Popüler Konu Sevgili günlük...

merhaba günlük bomba gibi geri geldi emdev sositososito
günlerim yoğun bir maraton ve koşuşturma içerisinde geçiriyor...
Dün gece Reina'ya gidip mükemmel vakit geçirip eğlendik bayanssulusmile
manzarası muhteşemdi...:sm_cool:
herşey süper :içelim:
hayat muhteşem ov ye,yaşamak çok güzel ama eğlenerek,eğlencenin dibine vurarak :icecream:
akşama özel bir pastahaneden çok sevdiğim tiramisu da sipariş verdim.. :lepi:
bütün kızlar toplandık toplandık toplandık kaydirigubbakcemile2
şampanyalarımızı hazırladım.baslarım süper,kocaman anfilerim var.ha discodayız ha bizim evde hiç fark etmiyor...
süper bir ortam sengözlerimebaksanab

Son düzenleyen: Moderatör:
günlük boshayallersmile
iyiyim cok şükür sancılarım azaldı böyle giderse hiç olmaz inş kaydirigubbakcemile2
günler rutin olagan şekilde akıp gidiyo bayanssulusmile
can sıkıcı bişe yok cok şükür ki sositososito
Allahım bugünlerimizi aratmasın daha güzel günler görelim inş :Saruboceq:
hadi görüşürüz şimdilik hoşçakal yerimseniben

gunlugum
1 sene sonra nerde olcam bana desene bı
bu gerılım bu korku yoruyor benı

sevgili günlük bugün sana ilk defa yazışım ama son olmayacak inan.bugün içimde yeni bir umut doğdu .bugün bir kez daha aşkımı nekadar çok sevdiğimi anladım.onu çoooookk seviyorum o benim hayatımdaki en büyük piyangom ...allahım seni bana yazdı şükürler olsun ki... huzurluyum,sağlım yerinde ,istediğim herşeye sahibim ki ben küçük şeylerle yetinen bir insanım...ama tek bir eksiğimiz var oda aşkımızın meyvesi oda olur inşallah umutla bekliyorum yüce rabbim ne zaman isterse hayırlısı ne zamansa kısmet ne zamansa o zman...umutluyum ,mutluyum hemde çoookkk.sadece okuldaki öğrenciler canımı sıkıyor ilgisizlikleri,hayattan hiç bir beklentileri olmaması beniçok üzüyor ,canım acıyor..benim ısrarla birşeyler öğretme çabam onların ısrarla hiçbir şey almama çabası beni çook üzüyor..yazık valla bu yeni nesile..

slm günnnüş ya ben ne bahtsız oldum bir bilsen bugün bir süslendim saçlarımı yaptım yepyeni kıyafetler makyaj parfüm topuklular filan...ama noldu göremedim.her teneffüs bakındım durdum yoktu.arkadaşım da durumu anlayacaktı az kalsın.ne bakınıyosun gibilerinden baktı bana.işte yoruldum geldim pazar görmüştüm ama yetmez bir hafta daha aynı umutla bekle dur. halen ders çalışamaıyorum aslında istediğim gibi çalışamıyorum.diyet konusuna gelince yeni yeni kilo veriyordum ki gaza geldim onu da boşladım.yani vaziyet kötü toplanmam lazım.bi de kndimi kaptırmamam.sonu feci olyuor bilirim.

oy gunluk gozlerım cok kotu..
doktora gttım.ıltıhap olmus.damla verdı.
sevındım ben gozluk falan beklıodum..normalde ıyı pc basına gecınce cok kotu oluyo ya...artık eskıısı gıbı otrmuyorum cok fazla azlaltım pc yı.ıns sorun kalmaz...
belımde kotu sabahları zor kalkıorm yataktan..onun ııcnde doktora gdııcem ıhmal etmessem.sımdı gıdıyım damlamı damlatayım...ğbaşbaş

selam günlük.. biliyor musun benden korkulur haa..şaka değil valla,ben bile korktum bugün kendimden.
acaba diye düşündüm bugün olanları onunlayken yaşasaydık benim gibi davranır mıydı.resmen alinin külahı veliye yaptım.kaç tane problem varsa bir saat içinde hallettim..nasıl oldu anlamadım ama Allah da yardım etti sanırım.epeydir ilk kez içim rahatladı.o erkek haliyle kaçardı oysa,sinerdi..çözüm bu değil anlamıştım mücadele ettim.kendime kocamannn bir yıldızlı beş veriyim..
Gerisi aynı hayatımın günllük,iş iş iş..aslında önemli şeyler de var ama şimdi söyleyemem sana..güzel şeyler olacak,hatta başladı bile..
Oğluşum da akşam akşam ödevini yaptırdı yine bana.öyle proje ödevleri veriyorlar ki çocuklar tek başlarına nasıl yapsınlar anlamıyorum.ben zor yaptım yeminle.tüm öğretmenlerden özür dilerim ama ne yapayım pişman değilimkaydirigubbakcemile2
son olarak o'nunla hiç olmadığı kadar huzurlu herşey..sadece özlemi var,o da nazarlığımız olsun..geçer bunlarda yine kavuşuruz.Saberetmeyi öğrendim nasılsa..ohooo çok dökülmüşüm ben,yok bi kelime daha çıkmaz artık benden..bys canikom..

günlüükkk.herkesi sevmek zorunda değilim dimi ya?
beni çekemeyen,bana sinir olan insanlarla negatif enerji alışverişi yapıyoruz ama öyle böyle değil :umursamaz: ters tarafımda çok pis benim hee şakkıdı
neyse...
uzun zamandır yazmıyodum sana gelişmeleri,ama zor geldi daha fazla yazamiciim.
hadi yine görüşürüz

neye nelerı feda edeceğim daha fazla...
nereye kadar gideceğim tek ayakla...
bilmiyorum yorgunum...
kimse bulaşmasın bana kimse.!!!!!!

Biliyo musun günlük bugün aşkımla öyle içten öyle sıcak bi sarıldık ki harikaydı:asigim: Sadece o anın tadını çıkardım günlük hiç birşey düşünemeden sadece sarılmanın tadını çıkardım... O kadar özlemişim ki böyle sarılmayı:asigim:

günaydın günlük
nasılsın bn hep aynı iş ev arası mekik dokuyorum
günlük 3 numarayla 110bin tl kaçtı 3 numara sadece
bukadar yakşamışken yeniden başlamaya olmaz ama

günnük selammm
hav du yu du, ay em yattı uyudulaelaelaelaelae
bu aralar özellikle iş yerinde işler zapıttı iyicene ben de akli dengemi yitirdim...
acil eleman lazım bize nan...topla kızları gel günnük...
ayh bayılıcimm

Günnük kendime bile itiraf edemeyeceğim bişi var
Sanırım bu sefer oldu ama ben kendime bile itiraf etmeye korkuyorum kendi kendime nazar değdirmekten korkuyorum
Herşeyin hayırlısını diliyorum Allahtan, eğer hayırlısı olacaksa bu durum devam etsin ve bende sonucunu öğreneyim :Saruboceq:
Günnüüüük sınava tam 16 gün kaldııııııııı akannehir
Deli gibi soru çözüyorum ama işe yarayacak mı bilmiyorum inşallah yarar :Saruboceq:
Bu kadar gevezelik yeter ben dersimin başına geçiyorum hoşçakal opuyorumnanaktan

hayat beni neden bukadar üzüyorsun :gitme: :1no2: :senağlama: senağlama :a015: :çok üzgünüm: mafoldumben mafoldumben

günlük biliyomusun,
insanlar ne olduğunu gerçekten kendi ele vererek anlatıyorlar
sadece iyi gözlem yaparak anlayabilir insan karşısındakini
sadece biraz zaman...
geçmişte neler yaptılarda görmezden geldik,alttan aldık
şimdi bi lafıma,köprüleri yıkıp kapıyı kapatıyorlar :dilcikar:
çokmu umurumda?? tabiki hayır
hiçte şaşırmadım davranışlarına,ötekide tavır almışmış laelaelaelaelae
ektiğini biçer insan,göreceğiz bakalım...
ayrıca ay sonuna kadar burdayım sanırım,bu ay geçti gitti böyle :gitme:
çalışmaya çalışıyorum,sınava 4aydan az kaldı ben daha yeni başladım
yetiştirebilirm inş :hulya:

ayy onunda çok derdiydi sanki garibim haline acımış yalvarmalarına dayanamamış biraz kedi gibi okşayıp sakinleşsin demiş okadar

aklinialirimsmileaklinialirimsmilegünlükcüm birazdan akşam çayımı içeceğim gene evdeyim işmle gücümle çocukla ilgileniyorum tipik ev kadını oldum kendime şaşırıyorum bazen ggeçici bi durum tabi arkileri var tv seyrediyorum bazen bilgisayar iyiki bu siteler var yoksa komşuları gezip dedikodu yapan kadınlar gibi olamam arkadaşlarımın özel hayatlarına karışmam ve bu konuda asla sitem etmem her koyun kendi bacağından asılır nasıl mutluysa onu yapsın bana neki anlatmak isterse dinler akıl veririm paşa gönlü bülirr tabi aklı çoksa gene kendi tercihi gezsin tozsun sürtsün kime ne ama demi yani üff birazda başka bölümlere bakayım bu arada iyiyim arada yemeklerim çaylarım oluyo ne bileyim klasik şeyler çayımın suyu bitecek gideyim bi bakiyim aa bide şey meselesi ya sev ya terket meselesi var arkiler arasında kardeşim bunun ikisinin arası yokmu gidersin nerdesin yokoldun gelrsin manevi baskı cebren ve hile ile bütün kalelerini zaptetmeye kalkarlar ne biçim iştir anlayamadım kendinize gelin muhterm zatlar arkileri bunaltmayalım sonra onları temelli kaybedersiniz size değer veriyo diye tepesine çıkmanıza gerek yok karşısında adam gibi durmanız yeterli tamammı ayy yeter bu kadar kız özlemişim burayı ne iyi ettim de geldim demi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…