Sevgilim ayrıldık Çok acı çekiyorum lütfen yardım edin

Adamlardaki özgüvene hayranım.bir süre sonra dönerim diyor herif.hiç dönünce bulabilir miyim? Beni bekler misin? Defterden siler misin? Yok.bir şöyle kadınlar olamadık.
Ben bunu ona dedim beni bulabilir misin dedim ben sana ilişkimiz için bana zaman ver diyorum sen kapıları kapatıyorsun dedi

5-6 ay çok uzun süre değil. Giden bir daha geri gelmez o ara verelim, mola verelim işi hikaye. Bu kadar saçma bir sebep diycem ama ortada sebep yok.bence düşündüğünüz kadar güzel giden bir ilişki değilmiş bu.

Geçer diyeceğim inanmayacaksınız ama öyle bir geçiyor ki aklınıza bile gelmiyor. 8 senelik ilişkimi bitirdim. Şimdi evliyim, bir kızım var. Ve konunuzu okuyunca aklıma geldi de şu an hiç bir şey hissetmediğimi fark ettim. 5-6 ay emin olun hiç bir şey değil.

Ama acısı yoğun
Bişey olmaz geçer. Hayatımızda zamanı biten gider, sisten bu kadar basit.

Siz fazla anlam yüklemişsiniz bu kadar kısa sürede.

Bu ilişkiden çıkaracağınız dersler; “kimseyi olduğundan daha yüksek bir mevkiye taşıma, kimseye kendinden daha çok değer verme ve hemen her şeyi en yüksek enerjide yaşama” olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…