sevgililer gününde erkeğinizi tekrar aşık etmek için

vallahi hiç böyle bir çabam olmaz.neden ben uğraşayım ki o beni kendine tekrar aşık etmeye uğraşsın.hiç işim olmaz.

buradan yasak isim vermek fln ondan site adı vermedim ama karne tapu fln cok kolay bence pc de 10 dk mı alır

hayır tatlım hangisi sizce anlamında sordum :uhm: ikisinide yapabilirim.. 5 tlye patlar bana..30 lira kardayım delikafadulden

hımm anladım cnm bende ne oldugunu soruosun sandım ikisinide yap derim ama diger özel gune bişi kalmaz bence karne sevgililer gunu için daha anlamlı

bana tapu daha mantıklı ve hoş geldi.. karneyi maile de atabilirsin.. tapuya göre daha basit..tapu daha hoş.. :asigim:

hmm evet hepsi çok güzel erkeklere aınacak hediyeler sınırlı tapu senedi de iyi fikir yerimseniben

tapuyu cok begendim bende yapmayı deniycem cok tesekkürler paylasım için
ya bide kızlar ben yemek yapmak istiyorum yani şöyle söyleyim yemek yapcagım yer ev degil o yüzden tabak canak cok fazla yok bu konuda bana yardımcı olurmusunuz pratik kolay ve cok malzeme gerektirmeyen biakc cesit yemek tarifi

paylaşımlar çok süperdi bende karne hazırlıcam hani ara tatile çıktı ya çocuklar da kızlar ben bide kendimce değişik bi hediye buldum eğer geleceğe yönelik planlar yapıosanız bi patik örebilirsiniz ben örüorm şuan çok şeker oldu :hulya: bide güzel bi hediye kutusu ahzırlıcam onuda internetten buldm.kutuyu vericem bu senn için dicem içini bi açıcak bi çift patik:gitme: sanırım duygusal olcak bu patikleri istiyosan eğer karnendeki kırıkları düzeltmen laızm dicem bide karnelaelaelaelaelae

pamugum canım değişik soslu makarnalar yapabilirsin bide tavuklu salata hoş olur bence
soft fikrin cok guzelmiş ya

bende karneyle tapuya bayıldım kızlar çok basit diyosunuz ama painttemi yapıosunuz =( yardım please bilmiyorumkismile

X