Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

günaydın kızlar
akşam yazmıştım eşime duygu yüklü
bir mektup yazdım eşortmanın içine koydum diye

neyse eşim geldi
eşormanı giyecek içindeki mektubu gördü
bune ya falan dedi
sonra okudu
çok begendi
sonra koyun koyuna uyuduk

bu bana yetti zaten.

Blogumada ekledim bu yazıyı..
Eşim gece çalıştı ,dün akşam 18:30 gitti ..Bu sabah 06:30 da geldi eve.Uyanadım ama kalkmadım yataktan.oda geldi yattı,uyuduk.Ben 07:30 da uyandım bebişle beraber.Salona gittim..bide ne göriyim...aşkım bitanem gece onca işinin arasında beni mutlu etmek için vakit ayırıp bişeyler almış..Masanın üstüne bir şişe kırmızı şarap,bi şarap kadehi,kavanoza koyduğu bi demet nergis çiçeği ve üstünde bi not,yanında katlanmış ve üstüne gül koyulmuş bi elbise... Bir kere daha aşık oldum bitaneme..Ömrümü geçirmek için ne kadar doğru bi adamı seçtiğimi yeniden anladım..O benim herşeyim..Tek mucizem..Seni çok seviyorum bitanem..Hiç bozulmasın mutluluğumuz..

resim073hy9.jpg

Ben kocamdan hediye degil sadece kendisini isteyorum hep calisiyo hep calisiyo birlikte hic bos vakit gecirmedik evleneli 1bucuk yil oldu ve bi gun boyunca tamamen evde durmus degil hep yanlizim bana isinden vakit ayirip bugun tamamen seninim karicim dese dunyadaki en guzel hediye olur ama yapmadi bugun da yanlizim sabah mesaj attim (sevgililer gununde kalbin atar kalbinde benimicin aglayan sevgilim nerde sevgililer gununde yuzuklerim elimde ben yillardir evliyim sensizlikle bu sarkiyi beni hayatimin her doneminde yanliz birakan kocama armagan ediyorum ) yazdim gonderdim cok uzgumun kizlar

Eşim gece çalıştı ,dün akşam 18:30 gitti ..Bu sabah 06:30 da geldi eve.Uyanadım ama kalkmadım yataktan.oda geldi yattı,uyuduk.Ben 07:30 da uyandım bebişle beraber.Salona gittim..bide ne göriyim...aşkım bitanem gece onca işinin arasında beni mutlu etmek için vakit ayırıp bişeyler almış..Masanın üstüne bir şişe kırmızı şarap,bi şarap kadehi,kavanoza koyduğu bi demet nergis çiçeği ve üstünde bi not,yanında katlanmış ve üstüne gül koyulmuş bi elbise... Bir kere daha aşık oldum bitaneme..Ömrümü geçirmek için ne kadar doğru bi adamı seçtiğimi yeniden anladım..O benim herşeyim..Tek mucizem..Seni çok seviyorum bitanem..Hiç bozulmasın mutluluğumuz..

resim073hy9.jpg

mutlulugunuz daim olsun canımmm Şeniz

resim073hy9.jpg

newlife gerçekten çok hoş bir sürpriz olmuş Allah mutluluğunuzu daim etsin hiç bozmasın inşallah

PasaklıMinikTanrıca cok güzel olmuş yaa cok sevndm senin adınaa evli olasım geldi valaaa :asigim:

teşekkür ederim malibucum bende çok sevindim dün iki yıldır eşimle beraberim ilk defa böle bişi yaptı hiç beklemiyordum ondan böle bişi resmen mutluluktan havalara uçtumm ay inşallah arada böle şeyler yapar
ne kadar zor şartlarda ilişkiyi yürütsende ne kadar zorlasanda sevdiğin adamla evli olmak güzel bişi çünkü onun sevgisi sana bi an için her şeyi unutturuo

Sabah , işyerime kırmızı gül göndermiş aşkımm
çook mutlu ediyo bu kızı :)
aramızdaki kilometrelere inat her geçen gün büyüyen bir aşkla seviyorum göz bebişimi :)

newlifw nw mutlu sana çok güzel bir süpriz hazırlamış eşin
elisacım sende çok şanslısın
negüzel düşünmüş arkadaşım.

günaydın kızlar
akşam yazmıştım eşime duygu yüklü
bir mektup yazdım eşortmanın içine koydum diye

neyse eşim geldi
eşormanı giyecek içindeki mektubu gördü
bune ya falan dedi
sonra okudu
çok begendi
sonra koyun koyuna uyuduk

bu bana yetti zaten.

çakıcım ne güzel düşünmüşsün..
hele bu duygu yüklü mektubun ardından can parçanla beraber uyumak en güzeli olmalı..
her gününüz böyle aşk dolu olsun:asigim:

Ben geldiim benn geldiim:)
Hoş geldimm hoş buldum :)
Gelelim bugünee hediyemi verdiimm:)
Çok mutlu oldu eheeh çocuklar gibiydik bugün afiyetle o bana yedirdi ben ona yedirdim çikolataları.
En üstteki notu yanımda okudu :)
Amaaa altında bir tane daha not vardı onuda çaktırmadan cüzdanına soktum artık ne zaman bulur bilmem ::)
Valla bugün çok güzel geçtii.
Geçti deee ahh ben sakarlığıma doymayım naptım biliyonuzmu?
Serinleyelim kendimize gelelim diye kolanya dökeyim dedim.Onun başından aşağı biraz kolanya döktümmm arkamı döndüm kolanyanın kapağını kapayım diyeeeee benim kiyerinden bi fırlamak fırladıı aman allahımm döktüğüm bütün kolanyalar gözüne girmiş:1shok:kafamçokkarıştı
aman allahımm kendine zor geldii ebeni aldı bi gülmek :roflol:
Hey allahım yaa zarla zorla gözünü açabildi bilmem kaç dk sonra-tatlicadiarzu-
ayy kıyamam ben onaa üzüldümde ama gülüceğimde geldi yani nabayım kaydirigubbakcemile3

kızzz naptınnn:mymeka:baktınn aşkından kör olcağı yok yaktın mı gözlerinii senin aşkından kör olsun diee:mymeka:ayy allahımm çok kötüü bi durum ama cidden o tür olaylarda gülmee tutuo insanıı.hahah bizimkidee benlee şakalaşcam derkenn peşimden koşarkenee ayağını kapının eşiğineee vurmuştuuuu.hahaha ayy bak ayzarken bile gülüorum uyancak şimdiikaydirigubbakcemile3:roflol:yereeoturdu kaldıı küçük çocuk gibi parmaklarım kırıldıı galibaa diee bağırıoo içimm acıdı acımasınaa amaaa yeree düşer gibi oturmasına gülcem gülemiorumm.içerii girdimm buzz alıo gibi baya bi güldüm mutfakta çıktımmkaydirigubbakcemile3eee dedim allahın sopasıı yok benlee ugraşmaa iştee:eek:klava::roflol:

:nazar:
kızlar bende dün eve gittim kırmızı ojelerimi sürdüm
kıyafetlerimi hazırladım kocişimin parfümünü hediye paketi yaptım süsledim süprizzzzz
evin farklı yerlerine saklayacağım kartları ayarladım
her dilde seni seviyorum yazıları hazır eve gidince duvara yapıştırıcam
sabah kalktım erkenden duş aldım fön çektim
ama iş çıkışı kocişimim isteğiyle kayınvalideme gidices
kurabiye yapmaya fırsatım olmayacak galiba en olmadı pazar günü yapıcam Çok üzgünüm çoook
akşam eve gelip film izleyeceğiz sonrada sinemaya gidices söz verdi sırnaşık şey

neyse bunlar bildiğim şeylerdi ama dün akşam yaşadığım şoku hiç unutamayacağım sanırım
kocişim iki yıldır ilk defa bana sürpriz yaptı böle özenerek hazırlanarak hemde
mutluluktan ağladım vallahi o kadar mutlu oldum ki senağlama
her akşam beni işten alır ama dün akşam servisle gelsen olur mu ben gecikicem dedi bende istemedim servis çok geç kalkıyo diye
bide daha anneme gidicektk teyzem annemde diye
neyse geldi aldı beni anneme gittik falan akşam eve döndük kapıyı açmam için anahtarı bana uzattı ama benim jeton düşmediği için sen aç aşkım dedim
kapıyı açtı benim girmemi bekledi
girmemle şok olmam bir oldu zaten
holdeki avizeden bişiler sarkıyo ama karanlıkta anlayamadım ne olduğunu ödüm patladı
ışığı açtım ne göreyim
kalp şeklinde süsler asmış avizeye, uzun bi ipte sırayla kalpler var, yere kadar uzun bişi
neyse montumu bıraktım yatak odasına gittim üzerimi değiştirmek için
odanın ışığını bi açtım yatağın üstü kıpkırmızı gül yapraklarıyla dolu
ben ağladım ağlayacağım
daha bitmediiii dedi mutfağa gittik o bahsettiğim kalp pastayı almış getirmiş mumlar var üstünde
bide pastayı aldığı yerden bişi bulmuş böle büyük plastik bi şişe salladı pimini bi çekti kafamdan aşağı gül yaprakları döküldü
nasıl bir sürpriz oldu nası mutlu oldum var ya havalara uçtum mutluluktan
hiç böle bişi beklemiyodum ondan beni çok şaşırttı :eek:
ama sevgililer günü yarın dedim kocişimde dedi ki
ben sevgililer günü diye almadım bunları senin için aldım dedi :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim:

anammmm süperrr yaaa ben bile duygulandımmm valaaasenağlamaçokk hoş.hep mutlu olun inş.

belinayımmm o msj var yaa dünyanın en güzell hediyesinee bedelll.çok mutlu oldum senin adınaa

kızlarr benimkii hazır uyuyokenn.ben şimdii evden yavaşcana çıkıorumm.kuaföre gidip kaşlarımı aldırcam.ordan pastamı almaya gitcemm.gelinceee kurbiyelerii yapcam inş..

çakıcım ne güzel düşünmüşsün..
hele bu duygu yüklü mektubun ardından can parçanla beraber uyumak en güzeli olmalı..
her gününüz böyle aşk dolu olsun:asigim:

teşekür ederim canım
gerçekten öyle
:nazar:
sanada az kaldı inş.

Kızlar iyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ediyorum..Allah hepimize mutluluk sağlık huzur versin inşallah..

gittim aldım.kalplii kalıpp bulurum sandımm ama aradım bulamadımm ıslandım yağmurdaa azcuk.sonra pastayıı aldıgım yerdeee kalpiii kurabiyee gördümmm çok mutluu oldum onları görüncee hemen onlarıı aldım bendee:)iştee son günee braktım kalıp bulurum sanmıştım.nysee kurabiyeler tuzlu ama tadıııı süperrr.şimdiiii bişe yokmuşş giib ders çalışorumm.beimkii yazıkk ölmüş yorgunluktan uyuyoo hala.sonraaa uyanıncaa onu bankamatikten para çekmesi için yollucamm.kendim süslencem ve pastayıı hazırlayıp beklicemmmm

Kızlar çok güzel geçirenleriniz olmuş bugünü mutluluğunuz daim olsun!
Ben yaşadıklarımı KK Günlüğe yazmıştım ordan kopyalıyorum şimdi , uzun ama kusura bakmayın artık , bu arada ben daha hediye falan görmedim kocam tarafından , kendisi hala işte..

Sevgili günlük ,
Tam bir haftadır sevgililer gününde kocama süpriz yapabilmek için uğraşıyorum.
İş yerimdeki yöneticilerden tutta memleketimdeki arkadaşlarıma kadar hepsi kırmızı alarm modunda bu işe kafa patlattılar sağolsunlar.
Ben Fenerbahçeliyim (gururla söylenir) , eşim hasta Beşiktaş'lı :/
Benim takımı o kadar çok kafaya taktı ki , eşe dosta Fenerli olduğumu söylememem konusunda bile uyarılar almışımdır sürekli..Ama sarı lacivert akan kanımdaki inatçılık onu daha da sinirli bi yapıya sokmuştur hep :)
Neyse ben dedim ki , bu adam benimle yeni evli diye kombine almaktan vazgeçti , beni de hep BJK li görme hayali var.. Pazar günü de maç var TS-BJK , güzel bir süpriz ortamı , aliim 2 bilet kapalının en güzel yerinden , giyiyim BJK formasını , cumartesi hiç sevgililer günü yokmuş gibi davraniim Pazar sabahı patlatiim bombayı..
Bir hafta boyunca biletix çağrı merkezi ile kanki oldum , bilet satışa ne zaman çıkçak ne zaman çıkçak diye diye :) En sonunda adamlar internet sayfalarına bildiri koydular 2 gün önceden biletler Cuma saat 11 de satışa çıkıcak diye :KK70: Tabi ben heyecandan Cumayı iple çekiyorum , bu arada maç konusunda tecrübeli arkadaşlar bana diyolar ki bak AttaQue sen internetten bilet alıcan almasına ama o satış başladığı anda internet sayfası yoğunluktan çöker alamayabilirsin , gişede sıraya girmen zaten imkansız ucu bucağı olmaz işini garantiye al. Aldı beni bir korku ya alamazsam biletleri diye..
Biranda iş saatlerinde internetimizin kapandığı gerçeği aklıma geldi ve ben yıkıldım..
Ne yapsam ne etsem kara kara düşünürken bir yetkiliyi aramaya karar verdim iş yerinden , nasılsa onların netleri kapanmıyodu hiç :)
Açtım tel. dedim böyle böyle bana yardım edin biliyorum iş saati ama , yetkilinin dediklerini yazıyorum : AttaQue ben duydum senin süpriz olayını benim arkadaşlardan maça gitmeyen olsa sana 2 kombine ayarlıycaktım ama gidiyorlar :| cümle alem duymuş , sağolsun yardım etmek istemişler çok mutlu oldum , istediğin saatte gel alalım netten biletleri dedi , uçtum havalara..
Perşembe akşamı sabırsızım gerginim uyuyamadım dedim bi kez daha bakıyım biletix sayfasına , geç saatlerde bi açtım sayfayı uyarı değişmiş! Cuma 10 da satışa çıkıcak biletler yazıyo :| Allah'ın sevdiği kuluymuşum yarabbim saba şükür dedim , görmeseydim bilet milet hayal olucaktı..
Cuma oldu , 10:08 de yetkilinin yanındaydım ne panik ama sayfa açılmazsa işlem yarıda kesilirse düşünceleriyle boğuşuyorum , vee başardım aldım netten biletleri hatta 3-4 kez baktım açaba gerçekten aldım mı diye , telefonuma aldığıma dair mesaj gelince ve o mesajı 5 kez okuyunca bi de bi arkadaşa sorup teyit alınca ikna oldum :KK70:
Sapolsun işyerimdeki Beşiktaşlı arkadaşlar da bana forma getirmişler , bende formaları aldım eve getirdim yıkadım astım kurutma teline , üzerlerine de bi örtü koydum ince görmesin eşim sormasın bu ne diye bu arada..
Sonra ben biletix i yine aradım (bıktırdım desem daha iyi olur) dedimki biletleri kurye mi getiricek hayır dediler , siz gişeden kimlik vs. ile alıcaksınız hatta adam bana nerden alabileceğimi ne zaman alabileceğimi de anlattı bir bir sanıyorum bi daha aramiyim diye :KK70: Amaaa bir sorun vardı biletler yoğunlupa maruz kalmamak adına Cuma alınmalıydı yani işten çıkar çıkmaz almama lazım 21.00 e kadar ama benim işten eve gelmem 19.00 , oraya yalnız gidemem eşimle gitmem lazım araba lazım eşim 21.00 geliyor :| Benim paçalar tututştu yine.. Sonra heme kadınsal zekamı kullandım , biletleri alacağım gişe bir alışveriş marketinin içinde. Hemen eşimi aradım 21.00 den önce eve gelmesi gerektiğini derhal alışveriş yapmak zorunda olduğumuzu mutlaka erken gelmesi gerektiğini bin kere vurgulayıp gelmezse kötü şeyler olacağı hakkında tehtid ettim :KK70: Şaşırdı adam , daha yeni yaptık alışveriş ne bitti ki evde falan dedi , bir sürü yalan söledim o eksik te bu eksikte almazsak ölürüz de falan filan , 1.5 saatlik yolu 45 dk. geldi kocacım yorgun argın hemen o marketin yolunu tuttum , baktım gişe bana bakıyo ben gişeye , eşimde o sırada alışveriş arabası alıyo , bi yandan da söleniyo cumartesi yapsak olmazmıydı bu alışverişi , senin yüzünden çok hızlı kullandım arabayı falan die , ben o sırada dedim ki aa (markete girmeden kapıda girişte kitaplar vardı ,eşim kapıdan girmişti alışveriş arabasıyla ve hala söyleniyordu) yeğenime kitap alıcam sen g,t sebze -meyve reyonunda buluşalım , Hey allam dedi söylene söylene gitti ben vınn bilet satış noktasına baktım sıra var allam önümde 2 kişi bekle bekle , cep tel. den bei aramaya başladı eşim herhalde markette heryere baktı ve olmadığımı anladı. Neyse bana sıra geldi bi çabuk biletleri aldım koşarak markete geri döndüm. Meyve sebze reyonunda kızgın gözlerle beni bekleyen eşimi gördüm , nerdesin sen korktum bişe oldu diye heryere baktım yoktun , kitaplara bakıyodum dolandım öle dedim e hani kitap dedi , beğenemedim dedim , zılgıtı yedim.. Bu arada marketten son derece gereksi 3-5 şey seçtikten sonra bakmadan hadi gidelim dedim , bir de bunun için mi markete geldik diye zılgıt yedim :KK70: OOf offf çok pişman edicem seni bu bağırmaların için dedim durdu ne gibi falan ağzıma geldi söyleyemedim.
Eve gittik derin bi ohh .ektim tam kii.
Benim meraklı koca sen formanın birini bul askıda ben anladım bi hışımla yanına yöneldim elinden kapıp diğer formaların üzerini örtmem bir oldu , ah dedim herşey berbat oldu , bunca emek boşa gitti.
Eşimden bir ses yükseldi
- Anladııııııım bana sevgililer gününde forma almışsıııııın!
:|
Kısa süreli bi şok yaşadıktan sonra ben:
- Ama kocacııım bunun süpriz olması gerekiyoduuu niye baktın ki hediyeye dedim :KK70:
-AttaQue yalnız tama göremedim ama sanki o forma bana küçük olucak dedi :KK70:
Ay gülsem mi ağlasam mı şaşırdım yok yok yıkandı ya ondan diyip uzaklaştırdım onu odadan.

Sonra oturduk ben sana ne alim yarın dedi (sevgililer gününde) ?
Bunun süpriz olması gerekmez mi kocacım bana mı soruyosun dedim.
E ama biz karı kocayız artık ihtiyacın olan bişe alim diye sordum dedi ardından da bombayı patlattı
Sana yürüme bandı aliyim mi?
:|
Bana mı alıcaksın dedim? (ikimiz spor merkezine gidemiyoruz bari koşu bandı alalım diye düşünüyorduk ama ben değil ikimiz! )
Evet dedi.
O zaman alırsan bana sormadan kullanamazsın dedim ve gidip uyudum sinirden!
Bugün işte , sabah aynaya güzel bi not yazmış..
Yarın sabah olmasını bekliyorum heyecanla..
Anneme anlattım yaptıklarımı bana dediki sen fenerlisin ve bjk maçı için eşin mutlu olsun diye bjk lı olucaksın demek ha dedi. Aşkta politika gibi yalan dolan gizli saklı şeylerle dolu gerekince renklerini bile değiştirebilmenin mübah olduğu birşeymiş demekki dedi..Politikada verenler karşılık alamaz ama unutma demeyi de ihmal etmedi ve olaya son noktayı koydu yani.

Hepinize sevgililer

biz birbirimize birşey alamıyoruz. ama o bana şarkı sözlerini bana uyarlayıp mesaj atmış.
çok şirindi. bu sene durmumuz olmadığı için bişey hazırlayamıyorum evde. Çok üzgünüm çoooknisan da doğum günü var ozaman süpriz hazırlarım umarım. acısını seneye çıkartırız inşallah! :çok üzgünüm:

X