Sevgilim başkasıyla konuştuğumu öğrendi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Eklentiler

• IMG_1642.jpeg
    IMG_1642.jpeg
    107,4 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG_1643.jpeg
    IMG_1643.jpeg
    110,2 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG_1644.jpeg
    IMG_1644.jpeg
    120 KB · Görüntüleme: 65
Zaten artık konuştuğu varsa bile kinden var sevgisinden falan değil niye böyle bir şey yaşattım ona bilmiyorum kendisi oldukça fazla yakışıklı arkadaşlarımın olduğu ortamda bile durmasını istemezdim ilgisi sevgisi fazlaydı kalbimi kıracak bir şey de yapmamıştı gözü dışarı da olan birisi de asla değildi onun da kendimin de hayatını mahvettim aptalım resmen, konu şikayete gelecek olursa da 7'den 70 kuşağa kadar hakim ve savcıdan oluşuyor ailesi, bir şey yaparsa da hakkı hatalarımın farkındayım, sadece kendimi nasıl affettirebilirim nasıl helallik alabilirim bilmiyorum, yalan yere kurana el bastın ne helalliği dalga mı geçiyorsun diyor, gerçekten aptalın tekiyim
Şımarmışsın sen, ondan olmuş bunlar. İyi niyeti saygıyı salaklık sanmışsın ama adam salak falan değilmiş. Ders olsun.

Neyse sen konumdan çıkabilirsin, gavat diye hakaret edemezsin, mesleğini bilmelisin o zaman
Sizi aldatılan erkek olarak düşünüp yorum yapıyorum ,çünkü kadın değilsiniz bariz ortada

Tehdit bir suçtur , o kızın umarım aklı başındadır ve sizi savcılığa şikayet eder !

Hakime hanım bu ne üslup nerdeyse inaniyorduk ramak kalmıştı 😁
Ceza hakimleri, savcılar agresif oluyor genelde. Sürekli suçlularla muhatap olunca insan çıldırabiliyor bisüre sonra. Ben mesela boşanma davalarına baktım uzun süre. Şansıma paratoner gibi en en sorunlu çiftleri çektim hep, resmen mıknatısım bu konuda. Herkes boşanıyor arkadaş ama beni delirttiler. Sonunda biri bana çekişmeli boşanma dediğinde cinlerim tepeme çıkıyor gibi gibi. Yani 1 milyon verseler almam artık o noktaya geldim. Hatta mesleğe ara verdim sinirlerim kaldırmıyor.

Yani her şey birden oldu, ara sıra senden şüphe ediyorum dediği zaman onu manipüle ediyordum yemin ederim birisi yok saçmalama diyordum, içine doğuyordu resmen en son yakaladı her şeyi gördü. O çocukla yok kalbindeyim yok birlikte uyuyalım bir ton mesaj var. Aşırı utanıyorum
Millet ilkeli, namuslu, çizgisi olan karakterli adam arar sen bulmuşsun kıymetini bilmiyorsun.yazık diyecektim ki ölümle falan tehdit ediyormuş geri aldım.

Yani adam öldürmemiş sonuçta çok büyük bir suçu da yok ayrıca karşı taraf ölümle tehdit ediyor vs. Kadının kadına yaptığı bu baskıyı da anlayamıyorum erkekler her zaman birbirini desteklerken kadınlar hep birbirinin üstüne gidiyor hoş bulmuyorum doğru bulmuyorum bu tutumu, normalleştirin demiyorum meseleleri mesele etmeyin diyorum :)) olmuş bitmiş bundan sonrası için yorum yapmak doğru olur süreçte yoktuk sonuçta değil mi?

İşte zaten sevdiğim bir insan bana gelip sorsaydı üstüne gitmez böyle cevap verirdim muhtemelen eşime dostuma çünkü kırmak istemem kimseyi. Zaten mahcup zaten yanlışının farkına varmış zaten yakalanmış kötü hissediyor napalım şimdi :)
O zaman burada aldatılan kadınlar içinde aynısını diyelim olmuş bitmiş.
Aldatmayı bu kadar normalleştiren hoş karşılamak bilemedim.
Ölüm tehditi ayrı uzaklaştırma alsın.

O zaman burada aldatılan kadınlar içinde aynısını diyelim olmuş bitmiş.
Aldatmayı bu kadar normalleştiren hoş karşılamak bilemedim.
Ölüm tehditi ayrı uzaklaştırma alsın.
Bu da benim fikrim bazen kadınlar da aldatır ve bunun sonucu öldürülmek tehdit edilmek değildir ya ne çok sorgulandım. Sizle aynı fikri savunmak zorunda mıyım yahu? Sana göre öyledir bana göre böyle nokta.

Bu da benim fikrim bazen kadınlar da aldatır ve bunun sonucu öldürülmek tehdit edilmek değildir ya ne çok sorgulandım. Sizle aynı fikri savunmak zorunda mıyım yahu? Sana göre öyledir bana göre böyle nokta.
Tehdit konusunda uzaklaştırma alması gerektiğini emniyete gitmesi gerektiğini belirttim zaten.
Aldatmanın kadını erkeği yoktur. Sırf hemcinsimiz diye aldatmayı savunacak değiliz.Sizin için bu normal olabilir ama bizim için değil.

Tehdit konusunda uzaklaştırma alması gerektiğini emniyete gitmesi gerektiğini belirttim zaten.
Aldatmanın kadını erkeği yoktur. Sırf hemcinsimiz diye aldatmayı savunacak değiliz.Sizin için bu normal olabilir ama bizim için değil.
Savunmayın o zaman ben size bir şey diyor muyum yorumuma yorum yapan sizsiniz sizin fikirleriniz sizde kalabilir beni alakadar etmiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X