Sevgilim başkasıyla konuştuğumu öğrendi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
şunu yazdıktan sonra nude atsan ne olur atmasan ne olur
sevgilim dediğin kişi de seni terk etmiştir heralde
bi süre onun dikkatini çekecek bişey yapma sosyal medyada falan

Snapchatten sürekli fotoğraf atmamı istiyordu bende normal olarak atıyordum iltifatlar övgüler vesaire.
Bu normal olmuyor işte. Pişman olmussunuz ama iş işten geçmiş. Tekrar deneseniz bile aklında soru işaretleri ile yaşayacak ve size bunu yansıtacak. Uzak durun. Ölümle tehdit etmesi kabul edilemez devamı gelirse şikayette bulunun.

Evet erkekler yapsa tüüü yazıklar olsun sadakatsiz bir de normalleştirmeye çalışmış şutla kurtul derdik. Şu anda seni şutlaması lazım otomatik olarak 3 senenin hırsı ne olur bilemem inşallah kafası kırık bir manyak değildir de hırsla burnundan getirmez.
(Bu arada aldatmışsın şekerim bariz kabak gibi yatağa geller falan adam haklı)

Aşkım sen diğeri ile flörtün bi kaç tık ötesine geçmişsin. Adam boynuzlandığını anlamış ama ispat edememiş demek ki erkek konularında kızması normalmiş adamın

Evlenmez be adam güvenip eve geliyor hop yatakta biri var. Katil olur insan tövbeler olsun. Ama kandırıp bunu aldatır mı büyük ihtimal evet

3 senenin salak yerine konma hırsı ile söylemiştir. Muhtemelen psikopat değilse öfkesi geçince şutlar bunu. Tersi olursa dediğinde haklısın şikayetçi olması lazım

Bir başka erkeğin ilgisi hoşuna gitmiş, aldatmışsınSevgilin hakkında uzaklaştırma kararı al. Yine de tehditlere devam ederse konuyu ailene aç. Zaten aileni taniyormus. Affedilmeyi de bekleme aldatan insan suçludur. Cinsiyetin kadın diye aldatilmayi hoş karsilayacağini mi sanıyorsun

Belli ki erkek arkadasiniz, iliski icerisinde sizin isteklerinizi karsilayabilecek olan kisi degilmis ki kendinizi baskasi ile konusurken bulmussunuz. Bence erkek arkadasiniz size uygun degil buyuk olasiliklada 3 yilin aliskanligindan iliskiniz devam ediyor. Bence ayrilin. Kaldiki ihanet etmissiniz ona bu saatten sonra da ayni sekilde iliskiniz yurumez.

Özür dile ve vaktini çaldığın için üzgün olduğunu söyle. Hayatından da çık.

Seni öldürmekle tehdit edemez. Elinde mesaj veya ses kaydı yoksa konuya uygun mesaj yoluyla aynı tehdidi etmesini sağla ve polise git.

Emaan hiç inandırıcı gelmedi sorry. Adamın biri size seni istiyorum diyecek siz de ehehehe ya şapşaaal diyeceksiniz ama bunu ihanet görmeyeceksiniz? Akli melekelerinizin yerinde olmaması lazım.

Aldatmışsınız, yakalanınca da pişman oldum ayaklarına düşmüşsünüz de yemezler. Uzaklaştırma alın yine ölüm tehditleri ile ilgili eğer gerçekse. Ama affettirme işine falan girmeyin aldatılmanın neyini affetsin adam

Kaç yaşındasın bilmiyorum ama ben bu şekilde düşünmüyorum. Bir hata yapılacaksa da gençken yapılır bence erkek arkadaşın da içten içe yeterli ilgi ve değeri sana gösterememiş olacak ki en ufacık güzel söze etkilenmişsin. Sana göre değilmiş yani. Yaptığın doğru değil zaten farkındasındır bir sonraki ilişkilerinde yapmazsın. Ayrıca uzak mesafe ilişkisi gibi algıladım yazdıklarından. Uzak mesafe ilişkisi ya üç kişi yaşanır ya da dört derler, ve evren boşlukları doldurur ben buna çok inanırım o yoktu sen yoktun onun seni hiç aldatmadığının bir garantisi var mı mesela? Senin en güzel yapacağın şey sevgilini sevmediğinin farkına öncelikle kendin varman ve tamamen hayatından çıkman olur. Şöyle düşün çok sevsen bunları yapmak aklına bile gelmezdi demek ki çok önemli değilmiş senin için. Çünkü konu uzarsa tehditler vs de uzayacak mecburen biraz acımasız olup kestirip atman gerekecektir. Konuyu açma sebebin bir çıkış yolu bulmak ben de sana bir çıkış yolu göstereyim, hayatından çık tamamen sana ulaşamasın ve konuyu kapat ama sana karşı kullanacağı bir şeyler yoksa elinde bu dediklerim geçerli tabi.

Öncelikle sizi ölümle tehdit ettiği in şikayetçi olun.

Ondan sonra aldattığınızı kabul edip ayrılın. Aldatmak illa sevişmek değildir.

Geçmiş olsun Adamın senden ayrılmasına izin ver, bu yediğin nane asla unutulmaz, hayatını zehir eder devam edersen. Bu arada snapchat konuşmaları düzenli olarak silen bir uygulama değil mi, onda yakalanmayı nasıl başardın.

mesela tanıştığım kişinin bir mesajı var. Doğum günümde bana ne vereceksin tarzında, bende ne istiyorsun demişim, seni istiyorum demiş, cevap olarak bunu düşüneceğim yazmışım

Düşündün mü?
Şu mesajları gördükten sonra da seni terk etmediyse, bir daha terk etmez!

Ayrıl bir zahmet adamı aldatmışsın bir senedir üstelik.
Aldatmak zaten bitmesini göze almaktır. Göze alırsan yaparsın. Şimdi kurtulmaz oradan o

Buna benzer bir durum yasamistim üniversitedeyken fakat bir farkla iliskimize ara vermistik sevgilim istemisti bunu yani o zaman bir birlikteligimiz yoktu görüsmüyorduk.ben de oyundan tanistigim biriyle konustum ama yine bir fark hepsini itiraf ettim sevgilimle barisinca,yakalanmadim yani.şöyle söyleyeyim unutulmuyor ve hicbir sey eskisi gibi olmuyor.seni cok seviyorum yaptim.bir hata diyerek dönmustü bana geri nolursa olsun kimle ne yasarsan yasa kabulumsün demisti ama yapamadik olmadi o baska bir hayatin icinde baskasiyla ki ben de öyle. Yani kısacasi biten bitmis uzatmayin artik,herkes kendi yoluna baksin,bir kere araya baskalari girdi mi ortada bir iliski var diyemiyoruz geri dönülse de olmaz zaman kaybi.ikinize de yazık. Ki bu öldürürüm konulari ciddiyse hic zaman kaybetmeden önleminizi alin,buralarda oyalanmayin.

E yavrum aldatmışsın işte ne demek ne yapacağım

isabet olmus
iyiyken iyi, boynuzu yiyince "öldürürüm seni"
beni öldürmekle tehdit ediyor
bu adamla evlensen de ayrilmak isteyince seni oldurmekle tehdir ederdi. ya da benim kuzenlerimin annesinin serefsiz esi gibi önce seni sonra kendini öldürüp daha otuzlarinda seni hayattan koparabilirdi.
gördün iste yüzünü, ne barismaya calsiiyorsun?
fazla muhatap olmadan ayril, arayi sogut. bicagi yiyince mi anlayacaksin böyle sözlerin cok sevdigi icin agizdan cikmadigini????

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…