sevgililer gününde erkeğinizi tekrar aşık etmek için

fikirler süper :)

özellikle yansıtmalı duvar saatine bayıldmmkaydirigubbakcemile2

fikirler çok güzel hangi sitelerde buluruz bunları ?
tapu veya ödül plaket gibi bişey yaptırmak istiyorum çünküü

canım fotoların üzerinde yazıo ama bak fotolara sag tıkla özelliklerden adres yazıo ord

karnem hazııır
bundan da güzel oldu çok güzel kalpler buldum netten ve derece yerine 5 kalpten 0 kalbe doğru indim. yani en sona bişey koymadım :KK43: smile ekledim okadar zaten öel bi notu yok aşkımın:)
biz nişanlı olduğumuzdan da flort yerine nişanlılık yazdım:)
sonuna da not ekleyip dedim ki ikinci dönem evlilik bölümüne geçmen ikimiz içinde daha iyi olacak yazdım haha:))
bunu bastım katlayınca önü beyaz kalıyordu oraya da aşk okulu nişanlılık karnesi yazdım altına güzel bi resim bulup koydum kendi resminizde olur
diğer katlı olan diğer beyaz sayfaya da gene bi resim koydum hayat kısa oyüzden yavaş öpüş içten gül dürüst sev gibi şeyler yazıyor ingilizce olarak odun değil onu da anlar artık:)
yan çok cici olduu:)
bunu bu hafta vercem 14 şubatı beklemicem dayanamam ben hehe:)
teşekkerler you know
benim ilave ettilerimde yapacaklara fikir olsun

buarada karneyi wordde yaptım sütünları ve satırları sayıp tablo çizle çizdim
içlerini doldurdum
yaratıcılık size kalmış aynısı olmak zornda değil ben başka şeyler ekledim bazı kısımları çıkardım veya değiştirdim.
haftaya da tapu yaparım.
onu da o hafta veririm:))
gülümsetsin yeter benim için

karnem hazııır
bundan da güzel oldu çok güzel kalpler buldum netten ve derece yerine 5 kalpten 0 kalbe doğru indim. yani en sona bişey koymadım :KK43: smile ekledim okadar zaten öel bi notu yok aşkımın:)
sonuna da not ekleyip dedim ki ikinci dönem evlilik bölümüne geçmen ikimiz içinde daha iyi olacak yazdım haha:))
bunu bastım katlayınca önü beyaz kalıyordu oraya da aşk okulu nişanlılık karnesi yazdım altına güzel bi resim bulup koydum kendi resminizde olur
diğer katlı olan diğer beyaz sayfaya da gene bi resim koydum hayat kısa oyüzden yavaş öpüş içten gül dürüst sev gibi şeyler yazıyor ingilizce olarak odun değil onu da anlar artık:)
teşekkerler you know

canım bende yapmaya çalıştım ama istediğim gibi güzel olmadı rica etsem bana mail olarak gönderir misin yaptığının örneğini

karnem hazııır
teşekkerler you know
çok iyi fikir ya

ben de şimdiye kadar
resmimizden film afişi yaptırma
tişört yaptırma
kalpli pasta yapma
giysi alma vs.
bisürü şey yaptım..
amaaa..
bunların içinde ennn çok beğendiği şey ona matkap almam olmuştu:))
sevgilim tamirat işleriyle uğraşmayı çok sever ve ben de ona geçen doğumgününde iyi bi matkap aldım çok beğendi sürekli söyler durur..
erkekler için kullanabilecekleri şeyler daha anlamlı oluyor..
o da bana yılın eşi oscarı yaptırmıştı..
işin kötüsü..
artık pek seçeneğim kalmadı:KK43:
giysi saat ayakkabı gibi şeylere de ihtiyacı yok..
ama burdakilerden karne mantıklı geldi bana..
güzelce hazırlayıp bi de kalın bi kağıda basarsam iyi olabilir..
denicem a.s

aa aslında şu da olabilir..
ben şuanda hamileyim bi bebek tişörtü yaptırıp üzerine de "babacım seni çok seviyorum" ya da ne bilim "babasının oğlu" gibi bişey yazdırıp ona hediye edebilirim..
sonra doğunca da oğlumuz giyer..
bi taşla iki kuş:)

ben de şimdiye kadar
resmimizden film afişi yaptırma
tişört yaptırma
kalpli pasta yapma
giysi alma vs.
bisürü şey yaptım..
amaaa..
bunların içinde ennn çok beğendiği şey ona matkap almam olmuştu:))
sevgilim tamirat işleriyle uğraşmayı çok sever ve ben de ona geçen doğumgününde iyi bi matkap aldım çok beğendi sürekli söyler durur..
erkekler için kullanabilecekleri şeyler daha anlamlı oluyor..
o da bana yılın eşi oscarı yaptırmıştı..
işin kötüsü..
artık pek seçeneğim kalmadı:KK43:
giysi saat ayakkabı gibi şeylere de ihtiyacı yok..
ama burdakilerden karne mantıklı geldi bana..
güzelce hazırlayıp bi de kalın bi kağıda basarsam iyi olabilir..
denicem a.s

katılıyorum. erkekler genelde romantik şeylerden fazla kullanabildikleri şeyleri daha çok tercih ediolar..

valla erkekten erkeğe değişio sanırım kızlar
benimki de herkes de olacak şeyleri sevmiyor aksine ben kullanışlı şeyleri seviyorum
bu şekilde yazılmış iki kelime elimşin değdiği uğraşıp yaptığım şeyleri daha çok seviyor
bu karneye bayılacak mesela
yüzünde gülümsemeyle okicak
geçen ilaç reçetesi yaptım gülerek okudu
üstüne su damladı diye bana kızıo hediyemi bozdun diye:))
yani sevgilinizin yapısına göre yapın heşeyi

katılıyorum. erkekler genelde romantik şeylerden fazla kullanabildikleri şeyleri daha çok tercih ediolar..

evet ya öyle mumlar sarap çiçek fln erkeklere böyle yapınca onlar bizim gibi sevinmiyorki kullanıslı seyler cok iyi oluo

14 Şubat, 1800 yıllarda Amerika'lı Esther Howland'ın ilk Sevgililer Günü kartını yollamasından bu yana çok sayıda insanın kutladığı toplumsal bir olay olmuştur. Bunun doğal sonucu olarak olayın ticari yönü çok fazla önem kazanmış, sevgililer günü tüm dünyada ticaretin canlandığı bir dönem haline gelmiştir.

Çiftler, Sevgililer Günü'nün gecesinin de özel olması için çaba gösterirler. Kimi çiftler, bu güne has, cinselliği ön plana çıkarıcı kıyafetler ve iç çamaşırları alırlar. En çok tercih edilen renk, tutkuyu sembolize eden kırmızıdır.

Bunların yanısıra, Sevgililer Günü çok sayıda evlenme teklifinin de gerçekleştiği bir gündür.
Gölge saat evimizde var zaten.Çeyiz için almıştım. En başta karne daha sonra da tapu senedi çooooooooooooook hoşuma gitti. Şu karneden ben de hazırlasam diyorum kötükedihüso

Önerilerin için teşekkürler

kızlar su tapu ıle karneyı yapanlardan bırı bna da maıl olarak gonderebılırmı?? cıldırıcam pcde programlar ıcın urun sıfresı ıstıyo bulamıyorum:KK43:

arkadaşlar tapuyu, yada seneti yapan biri varsa bana da gönderirmisiniz? bi türlü yapamıyorum kafayı yiycem! :gitme:

yapan arkadaslara mesaj atın isterseniz sanırım verdiler bikaç arkadasa buradan göremeyebilirler

X