sevgilim açık giyinmemi istiyor yaşayan var mı bunu

depressedgr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2024
9
-5
19
1 senelik bir ilişkim var. Crop giymektense göğüs dekolteli giyinirim genelde. O da bi gün bana crop giy dedi sevmiyorum dedim tamam dedi.

Hatta bana "yaz gelince vücudunu görmeye başladığım için daha istekliyim" gibi bir şey söyledi.
Cinsel hayatımız az olsa da vardı.
Geçen yolda yürürken belim açık bir şey giydim, sokakta pek insan da yoktu ama arkamdan gelirken biraz daha açsana bakiyim dedi. of neden böyle diyor. Göğüs dekoltesi giydiğimde kızıyoe önü çok açık kapat biraz diye, göbeği açmakla onu açmak aynı şey değil diyor

Genel olarak başkalarına bakan biri değil, önceden de tanıdığım için biliyorum. İnstagramda sevgili olmadab önce bile hep motivasyon gelişim hesaplarını falan takip ediyodu, telefon şifrelerimiz bile aynı. Yani öyle biri olmadığını biliyorum söylemek istedim.

Gecen burda bi konu sahibesi vardi evde bile kocasi sort giymesini istemiyordu, simdi de bu konu. insanlar ne yiyip iciyorsa zihin bulanikligi yasiyor galiba. Ne ilginc konular okur oldum.

Dekolte severim, kapali görünen transparan ürünlerle doludur gardrobum, kocama ne giydigimden; begeniyorsa iyi hos, begenmiyorsa yalla.
Acikligi ne manada kullandiginizi anlayamadim, dekolte giymek mi yoksa teshircilik mi ikisi farkli kavramlar, neyse kimin sizi nasil görmek istediginden ziyade caninizin istedigini giyinin.

zaten canım istediği gibi giyiniyorum, nasıl giyinmeliyim diye sormadım. neden böyle diyor dedim

3 vakte kadar açacağınız yeni konunun başlığını söylüyorum. Sevgilim beraberliğe 3. Kişiyi katmayı istiyor ne yapabilirim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…