Popüler Konu Sevgili günlük...

sevgili günlük-tatlicadiarzu-
sana hayatın sarp ve dikenli yollarında yara almadan.....:bbo:dur la hatıra defteri, değil bu günlük lan olum:mymeka:
eskiden hatıra defteri çılgınlığı vardı..cümle hiç değişmez..klasiktir..ya bana kalbin kadar temiz bi sayfa ayırdığın için teşekkür ederim-tatlicadiarzu-yada hayatın sarp ve dikeli yollarında yara almadan yürü geyiği-tatlicadiarzu-hani nerdesiniz hatıra yazanlar,hani kalbim kadar temizdi o sayfa artizler.:roflol:
üff nerden nereye bağladım ya..hee işte sevgili günlükpati karısı anca geldimirmirmirmirsöyle oğaa onlan küsüm:dilcikar:bana gelene kadarda konuşmıycam:dilcikar:gelirkende elmalı kurabiye getirmesin..he bide hediyemide hele hiç getirmesin:dilcikar:
yeni dövme yaptırdımyakında vücudumda görünen yerim kalmıycak:roflol:

uyku halim geçti günlüşümsempatiksalakcinni
enerji doluyum artıkguclubacismile

çok uykum var günnük mirmirmirmir
sınava az kaldı geçebilecek miyim acaba :gitme:
çalışıyorum ama sanki boşa, hiç bişi anlamıyorum yaa poooof
karnımda çok ağrıyo zati :mymeka:
günnüüüüüük hani sana dimiştim ya bişiler geçen güüün, oldu mu dersin :jeyyar:
yoksa bu bahar havası beni kandırıp benim duygularımla mı oyniiiy :mymeka:

Çok büyük bir söz verdim, Allah'ın izniyle tutucam sözümü a.s İçimde yoğun sevinç patlamaları var, anlatıp rahatlamak istesem de, bir tarafım susmamı söylüyor..Hayırlısı olsun..

selamın hello günlükk
ana oğul gidiyoruz sakaryayaa,
babişimizin işi olduğu için o bizimle gelemiyor,
cuma iş çıkışı alcam oğluşumu vurcam kendimi yollara,
3 kapı değneklemeyi düşünüyoruz,
umarım havalarda güzel olurda gittiğimize değer
bu oğluşla başbaşa 3. gezimiz olucak
en son yazın kıbrısa gitmiştik
ne eğlenmiştik
allah izin verirde biraz daha büyürse
daha bir eğlenceli oluucak gezilerimiz,
dün kötü bir rüya gördüm
daha kötüsü rüyanın yorumuna baktım,
allah hayır versin diyorum,
evimize hırsız girmişti pek güzel değilmiş hırsız girmesi ama
ben hayra yoruyorum,
hırsızın girdiğinden haberimiz var
eşime yalvarıyorum çıkma dışarıya ne alıcaksa alsın die,
sadece benim cüzdanı alıyo,
çeşmeyi açıyo bişiler yapıyo,su sesi duyuyoruz
sonra dış kapının orda epeyce bir oyuk görüyorum
girmek için epeyce uğraşmış,
işte böyle,
hayden ben kaçar

günnük merhabayın....
bende işler kesat bu aralar anlatacak mevzu ekşın yok, uğrayamıyom da eskisi kadar...
valla gün aşırı gördüğüm abul subuk rüyalardan gına geldi...
ya eski evimizi görüyorum rüyamdaaa, ya da jinekolog doktorcumu..2 günde bir bu iki tema arasında dönüp duruyo rüyalarım; bağımsız film gibi mübarek...Allah hayır etsin...
işler güçler de sinir bozucu..
ööle işte günnük..
Heyecanlı bir gelişme arıyoruuummmmm

ay hıc uyanmak ıstemıyom bı uyku tatlı kı sorma..boshayallersmile
ne oldu bana dunden berı yanlıslıkla uyku ılacımı ıctım nedır kafamçokkarıştı
sabah şekerlerı almaya gıttım cnaım cıkdı ..300 tane yapılmıs paketler guzel olmu begendım ..denız kokusu duymak ıyı geldı bana :hulya:
ama eve gırdım den berı ay bayılcam sankı acep tansıyonummu oynadı gene :bbo:
gardolabım karmakarısık duzeltcek halımde yok boshayallersmile..
sımdıden gıdıpuyusam yarın kı toplantıya kadar ne olur boshayallersmile
ay mune ablamı ozledım ben senağlama
nerde aceba gece kusum ocü ablam nırde senağlamao gelene kadar uyucam boshayallersmile

Günlük Can...

Çok fena şeyler yapmaktayım aramızda kalsın opuyorumnanaktan

Duyunca kankalarımın beni öldürmesinden korkuyorum ohaoldumsmile

Ama kıyamazlar galiba zannımca yaff :1ninca:

Çok seviyorum kızlar sizi hahayyy ısrar yok söylemeeeemmm :CüvCüv::jeyyar:

selam günnüşüm
ben her zamanki gibi dersin başına oturacam da bir yazayım da öyle çıkayım dedim
ayy günnüşş 26 mayısta mezuniyetim var bayanssulusmile
dün hayatımın elbisesini buldum desem yeridir ama ne oldu :sinifsinif:
elbise sınıf arkadaşımın aldığı elbise çıktı :umursamaz:
günnüş ben o elbiseyi çok beğenmiştim yaa benimki farklı bir rengiydi ama olmaz di mi kafamçokkarıştı
ayy başka arıcam artık gene aklıma geldi
günnüş aşkımı çok özledim :asigim:
arasaydı bir an önce sesini duysaydım mis kokulumun opuyorumnanaktan
neyse günnüş bir sürü dersim var aşkı memnuya kadar çalışmam lazım
hade baayyyy

sevgılı gunluk ceren mesaj attı falan dogumgunu pazar gunu ama ben bulusamıcam onla..Sınemaya gıderız falan dedı sınavlardan sonra gıtcez sanırım
sınavlarıma az kaldı ben evdeyım ıse gıtmıyorum 2 gundur cok dınlendım ama ıyı olmadan gıtmek ıstemedım yrın gıdıcem sanırsam
ıste boleee gunnuk yazın cok guzel gecıcegını hıssedıyorum ınsallah!

sevgili günlük
hayat o kadar boş, o kadar kısa ki
bugün bir kez daha bunu bize hatırlattı :gitme:
ve öyle anlamsız şeylerle uğraşıyoruz ki!
oysa her şey bir anlık, "uyudun uyanmadın" olacak demiş ya şair
aynen öyle.
bugün çok sevdiğim bir insanın kızı uyudu ve bir daha uyanmadı... mafoldumben
cumartesi gününden beri yoğun bakımdaydı.
daha fazla dayanamadı, yenildi işte!
daha 24 yaşındaydı, üstelik çocuğu da var.
ya ailesi, mahvoldular.
hep beraber mahvolduk mafoldumben
sözün bittiği yerdeyiz.

Bugün ne zamandır özlediğimiz aile soframızda hazırdık... Bir eksikle... Onun eksikliği her an aklımızda her gülüşümüzde dalışımızda...
Yine de keyifliydi, annem kızlarıyla ve oğullarıyla bir aradaydı nitekim. :asigim::asigim::asigim::asigim:
Bugünü de güzel bir şekilde atlattık ya, çok şükür... Sevgilim gönlümü almak için bir hediyeyle gelmişti bana, bende ona kaybettiğimiz şeyi yeniden hediye edince çok sevindi bi tanem... :asigim::asigim::asigim: Allah'ım ara sıra nazarlara geliyoruz, nolur sen koru bizi... :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Ha birde... Hep enayi yerine koyuyorum ya kendimi ama ben bunu hak ediyorum... Herkesi kendim gibi sanıyorum ya işte buna çok kızıyorum...Artık aç gözünü aç... klava:

Günlükcük bugün kafayı yiyecektim neredeyse yaww. Hayat beni ayar ediyor çünkü bu aralar !

gunluk beklenen gun geldı:umursamaz:
pıncır beyyy bugun dustu yıne ayagımaaklinialirimsmile
bu herufu kızdırmak benım ck hosuma gidiyoosositososito
panterın fendi yine pıncırı yendiguclubacismile

bazen oyle acir ki icin
o aciyla degistin sanirsin
simdi dersin simdi herseyi yapabilirim artik
bazen hayat seni oyle zorlar ki
yolun basinda kimdin onu unutursun
zorunu benden duy
herkese yalan soylemen yetmez artik
bundan boyle bir basina kalsan da
artik kendin olamazsin

soylesene gunluk, bu satirlardan daha cok halimi anlatan baska bir sey var mi? cok yoruldum ben gunluk, hic gucum kalmadi artik. bildigim hicbir seyden emin degilim artik, hep huzursuzum, hep tetikteyim. uyumak istiyorum ve uyandigimda hayatimi geri almayi...ama olmuyor!

günaydın günnüküm herkese hayırlı cumalar..
dün akşam bol bol dua ettim Perşembe gecesi diye...artık inşallah her hafta yapacam bunu, çok büyük bi iç huzuru sağladı bana çünküm....
ilk fırsatta da şu acaip iş yerinden kurtulmak istiyorum...Nöfffffakannehir

Günaydın günlük bacı..
Bugün misafirim var,hazırlık yapmam gerek.Deepfrezeden çıkardım bir kaç şey ama salata ve tatlıyı yapacağım.Alyadan fırsat bulursam:bbo:
Yürümeye başladığından beri anamı ağlattı günlük,en zor zaman bu sanırım:gitme:
Felaketim anlatamam sana.
Buzdolabını açıyorum oturma odasında bıraktığım çocuk hangi arada ise dolabın arasına elini sıkıştırıyor,prizlere emziğini sokmaya çalışıyor ıslak ıslak,koltuğun altına girmeye çalışıyor muhtemelen kafasını vuruyor.Dün akşam az kalsın televizyonu üzerine düşürüyordu tv gitti geldi o kadar sallandı yani babasının ani müdahalesi ile altında kalmaktan kurtuldu tv.nin.
Allahım sen koru kendine zarar vermediği sürece her hareketi normal neticede çocuk.Ve benim biricik aşkım:asigim:
Kaçam ben bakim hangi çekmeyeceye elini sıkıştırmak üzere.ohaoldumsmile

selam günlüğüm
yorgunum ve sanırsam hasta oluyorum bütün kemiklerim ağrıyor. ama öyle ağrıma değil yani resmen sancı yapıyor sanki incitmişim gibi.. iki kolum ve ayak bileklerim..
çok koşturuyorum işim kolay değil ağır, çoook da severek yapıyorum böyle pürüzler çıkmasa tadından yenmicek durumdayım anlayacağın ama sağlığım beni korkutuyor.
duygularım konusunda hala ama ısrarla hala çok karışığım.. her an herşeyi yapabilme ihtimalim var o derece...
hafta sonu heycanı var aslında biraz üzerimde akşam abimi de alıp bi yerlere çıkalım istiyorum.. abilik yapsın azıcık bana.
günlüğüm işim var babam sağlıklı abim yanımızda ve mutlu, Allaha her sabah uyandığımda bu güzellikler için şükrediyorum..
sadece ablama bi bebiş istiyoruz o kadar.. Rabbim onun da yüzünü güldürsün inşallah.
bakma bu aşk mevzularını dert ettiğime günlüğüm elimdeki güzelliklere baktığımda inan hiç umrumda bile değil aşk..
hafta sonu ödevlerimi de adam gibi yaparsam harika olacak =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…