Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

ben geldimmmm hihoyyyt
çok güzel geçti günüm :asigim:
belinayım meraklım düşüm pasaklıminiktanrıçamız nerelerdesinz....
ayy herkes gelsin sonra anlatmaya başlarız :dance:

pasaklıminiktanrıça
canm süper bi sürprizle karşılaşmşsn...
bayıldm gerçekten çok şanslısın.yatağı güllerle kaplamak flan en büyük hayalim zaten :asigim:
ahh evli olmak vardı.....

belinaycm güzel gelinim gece hazrlık yapmaktan giremedm,msjını okudum şimdi gördm.çok duygusal biri gerçekten senin ömrün....
çok güzel anlatmiş içindekileri.
Allah sevenleri ayırmasn ne diyelim.....

AttaQue canımmm ya ne güzel yazmıssın hiç sıkılmadım okurken bitti diye üzüldümmm cok hoş yaa..
ne heycanlııııııııı :)

hediye siparişim geldii yastıklarım çok güzell ama sevgilimm bugun çalışıyooo sinir oldum ve ben onu bugun göremediğim gibi hediyemide veremedim :KK43: vee yarında görüşemeyecem çalışıyo pazarteside göremeyecem salıda ben çalışıyommm bütünn planlarım alt üst olduuuuu senağlama

sevgilisinin yanından en erken ayrılan benmiyim şimdi :çok üzgünüm: senağlama

kızlar bende dün eve gittim kırmızı ojelerimi sürdüm
kıyafetlerimi hazırladım kocişimin parfümünü hediye paketi yaptım süsledim süprizzzzz
evin farklı yerlerine saklayacağım kartları ayarladım
her dilde seni seviyorum yazıları hazır eve gidince duvara yapıştırıcam
sabah kalktım erkenden duş aldım fön çektim
ama iş çıkışı kocişimim isteğiyle kayınvalideme gidices
kurabiye yapmaya fırsatım olmayacak galiba en olmadı pazar günü yapıcam Çok üzgünüm çoook
akşam eve gelip film izleyeceğiz sonrada sinemaya gidices söz verdi sırnaşık şey

neyse bunlar bildiğim şeylerdi ama dün akşam yaşadığım şoku hiç unutamayacağım sanırım
kocişim iki yıldır ilk defa bana sürpriz yaptı böle özenerek hazırlanarak hemde
mutluluktan ağladım vallahi o kadar mutlu oldum ki senağlama
her akşam beni işten alır ama dün akşam servisle gelsen olur mu ben gecikicem dedi bende istemedim servis çok geç kalkıyo diye
bide daha anneme gidicektk teyzem annemde diye
neyse geldi aldı beni anneme gittik falan akşam eve döndük kapıyı açmam için anahtarı bana uzattı ama benim jeton düşmediği için sen aç aşkım dedim
kapıyı açtı benim girmemi bekledi
girmemle şok olmam bir oldu zaten
holdeki avizeden bişiler sarkıyo ama karanlıkta anlayamadım ne olduğunu ödüm patladı
ışığı açtım ne göreyim
kalp şeklinde süsler asmış avizeye, uzun bi ipte sırayla kalpler var, yere kadar uzun bişi
neyse montumu bıraktım yatak odasına gittim üzerimi değiştirmek için
odanın ışığını bi açtım yatağın üstü kıpkırmızı gül yapraklarıyla dolu
ben ağladım ağlayacağım
daha bitmediiii dedi mutfağa gittik o bahsettiğim kalp pastayı almış getirmiş mumlar var üstünde
bide pastayı aldığı yerden bişi bulmuş böle büyük plastik bi şişe salladı pimini bi çekti kafamdan aşağı gül yaprakları döküldü
nasıl bir sürpriz oldu nası mutlu oldum var ya havalara uçtum mutluluktan
hiç böle bişi beklemiyodum ondan beni çok şaşırttı :eek:
ama sevgililer günü yarın dedim kocişimde dedi ki
ben sevgililer günü diye almadım bunları senin için aldım dedi :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim:

Güzel bir süpriz olmuş canım
Mutluluğunuz hiç gölgelenmesin inşallahşutarafagitti:Saruboceq:

kizlar benim ferhatimda bana bir demet cicek almis (12 adet gul)gelmis.

sabah ben uyuyordum. erkenden cikmis ben hic duymadim. beni operek uyandirdi gozlerimi bir actim yorganin uzerinde bir demet gul yaninda uzunca yazilmis bir mektup.neyse sarildik koklastik:asigim:kahvalti yapalim dedik mutfaga bir gectim bana kahvalti hazirlamis kusum:asigim::nazar:

bende ona kravat aldim yanina da kart almistim icine duygularimi yazmistim.

o kadar guzeldiki ruya gibi.Şeniz:asigim::nazar:

birazdan ciceigimin resmini eklerim.(nasil ekleniyordu resim)?

Blogumada ekledim bu yazıyı..
Eşim gece çalıştı ,dün akşam 18:30 gitti ..Bu sabah 06:30 da geldi eve.Uyanadım ama kalkmadım yataktan.oda geldi yattı,uyuduk.Ben 07:30 da uyandım bebişle beraber.Salona gittim..bide ne göriyim...aşkım bitanem gece onca işinin arasında beni mutlu etmek için vakit ayırıp bişeyler almış..Masanın üstüne bir şişe kırmızı şarap,bi şarap kadehi,kavanoza koyduğu bi demet nergis çiçeği ve üstünde bi not,yanında katlanmış ve üstüne gül koyulmuş bi elbise... Bir kere daha aşık oldum bitaneme..Ömrümü geçirmek için ne kadar doğru bi adamı seçtiğimi yeniden anladım..O benim herşeyim..Tek mucizem..Seni çok seviyorum bitanem..Hiç bozulmasın mutluluğumuz..

resim073hy9.jpg

Çok güzel hazırlanmış gibi duruyor canım çok şık görünüyor burdan
Mutluluğunuz kadehe doldurduğunuz şarabınız gibi yıllandıkça güzelliği artsına.s.

arkadaslar pasaklı tanrıca ve mewlıfe super vala...
askım normalde 1 dde cıkıodu ctesılerı ama bgn fuar olduğundannn 6ya dogru cıktı bulustuk
gömlek ve kravat aldım askımaa pasta yaptım bıdee ...
askımda bana hırka ve nergis almıs suprız dolu degıldı ama güzeldi işte..
ben bu aralar mutluluk dusmanı oldum garıp gunler yasıyorum ...

kızlar özsütün sevgililer günü için hazırladığı kalpli bi pasta var 14 ytl ye hemde çok güzel sizce yarında satarlarmı ya bugün görüşemedik yarın alıp götürmek istiyorum ama sadece bugüne özelmidir acaba =((((

öncelikle hepinizin sevgililer günü kutlu ..sevginiz daim olsun diyorumyerimseniben dünden beri ağlamaktan gözlerim ağrıdı artıksenağlama evet bugün sevgililer günü ..eşimle hediyelerimiz elimizde kaldı planlarımız suya düştüsenağlama dün aniden göreve gitti 15 gün yok belki daha da uzar senağlama onu çok özledim şimdiden ve yalnız başına çok zor bi gündü gün boyu uyudum zaman geçsin diyesenağlama inşallah döndüğünde kutlarız hediyelerimizi veririz...
SEVGİLİLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN SEVGİLİM....SENİ HERŞEYDEN ÇOK SEVİYORUM..ŞenizŞenizŞeniz:asigim:

Ben geldimmmm kızlarrr.. okadarrrr şaşkın okadar mutlu okadar acaibimkiii ben ben ben yaa deli benim bu sevgilim yaaaa ben çok mutluyum bugün kızlar yaaa...
Hemen başlim anlatmaya kızlarr.. sabah 10 gibi uyandım kahvaltımı yaptım başladım süslenmeye saçlarım makyajım kıyafetim ve son rütuşlarımla hazırdım.. anneme nasılım anne dedim maşallahh benim kızıma dediğine göree sanırım güzel olmuştuum :) neyse sonracığıma aşkım mesaj attı hayatım ben geldim inebilirsin aşağıya dedi,annemi öptüm ve poşetlerimi alıp aşağıya indim.. aşkımı bi gördüm aman allahım okadar yakışıklı olmuştukiiii çokkk tatlıydıııı neysee , sonracığımaa aşkımla ilk önce bakırköye gittik ablam dershanede çalıştığı için ziyarete gittik 10 15 dk oturup kalktık bişiler içtik daha sonra sinemaya girdik ve çıktıktan sonra yemek yemek için resturanta yöneldik çok güzel bir sohbet eşliğinde yemeğimizi yedikk gayet güzeldiii her şey, takii telefon gelene kadar.. Ömrümün teli çaldı, ömrüm acaip bi ses tonu ve yüz ifadesiyle telle konuşmaya başladı _ nasıl yani? _şimdi nasıl? _siz nerdesiniz? teli kapattıktan sonra bana yöneldi ve aşkım kalkmamız gerekecek çünkü benim gitmem gerekecek dedi hayırdır ne oluyo aşkım dedim? Hayatım dayımı hastaneye kaldırmışlar oraya gitmem lazım dedi, tamam bende geliyorum dedi.. yo yo sen gelme ben seni ablanın yanına bırakim yada taksiye atim eve git dedi.. bende kırıldım ben giderim tamam sen git canım dedim ve kalktık o beni öptü ve yola koyuldu arkasından seslendim döndü ve hediyesini verdim tamam aşkım ararım ben seni dedi ve öptü gitti ben kaldım öylece tamam diyebildim sadece neyse 5 dakika sonra telim çaldı ben minübüs duraklarına doğru yürüyordum, arayan ablamdı belinay naber napıyorsunuz dedi iyiyim ablacım çok iyiyim eve gidiyorum şuan dedim ne oldu ufuk nerde dedi? Dayısı hastaneye kaldırılmış gitmesi gerekiyordu dedim neyse hayırdır bişimi oldu abla dedim? Evet ya güzelim benim evin anahtarı yanındamı dedi? Evet çantamda getirimi dedim? Yok güzelim eve geçermisin akşama misafirim gelicekmiş ev berbat durumda bi el atarmısın dedi bende tamam merak etme geçiyorum şimdi dedim .. sağol canım benim seni çok seviyorum ararım yine dedi tamam dedim kapattık ( bu arada kızlar ablam yeni evli dershanede öğretmenlik yapıyor ve evlerinin anahtarının yedeği bende, misafiri geleceği zaman ben gidip erkenden yardım ediyorum ablama)

Minübüse bindim ve ablamların evine doğru yöneldim apartmandan içeri girdim ve evinin kapısını açtım içeri girmemle şok olmam bir oldu.. işte burada başlıyor herşeyyyy

eve girdiğimde koridordaki lambaya
oyuncak bir ayı iple bağlıydı. kucağındada kocaman kalp şekline kart vardı. “Küsmedin bana dimii ama bak buradayım işte” aşkım şimdi portmantoya montunu çıkarıp asarmısın? Pormantoya yöneldim ve aynada bir kart buldum. Kartta aşkım montunu çıkarda yanıma gel seni çok özledim ama önce bana su getirirmisin mutfaktan? yazıyordu.. sürahinin ordada bir kart vardı” aşkım hadi gel artık salona seni bekliyorum .. salona yöneldiğimde koridorda yanan mumlar vardı .. bir anda müzik açıldı bizim şarkımız çalıyordu elinde bir buket çiçekle beni bekliyordu benim yakışıklı aşkım.. kocaman sarıldım ona ve birden ağlamaya başladım ama inanın bu müthiş bir duyguydu okadar kaptırmışımki kendimi onun gittiğine senağlama ve biranda biz aşkımla öylece sarılarak müzik bitene kadar kaldık.. neyse sonra müzik bitti aşkıma baktım taaa gözlerinin içine baktımmm birden başladım gülmeye kaydirigubbakcemile3 delimiyim ne bi ağlayıp bi gülüyorum kaydirigubbakcemile3 sonra evin teli çaldı ben açtım arayan ablamdı kavuştunmu aşkına dediii sen delisin abla kavuştummmmm dedim neyse kapattık teli ve ardından eniştem aradı açtım teli naber baldız damat beyde yanında dimii beğendinmi sana sürprizimizi dedi evet dedim anahtarıın teki sende teki ufukta biz kapıda kaldıkk inşallah akşam alırsınız eve dedi alırız enişteciğim ama erken gelmeyin dedim ortada bardak falan kalmasın biz çalışan inslarız dedi çağrı attığımdada çay koyarsınız ocağa dedi tamam eniştem dedim ve aşkımla baş başa kaldık.. hayatım film aldım gel izleyelim dedi..tamam aşkım dedim ve dvd’ye cd’yi taktık.. aman allahım ne görimmm benim günlerdir yaptığımı aşkımda yapmışş ve karşımda romantik bir müzik eşliğinde beraber çektirdiğimiz
resimlerin slaytı, ben başladım gülmeye kaydirigubbakcemile3 neyse sonra aşkım slaytın yarısında mutfağa yöneldi kola ve cips getirim aşkım dedi sen otur izle dedi. Ben resimlerimizi izlerken bir anda görüntü gitti sandım ve tam aşkım diye seslenicekken canlı canlı aşkımı karşımda ekranda gördüm Canım aşkım benimle konuşuyordu ekrandan ve bana olan aşkını bugüne kadarki yaşadıklarımızı ve az önceki dayı şakasını anlattı bugün bana yardımda bulunan sponsorumuz olan ablana ve eniştene teşekkür ediyorum onların katkısı büyük aşkım.. seni bakırköyde öylece bıraktığım için özür dilerim ama bişey belli etmemem ve gerçekçi olması gerekiyorduu aşkım.. şimdi beni iyi dinle dedi ve bazı şeylerden bahsetti gelecekten ve yaşadıklarımızdan bahseti ,ve şunu dedi “”sana evlenme teklifi ettiğimde sinemada film izliyorduk sen filme kendini kaptırmıştın bende sana dalmıştım biranda kafanı çevirdin neden izlemiyorsun aşkım dedin bende izliyorum aşkım çok güzel dedim ve bana döndün ne anladın peki aşkım dedin bende sensiz olamicağımı % 90’nımı kapladığını anladım dedim ve benimle evlenirmisin dedim gözlerinin içine bakarak sende öylece kalakaldın evet demeyi unuttun şaşkınlıktan ve birdaki ay seni istemeye gelicez ama sen hala evet demedin, tamam gelicez ama evet dede öyle gelim BENİMLE EVLENİRMİSİN AŞKIM CEVABIN EVETSE MUTFAĞA YANIMA GELİP BENİ ÖPEBİLİRSİN BEN ANLARIM ” HEMEN KOŞARAK MUTFAĞA GİTTİM VE MUTFAKTA KALP ŞEKLİNDE KIRMIZI BİR PASTA VARDI ÜSTÜNDEDE BİLYORDUM YAZIYORDU :asigim: AYYY BEN YİNE KRİZE GİRDİM BAŞLADIM GÜLMEYE BEN GÜLÜYORUM AŞKIM GÜLÜYOOO ÖPÜCÜK YOKMU DEDİ VE SIMSIKI SARILARAK ÖPTÜÜÜMMMMMMMM AŞKIMIII ÖMRÜMÜÜÜ…
sonra pastamızı kestik salona geçip oturduk aşkımla baş başaydıkk .. 2 saat sonra eniştemden çağrı geldi ve ocağa çay koydum, ablamlar geldi tabi ablam beni sevinçten dört köşe görünce geldi öptü beni ve örümü canım onlar benim yaa, bende gidip eniştemi ve ablamı öptümmm yerim ben onları Şenizsonra pastamızdan ikram ettim onlara ve teşekkür ettim tekrar sponsorumuz oldukları evlerinin kapılarını bize açtıkları için (aşkım ablam ve eniştemle kanka gibidir birbirlerini çok severler ve damat olarak çoktaaan benimsediler ömrümü).. yaklaşık 1 2 saat daha oturduk ve kalktık ömrümle.. ömrüm beni evime bıraktı ve oda evine döndü işte sanrım bu ayrılık kısmı kötüydü ::a015:
Kızlar aşkım eve girmiş kutuları açmış hediyelerimi görmüş hemen beni aradı aşkıııııııım nerden buldun bu albümü yaaaaaaa bu futbolcuların resmini yaşlarını kilolarını her şeyini bulmuşsun bu marşları nasıl buldun dedi nasıl çığlık atıyoo biyandanda izliyoo sesler geliyorduuu offff budamı varrrr offffff diye bağırıyordu gülüp duruyordu kaydirigubbakcemile3 diğer cd’yi açtı slaytımız olann ve başladı gülmeye sendemi dedi kaydirigubbakcemile3 evet ama benim müziklerim değişik dedim :dance: sonrada o hazırladığım müzik cd’sini dinledi bu gece onu dinleeyerek uyicak ve 8 sayfalık mektubumu okicak birazdan şekerleri görüncede çıldırmış yarısı bitti bile diyoo kaydirigubbakcemile3 ilaç kutusu içinde diyorki benim ilacım sensinki bu kesmez beni diyoo :asigim: kurabiyelerden kayınvalideciğimede ikram etmiş çok beğenmiş marifetli gelinim demiş :eek: resim albümü yapmıştım kartondan onuda çok beğenmiş aşkım çok güzel olmuş bunlar dedi benim için uğraşman bile çok anlamlı dedi.. bende öyle yetenek yok bak hazıra konuyorum hazır pasta hazır kola hazır oyuncak hazır mum dedi kaydirigubbakcemile3 aşkım ama bunları ayarlaman bile süperdi dedim … sonra verdiğim oyuncaklarıda saklicağını söyledi dolabıma koyimki yeğenler görüp almasın dedi …seviyorum ben bu adamı yaaaaaaa Kızlarrr işteee ben bugün bunları yaşadımmmm… ben bugün çok mutluyummmmm …

ABLAMA ENİŞTME VE ÖMRÜME ÇOOOK TEŞEKKKÜR EDİYORUMMMMMM… Bugün hem ağladım hem güldüm bugün bi başkaydııı bambaşkaydı yaaa gözlerimi kapatınca hala sanki o anı yaşıyorummmmmm….

NOT: HENÜZ HİÇ KİMSENİN YAZISINI OKUMADIM GELİR GELMEZ YAZMAYA BAŞLADIMM ŞİMDİ SİZİNKİLERİ OKİCAMMM İNŞALLAH HERKESİN DİLEDİĞİ GİBİ GÜZEL GEÇMİŞTİRRR SİZİ SEVİYORUMMMM ÇOK SEVİYORUMMM
:asigim:

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepinizinkini okudummm okuduummm bayıldım:)
Ben baştan sevgililer günü neymiş sevmiyorum böle kalıplaşmış günleri diyerek treni kaçırdım sanırım:roflol:
ama olsun birdahaki seneye bana süpriz yap derim ehehehe:)

düşümmm teşekkür ederiiizz bitanemm bende okuyorumm bugünkü yazılanlarıı......

biz senn için marifetli diyoruz ama sevgilininde senden kalır yanı da yokmuş bu arada canm benm a.s
ikinizinde benzer yönleri çook demek :teytey:
gerçektn çok düşünceli bişe planlamş.begndm bende canm :1hug:

X