sevgililer günü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu konuda bu kadar kompleksli olmanızın nedeni nedir?
İkinci eş olması, kendisinin daha önce evlilik yapmamış olması ve eşinin ikinci evliliği olması. Kaynanasının kendisini hiç sevmemesi ve eşinin aldığı çiçekleri dizleriyle ezmesi...

Ben evliyken ilk sevgililer günümüzü yazayım da okuyanlar haline şükretsin :)) arkadaşım o zamanlar çok popüler olan ünlülerin gittiği bir restaurantta yer ayarladı ve hesabı bana yollayacaklar size ev hediyesi yapamamıştım bu hediyem olsun dedi. Ama benim salak Odun kalas kocam ben çıkmam gelmem diye tutturdu ve gelmedi ben de kardeşimle gittim yemeğe :))
yani ayarlanmış para bile ödemeyeceği yemeğe bile gelmeyen koca var bu dünyada . Sonra da biz sevgili değiliz zaten evliyiz diye hiç ama hiç bir şey yapmadı . Hani olur da bir gün bu kalastan boşanıp sevgililer gününde yemek gül pasta düşünen biri olursa hayatımda heyecandan mutluluktan ölebilirim galiba .
Hatta şu anda bunun hayali bile ağlattı . Bu dünya adaletsiz biliyorum ama neden böyle kadınlar böyle kocalara denk geliyor hep ?

Sevgililer günü diye uydurulan salakça adeti kutlamak ve kutlanmasını beklemek gibi bir alışkanlığım yoktur. Ama değer verdiğim birinde özel bir günde özen ve ince düşünce ararım.
İnce düşünceden kasıt pahada ağır bir hediye de değil ayrıca. Hatırlanmak ve iyi ki doğmuşsun diyerek alınan bir pastaya veya evde yapılan bir tatlıya, çıkarılan bir yemeğe tav olurum.
Bunların hepsi birarada olmak zorunda da değildir

Bunun da ilgi dilenmekle alakası yoktur. Biriyle hayatımı birleştirdiysem ilgi göstermek ve gösterilmek şarttır..
Her yıldönümü, her doğumgünü çoşkuyla planlı programlı kutlanacak diye bir şey yok. Öyle bir dünya yok

Bence siz eşinizden çok şey bekliyorsunuz. Küçük şeylerle mutlu olmak değil şımartılmak istiyorsunuz. Bence bunu açıkça dile getirin ki adam neyin içinde olduğunu bilsin.
Erkeklerden söylemeden anlamasını beklemeyin. Evliliklerde yapılan en büyük hata bu..

Ona aldığınız hediyeleri iade edip kendinize lisanslı bir hediye alın siz bence

Önceki konuda, kayınvalidesinin, arabada arkada oturdu diye kocasının aldığı gülleri diziyle parçaladığını yazmış. Arka koltukta otururken gül dizle nasıl parçalanıyor orasını da anlamadım. Bağdaş kurarak mı oturdu acaba bir de yine aynı kayınvalide sevgililer gününde yemeğe çıktıkları için sinir krizi geçirmiş, e konu sahibi de sinir krizi geçirdiğine göre kayınvalide de haklı o zaman . Demek o da bu durumun yanlış olduğunu düşünüyor. Ay ne zor hayatlar.

Kadın arabaya emekleyerek biniyordur

İkinci eş olması, kendisinin daha önce evlilik yapmamış olması ve eşinin ikinci evliliği olması. Kaynanasının kendisini hiç sevmemesi ve eşinin aldığı çiçekleri dizleriyle ezmesi...
Yok ben iş-para konusunu kastettim
Dünyada tek çalışan para kazanan kadın kendisi zannediyorya
Aslanlar gibi çalışıyor…..
Kocasının tek kuruşuna ihtiyacı yok……
Hatta ona kadar para kazanıyor ki LİSANSLI eşafman takımı yelek alabilen tek kişi o…..

BidAkika
Hani ilk sevgililer gunumuydi evli olarak ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…