Sevgilim annesi yüzünden beni terk etti

bence şükret böyle bir bahane olmaz
bildiğin kendini belli etmiş
sakın arama sorma şükür namazı kıl baştan kurtuldun diye
Kurtulmamış ki. Adam tamamen istediği kıvama getirip, sana bir şans daha verdim, diyecek. Aradığı köleyi bulmak üzere zaten. Kız hazır sayılır.

Babası çok sorumsuz olduğu için annesine çok bağlı. Ama sevgi nasıl böyle kolay bitebiliyor bunu anlayamıyorum sadece..
Aslında sevgi bitmiyor. Kendisi muhtemelen evinde yoğun baskı altında. Anne hasta, baba umursamaz. Kendini öyle bir ortamda bulmuş. Şuan yaptığı tek şey kendini naza çekip bütün sinir stresini sizin üzerinize yıkmak. Çünkü sevginize güveniyor. Biliyor ki bırakmazsiniz. Size tavsiyem nolur size değer vermeyen biriyle devam etmeyin. Siz ne kadar seviyorsanız o da o kadar sevsin sizi. Ne eksik ne fazla. Belki çok zor ayrı kalmak böyle sizde duygular varken ayrılmak. Ama emin olun çok daha kötü şeyler yaşarsınız ilerde. Bu yaşadığınızi mumla ararsiniz.

Annesi ile ilgili teselli istiyorsa o zaman detaylı bilgi verip üzüntüsünü belli edecekti beyefendi
aynı yaa diyip sizinle normal konuştuysa sizde normal davranmışsınızdır
yalnız iyi manipule etmiş sizi

nedir o öyle yalvarmak ağlamak
sonra çok pişman olursunuz bu yaptıklarınıza

Daha çok ağlarsın. Böyle davranmamalısın dünya da tek erkek o gibi davranırsanız daha çok peşinde koşup ağlarsınız.

Denilen herseye katılıyorum. Tavri, kinimi diri tutacağım lafı vs. O adamdan bir cacık olmaz. Ama şunu da soyleyim sizin de kombin atmanız garip. Erkek arkadasiniz degil yakin samimi bir arkadasiniz olsa da atar miydiniz? Normal de dese, bekliyoruz da dese belli ki durum sıkıntılı. Bazen kelimelere dökülmez bazı şeyler.

Kurtulmamış ki. Adam tamamen istediği kıvama getirip, sana bir şans daha verdim, diyecek. Aradığı köleyi bulmak üzere zaten. Kız hazır sayılır.

Ayyy o kadar doğru bir yorum ki. "Kinimi canlı tutmak için o günkü mesajları okuyorum" falan lafları bana da tamamen bunu düşündürdü. Sonradan "yumuşadım, hadi iyisin affediyorum seni ama tek hatanda kapının önündesin" diyecek, mis gibi manipülasyon.

adam problemli zaten kurtulduğuna şükret de
kombin atmış olman gereksiz olmuş
ben atmazdım
ama yalvarman falan da çok kötü ya yapmayın böyle şeyler

Yalniz adam uydurmus baya mart sonuna kadar görev yazdiracakmista bilmem neymiste. Görev yazmislardir o sirada basi bagli olmasin rahatca birileriyle gezip tozayim istemistir. Mart sonunda geri döner.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…