Sevgilim başkasıyla nişanlanmış?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kiz 24 yaşındayim demis. kart zampara 32
Kızzzz zampara deme hemserime 😂😂😂

Gider her haltı yerler sonra analarının görücü usulü bulduğu helal süt emmiş (!) Kızla evlenip onun da hayatinin içinden geçerler. Doğma büyüme rizeliyim asla rizeliyle evlenmem dedim. Zaten evlensem de beni bosarlardi 🤪🤪

Gider her haltı yerler sonra analarının görücü usulü bulduğu helal süt emmiş (!) Kızla evlenip onun da hayatinin içinden geçerler. Doğma büyüme rizeliyim asla rizeliyle evlenmem dedim. Zaten evlensem de beni bosarlardi 🤪🤪

benim daha dun surada bahsettigim karadenizin ilçesi de Rize'nin bi ilcesiydi 😅
Daha bu yaz,birkaç hafta önce eski iş arkadaşım - ki istanbulda hot tub'lu kulüp olduğunu onun storilerinden öğrendim, öyle alemci bir tipti- kendi memeketi olan Karadenizin ilçesinden, kapalı genç bir kızla nişanlanmış. Arkadasim da genc bu arafa, yakisikli, düzgün, hossohbet biri. Güzel meslegi var. Konuşsan ne kadar kendini geliştirmiş, ne kadar ileri görüşlü biri dersin. Ama barzoluk içten geliyor, genlerinde var bu tarz insanlarin
bunlar kendilerini ruslara, sehirli guzel kizlara layık görürler ama sonra memlekette köylüsü ile evlenirler

benim daha dun surada bahsettigim karadenizin ilçesi de Rize'nin bi ilcesiydi 😅

bunlar kendilerini ruslara, sehirli guzel kizlara layık görürler ama sonra memlekette köylüsü ile evlenirler
Aynen öyleler. Bir de öyle ileri görüşlü değil bildiğin ben ne dersem o olur anamdan izin almadan kapıdan çıkamazsın höt höt ederler. Arabada on koltuğa kv biner. Kp yanında konuşulmaz. Daha neleri var da o yüzden diyorum beni zaten bosarlardi diye

24 yaşındayım. İzmirliyim. Tek yaşıyorum.2 senedir hayatımda biri var kendisi 32 yaşında Rizeli ve orada yaşıyor. İzmir'e iş için geliyordu o zaman tanışmıştık. Biz uzun süre beraber olduk. Artık evlenicez gözüyle baktığım için bütün bunları yaptım. O ise gidip Rizeden bir kızla nişanlandığını söyledi. Büyük bir şok geçirdim. Böyle olması gerekiyor dedi. Onu sinirden patakladım. Şuan hala unutamıyorum onu. Ben ona saplantılı kaldım. Bu saatten sonra başkasıyla olmam mümkün değil. Ya o ya hiç. Onu o kızdan nasıl ayırabilirim.Ne yapacağım. Hamileyim yalanı atsam ortaya nişanı atar mı ?
Sen kendini hırpalatmak falan mı istiyorsun millete? Ailenin istediği bir nişan sen hamileyim dediğin için bozulmaz. Nişanlandığı kız tarafından bile o.. damgasını yer oturursun aklını başına al, dışarda onun gibisini 3 tanesi 50 liraya fırlatıyolar üstüne. Deli deli konuşma.

24 yaşındayım. İzmirliyim. Tek yaşıyorum.2 senedir hayatımda biri var kendisi 32 yaşında Rizeli ve orada yaşıyor. İzmir'e iş için geliyordu o zaman tanışmıştık. Biz uzun süre beraber olduk. Artık evlenicez gözüyle baktığım için bütün bunları yaptım. O ise gidip Rizeden bir kızla nişanlandığını söyledi. Büyük bir şok geçirdim. Böyle olması gerekiyor dedi. Onu sinirden patakladım. Şuan hala unutamıyorum onu. Ben ona saplantılı kaldım. Bu saatten sonra başkasıyla olmam mümkün değil. Ya o ya hiç. Onu o kızdan nasıl ayırabilirim.Ne yapacağım. Hamileyim yalanı atsam ortaya nişanı atar mı ?
Böyle alçak,şeref yoksunu adamların hayat görüşü "eğlenilecek kız,evlenilecek kız.Sizi hangi katagoriye koymuş bir düşünün isterseniz yol kazası diye önünüze bakın,aynı pencereden bakmadığıniz adamların arkasından zirlayip durmayın.Az kendinize saygınız olsun.Haaaa!!!!yok ben ayrılmam belamı arıyorum sürünmek istiyorum diyorsanız söyleyin sizi kuma metres alsın.Eminim buna hayır demez ....

Sen kendini hırpalatmak falan mı istiyorsun millete? Ailenin istediği bir nişan sen hamileyim dediğin için bozulmaz. Nişanlandığı kız tarafından bile o.. damgasını yer oturursun aklını başına al, dışarda onun gibisini 3 tanesi 50 liraya fırlatıyolar üstüne. Deli deli konuşma.
Senin yorumlarına bayılıyorum..katılıyorum şu adamlar niye bu kadar değerli oluyor ya,3 tanesini 50 liraya atarlar evet.

Siz ben misiniz:KK70:
Ben de Rizeliyim. Rize'de doğmuş büyümüş orada yaşayan biriyle evlenmek pişmanlıktır. 2-3 nesildir büyük şehre göçmüşse minik bir ihtimal düşünülebilir.

Oha 😄
Sandım nasıl unuturum diyecek

Seni istemeyen adamı ne yapacaksın daha 24 yaşındasın kimler gelir kimler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X