Sevgilim başkasıyla nişanlanmış?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
24 yaşındayım. İzmirliyim. Tek yaşıyorum.2 senedir hayatımda biri var kendisi 32 yaşında Rizeli ve orada yaşıyor. İzmir'e iş için geliyordu o zaman tanışmıştık. Biz uzun süre beraber olduk. Artık evlenicez gözüyle baktığım için bütün bunları yaptım. O ise gidip Rizeden bir kızla nişanlandığını söyledi. Büyük bir şok geçirdim. Böyle olması gerekiyor dedi. Onu sinirden patakladım. Şuan hala unutamıyorum onu. Ben ona saplantılı kaldım. Bu saatten sonra başkasıyla olmam mümkün değil. Ya o ya hiç. Onu o kızdan nasıl ayırabilirim.Ne yapacağım. Hamileyim yalanı atsam ortaya nişanı atar mı ?
Ohoooo Melisa Defne siz de her seferinde hikayeyi değiştiriyorsunuz ama:KK43:
Hani 2 aylık hamileydiniz🤷‍♀️ yaşı bir 25 bir 38 olan sevgilinizin karısı da hamileydi hani?

Siteye gelmediğiniz sürede kedi gibi 2 ayda doğum mu yaptınız? Adam da hangi ara boşandı hangi ara başkasıyla nişanlandı ?

Çakmak gazı mı kokluyorsunuz ne yapıyorsunuz?

Ohoooo Melisa Defne siz de her seferinde hikayeyi değiştiriyorsunuz ama:KK43:
Hani 2 aylık hamileydiniz🤷‍♀️ yaşı bir 25 bir 38 olan sevgilinizin karısı da hamileydi hani?

Siteye gelmediğiniz sürede kedi gibi 2 ayda doğum mu yaptınız? Adam da hangi ara boşandı hangi ara başkasıyla nişanlandı ?

Çakmak gazı mı kokluyorsunuz ne yapıyorsunuz?
Gerçek sanıp açıklama yapan kendime çok kırgınım abla.
Her defasında hemide😓🙄

ilk ve orta dereceli okullar açılsa da şu çocuklar da meşgalelerine dönse

ilk ve orta dereceli okullar açılsa da şu çocuklar da meşgalelerine dönse
Konuyu açan keşke o yaş grubu bir çocuk olsa, çocuk aklı bu kadar oluyor der geçeriz ama ben bu konuları açanın 18 yaş üzeri olduğunu düşünüyorum, eğer öyleyse durum vahim zira trolleme kapasitesi ilkokul 4 seviyesinde.

Bir de Karadenizliyle evli biri olarak diyorum, Karadenizli aileler kadar sabır zorlayan bir aile tipi daha yok. Geneli ataerkil, sabit fikirli, dediğim dedik, uzlaşım nedir bilmeyen tipler.
Benim eşin ailesine mesafeyi koyan, kendi içinde aile görüşüne zıt. Ona rağmen senede gördüğün 10 günde hayat enerjim bitiyor. Bu adam bi de anasının bulduğuyla evlenecek kadar anacı. O Karadeniz ailesi senin içinden geçer. Hiç çekilmez.
Lazlara gelin gelmiş bir Erzurumlu olarak sizin bu yorumuzuna canı gönülden katılıyorum. Karadenizliler ancak böyle tarif edilirdi.
Evlenecek ya da sevgili olacaklar lütfen bu paragrafı iyice okuyup anlasın.
Cidden A ya Z diyecek ve onun Z olduğuna kendilerini inandırabilecek kadar inatçılar, dediğim dedikler. Sabır sınıyorlar. Kolay insan asla değiller. (Kendi deneyimim eşim Laz.)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X