Sevgilim aslında mağarada mı yaşıyor?

Seni böyle tanımış sevmiş ama genelde iş ciddiye binince ulan ben hoşlandıysam başkaları da bu kıza benim baktığım gibi bakıp hoşlanıyor, etkileniyordur diyip kıyafetlerde onu giyme bunu giyme eğilimine giriyorlar
siz bu konuda ilerde sorun yaşarsınız gibime geldi

Tesettür Allah ın emri. Biraz örtün iması yaptı diye dağ ayısı niye olsun ki. Mağaradan çıkmış olan dağ ayısı çıplaktır. Hayvanlar giyinmez bilmem anlatabildim mi
Ne söylemek istediğinizi çok anlayamadım ama bence haksızsınız ya bir de çıplak dağ ayıları yalnız değildir!

açık giyinen biri oldugunu söylüyor dikkat çeken olarakta kendini belirtmek hoşuna gidiyor sanmam bu kdar masumca olsun neyse Allah hidayet versin diyelim
Vay be benimki de dert miymiş kendi derdimden utandım bunu mu düşündün bunca zaman lafın yoksa giyiyorum o zaman teşekkür ederim müsade ettiğin için. Ben giyerken çok rahat ediyorum bu arada ama siz giymemenize rağmen bu kadar rahatsız oluyorsanız her şeyden önce bi kendinizi sorgulayın. Ayrıca dikkat çekiyor kısmını özellikle belirtmiş olmamın sebebi sevgilimin beni çekici bulmasını vurgulamasından hoşlanmamdı. Diplomanı uçak yapmak yerine kullansaydın anlardın ne demek istediğimi

İlk zamanlarda aranızda mevzusu bile olmayan kıyafetlerin şimdi gündem olması sorun işte, bugün direkt müdahale etmiyor ama laf ediyor yarın müdahaleler başlayacak, ki arkadaşlarınızla dışarı çıkmanıza bile karışmaya başlamış, şimdi sevgilisiniz dozu ayarlıyor ama nişanlansanız üzerinizde hakimiyet kurmak isteyecek, hele nikah olsa yandınız bugüne kadar giydiğiniz tüm kıyafetleri, arkadaş çevrenizle dışarı çıkmayı, sosyal medya hesabınızı unutmanız gerekecek.

Yapmanız gereken ya sizi olduğunuz gibi kabul etmesini veya ayrılmasını söylemek, bunun ortası yok ve muhtemelen aile yapılarınız yetiştirilme tarzınızda çok farklı, sevgiliyken belki bu gözünüze batmaz ama evlilik düşünmeniz halinde büyük bir sorun.

demi millet marsta su bulsun biz hâla şunun kızı şort giymiş bir de 40 derece sıcaktaaa yazın ortasındaaa aman allahımmm olacak iş değil diyelim

Aile yapısı olarak evet onlar bir tık daha bu tarz şeyleri hoş karşılamıyorlar ama bize müdahale edecek şekilde değil. Erkek arkadaşımda dediğim gibi hiç böyle değildi bana yine karışmıyor ama kendince bir şeyler söylüyor ben tepki verdiğimde uzatmıyor. Bu arada bu konuyu öyle detaylı konuşmadık dediğiniz gibi boyluca anlatacağım kendimi ona ortak noktada buluşmak gerek. Anlamayacak bağnaz biri değil en azından bakalım

Evet ya çevremden de şahit olduğum için bi tık tırstım bende. Ben zaten öyle sürekli uyaracağı tarzda davranan biri değilim ama olduğu zamanda bir şey söylemesi böyle bilmiyorum boğuluyormuş gibi hissediyorum. Birden evrildi bu çocuk format atmam lazım

İlişkiye devam edecekseniz sınırlarınızı net çizin, asla taviz vermeyeceğinizi bilsin zira taviz verirseniz fazlasını isteme ihtimali yüksek, ailesi de şu an ses etmiyorsa henüz ortada onları bağlayan resmi bir durum yok, aranızdaki beraberlik resmiyete dökülürse ancak o zaman anlarsınız neye ne kadar karışacaklarını ve unutmayın sevgilinizi yetiştiren ailesi, ailesinden çok farklı düşünmesi belki bazı konularda evet ama evlilik ve eşten beklentileri ailesinden pek farklı olmaz.

Kızcağızı niye linçlediniz?Gayet samimi yazmış derdini.
Konuya dönecek olursam alıp karşına konuş bu değişimin neden diye sor.Gözlemle hemen kestirip atma.
teşekkür ederim anlayışınız için bende kesip atmayı istemediğim için danışmak istedim zaten ama ortalık 56 olmuş

Evet bende ileride bir şey yaparken birinin gözünün içine bakarak yaşamak istemiyorum bu yüzden en küçük bir şeye dahi taviz vermek yerine kendim dikkat edeceğim. Taviz verirsem ileride başıma bela olacağını biliyorum. Dikkate alacağım söylediklerinizi teşekkür ederim

Tövbe tövbe bu nasil bir üslup, gavur pussysi
Daha sanki öylesin gibi ortalikta fildir fildir istediğim gibi dolaniyim istiyorsun .

Ayrica çok güzel culottler ,bol paçalı ipek ,vikos kumaş pantolonlar cok rahat .
Sanki yokmuş gibi ,o giydiğiniz daracik hotpants şortlardan rahat .
Rüzgarla fildir fildir oluyor

üslüba bak diyip cok bilmiş dedikoducu teyzeler gibi hadsiz hadsiz yorumda bulunmanda çok tezatmış abla ne giyineyeceğimi sormadım soruyu anlasaydın önce bi ben hotpantsımla çok rahatım zaten sen git vitos kumaslı pantolonun ile fıldır fıldır dolan

"gavur pussysi gibi yanıyor gezegen" Ne demek bu anlamadım

ben oramı buramı gösterme meraklısı değilim kalsın rahat giyim tarzı başka kendini göze sokma cabası baska ayrıca size kemik atmadım havlamayın..
Hadi lan ordan. Kendin giyemiyorsun diye kıskançlıktan çatlıyorsun. Dağdan yeni mi indin de taytı kızların çoğu giyerken bu kadar garipsedin?

hiçbir diyecek bsey bulamayıp beni mesleğimden vuramazsınız evet işinde gayet başarılı cocuklarını büyütmeyi terch ederek ofisi bırakmak zorunda kalıp evden halen seasnlarına devam eden bi psikolog anneyim Allah sizede nasip etsin…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…