyo diye gelmedi yanima normalde bugün bulusacaktik bi erkek arkadasi var 1 hafta tatile gitmisti uzun zamandir görmedim onu deyip bu sefer de onla bulustu ben de sinir oldum yani sorun arkadasiyla falan bulusmasi degil ama bana söz verdiktwn sonra böyle bir sey yapmasina icerlesim baya haksiz miyim sizce bilemedim
Arkadasini sizden daha cok seviyormus belliki. Ya da onlarla daha eglenceli vakit geciriyor da olabilir. Bence siz kendinize baska sevgili bulun. Hem sevgili hem de birbirinizin en yakin arkadasi olacaginiz biri mesela

Sizin yorumunuza denk gelmek içimi rahatlattı. Tek ben de mi anormalkik var diyordum.

Konu sahibi buraya konu açarken sadece iki kez buluşmanın sevgiliniz tarafından iptal ettiğini yazmışsınız. Tek bir olaya bakarak doğru sorunca varamayız.

Balık baştan kokar. Böyle erkekler ilk başta evlenince arkadaş ortamından soyutlanacağım, eskisi gibi sık görüşmeyeceğim der. İnanırsın. Evlendikten sonra daha beter hale gelir.

X