Sevgili günüymüş!

Iyi de adı ustunde sevgililer günü yani kadınlar günu filan degilki sadece siz beklenti icine girmissiniz ama adamcagıza bir sey aldiniz mı sevgililer gunu karsiliklidir:KK45:

Söyle söyliyim: erkek olsam ve benim eşim baskalarin kocasına "şunlara bak ne yapıyorlar" diye gösterse, bende sıcak tepki vermezdim. Aynısını tam tersi düşünün: Dünya-Baklava-Günü ve esiniz size elalemin eşlerini "bak bak tepsilere ne hoş. Sen bana hiç böyle tepsi yapmadın" dese hoşunuza gider mi? Şu sosyal medya insanların dengesini bozuyor yemin ederim

Bir erkek olarak o inceligi kendisinin düşünmesini bekledim . Birde herkes paylaşım yapince kendimi değersiz hissettim. Birde onlara layt diye söylenmesi de var

Bir kadın olarak siz de ince düşünebilirdiniz. Hep derim eşlerinizden beklediğiniz davranışları siz sergilemiyorsanız bir süre sonra çok beklersiniz. Yapsaydınız organizasyon siz de paylaşım yapardınız, hem de herkesten farklı olarak eşime bir kucak çiçek verdim diye paylaşırdınız.

Peki sizin eşinize light dendiğinde ne hissediyordunuz? Gurur duyuyordunuz heralde :))

Ben de kutlamayan kesimdenim ve açıkçası pek de umurumda olan, özel hissettirecek bigün de değil benim için. Etrafa çok da heveslenmeyin böyle günlerde, çoğu gösteriş için paylaşıyor, nispet yapanların yarışı da diyebiliriz bu paylaşımlara :işsiz: moralinizi bozduğunuzla kalırsınız :KK17:

Halinize şükredin, özel günlerin özel anlarını sizin kadar bile yaşayamayanlar var... :)

Bir kadın olarak siz de ince düşünebilirdiniz. Hep derim eşlerinizden beklediğiniz davranışları siz sergilemiyorsanız bir süre sonra çok beklersiniz. Yapsaydınız organizasyon siz de paylaşım yapardınız, hem de herkesten farklı olarak eşime bir kucak çiçek verdim diye paylaşırdınız.
Evlilik yildonumumuzde çok güzel hazırlık yaptım ona geçen gün. Kutlamasa bile insan tatlı dille açıklayıcı bir şekilde eşinin gönlünü almazmi .

Peki sizin eşinize light dendiğinde ne hissediyordunuz? Gurur duyuyordunuz heralde :))

Ben de kutlamayan kesimdenim ve açıkçası pek de umurumda olan, özel hissettirecek bigün de değil benim için. Etrafa çok da heveslenmeyin böyle günlerde, çoğu gösteriş için paylaşıyor, nispet yapanların yarışı da diyebiliriz bu paylaşımlara :işsiz: moralinizi bozduğunuzla kalırsınız :KK17:

Halinize şükredin, özel günlerin özel anlarını sizin kadar bile yaşayamayanlar var... :)
Gurur duymuyordum . İkiside how kelimeler değil aşağılayıcı kelimeler bana göre. Evet Nisbet yapar gibi herkes paylasim yapmış. Bende bakakaldim

İnsanın morali bozuluyor . Çevremdekiler karilarina güller almış tüm paylaşmışlar . Şu kadar değerim olmadı dedim. Canım çok sıkıldı . Tripliyim suan

Yani belli 3 gün sonra umutacağız da o sinirin, tribin bedenden bir çıkması lazım. :) Kendinizi üzmeyin. Ben de dalgaya vurdum artık. Siz bir de 5 yıllık evlitmişsiniz. Bizimki henüz sevgililik.

Karı koca olarak böyle saçma bir günü kutlamak yerine zamanı gelince evlilik yıldönümünüzü kutlasanız.
Keşke herkesin hayatı dışarıdan göründüğü kadar güzel olsa, o Gül alan koca belki ne naneler çeviriyor nereden bileceğiz.
Kimsenin hayatına özenmeyin, İnanın göründüğü gibi değil.
Eş ilişkinizi başkalarına göre yaşamayın.

Evlilik yildonumumuzde çok güzel hazırlık yaptım ona geçen gün. Kutlamasa bile insan tatlı dille açıklayıcı bir şekilde eşinin gönlünü almazmi .

Almayabilir. Eşim başkalarının eşlerinin yaptığı şeyleri burnuma sokup üstüne ağlayıp ortamı terketse ben de gönlünü almam valla. Delirdi adam, normale dönünce gel der geçerim. Çocuk değilsiniz yahu.
Geçen gün dediğinize göre geçtiğimiz bir hafta içinde bir kutlama yapmışsınız zaten. Haftada 2 kutlama biraz fazla olmaz mı? Keşke evliliği sevgililer gününe denk getirseydiniz, böylece sorun yaşamazdınız.

Biz sevgiliyken de kutlamazdik sacma gelirdi. Evliyken de kutlamadik. Aha bugun almis bi demet cicek. Karakola cicekci geldi, herkes alinca ben de alayim karım eksik kalmasin, onlarin karisi foto atar simdi senin neyin eksik diyor :halay:cicegi bile bu sekilde verdi yani saf odun iste :KK14: Olsun ben boyle kabul ettim seviyorum :halay: Ben de karsilik olarak bugun kizimizla sen ilgilen 2 saat uyuyayim bari bana en buyuk hediyen bu dedim sattim bebegi uyudum mis gibi :KK76:

4 senelik evliyiz bizde hic kutlamayiz. Gerek gormeyiz cunku eşinizin dedigi gibi yabancilarin ortaya cikarttigi bir adet . Ama diger yıldönümlerini asla es geçmez. Bunun icin aglanir mi canin :)

Gurur duymuyordum . İkiside how kelimeler değil aşağılayıcı kelimeler bana göre. Evet Nisbet yapar gibi herkes paylasim yapmış. Bende bakakaldim

Elalemin dediklerine, yaptıklarına ve yaşadıklarına çok takılmayın derim. Evliliğinizi ,ilişkinizi ve eşinizin verdiği değeri onlarınkiyle kıyaslamak da hoş değil bence..

Biz sevgiliyken de kutlamazdik sacma gelirdi. Evliyken de kutlamadik. Aha bugun almis bi demet cicek. Karakola cicekci geldi, herkes alinca ben de alayim karım eksik kalmasin, onlarin karisi foto atar simdi senin neyin eksik diyor :halay:cicegi bile bu sekilde verdi yani saf odun iste :KK14: Olsun ben boyle kabul ettim seviyorum :halay: Ben de karsilik olarak bugun kizimizla sen ilgilen 2 saat uyuyayim bari bana en buyuk hediyen bu dedim sattim bebegi uyudum mis gibi :KK76:
Seninki daha iyiymiş :)

X