Sevgilim başkasıyla konuştuğumu öğrendi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kocan aldatırsa aynı tepkiyi vereceksen seni böyle de kabullenebiliriz. Erkekler birbirini kolluyor diye biz de mi yanlışı destekleyelim yani?
Ölüm tehditinin olduğu yerde aldatılma konuşulmasın mesela ? O diğer tehdidin yanında bahsi bile edilemeyecek bir şey çünkü

Anlaşıldı bu şekilde her şeyi normalleştirelim o zaman. Aldatan mı ? ooo yapsın elinin kiri, döven mi ? E napsaydı sinirlenmiş. Yalan mı söylemiş? Ama yaşı genç.

Harikasınız valla. Umarım eşiniz sevgiliniz dostunuz için de benzer tepkileri verebilirsiniz :)
Sen iyi ki hakim savcı değilsin.
Kadın cinayetlerinin hatrı sayılır kısmının altında aldatma da var bence bu benim gözümde hafifletici sebep dahi değil. Sen olsan yapıştırırmışsın haksız tahrik filan ne bulduysan

Konu sahibi ailesinin hakim savcı olması zerre önemli değil git yap şikayetini şu maganda hakkında.
Öldürecekmiş gavat neyi öldürüyor ?

Sadakatsizlik söz konusu olduğunda kadın ya da erkek olması fark etmez. Yanlış yanlıştır. Ama ölümle tehdit etmesi elbette kabul edilemez. Eğer tehditlerine devam ederse gerekli yerlere şikayetinizi yapın.

Ama bu olay da size ders olsun ve bir daha kimsenin duygularıyla oynamayın. Sizi seven bir insanı aptal yerine koymaya hakkınız yok.

Konu sahibi ailesinin hakim savcı olması zerre önemli değil git yap şikayetini şu maganda hakkında.
Öldürecekmiş gavat neyi öldürüyor ?
Sinirden öyle söylediğini biliyorum, ayrıca hakaret etme.

hakim savcı olmasının zerre önemi yok deme Türkiye’de adalet bu şekilde yürüyor, kendisi hiç yapmadı öyle bir şey tabii. Ama başına bir bela açsa gram ceza almaz yargıtayından tut başsavcılığa kadar var ailesinde, öldürürüm seni demesinde ciddi olsa dahi şikayet’in bir önemi yok hsk’da bile akrabası üst yetkili, soruşturma açan savcıyı bile alırlar :/

Sen iyi ki hakim savcı değilsin.
Kadın cinayetlerinin hatrı sayılır kısmının altında aldatma da var bence bu benim gözümde hafifletici sebep dahi değil. Sen olsan yapıştırırmışsın haksız tahrik filan ne bulduysan
Ben tehditini savunmadım. Diğer yorum yapan üye amaan gençmişsin aldatmışsın nolcak şeklinde konuştuğu için dedim onu. Benim anladığım aldatılan kişi bir kere söylemiş onu ve ardı kesilmiş zaten bir daha öyle bir durum olmamış eğer gerçekten tehdit ediyorsa zaten hak ettiğini çeksin. Herkes hak ettiğini çeksin mesela aldatan kişi bir daha affedilmeyi hak etmiyor benim gözümde. Döven söven yalan söyleyen biri de hak etmiyor. Benim anlattığım buydu.

Ayrıca gerçekten haksiz tahrik vs haberlere konu olan şeyleri okuduğumda çıldırıyorum bu tür durumlarda asssla öldürmeyi değil hayatından temelli olarak çıkartmayı savunuyorum. Öyle düşünüyor olsam ben de aldatıldım zamanında beni de haberlerde okurdunuz.

Sinirden öyle söylediğini biliyorum, ayrıca hakaret etme.

hakim savcı olmasının zerre önemi yok deme Türkiye’de adalet bu şekilde yürüyor, kendisi hiç yapmadı öyle bir şey tabii. Ama başına bir bela açsa gram ceza almaz yargıtayından tut başsavcılığa kadar var ailesinde, öldürürüm seni demesinde ciddi olsa dahi şikayet’in bir önemi yok hsk’da bile akrabası üst yetkili, soruşturma açan savcıyı bile alırlar :/
Ben hakimim kardeşim savcı sen kime ne anlatıyorsun hayırdır?

Merhabalar 3 Yıllık bir ilişkim var şu an aramızda mesafe var. Fakat ben geçen sene telefonda oyun oynarken birisiyle tanıştım 2023 nisan ayında falan bu bana kendini kız olarak tanıttı sonra erkek olduğunu söyledi, oyun diye önemsemedim normal olarak konuşmaya devam ettim taa ki 4 ay öncesine kadar. Ve sevgilimin bundan haberi yoktu 1 sene arkasından iş çevirmiş kadar oldum. O tanıştığım kişi yurt dışından yabancı birisiydi salak saçma muhabbetlerimiz oldu. Snapchatten sürekli fotoğraf atmamı istiyordu bende normal olarak atıyordum iltifatlar övgüler vesaire. Fakat erkek arkadaşım hepsini yakaladı ve beni öldürmekle tehdit ediyor, kendisi beni çok seviyordu o hiç arkamdan iş çevirmedi biliyorum fakat ona ihanet ettiğimi düşünüyor. Ayrıca mesajlaşmalarımız da o tanıştığım kişinin bana yok yatağına geleyim birlikte uyuyalım tarzında mesajları var bir sürü, bende gülüp sus demişim sadece hepsini gördü. Bu olaylardan aşırı pişmanım ne yapmam gerekiyor bilmiyorum

BİR ÇOK YORUMDAN SONRA GÜNCELLİYORUM

NASIL KONUŞTUĞUMU
NELERİ GÖRDÜKLERİNİN EKRAN GÖRÜNTÜLERİNİ EKLEDİM.

"Sizlere Olaylarımızı fazla açıklamadım biraz daha detaya giriyorum", öğrendiğin de bile çok fazla yalan yere yemin ettim kurana dahi el bastım yapmadım öyle bir şey diye, sonradan açıkladım üstelik bunu yaptıysan bir başkasına nude de atmış olabilir bunlar gördüklerim bir de görmediklerim ne var, artık bana yalan konuşmayı bırak doğruları bilip gitmek istiyorum dediği halde ben gizledim yalan yerlere sürekli yemin etmeye devam edip psikolojisini bozdum ve şimdi çok pişmanım, ayrıca o öyle düşündüğü için ve rahatlasın diye nude attım bile dedim, nude attığıma yemin dahi ettim mal gibi. iyice zıvanadan çıkardım onu ölmek hakkım resmen, ailemi ve kendi yüzümü kara çıkardım, kendimden 14 yaş büyük birisiyle de konuşmuştum oyunda ondan instagram istemiştim onları da gördü, beni iyice yollu sandı 3 yılımı çaldın diyor, ayrıca yediğim önümde yemediğim arkamdaydı ne istersem alabilirdi sevgisi ilgisi saygısı oldukça bana ve aileme çok fazlaydı, Ehliyetımı aldım araba alıyordu bana son model bir bmw, annemle konuşmuşlardı annem kabul etmemişti. bu çocuk böyle iyi insanken şeytana uydum resmen ölmek hakkım artık, ayrıca şikayet edin diyorsunuz ailesi komple savcı ve hakim.
Iyı olmuş oh

Neyse sen konumdan çıkabilirsin, gavat diye hakaret edemezsin, mesleğini bilmelisin o zaman
Bu arada tehdit şikayete bağlı bir suç değildir resen araştırılır yani senin şikayetçi olmana gerek yok herkes ihbarcı olabilir . Dur ben bi suç duyurusu yapayım bakalım

Bu arada tehdit şikayete bağlı bir suç değildir resen araştırılır yani senin şikayetçi olmana gerek yok herkes ihbarcı olabilir . Dur ben bi suç duyurusu yapayım bakalım
Gavat diye ne kelime yapıyorsun resen veya değil, umrumuzda sanki bu konumdan çık, kafana göre öyle herkese gavat cart curt yazamazsın sen.

Kocan aldatırsa aynı tepkiyi vereceksen seni böyle de kabullenebiliriz. Erkekler birbirini kolluyor diye biz de mi yanlışı destekleyelim yani?
Siz daha yüksek ve ani bir tepki verdiğinizde aldatılmamış mı olacaksınız mesela, öyleyse konuşmaya gerek yok. Yanlışı destekleyin demiyorum ki doğru zaten bir tane, yargı mercii olmak zorunda değilsiniz sadece onu demek istiyorum.

Bu arada her ihtimale karşı bilgi almak için soruyorum sadece sözde tehdit eden birini kanıtlayamasak bile şikayet edebilir miyiz ? Herhangi bir sonuca ulaşır mı ?

Gavat diye ne kelime yapıyorsun resen veya değil, umrumuzda sanki bu konumdan çık, kafana göre öyle herkese gavat cart curt yazamazsın sen.
birini hakaretle tehdit eden herkes gavattır benim gözümde. Umrunda olacak çünkü sevgilin ifadeye çağırılacak . Kimmiş bu bilmem kimim hakim kimim savcı diyen gavat bi ortaya çıksın yargılansın da görelim. Kolay mı makam mevki arkasına sığınıp öyle tehdit etmek.

Eklentiler

• IMG_1641.jpeg
    IMG_1641.jpeg
    138,8 KB · Görüntüleme: 54
Bu arada her ihtimale karşı bilgi almak için soruyorum sadece sözde tehdit eden birini kanıtlayamasak bile şikayet edebilir miyiz ? Herhangi bir sonuca ulaşır mı ?
Balım bu biraz karışık konu ya.
Bazı suçlarda somut delil olmuyor. Mesela benim dünyada en sevdiğim ilkelerden birisi “kadının beyanı esastır “ çünkü bazı suçlarda örneği sözlü taciz veya dokunma delil olmuyor biliyorsun. Soruşturma başlaması için kadın beyanı esas sayılıyor bu sayede. Ama hakaret durum biraz karışık ama her ihtimale karşı ben mutlaka ifade vermeni öneririm böyle bir durumda sonuçtan bir şey çıkmayacak bile olsa karşı taraf ifadeye çağırılıyor o ifade de çoğu kişi için caydırıcı oluyor karakol ortamı filan

birini hakaretle tehdit eden herkes gavattır benim gözümde. Umrunda olacak çünkü sevgilin ifadeye çağırılacak . Kimmiş bu bilmem kimim hakim kimim savcı diyen gavat bi ortaya çıksın yargılansın da görelim. Kolay mı makam mevki arkasına sığınıp öyle tehdit etmek.
O öyle bir şey söylemiyor ki, sen niye kastın bu kadar 😃

Ya ne diyelim size. Aldatmissiniz. Adam gercegi ögrendigine göre ayrilacak sizden iyi de yapar. Kimse güvenemedigi biri ile gelecek kurmak istemez..sadece biraz egonuz oksaniyor diye düstügünüz duruma bakin. Bundan sonra hareketlerinize daha da dikkat edin. Nude bile degilse elin hösükünde resiminleriniz isi ne

O öyle bir şey söylemiyor ki, sen niye kastın bu kadar 😃
Senin kafa çalışmıyor heralde ya. Sen tehdit edildiğini söyledin bu senin şikayetine bağlı bir suç değildir. Yani senin tehdit edilmen dolayısıyla herkes şikayetçi olabilir. Kamu düzenine ilişkin bir suçtur çünkü. Yani suçun mağduru tehdit edilen değil tüm kamu düzenidir.
Ben şikayet dilekçesini gönderdikten sonra savcılık bu siteden senin IP adresini isteyecek sonra den ifadeye çağırılacaksın.
Sen orada söylersin tehdit edilip edilmediğini.
Edilmiyorsan da suç uydurma suçu söz konusu olur o da ayrı başlığın konusu 🤓

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X