Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

kızlar güzel yorumlarınız için çook sağolun ama dediğiniz gibi Allah bana ve benim gibi çeken herkeze sabır versin. Ne yapalım benimde kaderim buymuş çünkü kocamı çook seviyorum kocamda beni çok seviyor onun sevgisinden bir an şüphe etsem bir dakika çekmem.
neyse bende işte bu seferde dersimi aldım bir daha süpriz yapacağım zaman kaynanamın haberi olmicak

kızlarrr ben yatarr.pazar günüdee ilk işimm sizee yazmak olcak.noldu ne bitti cumartesii diye.büyük ihtimalle yarın giremem.öpüldünüzzzzz

kızlar güzel yorumlarınız için çook sağolun ama dediğiniz gibi Allah bana ve benim gibi çeken herkeze sabır versin. Ne yapalım benimde kaderim buymuş çünkü kocamı çook seviyorum kocamda beni çok seviyor onun sevgisinden bir an şüphe etsem bir dakika çekmem.
neyse bende işte bu seferde dersimi aldım bir daha süpriz yapacağım zaman kaynanamın haberi olmicak

sanada bu yakışır tatlım..ya sabırrr
ve evet varsın haberi olmasın :KK66:

kızlar sevgililer gününüz kutlu olsun saat geçmiş....hadi elel telefonlara bir msjla başlayalım olmaz mı?
:asigim:

haydi bende yatar bende yazarım yarın inş.. öptümm kocaman cici nanaklarınızdan..........

ÖMRÜMDEN MESAJJJ GELDİİİİİİİİİİİhihoyyyt

5 YILDIR YANIMDA OLAN PRENSESİM, 5 YILDIR BENİMLE HAYATI PAYLAŞIP BENİ SABIRLA BEKLEYEN SEVGİLİM, 5 YILDIR SU İÇERKEN BİLE ELLERİNİ BIRAKAMADIĞIM AŞKIM... İŞTE BİR SEVGİLİLER GÜNÜNÜ DAHA 5. KEZ SENİNLE KUTLUYORUZZ VE HEP YANYANA OLMAYI NASİP ETSİN BİZE RABBİM.. SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN BELİNAY TEMÜR.. ( TEMÜR AŞKIMIN SOY İSMİİ OLUYO KIZLARR DİYORUMKİ YANLIŞ YAZMIŞ SOYİSMİMİ AMA SONRADAN JETON DÜŞTÜ BAŞLADIM GÜLMEYE KENDİ KENDİMEE BABAMDA SU İÇMEYE KALKMIŞTI ODAYA GİRDİ DİYOKİ NE OLDU KIZIMkaydirigubbakcemile3) OY BEN YERİM BU AŞKIMI:asigim:

ÖMRÜMDEN MESAJJJ GELDİİİİİİİİİİİhihoyyyt

5 YILDIR YANIMDA OLAN PRENSESİM, 5 YILDIR BENİMLE HAYATI PAYLAŞIP BENİ SABIRLA BEKLEYEN SEVGİLİM, 5 YILDIR SU İÇERKEN BİLE ELLERİNİ BIRAKAMADIĞIM AŞKIM... İŞTE BİR SEVGİLİLER GÜNÜNÜ DAHA 5. KEZ SENİNLE KUTLUYORUZZ VE HEP YANYANA OLMAYI NASİP ETSİN BİZE RABBİM.. SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN BELİNAY TEMÜR.. ( TEMÜR AŞKIMIN SOY İSMİİ OLUYO KIZLARR DİYORUMKİ YANLIŞ YAZMIŞ SOYİSMİMİ AMA SONRADAN JETON DÜŞTÜ BAŞLADIM GÜLMEYE KENDİ KENDİMEE BABAMDA SU İÇMEYE KALKMIŞTI ODAYA GİRDİ DİYOKİ NE OLDU KIZIMkaydirigubbakcemile3) OY BEN YERİM BU AŞKIMI:asigim:

Ay cok güzel bir mesaj yazmis enistem hihoyyyt

VE BİRTANE DAHA

SENİ ÇOK SEVİYORUM, HER İNSAN BİR DÜYADIR YILDIZLAR VE ONUN ETRAFINDA GEZİNEN GEZEGENLER HEPSİ BİRBİRİNİN ETKİSİNDEDİRLER HEPSİ BİRBİRİNE BAĞLI İNSANLARDA TIPKI BÖYLEYMİŞ BAZILARI YILDIZ GÜNEŞ GİBİ BAZILARIDA GEZEGEN DÜNYA GİBİ, EĞER BEN Bİ DÜNYA TAŞIYORSAM YÜREĞİMDE SENDE BENİM İÇİN Bİ YILDIZSIN EĞER SEN KAYIP GİDERSEN BENİM DÜNYAMDA YOK OLUR ONUN İÇİN BELİNAYIM SEN BENİM İÇİN ÇOK DEĞERLİSİN

:asigim: İŞTE BU MESAJLAR BİLE YETTİ BANA YAAAAsenağlama

VE BİRTANE DAHA

SENİ ÇOK SEVİYORUM, HER İNSAN BİR DÜYADIR YILDIZLAR VE ONUN ETRAFINDA GEZİNEN GEZEGENLER HEPSİ BİRBİRİNİN ETKİSİNDEDİRLER HEPSİ BİRBİRİNE BAĞLI İNSANLARDA TIPKI BÖYLEYMİŞ BAZILARI YILDIZ GÜNEŞ GİBİ BAZILARIDA GEZEGEN DÜNYA GİBİ, EĞER BEN Bİ DÜNYA TAŞIYORSAM YÜREĞİMDE SENDE BENİM İÇİN Bİ YILDIZSIN EĞER SEN KAYIP GİDERSEN BENİM DÜNYAMDA YOK OLUR ONUN İÇİN BELİNAYIM SEN BENİM İÇİN ÇOK DEĞERLİSİN

:asigim: İŞTE BU MESAJLAR BİLE YETTİ BANA YAAAAsenağlama

Böyle icten gelen sözler dünyanin en pahali hediyesine bile bedel :asigim:

Bende eşime sıkı sıkı sarıldım geldimmmmmmmŞenizŞenizŞenizŞeniz
Allahım ayrı olanlarıda kavuştursun kısa sürede:Saruboceq:
Sizde sevdklerinize en kısa zamanda kavuşmanız dileğiyle kızlar:Saruboceq:

Ben geldiim benn geldiim:)
Hoş geldimm hoş buldum :)
Gelelim bugünee hediyemi verdiimm:)
Çok mutlu oldu eheeh çocuklar gibiydik bugün afiyetle o bana yedirdi ben ona yedirdim çikolataları.
En üstteki notu yanımda okudu :)
Amaaa altında bir tane daha not vardı onuda çaktırmadan cüzdanına soktum artık ne zaman bulur bilmem ::)
Valla bugün çok güzel geçtii.
Geçti deee ahh ben sakarlığıma doymayım naptım biliyonuzmu?
Serinleyelim kendimize gelelim diye kolanya dökeyim dedim.Onun başından aşağı biraz kolanya döktümmm arkamı döndüm kolanyanın kapağını kapayım diyeeeee benim kiyerinden bi fırlamak fırladıı aman allahımm döktüğüm bütün kolanyalar gözüne girmiş:1shok:kafamçokkarıştı
aman allahımm kendine zor geldii ebeni aldı bi gülmek :roflol:
Hey allahım yaa zarla zorla gözünü açabildi bilmem kaç dk sonra-tatlicadiarzu-
ayy kıyamam ben onaa üzüldümde ama gülüceğimde geldi yani nabayım kaydirigubbakcemile3

Ben geldiim benn geldiim:)
Hoş geldimm hoş buldum :)
Gelelim bugünee hediyemi verdiimm:)
Çok mutlu oldu eheeh çocuklar gibiydik bugün afiyetle o bana yedirdi ben ona yedirdim çikolataları.
En üstteki notu yanımda okudu :)
Amaaa altında bir tane daha not vardı onuda çaktırmadan cüzdanına soktum artık ne zaman bulur bilmem ::)
Valla bugün çok güzel geçtii.
Geçti deee ahh ben sakarlığıma doymayım naptım biliyonuzmu?
Serinleyelim kendimize gelelim diye kolanya dökeyim dedim.Onun başından aşağı biraz kolanya döktümmm arkamı döndüm kolanyanın kapağını kapayım diyeeeee benim kiyerinden bi fırlamak fırladıı aman allahımm döktüğüm bütün kolanyalar gözüne girmiş:1shok:kafamçokkarıştı
aman allahımm kendine zor geldii ebeni aldı bi gülmek :roflol:
Hey allahım yaa zarla zorla gözünü açabildi bilmem kaç dk sonra-tatlicadiarzu-
ayy kıyamam ben onaa üzüldümde ama gülüceğimde geldi yani nabayım kaydirigubbakcemile3

hoşgeldin aşk kuşummmm :lepi::jeyyar::eek: ayyy enişte bey unutlumaz bir sevgililer günü geçirmiş mutluluk acı yana ve ani görememe kaybıylaaakaydirigubbakcemile3 siz varya müthişssiniz yaaa.. siz atlattınız darısı bizee şekercimm yarın biran önce olsun yaaaaaaa:Saruboceq::asigim:

Bende eşime sıkı sıkı sarıldım geldimmmmmmmŞenizŞenizŞenizŞeniz
Allahım ayrı olanlarıda kavuştursun kısa sürede:Saruboceq:
Sizde sevdklerinize en kısa zamanda kavuşmanız dileğiyle kızlar:Saruboceq:

:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:
amiinnn deryammmmmmm

BEN YATYORUM KIZLARR.. YARIN BÜYÜK BİR İHTİMALLE GİREMEM.. KALKARIM KAHVALTIMI YAPARIMM HAZIRLANMAYA BAŞLARIM YAVAŞ YAVAŞ SON RÜTUŞLARI YAPARIM VE 12 GİBİ AŞKIM GELİR ALIR BENİİİ. ANCAK AKŞAM GİREBİLİRİM.. SİZİ ÇOK SEVİYORUMM İŞTE BÜYÜK GÜNE GELDİKK KIZLARRR SAATLER KALDI SADECEEE YANIMDA OLDUĞUNUZ DESTEK VERDİĞİNİZZ FİKİRLER VERDİĞİNİZ SICACIK SOHBETİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM GECELERCE FİKİR ÜRETTİK HEPBERABERR..... BUNDAN SONRASIDA VARR BİTMEDİİİ Bİ BAŞKA TOPİCDE KONU AÇICAMM VEE ORDADA TOPLANICAZZZ ÖPÜYORUM ŞİMDİLİK HERBİRİNİZİİİ
SEVGİLİLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUNNN CANIM ARKADAŞLARIMMMa.s.

:hooray::enbuyukkk:

hoşgeldin aşk kuşummmm :lepi::jeyyar::eek: ayyy enişte bey unutlumaz bir sevgililer günü geçirmiş mutluluk acı yana ve ani görememe kaybıylaaakaydirigubbakcemile3 siz varya müthişssiniz yaaa.. siz atlattınız darısı bizee şekercimm yarın biran önce olsun yaaaaaaa:Saruboceq::asigim:

:roflol: valla öyle belinaycım.
Yarın sizi bekliyorum bakalım nasıl geçicek ben eminim ki çoook güzel geçicek ve çoook eğleniceksiniz ii geceler tatlım rüyanda ufuğunu gör:)a.s.

ayy inşallahhh.. Ufuğumu görmekmii hemen uçtum bn düşüm ufuğum beklemesinnn rüyamdaaa:)

hanedan var ya oranın ileriinde zaten bi tane var kırtasiye park pizzanın hemen yanı

kızlar bende dün eve gittim kırmızı ojelerimi sürdüm
kıyafetlerimi hazırladım kocişimin parfümünü hediye paketi yaptım süsledim süprizzzzz
evin farklı yerlerine saklayacağım kartları ayarladım
her dilde seni seviyorum yazıları hazır eve gidince duvara yapıştırıcam
sabah kalktım erkenden duş aldım fön çektim
ama iş çıkışı kocişimim isteğiyle kayınvalideme gidices
kurabiye yapmaya fırsatım olmayacak galiba en olmadı pazar günü yapıcam Çok üzgünüm çoook
akşam eve gelip film izleyeceğiz sonrada sinemaya gidices söz verdi sırnaşık şey

neyse bunlar bildiğim şeylerdi ama dün akşam yaşadığım şoku hiç unutamayacağım sanırım
kocişim iki yıldır ilk defa bana sürpriz yaptı böle özenerek hazırlanarak hemde
mutluluktan ağladım vallahi o kadar mutlu oldum ki senağlama
her akşam beni işten alır ama dün akşam servisle gelsen olur mu ben gecikicem dedi bende istemedim servis çok geç kalkıyo diye
bide daha anneme gidicektk teyzem annemde diye
neyse geldi aldı beni anneme gittik falan akşam eve döndük kapıyı açmam için anahtarı bana uzattı ama benim jeton düşmediği için sen aç aşkım dedim
kapıyı açtı benim girmemi bekledi
girmemle şok olmam bir oldu zaten
holdeki avizeden bişiler sarkıyo ama karanlıkta anlayamadım ne olduğunu ödüm patladı
ışığı açtım ne göreyim
kalp şeklinde süsler asmış avizeye, uzun bi ipte sırayla kalpler var, yere kadar uzun bişi
neyse montumu bıraktım yatak odasına gittim üzerimi değiştirmek için
odanın ışığını bi açtım yatağın üstü kıpkırmızı gül yapraklarıyla dolu
ben ağladım ağlayacağım
daha bitmediiii dedi mutfağa gittik o bahsettiğim kalp pastayı almış getirmiş mumlar var üstünde
bide pastayı aldığı yerden bişi bulmuş böle büyük plastik bi şişe salladı pimini bi çekti kafamdan aşağı gül yaprakları döküldü
nasıl bir sürpriz oldu nası mutlu oldum var ya havalara uçtum mutluluktan
hiç böle bişi beklemiyodum ondan beni çok şaşırttı :eek:
ama sevgililer günü yarın dedim kocişimde dedi ki
ben sevgililer günü diye almadım bunları senin için aldım dedi :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim:

PasaklıMinikTanrıca cok güzel olmuş yaa cok sevndm senin adınaa evli olasım geldi valaaa :asigim:

X