Sevgili günüymüş!

Evliliğin sıkıntılı yılına girmişsin :)) bugün o aşk dolu fotoğraf,şiir bilmem ne sacma sapan bir sürü sey paylaşanlara şöyle bir baktım...çoğunun eşinin arkasından ne dolaptan çevirdiğini biliyoruz ama yanyana geldiler mi aşk böceği...burdan da beyan edeyim internette sürekli milletin karısını,kocasını görmekten bıktım :halay:neyin reklamı yani halka açık hiç etik bulmuyorum

Yasin cok genc hemen hemen ayni yastayiz,
Ama bole ozel gunlere hem esim.hem ben cok onem veririz ve esimi kilibik yapmaz, eşine veerdigi degeri gosterir.

Ben bu sevgililer gununu cok dolu dolu yasadim, Hediye ve buket gül almis Supriz yapti, 13 Şubat gecesinde verdi.
Bugunde gezdirdi sinema, aksam yemegi falan.
Ve dedigin gibi heryer insagramda guller ve hediyeler kaynior.
Bende senin yerinde olsam bozulurdum bole alistirmamak gerekiyor.

Merhabalar 5 yıllık evliyim. Şu 5yildir hiç sevgililer günü kutlamadik . Eşim sevginin günü olmaz bunu yabancılar kutlar . Biz onlardan değiliz dedi. Ve hiç kutlamadik. Ama bugün baktım herkesin eşi güller hediyeler almış . Özellikle bir yakinimin eşi 50 tane gül almış çok hoştu. Daha 25 yaşındayım . Heveslendim. Eşime gösterdim vayy harika degilmi dedim. Oda onayladı başıyla . Sonra dedim bana hiç böyle değer vermedin. Ağlayarak odama çıktım. Aslında doğum günü yildonumler unutmaz
Çiçekler hediyeler alir. Ama neden böyle bir ruh haline girdim bilmiyorum. Çok değişti gibi geliyor eşim bana. Diyorki layt bunların hepsi Eskiden herkes ona derdi layt diye Şimdi bu onlara diyo. Odunlasti ne yapmalıyım bilmiyorum . Çok üzülüyorum bu halimize . :KK43:
doğum günlerinde yıl dönümlerinde sizi mutlu ediyor hediye alıyor yemeğe vs çıkarıyorsa,
pardon da sevgililer gününde bi çiçek almadı diye mi ağladınız?

ha heves ediyorsanız bunu açıkca söyleyin ayıp değil suç değil.
ben böyle özel günlerde küçük de olsa sürprizlerden çok hoşlanıyorum başka çiftleri görünce içim burkuluyo dersiniz, seneye o da kutlar.

Kadın olarak hiç değer vermem hiçbişeyde beklemem eşimden 14 şubatta, o da sadece çiçek alır her sene kendi bilir. Bence sende bir beklentiye girme sonuçta size özel bir gün değil

Merhabalar 5 yıllık evliyim. Şu 5yildir hiç sevgililer günü kutlamadik . Eşim sevginin günü olmaz bunu yabancılar kutlar . Biz onlardan değiliz dedi. Ve hiç kutlamadik. Ama bugün baktım herkesin eşi güller hediyeler almış . Özellikle bir yakinimin eşi 50 tane gül almış çok hoştu. Daha 25 yaşındayım . Heveslendim. Eşime gösterdim vayy harika degilmi dedim. Oda onayladı başıyla . Sonra dedim bana hiç böyle değer vermedin. Ağlayarak odama çıktım. Aslında doğum günü yildonumler unutmaz
Çiçekler hediyeler alir. Ama neden böyle bir ruh haline girdim bilmiyorum. Çok değişti gibi geliyor eşim bana. Diyorki layt bunların hepsi Eskiden herkes ona derdi layt diye Şimdi bu onlara diyo. Odunlasti ne yapmalıyım bilmiyorum . Çok üzülüyorum bu halimize . :KK43:
Bazı günlere bu kadar anlam yükleyip sonra da bu tür günler yüzünden hem kendinizi hem de sevdiğinizi üzmek o kadar gereksiz ki... 50 tane gül nedir yaaa o güllere de, güllere verilen paraya da çok yazık gerçekten. Doğumgünleri dışında yok ırt günü, yok dırt günü, ilk bilmem ne günümüz çok komik ve gereksiz geliyor bana. Ben şahsen çiçek almaktan da hoşlanmıyorum, boş şeyler bunlar.

Karı koca olarak böyle saçma bir günü kutlamak yerine zamanı gelince evlilik yıldönümünüzü kutlasanız.
Keşke herkesin hayatı dışarıdan göründüğü kadar güzel olsa, o Gül alan koca belki ne naneler çeviriyor nereden bileceğiz.
Kimsenin hayatına özenmeyin, İnanın göründüğü gibi değil.
Eş ilişkinizi başkalarına göre yaşamayın.
Çok doğru yazmışsınız, bir de niye kadınlar hep bir kıyaslama, rekabet halinde anlamıyorum illa herkes bir diğerinden önde olacak, olma arkadaş ölmezsin :KK70: :KK70: adamın biri karısına çiçek almış vay efendim benim ki bana niye almadı, buna üzülecek kadar basit mi hayat ya da canınızın hiç kıymeti yok mu aptalca şeyler yüzünden üzülecek ne var, anlamıyorum bazı hemcinslerimi.

Zaten sorunlar kıyaslanmalardan çıkmıyor mu ?
Onun tektaşı daha büyük,bunun çiçekleri daha fazla, diğeri daha lüks bir restorana gitmiş..

Elli Gül diyorsunuz onun adeti bile kafanıza takılmış. Elli tane olunca daha çok değer mi verilmiş oluyor anlamadım. Kaldıki hiç kutlamamışsınız bu güne kadar. E ne oldu elinde gülle gezenler bugün herşey unutuldu.

Eşimle bende hiç kutlamayız bu günü bunca yıldan beride sorun olmadı.Ama dün elinde bir buket çiçekle geldi eve sorduğumda sana değil minik prensesime,kızıma aldım dedi. Demekki içinden gelmiş. Böyle şeyler söylemeyle ağlamayla yapılınca değeri kalmaz. Alırsa da sevgisi değişmez almazsa da.

Midem bulandı sevgililer gününden ya. Baya baya kapitalizm düzen, böyle bi gün mü var yahu? Sosyal medyadan etkilenmeyi engelleyemiyorsanız kullanmayın bence.

ağlayarak odaya gitmek nedir yahu kaldı ki adam bişey de dememiş. hayatı kendinize zehir etmekten ne anlıyorsunuz bilmiyorum

15 Şubat gelmeden 14 Şubat konusu açmaya yetişebilmişsiniz bravo..
Bir güncük evrensel sevgililik günü yaşadık bitti gitti..

Bu konuya ağlayacak kadar önem veriyorsanız bakmayın şu sosyal medyaya yahu..

He mesele eşimin ilgisizliği diyorsanız da o konuyu sevgililer günü adı altında irdelemeyin komik oluyor..

Evliliğin sıkıntılı yılına girmişsin :)) bugün o aşk dolu fotoğraf,şiir bilmem ne sacma sapan bir sürü sey paylaşanlara şöyle bir baktım...çoğunun eşinin arkasından ne dolaptan çevirdiğini biliyoruz ama yanyana geldiler mi aşk böceği...burdan da beyan edeyim internette sürekli milletin karısını,kocasını görmekten bıktım :halay:neyin reklamı yani halka açık hiç etik bulmuyorum
Gercekten mi bu yıl sıkıntılı yilmi oluyor. :) evet bende bıktım görmekten. Gösterişten başka birsey değil.

doğum günlerinde yıl dönümlerinde sizi mutlu ediyor hediye alıyor yemeğe vs çıkarıyorsa,
pardon da sevgililer gününde bi çiçek almadı diye mi ağladınız?

ha heves ediyorsanız bunu açıkca söyleyin ayıp değil suç değil.
ben böyle özel günlerde küçük de olsa sürprizlerden çok hoşlanıyorum başka çiftleri görünce içim burkuluyo dersiniz, seneye o da kutlar.
Evet diğer günleri unutmaz. Yrmegede çıkarır. Dedim oda layt bunlar diyor. Odunca bir cvp degilmi. Açıkça böyle söylemedim ama. Belli ettim benimde beklentimi.

Kadın olarak hiç değer vermem hiçbişeyde beklemem eşimden 14 şubatta, o da sadece çiçek alır her sene kendi bilir. Bence sende bir beklentiye girme sonuçta size özel bir gün değil
Evet beklentiler adamı yaralı :) gorumc ektim kocaman buketle paylaşmışlar gözüme sokarcasina :) eşimde neymiş görümce yeni evliymis normalmiş. Peki eltidemi yeni evli :)

Midem bulandı sevgililer gününden ya. Baya baya kapitalizm düzen, böyle bi gün mü var yahu? Sosyal medyadan etkilenmeyi engelleyemiyorsanız kullanmayın bence.
Sosyal medya kullanmıyoruz. Sadece WhatsApp ve snapchat kullanıyorum oda görmeme yetiyor :)

X