Sevgilim başkasıyla nişanlanmış?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kiz 24 yaşındayim demis. kart zampara 32
Kızzzz zampara deme hemserime

Gider her haltı yerler sonra analarının görücü usulü bulduğu helal süt emmiş (!) Kızla evlenip onun da hayatinin içinden geçerler. Doğma büyüme rizeliyim asla rizeliyle evlenmem dedim. Zaten evlensem de beni bosarlardi

benim daha dun surada bahsettigim karadenizin ilçesi de Rize'nin bi ilcesiydi
bunlar kendilerini ruslara, sehirli guzel kizlara layık görürler ama sonra memlekette köylüsü ile evlenirler

benim daha dun surada bahsettigim karadenizin ilçesi de Rize'nin bi ilcesiydi

bunlar kendilerini ruslara, sehirli guzel kizlara layık görürler ama sonra memlekette köylüsü ile evlenirler
Aynen öyleler. Bir de öyle ileri görüşlü değil bildiğin ben ne dersem o olur anamdan izin almadan kapıdan çıkamazsın höt höt ederler. Arabada on koltuğa kv biner. Kp yanında konuşulmaz. Daha neleri var da o yüzden diyorum beni zaten bosarlardi diye

Sen kendini hırpalatmak falan mı istiyorsun millete? Ailenin istediği bir nişan sen hamileyim dediğin için bozulmaz. Nişanlandığı kız tarafından bile o.. damgasını yer oturursun aklını başına al, dışarda onun gibisini 3 tanesi 50 liraya fırlatıyolar üstüne. Deli deli konuşma.

Böyle alçak,şeref yoksunu adamların hayat görüşü "eğlenilecek kız,evlenilecek kız.Sizi hangi katagoriye koymuş bir düşünün isterseniz yol kazası diye önünüze bakın,aynı pencereden bakmadığıniz adamların arkasından zirlayip durmayın.Az kendinize saygınız olsun.Haaaa!!!!yok ben ayrılmam belamı arıyorum sürünmek istiyorum diyorsanız söyleyin sizi kuma metres alsın.Eminim buna hayır demez ....

Senin yorumlarına bayılıyorum..katılıyorum şu adamlar niye bu kadar değerli oluyor ya,3 tanesini 50 liraya atarlar evet.

Siz ben misiniz
Ben de Rizeliyim. Rize'de doğmuş büyümüş orada yaşayan biriyle evlenmek pişmanlıktır. 2-3 nesildir büyük şehre göçmüşse minik bir ihtimal düşünülebilir.

Oha
Sandım nasıl unuturum diyecek

Seni istemeyen adamı ne yapacaksın daha 24 yaşındasın kimler gelir kimler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…