Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

bebikim sen gıda boyası aldn mı?
yoksa sade mi yapcan.
aa bide kurabiyeleri neye kuycan canm ben neye koycam bulamadm :sm_confused:

CANIM GIDA BOYASINI YARIN ANNEM ALCAKKK YARISINI YARSINIDA RENKLİ YAPCAM AMA İÇİNE BUGÜN FINDIK ÇEKTİM FINDIKLI YAPCAMM :)NEYE KOYACAĞIMA GELİNCEE BUGÜN ÇOK GÜZEL KALPLİ Bİ KAP ALDIM ONA DİZİCEMM :asigim:

bende hem çikolaya hem şeker hem bonibon hemde kurabiye varrrr :) ne manyağım dimii çocuk şeker komasından gidicekkk tövbe tövbeee :))) ama napimmm oda delisi zaten bunların :))

ben unutmuyim diye bi hafta önceden aldım canm :)
çikolatalar için kendm bi kutu yaptım canm ama kurabyelere bi çare bulamadm.sence npsam.bu havada dışarı çıkamam pek :çok üzgünüm:

ben unutmuyim diye bi hafta önceden aldım canm :)
çikolatalar için kendm bi kutu yaptım canm ama kurabyelere bi çare bulamadm.sence npsam.bu havada dışarı çıkamam pek :çok üzgünüm:
[sıze="2"]
görümceciğim evde güzel bir kap yokmu ona diz? Ayda folyo kağıdına koy ama yok yok sen güzel bir kap bul...[/sıze]​

düşünüyorum ama yok glmiyo aklıma ((
off of of
yarn mecbr çıkmam gerek dışarı.sen nerdn aldn canm?

amanın kızlar düğün tarihim netleşti:)))
haziran 28 i gidiciyim sevinimi üzülüyümü bilemedim şimdi

amanın kızlar düğün tarihim netleşti:)))
haziran 28 i gidiciyim sevinimi üzülüyümü bilemedim şimdi

:sm_cool:sositososito:teytey: OHHHHHH ÜZÜLÜNÜRMÜÜÜ KIZZZZZZZZZZZ... GÖRÜMCECİĞİMMM HADİ KALK HALAYA GELL DÜĞÜNÜMÜZ VAR KIZIIMI EVLENDİRİYORUZZZZ

:sm_cool:sositososito:teytey: OHHHHHH ÜZÜLÜNÜRMÜÜÜ KIZZZZZZZZZZZ... GÖRÜMCECİĞİMMM HADİ KALK HALAYA GELL DÜĞÜNÜMÜZ VAR KIZIIMI EVLENDİRİYORUZZZZ

geldim geldim gelinim :teytey: :teytey: :teytey:
demek yuvadan uçuyosun.darısı bizm başımıza belinaycım hihoyyyt

Amin aminnnnn kızlar ben kaçar kendinize güzel bakın çok teş. Ederim güzel fikirleriniz için öpüldünüz......

QUOTE]amanın kızlar düğün tarihim netleşti:)))
haziran 28 i gidiciyim sevinimi üzülüyümü bilemedim şimdi[/QUOTE]hayırlı uğurlu olsun allah mutlu etsin belinaycım senide..haydi bende halaya geldim.

alıntıyı yanlış yaptım uzun zamandan beri girmemiştim kusura bakmayın arkadaşlar yaaa..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…