sevgililer günü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yoo benim 10kusur yıllık kurutulmuş güllerim var. Kurutunca aldığınız şeyden bile fazla durur. Çok da güzel görünüyor.
Anlamı yeterli ayrıca şimdi çok moda özel günlerde alınıp kuruyan güllerin üzerine epoksi döküp tablo, çerçeve, tepsi, küre vs yapan var kendin yapamıyorsan gönderiyorsun gülü istedigin gibi yapılıyor düşünülmesi bile yeterli aslında adam baya da özenmiş

Pessss diyorummmm

Pijamalarımızı giydik akşama da Bi makarna patlattım oh mis birbirimizi öptük sarıldık kutladık saat 10 da da uyuduk adam beni seviyor bende onu seviyorum iki gün önce istediğim bebek arabasını almıştı ben onu hediye olarak kabul ettim çok mutluyum ne önemi var ki hediyenin sevivgisinden eminseniz hiç bir şeyi kafanıza takmayın

Aklıma adidas esofman takimi karikaturu geldi.Ayni onun gibisiniz
NE ALAKA AYRICA KOMİKTE DEĞİL
EVET ONUNKİ ÇOK BASİT OLDU KEŞKE ODA BANA LİSANSLI EŞOFMAN VE LİSANSLI YELEK ALSAYDI EN AZDINDAN 3-5 SENE GİYERDİM

Belki de bunlarla mutlu olacağınızı düşündü. Sonuçta boş geçmemiş, yapmış birşeyler. Haksızlık ediyorsunuz. Eşim bana böyle bir tepki verse ne kadar maddiyatci diye düşünürum valla.

Hazırmısın linç yemeye:))))

Makarna nasıl patlatılıyor aaa

biz de derdimiz var sanıyoruz be vayyy be

NE ALAKA AYRICA KOMİKTE DEĞİL

EVET ONUNKİ ÇOK BASİT OLDU KEŞKE ODA BANA LİSANSLI EŞOFMAN VE LİSANSLI YELEK ALSAYDI EN AZDINDAN 3-5 SENE GİYERDİM
Hemen boşa bu adamı
Gül alıp, yemeğe çıkarıp mutlu edebileceği bir kadınla evlenir belkisi.. galp galp

Görmedim ama çok mantikliymis. Kuruduktan sonra çok dikkatli dokunmak gerekiyor hemen dökülüyor falan. Evden tasiniyorsan goturme kısmı zor oluyor:)
Küre çok güzel olabilir bakayım ben de bir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…