Sevgilim aslında mağarada mı yaşıyor?

Tesettürlüyüm ve tesettürlü olmayan kadınların da tesettürlü olan kadınların da linçlenmesine karşıyım. Hatta "açık-kapalı"ifadelerinden dahi hoşlanmam.

Çevremdeki kadınların yarısı tesettürlüyse yarısı değil,şortlu croplu arkadaşlarım da var pardesülü arkadaşlarım da.
Ötekileştirmekten,kadının bir başka kadın bedeni üzerinden ileri geri konuşmasından da nefret artık...

ben oramı buramı gösterme meraklısı değilim kalsın rahat giyim tarzı başka kendini göze sokma cabası baska ayrıca size kemik atmadım havlamayın..
ya şurdaki yorumlarınızı okudum şu bir anda birine kemik atma falan ne kadar avam şeyler. Ayrıca psikolog oldugunuzu yazmışsınız da size ne milletin taytından falan. Begeniyorsanız kendiniz giyin, begenmiyorsanız ne istiyorsanız onu giyin. Ayıp ya

Siz gavur pussysi ne demek biliyor musunuz? O kelimeyi okur okumaz zaten uyenin erkek olma ihtimali aklima geldi.

Özgür düşüncem sizi bağlamaz. Güzelce yorumunu yap git

ben oramı buramı gösterme meraklısı değilim kalsın rahat giyim tarzı başka kendini göze sokma cabası baska ayrıca size kemik atmadım havlamayın..
Gerçekten psikolog iseniz ki sanmıyorum. Öyleyseniz şu yorumunuz meslekten atılma sebebi. Siz ötekileştirmenin yargılamanın hastalık olduğunu bilen ve tedavi eden bir meslektesiniz kendinize gelin.Ya da yine terzi kendi söküğünü dikememiş.

yaz günü şort giyme falan mı diyor anlamadım
kızlarla dışarı çıkmak istedin ama evde takılın falan dedi
yuh yani
tamamen en başından kendisini farklı göstermiş şimdi içindeki gerçek kişilik ortaya çıkmış durumda
kimse için sevdiğin şeylerden vazgeçme bu bir giyim tarzı da olabilir, kıyafet olabilir, bir aktivite olabilir ne olursa

Hanımlaaaaar rica ediyorum üsluplara dikkat edin polemiğe girmeyin ve beğenmedim butonunu da amacı dışında kullanmayın.

Herkes istediği gibi giyinme hakkına sahiptir, isteyen ferace giyer peçe takar isteyen şort crop giyer.

Ya sen kürtaj yaptırmış kadından kaynanasına ilgi göstermesini bekleyen insansın. Kim kendini bilmiyor acaba? Oturup başka konudan eksiliyorsun. Lütfen beğenmedim atsana bana
Ne konuyu anlamışsın ne de yorumu hem herkes seninle aynı fikirde olmak zorunda değil uslübüne dikkat et yalama falan çirkin laflar söyleme

Üslubunuz çok “cringe” (sizin dilinizle).

Selamlar tekrardan bombayı salıp kaçmış gibi oldum ama 2 günlük tek ayak cezam vardı yeni tahliye oldum bedel ödendi Konuya gelecek olursam yaşamış olduğum duruma direkt tespit yapmaktan ziyade kendimce mecazen ironik bir tarzda yorumladım. Sadece bu konuyu toplantı için iş yerine e mail göndermediğimden çok kurumsal takılmadım, sizinde takılacağınız kısmın bu olucağını düşünemedim belki de daha dikkat etmem gerekirdi. Derdim kimsenin okuma hevesini kaçırmak ya da değerlerini tahrik etmek falan değildi. Ve danışmak istediğim şey nasıl giyinip giyinmeyeceğim de değildi. Bu yaşımda nasıl giyinmem gerektiğini bir başkasından öğrenecek kadar cahil değilim. Öznel olan görüşünüzü nesnel bir yargıymış gibi empoze etmeye çalışmanızı komik buldum. Herkes ulemâ kesilmiş ben açık giyiniyorum derken jartiyer ile caddede catwalk yapmıyorum. Ya da sadece meme ucumu kapatacak bir dekolte ile gezmiyorum. Ha bunu da yapabilirim ama bu yine sizi ilgilendirmez bu kadar hayatsız olup başkalarının hayatına mesai harcamak yerine kendinizle ilgilenmelisiniz. Birinin inançlı ya da edep sahibi olduğunu elinizdeki kumaş için tuttuğunuz mezura ile ölçemezsiniz her şeyi biliyorsanız bunuda bilin. Yapıcı yorumda bulunan arkadaşlara teşekkürler, diğerlerine papatya çayı

beni kısıtlamıyor zaten buna izin vermiyorum sadece bazı şeylerin lafını yapmaya basladı bundan da ötesi olmaz umarım kıskançlıktan kastım da iliskiye zarar vermeyen tartışmaya dönmeyecek kıskançlıklar aslında ama haklısınız zaten bende bundan bahsediyordum bir tık ilerlerse nasıl davranmalıyım diye fikir almak istemiştim sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…