sevgililer günü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şaka mısın canım sen ya adam pasta almış gül almış yemek cabası vay hediye almadı ay şu güne niye bu kadar anlam yüklüyorsunuz ki anlamıyor musunuz cebinizden para çıksın tüketim olsun diye icat eeilmiş bir gün bu yani ingilterede de ilk kez kutlanmasının nedeni bile ekonomiye katkı olmasının istenmesiymiş.bunları yapan adam zaten seviyordur maddesel şeyler mi mutlu edecek

Sevgililer günü ergen işi değil mi yaaaa
Ben evlilerin sevgilileri gününü biraz özenti buluyorum valla. Hatta bir babalar günü bir sevgililee günü koca yarıştırma ve övme günü oldu bence feci.
Doğumgünümü ve yıldönümünü kutlasın isterim beklerim de sevgililer günü de çok abartılı bence. Almış çiçek işte çok hatıraysa niyetiniz birini bir kitapta kurutun. Not eklemişse onu saklayın. Alın size hatıra yani

Cimri misiniz?
Yaşlı anneannem böyle yenen içilen şeylere üzülürdü ay çöp oldu diye. Hadi o 80 yaşındaydı, kıtlıl görmüş yazıl diyorduk da şu zamanda sizin pastayı yedim kaka yaptım gitti param demeniz çok çirkin.
Bu mantıkla siz de tam kalıcı alamamışsınız. Beş sene sonra o da çöp bari bundan sorma çeyrek takın yada arsa alın çöp olmaz paranız(!)

Daha ne olsun ya, yemeğe çıkarmış, gül almış, beklentiniz cok yüksek sanırım, özel günleri hic kutlamayanlar da var,

Sevgililer günü klişesinden hiç hoşlanmıyorum. Her yer kırmızı gül, ayıcık, kalpler, mumlar..... Hayatımda bir kez sevgililer günü kutladım onu da erkek arkadaşım istedi diye Özenmiş kutu içine gül yaprakları kolye ve küpe seti, elinde kalp olan bir ayıcık koymuş ve mektup yazmıştı. Çok samimi söylüyorum benim için en kıymetlisi mektubuydu. Ne yazdı diye o kadar heyecanlanmıştım ki.. Sonrasında hiçbir erkek arkadaşımla kutlamadım istemiyorum dedim. Bana çok zorlama geliyor.

Kişinin doğum günü, birliktelik veya evlilik yıldönümü hatırlanmalı bence. Ben bunları önemserim. Ve hediyesinde beni düşünerek bir şey almışsa, ben kendime ait bir şey bulmuşsam her şeyden kıymetlidir. Eğer beni doğum günümde ikimizin de anısı olan bir yerde yemeğe çıkarsa veya menüde bizde duygusal ya da komik bir anısı olan yemek seçimi yapmışsa buna kafa yorduğunu gösterir. Sevgililer gününü kutlamayan bir adamı gereksiz işlere zorlama şekilde girecek adama tercih ederim.

Ha onemli olan parasi yani, yazik o kocaya

Kendisine LİSANSLI eşofman ve LİSANSLI yelek alan karısına,kuruyunca çöp olacak çiçekle, bitince tuvalet olan yemek ve pastayla geçiştirmek nasıl bir hadsizliktir.

Tez vakitte boşayın bu kocayı.

Eşim sevgililer gününde, nefret ettiğim için kuzenime verdiğim kazağın farklı rengini aldı. Çünkü son anda hediye aldığımı farketti. Muhtemelen evde surat falan yaparım diye düşünerek alelacele onu almış işte. Uzakken asla kutlamazdı bile. Yani ne bileyim ben daha mutlu olurdum, süslenip püsleneyim, güzel bir yemek yiyelim, bana çiçekler almış olsun. Kıymetini bilin.

Not : Kazak lisanslı dahi değil

Bence cok zayifsin, hosuma gitmiyo tipin, tipsiz gibi biseysin demek istemis bile olabilir.

Olabilir, her şey beklenir bu adamdan. Konu içinde diğer tespitlerimi de paylaştım zaten.

Boşanmalı bence.

Konu sahibi seni iki tane pataklayasim geldi muhtac degilsin ama hediye almamasini laf ediyorsun, kendin al hediyeni madem buarada sen ona ne hediye aldin? Ya ne kadar cocukca, sevgililer gunude nedir yani tarihcesi desek onu bile okumamissindir hayatinda, gelmis bos yapiyorsun anca..

Kocama trip attim, restauranttaydim, yan masada oturan kadina cicek geldi. Telefon ettim, millete kargocular cicek tasiyo, nerde benim cicegim diye, kendine bi magnolia siparis et benden, onu ye dedi, hadi gene iyisin köfte kaptin tatliyi dedi bana ayrica, kufredip kapattim ancak tatliyi da götürmeyi ihmal etmedim. Hayat sartlarina adapte olmak lazim bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…