sevgililer günü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kız lisans ne ben orayı kaçırdım
Konu sahibesi aslanlar gibi çalışıp kocasına hediye olarak şişme mont ve eşofman almış hemde LİSANSLI büyük harfle yazınca daha net anlamamızı istemiş olabilir
Kocası da bayılarak yıkamadan giymiş ve karşılığı ne düşünebiliyor musun çiçek, pasta ve yemek
Bu adaletsizliğin karşısında konu açmasında napsın

Ona dua et kız benimki hicbsy yapmadı arkası dönük yattı

Tarzınızı bilmiyorum ama bana çok avam geldi. Zaten bu klişeleri hep kötü bulurum.
Düşünülmüş söz, dürüst iki davranış daha samimidir.
Gül soluyor yemek yeniyor bitiyor da şişme yelek yıpranıp eskimeyecek mi sanki? Açıkça altın beklemişsiniz.

Bizim icin siradan bir gündü. Ben cok önemsemem. Onemli olan sevilip, anlasmak. Hem illa bi hediye alicam diye stres oluyosun. Siz yemege gitmissiniz. Hatirasi kalmis iste daha ne ki

Çiçek ve yemek ayarlamış işte
Siz ne bekliyordunuz mini bir tören mi ?
Yoksa sevgililer günü dış çekimi mi ?

Bu arkadas belli ki "ay canim sikildi. Suraya bir konu acayim da herkesi cildirtayim" demis

Allahım ne acılar ne acılar

Evlendikten sonra niye sevgililer günü kutlanır, evli barkli insanlar niye böyle beklentilere girer hiç anlamam.

Heyecanlandım. Çekirdeğimi alıp geliyorum. Konu sahibi ikinci evliliğini yapan biriyle ilk evliliğini yapmış. Bu ince detayı da vereyim belki cidden aynı kişidir
:))) yok arkadaşım değil o zaman , kocasının ikinci evliliği değil . Ama bu tür kadınlar sandığımızdan daha çok demek

pasta ve gülle kutluyorsa hiç kutlamasın evet bunu söyleyeceğim
Üfffff sizin derdiniz de hiç çekilecek gibi durmuyor, böyle devam ederseniz adam şişme yeleği başınıza çalıp, şişme bebeğe talim edecek; demedi demeyin. Evlerden ırak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…