Sevgilim başkasıyla konuştuğumu öğrendi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kendimi nasıl affettirebilirim bilmiyorum, mesela tanıştığım kişinin bir mesajı var. Doğum günümde bana ne vereceksin tarzında, bende ne istiyorsun demişim, seni istiyorum demiş, cevap olarak bunu düşüneceğim yazmışım oda beni kırma etme demiş bunları hep okuyup etti nude attığımı düşünüyor çok yanlış mesajlar var salak kafam :KK43:
adam seni öldürmekle tehdit ederken kendini niye affettirmeye çalışıyorsun ki ne saçma sende b*kunu çıkarmışsın diğeri ile kusura bakma yani seni övdükçe göklere çıkarmış eski erkek arkadaşını şikayet et gerekirse heryerden de engelle

Kaç yaşındasın bilmiyorum ama ben bu şekilde düşünmüyorum. Bir hata yapılacaksa da gençken yapılır bence erkek arkadaşın da içten içe yeterli ilgi ve değeri sana gösterememiş olacak ki en ufacık güzel söze etkilenmişsin. Sana göre değilmiş yani. Yaptığın doğru değil zaten farkındasındır bir sonraki ilişkilerinde yapmazsın. Ayrıca uzak mesafe ilişkisi gibi algıladım yazdıklarından. Uzak mesafe ilişkisi ya üç kişi yaşanır ya da dört derler, ve evren boşlukları doldurur ben buna çok inanırım o yoktu sen yoktun onun seni hiç aldatmadığının bir garantisi var mı mesela? Senin en güzel yapacağın şey sevgilini sevmediğinin farkına öncelikle kendin varman ve tamamen hayatından çıkman olur. Şöyle düşün çok sevsen bunları yapmak aklına bile gelmezdi demek ki çok önemli değilmiş senin için. Çünkü konu uzarsa tehditler vs de uzayacak mecburen biraz acımasız olup kestirip atman gerekecektir. Konuyu açma sebebin bir çıkış yolu bulmak ben de sana bir çıkış yolu göstereyim, hayatından çık tamamen sana ulaşamasın ve konuyu kapat ama sana karşı kullanacağı bir şeyler yoksa elinde bu dediklerim geçerli tabi.
ALdatan hakli o zaman aldatmak karakter bozuklugudur adam ilgi gistermiyorsa ayrilsin iliskide cok ilgili mukemmel olan insanlar da aldatilabiliyor.konu sahibi polise git sizden de daha olmaz

Kendimi nasıl affettirebilirim bilmiyorum, mesela tanıştığım kişinin bir mesajı var. Doğum günümde bana ne vereceksin tarzında, bende ne istiyorsun demişim, seni istiyorum demiş, cevap olarak bunu düşüneceğim yazmışım oda beni kırma etme demiş bunları hep okuyup etti nude attığımı düşünüyor çok yanlış mesajlar var salak kafam :KK43:

Sizi ölümle tehdit eden aldattığınız adamla barışıp eskisi gibi olmayı mı hayal ediyorsunuz?
Ayrılın ve düzgünce hayatınızdan çıkmazsa şikayet edeceğinizi söyleyin ölüm tehditleri de yazılıysa derhal polise gidin.

ALdatan hakli o zaman aldatmak karakter bozuklugudur adam ilgi gistermiyorsa ayrilsin iliskide cok ilgili mukemmel olan insanlar da aldatilabiliyor.konu sahibi polise git sizden de daha olmaz
Üff herkes çok mükemmel de sanki çok karakterli herkesin ağzında bir karakter kelimesi, genç işte yapmış bir hata napıcam diye soruyo iyice kızı korkutalım mı kocası değil bişeyi değil sonuçta yolla gitsin yani çok sevsen aldatmazdın bir sene boyunca zaten

hiiiç kusura bakmayın adamı çatır çutur aldatmışsınız!
bunu bir erkek yaptı görsek kıyamet koparırız burada

resmen fingirdeşmişsiniz herifle
seni istiyorum yanında uyuyalım hepsine yumuşak cevaplar vermişsiniz
ayrılsın sizden tabi ayrılmazsa hata
ama can güvenliğiniz açısından korktum. Kendinize dikkat edin

Elin herifleriyle konuşup yakalanmışsın işte, bariz sanal aldatma yapıyorsun ne diyelim ufacık sohbet mi diyelim🤐🤐

Üff herkes çok mükemmel de sanki çok karakterli herkesin ağzında bir karakter kelimesi, genç işte yapmış bir hata napıcam diye soruyo iyice kızı korkutalım mı kocası değil bişeyi değil sonuçta yolla gitsin yani çok sevsen aldatmazdın bir sene boyunca zaten
Anlaşıldı bu şekilde her şeyi normalleştirelim o zaman. Aldatan mı ? ooo yapsın elinin kiri, döven mi ? E napsaydı sinirlenmiş. Yalan mı söylemiş? Ama yaşı genç.

Harikasınız valla. Umarım eşiniz sevgiliniz dostunuz için de benzer tepkileri verebilirsiniz :)

Olaylarımızı fazla açıklamadım, öğrendiğin de bile çok fazla yalan yere yemin ettim kurana dahi el bastım yapmadım öyle bir şey diye, sonradan açıkladım üstelik bunu yaptıysan bir başkasına nude de atmış olabilir bunlar gördüklerim bir de görmediklerim ne var, artık bana yalan konuşmayı bırak doğruları bilip gitmek istiyorum dediği halde ben gizledim yalan yerlere sürekli yemin etmeye devam edip psikolojisini bozdum ve şimdi çok pişmanım, ayrıca o öyle düşündüğü için ve rahatlasın diye nude attım bile dedim, nude attığıma yemin dahi ettim mal gibi. iyice zıvanadan çıkardım onu ölmek hakkım resmen, ailemi ve kendi yüzümü kara çıkardım, kendimden 14 yaş büyük birisiyle de konuşmuştum oyunda ondan instagram istemiştim onları da gördü, beni iyice yollu sandı 3 yılımı çaldın diyor, ayrıca yediğim önümde yemediğim arkamdaydı ne istersem alabilirdi sevgisi ilgisi saygısı oldukça bana ve aileme çok fazlaydı, Ehliyetımı aldım araba alıyordu bana son model bir bmw, annemle konuşmuşlardı annem kabul etmemişti. bu çocuk böyle iyi insanken şeytana uydum resmen ölmek hakkım artık, ayrıca şikayet edin diyorsunuz ailesi komple savcı ve hakim.

Anlaşıldı bu şekilde her şeyi normalleştirelim o zaman. Aldatan mı ? ooo yapsın elinin kiri, döven mi ? E napsaydı sinirlenmiş. Yalan mı söylemiş? Ama yaşı genç.

Harikasınız valla. Umarım eşiniz sevgiliniz dostunuz için de benzer tepkileri verebilirsiniz :)
Yani adam öldürmemiş sonuçta çok büyük bir suçu da yok ayrıca karşı taraf ölümle tehdit ediyor vs. Kadının kadına yaptığı bu baskıyı da anlayamıyorum erkekler her zaman birbirini desteklerken kadınlar hep birbirinin üstüne gidiyor hoş bulmuyorum doğru bulmuyorum bu tutumu, normalleştirin demiyorum meseleleri mesele etmeyin diyorum :)) olmuş bitmiş bundan sonrası için yorum yapmak doğru olur süreçte yoktuk sonuçta değil mi?

İşte zaten sevdiğim bir insan bana gelip sorsaydı üstüne gitmez böyle cevap verirdim muhtemelen eşime dostuma çünkü kırmak istemem kimseyi. Zaten mahcup zaten yanlışının farkına varmış zaten yakalanmış kötü hissediyor napalım şimdi :)

Olaylarımızı fazla açıklamadım, öğrendiğin de bile çok fazla yalan yere yemin ettim kurana dahi el bastım yapmadım öyle bir şey diye, sonradan açıkladım üstelik bunu yaptıysan bir başkasına nude de atmış olabilir bunlar gördüklerim bir de görmediklerim ne var, artık bana yalan konuşmayı bırak doğruları bilip gitmek istiyorum dediği halde ben gizledim yalan yerlere sürekli yemin etmeye devam edip psikolojisini bozdum ve şimdi çok pişmanım, ayrıca o öyle düşündüğü için ve rahatlasın diye nude attım bile dedim, nude attığıma yemin dahi ettim mal gibi. iyice zıvanadan çıkardım onu ölmek hakkım resmen, ailemi ve kendi yüzümü kara çıkardım, kendimden 14 yaş büyük birisiyle de konuşmuştum oyunda ondan instagram istemiştim onları da gördü, beni iyice yollu sandı 3 yılımı çaldın diyor, ayrıca yediğim önümde yemediğim arkamdaydı ne istersem alabilirdi sevgisi ilgisi saygısı oldukça bana ve aileme çok fazlaydı, Ehliyetımı aldım araba alıyordu bana son model bir bmw, annemle konuşmuşlardı annem kabul etmemişti. bu çocuk böyle iyi insanken şeytana uydum resmen ölmek hakkım artık, ayrıca şikayet edin diyorsunuz ailesi komple savcı ve hakim.
Canım sen de bırak bence cılkı çıkmış resmen bir daha olmaz bence sizin iş boşver affetmez bu oğlan seni yoluna bak

Yav he he.

Aldat sonra pişmanım de.
Yazık o kadar üzüldüm ki ona, senin gibiler yüzünden böyle insanlar hayatları boyunca psikolojik savaşlar veriyor.

Adamın seni öldürmek ile tehdit ettiğini filan sanmıyorum, sırf millet sana gaz versin diye yalan söylüyorsun.

Yav he he.

Aldat sonra pişmanım de.

Yazık o kadar üzüldüm ki ona, senin gibiler yüzünden böyle insanlar hayatları boyunca psikolojik savaşlar veriyor.

Adamın seni öldürmek ile tehdit ettiğini filan sanmıyorum, sırf millet sana gaz versin diye yalan söylüyorsun.
Yok hayır tehdit etti ama yapmaz o kadarını sinirden falan söylüyor olabilir, sadece onu çok fazla kandırdım ve aşırı pişmanım uyku tutmuyor 1 aydır.

Yok hayır tehdit etti ama yapmaz o kadarını sinirden falan söylüyor olabilir, sadece onu çok fazla kandırdım ve aşırı pişmanım uyku tutmuyor 1 aydır.
Umarım seni unutur ve çok mutlu onu seven bir insanla hayatına devam eder.

Maalesef sende bu kafayla çok ilişkini mahveder mutlu olamazsın çünkü ah alanının yüzü gülmez.

Benzer bir olay yaşadığımda kurana vs yalan yere bu mevzular yüzünden el bastığını öğrendiğimde keşke bir daha asla görüşmeseydim, ikinciye 5 metre boynuz yemezdim. Sevgilinize bunu söylemek isterdim.

Yani adam öldürmemiş sonuçta çok büyük bir suçu da yok ayrıca karşı taraf ölümle tehdit ediyor vs. Kadının kadına yaptığı bu baskıyı da anlayamıyorum erkekler her zaman birbirini desteklerken kadınlar hep birbirinin üstüne gidiyor hoş bulmuyorum doğru bulmuyorum bu tutumu, normalleştirin demiyorum meseleleri mesele etmeyin diyorum :)) olmuş bitmiş bundan sonrası için yorum yapmak doğru olur süreçte yoktuk sonuçta değil mi?

İşte zaten sevdiğim bir insan bana gelip sorsaydı üstüne gitmez böyle cevap verirdim muhtemelen eşime dostuma çünkü kırmak istemem kimseyi. Zaten mahcup zaten yanlışının farkına varmış zaten yakalanmış kötü hissediyor napalım şimdi :)
Peki aldatıldığınızda da böyle sakinlikle karşılamanızı ümit ediyorum :)

Zaten artık konuştuğu varsa bile kinden var sevgisinden falan değil niye böyle bir şey yaşattım ona bilmiyorum kendisi oldukça fazla yakışıklı arkadaşlarımın olduğu ortamda bile durmasını istemezdim ilgisi sevgisi fazlaydı kalbimi kıracak bir şey de yapmamıştı gözü dışarı da olan birisi de asla değildi onun da kendimin de hayatını mahvettim aptalım resmen, konu şikayete gelecek olursa da 7'den 70 kuşağa kadar hakim ve savcıdan oluşuyor ailesi, bir şey yaparsa da hakkı hatalarımın farkındayım, sadece kendimi nasıl affettirebilirim nasıl helallik alabilirim bilmiyorum, yalan yere kurana el bastın ne helalliği dalga mı geçiyorsun diyor, gerçekten aptalın tekiyim

Yani her şey birden oldu, ara sıra senden şüphe ediyorum dediği zaman onu manipüle ediyordum yemin ederim birisi yok saçmalama diyordum, içine doğuyordu resmen en son yakaladı her şeyi gördü. O çocukla yok kalbindeyim yok birlikte uyuyalım bir ton mesaj var. Aşırı utanıyorum
Ergen mi diye yaşınıza baktım da, koskoca insansınız ya hu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X