Sevgilim başkasıyla konuştuğumu öğrendi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya valla sana ne laflar söylerim ne laflar ama işte. Allah seni bildiği gibi yapsın lanet şey seni. Keşke sizin gibiler için de büyük yaptırımlar olsa.

Allah aşkına adamın peşini bırak senden kurtulup temiz bir hayat yaşasın.

Her haltı ye, yalanın biri bin para sonra çok utanıyorum... utanmıyorsun, utanacak olsan en başında baslamazdin. Diğer çocuktan etkilenmiş, sevgilini aldatmışsın. Bari insan gibi ayrılmayı becerin.

Kendi adıma, "gece bara gittim, çok içtim, bir adamla beraber oldum" dense örneğin, 'bir hata yapmış' derim.

Konu sahibi, düzenli ve sürekli olarak, sevgilisinden bilerek izleyerek gizleyip, başka erkeklerle, gayet cinsel içerikli konuşmalar yapıp flört ederek, sevgilisine karşı hiç bir sorumluluk hissetmeden, uzun süre hayatını sürdürmüş.

Bu bence, hatadan daha büyük bir şey. Bence, insanın karakteriyle ilgili bir şey.
Duygusal manada tatmin edilmediğiniz bir ilşkiniz varsa, ilişkiyi bu kadar uzun süre sürdürmezsiniz, üç çocuğunuzun babası değil sonuçta. Kaldı ki, gizli olarak yapılan şeyler duygusal tatmin aramaya yönelik şeyler de değil.

Konu sahibi, bence, yaptığına pişman da değil, sadece yakalandığı için mutsuz, bir de 'elindekini' kaçırıyor diye panik içinde.

Yakalanmasının sonucu olarak adam gidiyor olduğu için, ancak bu sonucun ortaya çıktığını gördükten sonra, böyle bir sonuçla karşılaşmasına sebep olan şeyleri yaptığı için, tüh keşke yapmamış olsaydım türünden bir hayıflanma.

Umarım adam sorunsuz bir şekilde kendini kurtarır.

Son düzenleme:
Kötü dileklerinizi aynen size iade ediyorum umarım siz de aldatılırsınız ve adam kesersiniz :)
Gerçekten aldatıl diye demedim öyle bir durumda asla bu tepkiyi veremezsin diye dedim. Umarım o savunduğunuz konu sahibinin nasıl bir sosyopat olduğunu son mesajlarda görmüşsünüzdür. Ben bunları gençlik hatası olarak göremiyorum maalesef. Aldatanlara karşı da çok tepkiliyim o yüzden.

Siz bana neden kızdınız ki bu kadar aynı fikirde değiliz diye mi? Benim sakin bir yapım var ve delirmiyorum ya da insanlara yargı dağıtmıyorum diye aldatılmayı mı hak ediyorum çok saçma gerçekten. Düzgün bir ilişkide iki tarafın da sadık olması gerekir en temel kural budur bunu hepimiz biliyoruz zaten. Bana göre herhangi biriyle ciddi bir yola girilmemişse hata da olabilir yanlışta olabilir. Size göre öyle olmayabilir öyle olmadığı için de bu size böyle bir durumda birine zarar verme hakkı da tanımaz, konuda aldatılan kişiye vermediği gibi.

Ben size kızmadım aslında benim tüm kızgınlığım konu sahibine :) Hayatında bir kere bile olsun aldatılma yaşayan birisi zaten konu sahibi gibi birine kızmadan edemez. Tabi ki farklı düşünüyor olabiliriz bu gayet normal sadece konu sahibinin de dediği gibi aldattığı kişi onu tehdit etmiş ancak gerçekte bunu yapmayacak o da biliyor. Ben de aldatıldığım zaman ( daha farklı bir aldatılmaydı benimki karışık) ben de sinirle seni öldürücem demiştim. O yüzden kimse inanmadı o kısma. Gerçekten tehdit etmeye başladığında ise tabi ki konu sahibi öyle bir şeyi hak etmiyor.

Özet geçmek gerekirse size anlatmaya çalıştığım şey emin olun en sakin benim diyen bile gerçekten sevdiği kişi tarafından aldatıldığında sakin karşılayamıyor. İnsanda travma bırakan bir konu ve konu sahibinin kimsede travma bırakmaya hakkı yok.

Hikayeye hiç inanmadım ama yine de yorum yapayim
Bunları gördükten sonra sizi "yollu" olarak görmesi normal bence

Ben eminim aldatılmayan yoktur ben de aldatıldım sonrası kapı duvar, telefon numaramı değiştirdim taşındım ortak arkadaşlarımızı engelledim ve bir daha bana ulaşamadı, çok sonradan öğrendim ki kapısının önüne gidip yalvarmak istiyorum ama nerede olduğunu bile bilmiyorum diye ağlıyormuş.. Size travma yaşatan kişiye siz de bir travma yaşatacaksınız ki aklı başına gelsin, daha sonra unutuluyor geçiyor gidiyor ama çok büyütmemek lazım hayat bir tane sonuçta güzel yaşayacağımız insanlarla yaşamak lazım sizi haketmiyorsa bırakın gitsin :)

Güncellemeden sonra troll oldugunuza kanaat getirdim.
Yok troll değil, gerçekten pişmanım böyle bir b*k yediğim için yakın arkadaşıma dahi anlatamıyorum bunu nasıl yaptım diye içime kapandım ve kaldım derdimi buraya yazıyorum, EKRAN GÖRÜNTÜSÜNDEKİ MESAJLARI YAKALADI VE BİR ÇOK ŞEYİ DAHA DİĞER SNAPCHATTE WHATSAPP’DA OKUDU.

Eklentiler

• IMG_0255.png
    309,2 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleme:
Neyse hakkımızda hayırlısı olsun

Ablacim bosver olur ogle arada birak adam düzgün birini bulsun sen de kendine göre birini.

Yakalandıgınız için pişmansınız.
Yakalanmasaydınız durup ben ne yapıyorum ya bile dememişsiniz.
Neyse kendinizi geri çekin, pişmanlık felan hikaye bunlar.
Adam da onu hakeden birisiyle mutlu olsun.

Niye bitmiş ilişkiyi sunduruyorsunuz ki.Baskasinin ilgisi hoşunuza gittiği anda diğeri bitmiştir.Duzgunce anlatıp bitirin.Ne var bunda deseydiniz başkasından hoşlanmaya başladım seni sevmiyorum sanada haksızlık olacak fakat bu konuda yapacak bir şeyim yok.Duzgunce soyleseydiniz.Yada en başta baktınız aklınız kalbiniz bu ilişkide durmayacak.Guzellikke bitseydi.Her konustigumuzla evlenecek her sevdigimizi sonsuza kadar sevecek değiliz.Hayat bunu yaptirmaz çoğu zaman.Akan suyun önünde kimse duramaz su boğar.Sadece hatanız zamanında bırakmış olmamak.İliski iki kişi isteyince başlar bı kişi istemeyince biter Silah zoruyla ah la vahla halatla kimse kimseyi tutamaz isterse ölsün takintidan kıskançlıktan .Hayat böyle sevgi dediğin şey sonsuz değildir.Sevginin sonsuz olması için insanın ölümsüz yaratılması gerekirdi Sonsuz sevgi Allah'a dir hepsi bu

Aklım karışık o beni istemiyor zaten sundurmak ne alaka, çoğul konuşmayalım tek kaldım ben onu seviyorum sadece böyle bir şeyi ona nasıl yaptım aklım basmıyor. nasıl affeder bilmiyorum

Aklım karışık o beni istemiyor zaten sundurmak ne alaka, çoğul konuşmayalım tek kaldım ben onu seviyorum sadece böyle bir şeyi ona nasıl yaptım aklım basmıyor. nasıl affeder bilmiyorum
Affetmesin zaten neyin affı ?
Helallik almayı da bırakın.
Yine sırf helalliği kendi vicdanınız için istiyorsunuz, karşı taraf helal etsin içiniz rahat etsin.
İyi de niye ?
Karşı tarafı düşünseniz sessiz sedasız çeker gidersiniz.
Bazı şeylerin özürü yok benim gözümde.
Özür dilenmesi bile sinir kat sayılarımı artırır.
Lahanayı yerken kıtır kıtır sapına gelince meee.
Ne affetmesi ?
Niye affetsin.
Affetmemek de en büyük hakkı.
Vicdan muhasebenizi kendi kendinize yapın.

Niye suçlama ne gereksiz Demekki bitmiş sevginiz anlamiyormusunuz.İnsanlarin bin yıl ömrü olsa çoğu ayrılırdı.Sizde benim kadar çok vaka görseniz bilirdiniz Bakin kim ne derse desin hiç dusundunuzmu millet konuşuyor konuşuyor detektifcilik oybuyor gözünü oyuyor hatra sulaleyi ayağa kaldırıyor tasliyor lakin sevgisizlige aldatmaya çare bulamıyor.Bulamayacak insanlar hapse girse çözüm olmayacak net.Bakn insanı anlamak kendini bilmek sindirmek demek bitmiş ilişkiyi sürdürmek uzatmak demek.Hani birşey biter genede aliskanliktan genede bu beni çok seviyor genede o beni bilir diye sürdürür ne ayrılmayı nede dürüst davranmayı beceremez ya insan onu diyorum.Ne alaka dencek yer yok çoğul konuşmuyorum.Affetse ne bekliyorsunuz bu kadar hasarlı iliskiden o size aynı güveni duyan insan olmazk.Madem seviyordunuz niye bunu yaptınız madem yaptiniz niye hala seviyorsunu derler Aldatma bence kesin bitistir son noktadır Onlara tavsiye vermiyorum Sadece belki bundan sonrası için bı iki şey yazardım size gerek yok galiba .Sizin işiniz zor kolay gelsin.Ben çıktım konunuzdan. yorumumu dikkate almayın iyi forumlar

Tam nankör erkek modelisin, ayrıl adamdan kiminle istersen onunla fingirde. Ne erkeğe ne kadına yakışmıyor bu hareketler. Bu da sana ders olsun, her yaptığın saklanmaz hele yanına kâr olarak asla kalmaz. Sal adamı

Kocan aldatırsa aynı tepkiyi vereceksen seni böyle de kabullenebiliriz. Erkekler birbirini kolluyor diye biz de mi yanlışı destekleyelim yani?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…