Popüler Konu Sevgili günlük...

günayduuunzemuszemus
bugun pek bi enerjik başladım haftaya
dün sabahtan akşama kadar gezip bütün stresimi attım olsun okadar
rüyalarıma kadar giren deri ceketimi aldım sonunda çook mesuduumbayanssulusmile
sabahtan arkadaşımla öğleden sonra kuzenimle aynı mağazaları dolaşınca satıcılarıda şaşırttım yahu
adamın biri pardon az önce yanınızda olan arkadaşınız değil dimi dedi
haha öldüm gülmekten yok ben alışveriş canavarı yanımdakileri değiştirip değiştirip geziyomsositososito

Eski katze oldum yeniden, daha güçlü ama bu kez. Mutluyum günlük. Gerçekten mutluyum.:kedi:

Yaşadığım son 1 ay silindi sanki hafızamdan, hiç yaşanmamış gibi. Sanki bir uykudaymışım gibi, uyanmışım ve dinmiş fırtına. Gökyüzü aydınlık yeniden. Yağmurdan sonra gelen toprak kokusu sarmış her bir yanı. Yeşillik her yer. Gökyüzü gülümsüyor. Ben gülümsüyorum. Umutluyum. Gelecekten umutluyum.

Son düzenleme:
çok işm var ama ben çekirdek çıtlatıyom bi taraftanda kk de geziom hatta yazamıyom bile çıtlatırken kaplar sivilceler suratımı artık :sinifsinif:
anneme gitcektim amaa yarına ertelendi:a015:sinir oldum
neyse yarın gitcem belki sibelimede ugrarım çok seviyo beni canım arkadaşım tabe bende seviyorum onuolumunekankayizsmile
günnük belki araba alırız bi tane begendi benimkide ama tam belli değil ne olcagı hayırlısı:hulya:
hadi bye:icecream:

misafirimi geçirdim temizlik banyo derken bu saat olmuş bak
zaman ne kadar hızlı akıyor bana lazımken
geçip gitsin dediğimde de inadına bir ağırlaşıyor sankı
çok yorgunum ben günlük ya hem ruhen hem bedenen
ne zaman toprlanacak bu zavallı yüreğimin kaderi be?
hep aynı herşey hep aynı..nerde kaldı bu sihirli değnek söle bakiymm....
öff yarın iş var ve ben hiiççç gitmek istemiyorum ne kadar şaşırtıcı değil mi..
sanırım benim komple sıfırlanmam format atmam lazım hayatıma..
o da benim elimde değil ki ya..

mucizemmm hatta mucizelerim gelse artık..ah bi gelse..doğsam yeniden ben de..

Döndüm ben günlük döndüümsempatiksalakcinni
İnsanın evi gibisi yok vallahi,her ne kadar gittiğimiz ev görümcemin evi de olsa çook çook rahat da olsam olmuyor be kardeş..aklinialirimsmile
Gezdik tozduk tabiri caizse geldik dün öğlende evimizdeydik.
Araba yolculuğumuz berbattı,Alya sadece bağırdı,cırladı..Ağlamak yok..Aaaaaaa diye bir cırlama düşün ve bunun 10 saat boyunca olduğunu düşün.:sinifsinif:
Uyudu onda sorun yok ama uyanıkken hep cırladı çocuk yaohaoldumsmile
İşte böyle günlük az bakınıyorum az iş yapıyorum.Kaçam ben..olumunekankayizsmile

Haftasonu yine yoğunduk,eşim işinden arta kalan zamanda yine programı yapmış.Gittik,gezdik,eğlendik...İşler daha da yoğunlaşacak ,ama günler uzayacak artık o zaman da gezeriz.kaydirigubbakcemile3 Seviyoruz gezmeyi n'apalım ?!sempatiksalakcinni
Yalnız haftasonları çok güzel geçmesine geçiyor da p.tesi oldu mu zorlanıyorum.Yorgunluk çöküyor.Şimdi geldim evime,eşim gelene kadar uzanırım artık.Yardımcım geldi bugün az önce çıktı o da.Pırıl pırıl her yer.Ütüyü de yapmış sağ olsun.:1hug:
Çarşamba gecesi iş yemeği var eşimin,ben de gideceğim.Ne giysem acaba diye düşünüyorum.kaydirigubbakcemile3 :uhm: Süzüm süzüm süzerler şimdi hanfendiler malum.:roflol:
Görüşmek üzere,şimdilik benden bu kadar...buyrunnnnnnnnn

sevgili günnüküm ben geldim
cok olmus sana gelmeyeli
yeni günlük bilem acılmıs
heç habercazım yok iyimi :dilcikar:

1 haftadır tekirdağda anamlardayız
kızçem kocaman olsu 2. ayı bile bitti

zaman ne cabuk geciyor değilmi
gecen sene sayfana gelip az ağlamadım
bebikim olmuyo diye
bak olduda büyüdü bile :Saruboceq:

İyi değilim bugünlerde günlük, herşey üstüme üstüme geliyor.

Anamın dizinin dibinde olsam şimdi, ne vardı

Plakamız eşimle başharflerimiz olmuş günlük..
55 BG :)
Ne diyeyimki kocama,çok seviyorum onu:asigim:

günlük kardeşimi özledim burdaykende hergün görmüyordum ama aklım hep onda..napıyo uyudmu kalktımı...yavrucazım verdıklerı yemeklerı yıyemıyomus yedıklerıylede doymuyormus.tabak kaşıklar çok pis diyo.azcık yemek verıyolar diyo..bu askerlik bitene kadar bizde askeriz anlıcan..aman aman ne zormuş be...allah erkek analarına sabır versin..eşime diyorumki boşver aşkım biz çocuk yapmayalım erkek olursa asker derdi var kız olursa evlenip gitcek ..duygularım alt üst oldu be bu kadar etkileniceğimi beklemiyodum
allahtan yakın pazar günü yanına gidicez görüp rahatlayalım biraz.
annemle babam bunalımda zaten babama kalsa 3 gunluk askerken gıdıcektı.böyle günlük tek derdim kardeşim şu aralar o iyi olsun başka hiçbişeyi takmıyorum...
90/1 bilecik-söğüt jandarma ulaştırma er eğitim taburu- şafak 453

su an agladim aglicam oyle bi moddayim.. karnim agriyo eve geldim yol boyunca beni sinir etti.. kendime cok kizdim sinirlendim.. 9 yil once yasadiklarimi yasiyorum aynen ya.. aynilarini yasiyorum.. ben bununla nasil basa cikicam inan hicbir fikrim yok gunluk.. gozlerim dolu dolu dondum evime.. butun tavirlari halleri haraketleri benzer mi bir insanin.. umursamazligi bile ayni..
ya ben ben de ayni miyim gunluk.. bugun O nun ismini duydm onun agzindan defalarca.. icimde bi yerler acidi... onun ne oldugundan haberi dahi yok..
isimlerimizdeki sesli harfler bile ayni.. :))
akrabalarimi arkadaslarimi taniyor.. kim nerden gelmis kimin pesine gitmis herseyi biliyor.. hayatimin hem bu kadar icerisinde hem de tamamen bir yabanci..
bu ikilemden de ayni seyleri yeniden yasamaktan da hayatimin alt ust olmasindan da nefret ediyorum.. kac parcaya bolundum gunluk ben.. cok adi hissediyorum kendimi..

günlük bugün daha bi umutluyumohaoldumsmile

günlük bugün doktora gittim antidepresan hap verdi bana..
depresyondayım sanırım.......akannehir

GUNLUKCUK NBR..
yıne cok uzun oldu yazmayalı dımııı
nasılsın,benı sorarsan ıyım
gunduz uyuyorum gece oturuyorum:)bı duzene sokamamdım gttı ama en azından bırazdaha azalttım gunduz uyumayı..
dun arkadaslarla romantık komedıye gttık guzeldı begendım..
bıraz bakındık ama bıse almadım ozel alısvers ıcın gıdıec bıgun..kardesımle alıcaklarım var...parayıda harcamadan gtmem lazım yavas yavas eksılıyo olmasa ay sonunu maasaı beklerım ole dahada ıyı olabılır..babamdan zam aldım dedım bu bana yetmıyo maasıma zan ıstıyorum baktım %50zam yapmıs
super oldu
ask mesk olaylarına gerı donersek benım rahmetlıyı bılırsın hala pesımde ama yuz vermıyorum..buara brz gerı cekıldı.araya arcı falan koydu dırek bana yuzu yok konusmaya..bend eolmaz dedım affedemıyorum dedım.bakalım zaman enler gstercek artık benım acıya strese sıkıntıya gucum yok...koyverdım gttı sukur allaha o gunlerıde attlattm.bundan sonrası allah en nasıp ederse o..
hep gelıp yazıcam sana dıyorum ama ınan yetısemıyorum
gunler kısa gec kalkınca da bana vakıt kalmıyo anca geceelrı rahat oluyorum ozmaanda msnde gecıyo vakıt..sonra tarla yapıomya:)onu topla ek derken gece kuslugu bıtıyo tabı...
nese ama ınan hep aklımdasın senın yerın ayrı ..hadı kocaman babay başbaş

insanlar işte:1closedeyes: kötüyse başkasından iyise kendilerinden

bilgisayar bozuldu nete
hiç giremedim :mymeka:
neyse mülakata çağrılamadık
kötükedihüso

sevgili günlük bu ilk buluşmamız umarım gerisi gelir normalde 3.günden sonra bırakıyorum yazmayı :)
herşey yolunda gidiyor derken tam tekrar başa döndük sıfırdan başladık tedaviye sırasıyla hsg di bilmemneydi uuufff 1 ayı bulur sonuçlarımın elimde olması ve sonrasında yine iğneler haplar ufff ne zormuş bu işler günlük anne olabilmek ne zormuş mafoldumben
umutlarım tükenmesin günlükk nolurr tüplerim temiz çıksın mafoldumben

Gittim, ruya gibi bir hafta gecirdim, yeni yasimda inanilmaz simartildim simdide yeniden yuvamdayim,daha ne isteyebilirim ki Allahimdan???

adı çınar olsun ..opuyorumnanaktan..
kımse tarafından yıkılmayan guclu bı cocuk olsun..
sevgı pamukları ıcınde buyusun..
ılk ayakkabısını benden alıp gıysın..
ılk kelımesı ba ba olsun..
dunyaya hayırlı olsun aılesıne sagldık olsun..
saglıcakla gel melehım hadı beklıyoz senı..
senın ogretmenın olmak ıcın can atıyorum..ılk hecelerını duymak ıcın..
ılk adımlarını duşmemen ıcın etrafında pervane olan dedenı ananenı babanenı gormek ıstıyorum..
nefesı sadece senın ıcın annenı gormek ıstıyorum..
gecelerı uymamana huysuzluguna tatlıgına sımdıden hasretım..
kokun mıser gıbı henuz mınıcık bı kan parcasısın..cabucak buyuceksın..
sana ortakoyun havsını kumpırını yedırcez..mısler gıbı dondurmaları yedırcez..
bogaz turlarına cıkartıcaz..bızım sohbetlerımıze heyecanlarımıza şahıt olcaksın..
mınıgım..aslanım benım ..
ozlem teyzenın burcu teyzenın mıray teyzenın sırlarına şahıt olcaksın..
sen bızım mınık kahramanımız olcaksın..hadı melegımız gel artık saglıcakla..bugunu asla unutmıycam..senın gelıs haberını duydum cunku..sımdıden heyecanın bızlerle..:asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…