Sevgilim askere gitti

Başkası için bırakan adam için mi bunca tutkunluk, bağımlılık, hayatsızlık?
Ben de arada büyük bi aşk var sandım, ayrı kalınca dayanamayacak kadar büyük hem de, vay anasını

Başkası için bırakan adam için mi bunca tutkunluk, bağımlılık, hayatsızlık?
Ben de arada büyük bi aşk var sandım, ayrı kalınca dayanamayacak kadar büyük hem de, vay anasını
bir de ilişki yaşadıkları için de bu korkusu sanırım. mutsuzum, ölüyorum, bitiyorum, yazmaması normal mi'nin arkasında büyük bir terk edilme korkusu olduğuna eminim.

bir de ilişki yaşadıkları için de bu korkusu sanırım. mutsuzum, ölüyorum, bitiyorum, yazmaması normal mi'nin arkasında büyük bir terk edilme korkusu olduğuna eminim.
Hiç sağlıklı değil, üzüldüm konu sahibine, aşırı kaygı haliyle bi ilişkiyi ittirerek götürmeye çalışmak bu. Bu enerjiyi yaydıkça da mutlu olmak imkansız.

Düzelicek geçicek merak etme

Benim yıllar önce asker sevgilim vardı , her gün konulur mesajlaşırdık , bence senin ki seninle konuşmak istemiyor bahane uyduruyor

Allah kavuştursun da zaten telefon serbest askerlik 6 ay
Ben evliyken eşim askere gitti 15 ay ve telefonu da yoktu. Bak beterin beteri var O yüzden bence kendine oyalanacak bişey bul izin de kullanmaz erkenden gelir sevgilin

Ayni durumu gecen sene ben yaşadım, cok zor bir surec , arayamiyor tabi musait olamiyor tel problemi oluyor ama firsat buldukca arar diye dusunuyorum, ben de çok kafaya takiyodum ama keske takmasaymisim diyorum kendi hayatına devam et sayılı gun bir sekilde geçiyor yıpratma kendini benden tavsiye

Sürekli ağlıyosunuz öylemi, pardon yaş kaç?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…