Sevgilim ayrıldık Çok acı çekiyorum lütfen yardım edin

Yedekte tutuyor izin verme net bir şekilde bile ayrılamıyor arkadaşlığımız devam etsin ben bir bakınayım gezeyim tozayım en son özlersem ve birisini bulamazsam tekrar dönerim.

5-6 aylık uzun ilişki? 2 seneymiş gibi davranmazsanız olmaz

Yemeyin bunları,evrensel klişe erkek yalanları.5-6 aylık ilişkide bu kadar ölüp bitmeler,adama yalvarmalar siz de normal değilsiniz.Baktiniz adam yan çizmeye başladı azıcık kendinizi çekin ne o öyle arayıp durmak.....
İlişkide terazi dengesi olmalı ne kadar alırsan o kadar vermeli kim abartıp dengeyi bozarsa en çok üzülen ve ezilen o oluyor ....

Bana yazmış az önce Günaydın nasılsın vs yemeğini ye demiş kısa ve net cevaplar verdim bende ama nasıl yapacağım bilmiyorum hala

Bana yazmış az önce Günaydın nasılsın vs yemeğini ye demiş kısa ve net cevaplar verdim bende ama nasıl yapacağım bilmiyorum hala
Hâlâ msj attığında koşa koşa cevap veriyorsunuz neden ??? Yedekte tutulmak bir erkeğin tercihleri arasında olmak,elma armut seçer gibi sizi seçmesi,dalga geçer gibi arkadaş kalalım demesi hiç gururunuza dokunmuyor mu??? Bu kadar mı kendinizden nefret ediyor kendinizi bir erkeğin oyun alanında piyon yapıyorsunuz pes!!!!!!!!!

Ben hala ne yapacağımı bilmiyorum bana yazıyor günaydın diyor ben ne yapayım bir şey diyin

Gerçek ve içten sevgi barındıran ve iyi insanların eşleştiği ilişkilerde bu tarz hesaplara gerek kalmaz.o hesaplar da normal değil bana kalırsa.bu ilişki olmamış neticede.adamda iş yok.

O dediğini yapabilse adam zaten bu saçma sapan telefon konuşmasını yapamazdı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…