Popüler Konu Sevgili günlük...

canım günlük hem sevinçliyim hemde karmakarışık dua edeyimde inşallah ibadetlerimide aksatmayayım . herşey gönlümüze göre olsun günlük az kaldı hemde çok!!! iple çekiyorum o günü inşallah. çokda merak ediyorum neler olacak diye. umarım herşey yolunda giderde sonradan pişmanlık yaşamayız amin..

slm günlüküm yine geldim bak, şiştin sende dert dinlemekten dime, ama ne yapayım en güzel sana anlatıyorum derdimi.
Bu sabah aşkımın günaydın msjından sonraki detaya baya şaşırdım...
"Hayatım Van'a gitsem benimle gelirmisin??"
Ayy nasıl kötü oldum anlatamam, memurlukta zaten şehirdışı ihtimaldide umudum hep İstanbul ve yakınlarıydı şimdi Van çıkınca kötü oldum yaa...
Evet sevmiyorum bu şehiri hatta çok dua ettim kurtulayım diye ama ne bileyim kafam karıştı be günlük, bide hiç bilmediğim bir yer ne yaparım orada ben, hani tanıdık olsa yine sorun olmayacak...
Yine sardı beni düşünceler, bakalım zaman ne gösterecek???

10 Gündür bir korku sardı içimi
Bebek sahibi olamadan kesin ya kanser verem sıtma hertürlü sancılı hastalıklardan
Birine yakalanıcam.
Onun tedaviside birkaç yıl sürecek
Sonra hala yumurtluyosam bebem olcak.:KK43:

Dünde kocama söyledim
aptal aptal baktı suratıma
Sustu ses yok kafayı kaldırdım'' püfff yoruldum artık dedi'' :KK43:

Gittim yattım..sabah suratlar 5 karış
ışe geldik
Sonrada arayıp niye öyle düşünüyomuşum da bilmemne de bilmem nee...ayyyy şiştim

Hayırlısı demicim işde.
Taktılar taksınlar bakalım...Nereye kadar giderse oraya kadar..

günlüş saçımı bi kestirdim kısacık kaldı herkes nasıl kıydın diyor ta belimdeydi nerdeyse...şimdi zor toplanıyor ensemde kaldı düzleştirsem yıpranır maşa yapsam zaman yok toplamasam hep topla nereye kadr keşke uçlarından aldırsaydım bu kadr cesaretli olmasaydm
bi de dün ilkokula giden çocuğu olmuş atnamyan bi öğretmen gördüm daha azimli olcam ark akibetim ona dönmesin diye geceyi gündüze katcam çalışcam buraya da sana müjde vermeye gelcem atndım diye inş not hala sıra konusuna gıcığım canm gitmek istemiyor boşver diyorum boşver

Sevgili Günlük Naber nasılsın :KK70:
Birini beğeniyorum ama o benden onu başkasına yapmamı istiyor üffffff neyse boşver allahtan sadece beğeniyorum aşık değilim :KK70:kaydirigubbakcemile2

Ben ben ben ben geldimmmm.. hava güzelll ben güzelll dünya güzelll AŞK varrrr eee aslımda varrrr Dasilvadidocum varr sonra birde HayyaL bana mesaj atmışşş oy kurban olurum ona bunca derdinin arasında benide düşünürmüşş nasılda mutlu etti beniii Şeniz
Neyseemmm onları çok çok en bi çok seviyorum, Aslının patronunun ben taaa eee neyseee anladı beni o :jeyyar::jeyyar:

Benmiiiii ben çok iyiyim yaaa açtım son ses müzik cıslak cıslak modundayım eee içimdede çiçekler böcekler kelebekler misaliii RABBBııııııııııMMM ŞÜKÜRLER OLSUN SANA BUGÜNLER ıÇıN :Saruboceq:

Babam hazırlan hanım bu havanın tadını çıkaralım dedi taktı koluna çıkardı dışarı gelirken bana kırık beyaz ipte alıcaklar Çok güzel bi model gördüm dün nette onu örmeye başlicam yelek örücem kendimee kız günlükkk :CüvCüv:
Hımmm birde evim misler gibi oldu p.tesi günü hem babannemin 1. senesi vefaatının hemde hani benim ayak alçıdan çıktı yaa işte hem babannem ve dedem için hemde benim için kuran okutucaz evde ALLAH kabul ederse Böyle ışte Günlükcüm, Sabah Çok güzel bir şekilde uyandırıldım ee onunda verdiği enerji var tabii:kedi: sonracığıma yarında böle olsun hava lütfen pasta için alışverişe çıkıcam biliyosun ilk defa 2 katlı pasta yapma deneyimim olucak sonra işte sonrası böle yaa benim çenem düştümü sayfalar yetmez günlükcüm en iyisi ben susimde sende biraz nefes al dimi ama ayyy ipim gelsede örgüye yani yeleğime başlasamm :hulya:

bak bak bi şarkı çıktııı ayyyyyy ayyyy nasılda bayıldım şarkıyaa yaa dur sözlerini bulimmm.. Heh buldumm bakarmısın lütfen sözleree müzikle bütünleşince tam harika oluyorrr yok yok sevdim ben bu şarkıyı bak yazıyorum sözleriii sanada

Zırr telefon, saat gece yarısı
Bi insan her gün saçmalar mı ya, bu nasıl başarı
Babası araba almış buna ha ha, hava atıyor
ıçimi bayıyo Taksim con conu kendini bi halt sanıyor

Biraz boyansam hoş bi kızmışım
Sana soran oldu mu fikrini
Kendisi tam bir ruh hastası
Bence sen de var bir üretim hatası

Üretim hatası bu üretim hatası
Yaranamadım sana söyletiyorsun inadına
Bin kere dedim, yetmiyor zekası
Al o fiyakalı arabanı sok bir tarafına

Ay karar vermiş evlenicekmiş (nee)
Bir sürprizi varmış bana yüzük almış (diyosun)
Sabrım kalmadı artık senin iğrenç müzik zevkine
Sen o yüzüğü al da tak...

Hıyarın birisi yüzünden
Harcanıyor 20'li yaşlarım
Kahrını çeksin başkası
Önce adam ol sen Allah'ın cezası

Bin kere dedim, yetmiyo zekası
Al o fiyakalı arabanı sok, Allah'ın cezası

Al o yüzüğü al tak bir tarafına

Cins cins davranıyorsun
Kaç paralıksın, oha oha
Yaa hoşuna mı gitti
Daha daha daha

Cins cins davranıyorsun
Kaç paralıksın, oha oha
Yaa hoşuna mı gitti
Allah'ın cezası

Al o fiyakalı arabanı sok, Allah'ın cezası

Al o yüzüğü al tak bir tarafına

Al, al, al, al, al
Sok bir tarafına

Benden Birilerine Gitsinnn sositosositokaydirigubbakcemile3hihoyyyt:teytey::dance:

Hadiiii bendende siyuuuu :roflol::roflol::roflol:

Bu akşam gidiyorm uzun yolculuğa günlüğüm gamyoncuiremsu. Yarın sabahada orda olucam :emir_bebek:
Özle beni, 10 gün felan yokum burlarda haberin ola. yaramazlık yapma yokluğumda tamammı alsanaalsanasmile.
Geldiğim de ayrıntılı bi şekilde anlatırım herşeyi opuyorumnanaktan. İnşallah :Saruboceq: herşey dilediğim gibi gelişir gider...
Hadi öptm seni kaçtim ben yerimseniben

off gunluk ya
neden tembellestım ben ..
ıkı satr yazmaya bıle usenıyorum.belkı anlatcak net bıseyım yok ondan.belkı kendıme bıle anlatamdıklarımdan.
bosver...bugun harıka bı hava vardı.kardfesımle dısardaydık bızde...
bu hafta zaten bıse anlmadım hep dısardayıdım..dun alısvers yaptım.yıne suynu cektrdım paranın ama maasa az kaldı:KK70:
yorgunum yıne dınlenmek ıstıyorummm

Günlük ben napıcam şimdi mafoldumben
Bitanem gitti yine herşeyim gitti ve ben saatlerdir kafamı dağıtmak için bişeyler yapmaya çalışsamda bi saniye bile aklımdan çıkmıyo işte. Kokusu burnumda,dayanmak çok zor...

Bir ay sonra yine gelecek ama bi sn bile yanımdan ayrılsın istemiyorum iştee çok bencilim belki ama işini bırakıp buraya gelsin istiyorum... mafoldumben

Olmayacak şeyler istediklerim,burda iş bulması mümkün değil günlük çok kötüyümmm sadece Rabbim'den sabır diliyorum... :Saruboceq: :gitme
:

ahhh günlük çok yorgunum çoook evde tadilat var ne zormuş ya hem bebek hem de tadilat yapmak ...

Günlük, bugün başıma bir şey gelmezse bir daha hayatta gelmez... :roflol::roflol::roflol::roflol:

Önce canım kankam pıtırcığım özlempau ile bukuştuk, hamarat arkadaşımız kar bize harika şeyler hazırlamış öyle bir yedim ki sorma. cokacimcoookcokacimcoookcokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook
Güzeller güzeli ladyim ise biraz geç katıldı tabi aramıza. :1hug::1hug::1hug::1hug:

kar'ın yaptıklarıyla bir güzel karnımızı doyurduk, ve acayip dedikodu yaptık söyleyeyim bak. delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

Sonra biz deliler toplandık İstanbul'un dolaplarını kurcalamaya. :roflol::roflol::roflol::roflol:
Allah'ım ne maceraydı ya hala kopuyorum aklıma geldikçe, daha İstanbul'da böyle yerler görmemiştim. En kısa zamanda ne zamandır yapmak istediğimiz şeyi yapmak için sözleştik. Benim için canım dostlarımla geçirdiğim en güzel günlerden biriydi...

Sizi çok seviyorum ben kızlar ya... :asigim::asigim::asigim:

Bu kadar uzuntu, stress, yorgunluga ragmen mutlu olabiliyorum:CüvCüv:bu nasil bir istir boyle? Yoksa baska bir evrene mi gecis yaptim?????:uhm:

Tüm hazırlıklar bitti günlük ama bende bittim..:nazar:
Bugün de dolmamızı sardık d.günü için,dünden kalan perdelerimi tüllerimi yıkadım.Süsler için dışrıya çıktım,onları hallettim.Görümceme ev hediyesi aldık bir de kyınvalidemle ee malum oraya da gideceğiz yeni ev aldılar hediyesiz olmaz..
Ne çok iş hallettik bugün biz ya..:bbo:
Yarına bir tek temizliğim ve bir iki çeşitim kaldı..
Allahım herşey çok güzel gitsin kızımın ilk doğumgününde.İnşallah,inşallah,inşallah:Saruboceq:

Icimde coook uzun bi zaman sonra tarifsiz bir huzur var..
Dualarim kabul oluyor.
Cok sükür.

günnüküm hayırlı cumalar...
dün doktorcuma gittim bütün beynim çorba oldu geldim...adet gecikmemin görünürde tıbbi bi nedeni yok psikolojik sanırsam ama... 4gün daha bekleyip hala da adet olmazsam önce tekrra bhcg testi sonra da adet söktürücü ilaç kullanacakmışım:gitme: doktorcum bi yandan umut verici ama bi yandan da tırstırıcı konuştu benim de aklım karıştı gerçekten...Allaha sığınıyorum özellikle bu mübarek günde sadece ve sadece herkes için hayırlısını diliyorum...:Saruboceq:mafoldumben
yine sapır saçma rüyalar gördüm bi de günnük..gerçekten de zor bi dönemdeyim ama her yağmurun sonu gökkuşağı ve güneş değil mi....işte ben de o güneşi ve gökkuşağını bekliyorum sabırla...

dostlarım sizi de çok seviyorum

Günlük selam ;
Allah başka dert vermesin ama ayağım çok kötü durumda ayakkabı giyemiyorum canım çok yanıyor .....sağ bacağım parmak ucundan dize kadar şişti of ya

Günlüümmm Şeniz

Hava nasıl güzel yaaaa, içim gitti. Şimdi dışarda bi yerlerde veya evde balkonda kuşların cıvıltısıyla kahvaltı yapmak vardı, en sevdiklerinle sohbet eşliğinde. Ay nasıl canım çekti anlatamam...

Bi heyecan bekliyorum, hala bi heyecan.... :Saruboceq:

Sevgili Günlük, dün öğleden sonra itibariyle güzel bir gündü...
sositososito
Aşkumla konuştuk beni anladığı söyledi ama 4 e kadar oturmama kızmış kendine neden eziyet ediyosun diyo. Sanki isteyerek yaptım istemdışı resmen... akannehir
Gene de o kadar derdinin arasında benle bebek gibi ilgilenmesine üzüldüm çok ay içim bir hoş oldu özür diledim kılçık kafalımdan... Kusura bakma bunca dert tasa arasında benle ilgileniyosun dedim... Önemli değil aşkım sen benim için çok değerlisin demez mi oyyy ben seni yerim zuzum...
Şeniz Şeniz Şeniz
Dün ayrıca kuzenimin eşi geldi Azerbeycan'dan gidelim Üsküdar'a balık ekmek-midye yapalım dedi.
alkisalkisalkis
Ben de zaten dünden razıyım atladık gittik yedik balıklarımızı midyelerimizi... sositososito
Acı biber de yedim sanki hiç gastrit davam yokmuş gibi :lepi:
Sonra acısını midemle çekerim dedim... kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
Ağrıdı ağrımasına hemencik gittik madoya çok salak bir yer Üsküdar'daki mado. Garsonlar kötü hizmet kötü... :kızgın:
Olsun :ecrin_bebek: Cheesecakeleri çok güzel işte... boshayallersmile boshayallersmile
Onları yiyince midem de iyi oldu azcık tatlı ya... aklinialirimsmile
Eve de geldim süt içtim daha da iyi oldum.
Aşk-ı memnu dilberlerini izledim aman aman şakkıdı şakkıdı
Gece sinir krizlerimle başlayan günüm güzel son buldu...
:eek:
Günlük Allah içimi biliyor ya dua ediyorum hep...
Nolur Allah'ım gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle, hakkımda hayırlı olanı da gönlüme razı eyle hakkımda herşeyin hayırlısını ver diyorum hep...
Gamzeciğin günlüğünü okudum... Onun için sevindim çok... Hemen rep atayım dedim... Napıyım mutlu birini gördüğümde dayanamıyorum... opuyorumnanaktan
Herkes mutlu olsun gülsünler istiyorum... boshayallersmile
Aşık olmaya hazırlanmak yeniden mutlu olmak onun da hakkı... Bu yüzden bu mutluluğu kutlamak lazım illa ki dedim... sempatiksalakcinni
:asigim:
Umarım Allah yüzünü kara çıkarmaz onun ve sevgülüsünün...
opuyorumnanaktan
Böyle işte günlükcüm...
Allah kimseye dert zeval vermesin... Amin... :Saruboceq:
Düşmanım bile mutlu olsun uleyn sempatiksalakcinni

günaydın günlüğüm merhaba ... hihoyyyt

bugün çok enerjiğim çokkkkk zaman çok çabuk geçiyor deli gibi haziranın gelmesini istiyorum
tatile gitmek ev tutmak araba almak istiyorum ben hemdee çokkkkkk allah herkesin gönlüne göre
verir işallah yaaa haketten artık bazı şeyler değişsin hayatımda istiyorum aşk yönünden yüzüm
gülmüyor ama dilerim ki diğer yönlerden yüzüm güler işallah :Saruboceq: :Saruboceq:

X