Popüler Konu Sevgili günlük...

Günlük hep biz anlatıyoruz sen dinliyorsun varmı sıkıntın anlat bana ....
Ben çok bunaldım be günlük hayatımda hiç bu kadar işsiz kalmadım 4 ay kolaymı Rabbim hayırlı kapılar açsın tüm iş isteyenlere darda kalanlara ...Kalbimdeki işide bana nasip etsin 1 hafta oldu hala haber yok olumlu olumsuz arıycaz demişlerdi ama yaaaa...
Aşk yok , İş yok , Şans Yok ama inanıyorum hepsi en yakın zamanda bana gelicek vede yürekten isteyen herkese
öptüm seni günlük
Sevgili günlük çok ama çok mutluyum bugün tam 1 hafta oldu işe başlayalı Allah gönlümdeki işi bana nasip etti darısı tüm iş arayanlara ve darda kalanlara Nasıl mutlu oldum anlatamam sana :KK70: Çok yakın arkadaşımda dün işe girdi :KK70: o 1 yıldır işsizdi :KK70:
Darısı Aşk ve Şansa inanıyorum aradığım gerçek aşkı da en yakın zamanda bulucam Rabbım hayırlı bir aşk (eş) nasip etsin bana ve tüm isteyenlere

Hangi akıllı cts akşamı kızının doğum gününü yapar da ertesi gün bir başka şehire sabahtan giderki..
Tabiki biz:lepi:
Herşeyi yıkıyorum günlük bugünden beri,geldiğimizde bir de ev temizlemeyle uğraşmayayım diye.
Bir de Alya..
Yol gözümde o kadar büyüyor anlatamam.Babasına güveniyorum oylama teknikleri harika,uçak birbirine girecek kesin..sempatiksalakcinni
Sabah da görümcem aradı,çok özledik birbirimizi biz ya..Burnumda tütüyordunuz diyor canım benim:1hug:
Offf..Çok üzt üste geldi herşey ben bu kadar sıkışıklığa pek alışkın değilimki girdim birbirime:sinifsinif:
Neyse kaçam ben daha tüller perdeler yıkanacak:gitme:

kızımın ikinci ay aşıları var bugün günlük sağlık ocağına gideceğiz
3 gecedir uyumuyor sabah ezandan sonra uyuyor kızım ağlıyor bi de
dörde kadar ben bakıyorum sonra eşimi kaldırıyorum o bakıyor gündüz de uyuyoruz kızımla
ama sarhoş gibiydim dün gündüz ne kadar uyusam da
bi ara bayılacak gibi oldum kızım ağlar bi taraftan ben de başladım ağlamaya kollarım tutmaz oldu eşimi kaldırmaya bile gidemedim
o ara kapı açıldı eşim geldi
sen yat biraz ben bakarım dedi
meğerse kızın ağlamasını duymuş ona gelmiş sağolsun
gittim yattı bi buçuk saat sonra baktım başıma dikilmişler süt süt süt diyo eşim kızım da ellerini şapırdatıyo
emzirdim sonra 6 da uyudu kızım
haftanın dört günü gece ayakta sonra gündüz ayakta gece uyuyo
Allahım yaa ne güzel bi şefkat veriyorsun annelere ki şu yaşadıklarım hiç zor gelmiyor bana
hatta kızım uyurken özlüyorum kalksa da sevsem diye..
annecim değerini bi kez daha anlıyorum..:sinifsinif:

selam,
henüz sizle tanışmadık ama biliyorum ki, cok tatlısınız ve ben sizi çok seviyorum....inşallah birgün tanıştığımızda, 3 kişi cok eğleneceğiz zemuszemus. şuanda sizden tek istediğim , nolur beni korkutmayın ve uslu uslu büyüyün orda olur mu .
inşallah sizle tanıştığımızda ,sizi sevmekten maymuna cevireceğimden emin olabilirsiniz opuyorumnanaktan..bunun sizin de hoşunuza gideceğinden eminim...
bu dünyaya geldiğinizde bağırmak serbest;istediğiniz kadar bağırbilirsiniz, 3lü koro oluştururz artık kaydirigubbakcemile3
sizle ilgili coook güzel hayallerim,planlarım var. artık sadece siz önemlisiniz,sadece siz varsınız...gerisi de beni hiiiiiç ilgilendirmiyor,dünya yansa umrumda değil,o derece yani :eek:
ama biraz önce belirttiğim gibi lütfen yaramazlık yapmayın şimdilik orda , cıkışta herşey serbest. ( hasta olmak hariç )
şimdilik öptüm sizi minik şekerler....

slm günnüş
Oturduk ev sahibini bekliyoruz
Görüşelim demiş kociğe
Bizde eve çağırdık belki görmek ister diye
Ne diyecek acaba ya çıkın derse
offf bu soğukda ev mi taşınır:umursamaz:
Zaten kötüyümbilmiyorumkismile
Dün gece nolduysa resmen sürünerek girdim yatağa
Belim çok ağrıyor böbreklerimde hala
Neyse günnüş inşallah aksi bişey demez ev sahibimiiiizzz:Saruboceq:

Bu sene için huzur ve mutluluk istiyorum dedim..
Nedense bir süredir huzurum yok...
Bana yeniden dönmek istemesiyle huzur denen bir şey kalmadı bende..
Dönmek isticeğini biliyordum gerçi ,her zaman yaptığı şeydir...
Ama beni kaybetmemek için bu kadar yalanla geri dönmek isticeği aklıma gelmezdi..
Bir çok şeyi inkar ediyor bana hakaretler edip birilerine inandığım için içkili olduğu zaman ağzından küfürler çıkıyor..
Nefret ediyorum ondan istemiyorum. Benden alıp götürmüş bi çok şeyi aylar önce.. Şimdi gelmiş seni deli gibi seviyorum ilk günkü gibi aşığım deyip duruyor aradığında ve msjlarında.. İstemiyorum beni sevmesin...Ben böyle sevgi istemedim ki. Ben ona dönene kadar böylemiş... Böyle olucakmış.. Ben onu adam edermişim başkası değil.. Kendini bana affettirmeye çalışırken bile başkalarıyla görüşmüş sonra kalkmış bana sen bana ilk dediğimde dönmedin dönseydin böyle olmicaktı diyebilcek kadarda utanmaz biri.. Nasıl böyle oldu bilmiyorum.. Ama herşeye rağmen sevdiğini söyleyip sende beni seviyorsun biliyorum demiyor mu işte o zaman kan beynime sıçrıyor resmen.. Yüz kere söyledim belki istemiyorum sevmiyorum sana dönmicem dedim ama anlamıyor.. Nerdeseyse her gece aynı şeyleri söylemekten bıktım beni artık arama ve yazma... Bu Laf dilime yapıştı onun kafasına giremedi...
Ama ne yaparsa yapsın bundan sonra hayatında ben olmicam başında da söyledim şimdide söylüyorum.. Huzur ve mutluluk istiyorum..Kendi seçtiği hayata gitsin benide rahat bıraksın.. Başka istediğim bir şey yok..

günnüküm tam sana yazacaken Aslı'nın yazdıklarını gördüm, malesef yalnız değilim dedim...
iş yerinde hayatımda geçirdiğim en berbat dönemi yaşıyorum...hakaret yemediğim kalmıştı kusur, o da oldu..bi de adet düzensizliği çıktı şimdi başıma, yarın doktora gidecem Allah vere de bişey çıkmasa...
o kadar sinir oluyorum ki kendime...keşke iş ahlakı denen şey bende olmasaydı...keşke bana lölö yapana ben de yapabilseydim..keşke arkamda iş kalır-kalmaz diye endişelenmeden,düşünmeden şu dakika istifayı basıp bi de üstüne evlilik tazminatımı da alıp çıkıp gidebilsem...ama ben oooo...salağım ben salak.
zavallı kocem de benle beraber yedi kafayı...ya bölüm değişikliği iste ya da çık işten istemiyorum diyo...tutturdu ben gelip konuşacam iştekilerle deyi mannak...
ben de gerçekten bi bölüm değişikliğim olmazsa yukardaki planı aynen uygulamayı düşünüyom günnük...öf bilmiyom çok bıktım...

ama hayatta güzel şeyler olmuyo mu oluyo tabe, misal Gamze var, dün heyecanımı da üzüntümü de benimle o kadar içten paylaştı ki, yine intibalarımda yanılmadığımı çok güzel bi şekilde ispatlamış oldu bana...Allah beni dostluklardan yana hep güldürüyo çok şükür...Yüreği güzel pek çok melekle bi şekilde yollarımız kesişiyo...Bi de kuzum ablam var tabi onu unutur muyuummmm...günnükte ne okusa benle alakalı, hemen yanımda oluyo destek veriyo bana...Allah razı olsun hepinizden..
Herşeyin hayırlısı, herkes için

Günlüküm söylermisin şu üstteki hanfendiye çok teşekkür ediyorum kendisine... ben onu hiç görmeden henüz hiç tanımadan yazılarıyla sevmiş bi yakınlık hissetmiştim ama özel yolla mesajlaşınca ondaki inceliği ve tatlılığı görünce bunu ilerletmek istedim ve bu güzel bayanı görünce kafamdaki çizdiğim profilin çok çok üstesinde olduğunun farkına vardım çok şeker biri o ve eşi çok yakışıyorlar ve çok muzur biri oldukları bellii RABBİM MUTLULUKLARINI BOZMASIN :Saruboceq: birde kadar güzel yüreği varki hiç olumsuz düşünmüyor pozitif biri maşallah subannallah, şu iş yerindeki sorunuda atlattımı değmeyin keyfine sositososito

Aslıma gelinceeee oda derrtliiiiii iş yerinden yahu gitsem şu 2 fıstığın patronlarına bir karadeniz kızı nasıl oluyormuş göstersem tüm marifetlerimiiii höööööt desemmmmmm :mymeka: Aslım olumsuz bir şeyler olduğunda Hasanı ve avcıları düşün ve nişanda karşılıklı atıcağımız göbekleri tepineceğimiz horonları ve köçekleri düşün bebeem sositosositoalkisalkisalkis

Benmiii bennnn gayet iyiyim gülüğümm, bugün pasta tariflerine baktım ve tarifim belli herşey hazır, cuma günü çıkıp alışveriş yapıcam sonra serdarla görüşücem ablama hediye bakıcaz beraber, c.tesi günü için kıyafetlerimde hazır adil ışıktan çok güzel mini bir elbise almıştım onu giyicem ten rengi çoraplarım ugg'larım ve ugg ların renginde çantam.. saçlar fönlü olucak ve serdar gün içerisinde beni almaya gelicek beraber ablama gidip sürpriz yapıcaz pastamız ve hediyemizle :içelim:
hafta sonu ablamda kalıcam enişteme filmler ısmarladım sağolsun onları alıcak beraber izlicez.... Yani anlicağın günlüğüm Ben çok iyiyim çok şükür herşey yolunda, artık içimdeki sıkıntıyı attım ve beynimde eskiye dair bişi kalmadı tamam hiç yaşanmamış saymıorum sayamam ama düşünerekte kendimi harap edemem öyle değilmi?? geçmişte kalırsam geleceğe zor adepte olur ve geleceğe yönelemem.. Yaşanması gerekiyormuş yaşanmış ve bitmiş evet az buz değil 5 yıldı ama tercihini yaptı sesimi çıkaramadım bile neyse eskiye dönmek yoktu, evet artık yep yeni bir gelecek var RABBİM Sen birdaha sağnak yağış yaşatma gök gürültüsü verme Hep Gökkuşağı olsun Şuanki gibi...
Desteklerini esirgemeyenlere
aslıma kuzum ablama ve dasilvadido'ya​
çok teşekkür ediyorumm..

Not 1: Bu arada hernekadar aramızda sürtüşme yanlış anlaşılma olsada ve hernekadar o benim hakkımda yanlış düşünsede burdan Deryacık'a geçmiş olsun diyorum, günlüğünü okudum ve rahatsız olduğunu gördüm Geçmişler Olsun, İnşallah Ev sahibide Sorun Çıkarmaz Diyorum :teselli:

Not 2: Buketİmm Adlı üyenin yazdığı günlük çok hoşuma gitti yaa RABBİM Meleklerini:emir_bebek::emir_bebek: Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :Saruboceq:

Neyse Hadi Ben Gittim Seviyorum Herbikescikleri Kendinize iyi bakın Gariii Paii Paiii sengözlerimebaksanab

2 gundur agridan bittim..bugun biraz daha iyiyim.askim sagolsun cok iyi bakti yoksa dahakotu olurdum.neyse kurtulmama az kaldi..

ben celdummmm günnük naberrrr
ben nasıl oldugumu bılmıyorum yaa düşük riskim devam ediyor ilaçlar süreklı sırt üstü yatma pozisyonları pofffffffffffff evimide ösledım annemdeyım maum........
günnük benım kuzuma bişey olmıcak dimii annesini yanlız bırakmıcak bu sefer dimii....
söz verdi o bana gelcek bu kez... babasını ve benı daha fazla üzmicekkk....
sana çok ihtiyacım varr kuzummm lütfen benı yarı yolda bırkma annecım lutfenn.....

rabbim şu iki ayı bi saglıkla geçirim......varyaaa:icecream:

İlkokuldan beri tanıdığım lisedeki yakın arkadaşım mesaj attı az evel. Hayırsızlığımdan şikayet ediyor tabi. Çok mutlu oldum güllüğüm mesajı görünce yine de hemen dönüp aradım. Annesi kanserdi, buradaymış şimdi hastaneye gidip geliyorlarmış. Sevindiğim bir diğer haber de Üsküdar'a taşınmışlar. Ağladım telefonda sesini duyunca. Hem üzüntümden hem sevincimden. Çok yakındık biz güllük ya, dip dibeydik sürekli. Bu dönem sonunda mezun oluyormuş inşallah. Annesi eve döner dönmez arayacak beni buluşacağız.
Çok konuşacak, anlatacak şeylerimiz var. Yaşadıklarımı tahmin ettiğini söyledi ama telefonda hiç birini anlatamadım tabi. Görüştüğümüzde konuşacağımız çok şey var dedim.
Öyle mutlu oldum ki, sen hiç aramadım iki yıldır ama ben içinde kötü niyetin olmadığı bildiğim için dayanamadım mesaj attım dedi. Yok tabi ne kötü niyetim olsun, ben sadece kaçtım. Neler olacağını bilemediğim için olası yaşanabileceklerden kaçtım..
Konuştuktan sonraki mutluluğumu ancak O'nunla birlikte olmamız aşabilir sanırım güllüğüm.
Hem mutluluktan hem üzüntümden ağlıyorum şimdi de.
Bi de güllük, ne düşünsem bilemiyorum. Bir yanım sil at tanımamış ol diyor diğer yanım şaka mı yapıyorsun iki adım uzağına gidemezsin O istemedikten sonra diyor. Diğer yanım haklı çıkıyor her seferinde de. O istediği zaman yanındayım, istemediği zaman değilim. Acıyabilirsin bana evet canım..

slm gunluk...........
pıncır aradı bı arkadasımızı kaybetmısız(daha 21 yasında idi)
ck uzuldum ruh halımı anlatmaya kelime bulamıyorum:KK43:

Hoşgeldin hayatıma... Nesin neyimsin şimdilik bilmiyorum, bildiğim tek şey yanımda olman ve bana huzur vermen... Aynalara baktığımda gülümsüyorum ve nedeni sensin...
Aşk mı bu? bilmiyorum... Şuan inan bildiğim tek şey varlığını hissetmek çok güzel ve uyandığımda her sabah ilk aklıma gelişin...Hayatımda, aklımda, gülüşümde, gözlerimde var olman...
Derin bi boşluktan çıkarıp heyecan vermen bildiğim tek şey sen ve sözlerin...
adı yok şimdilik bendeki varlığının, nedir adı ne olacak şuan bilmiyorum...
Umarım gelip geçici değilsin, umarım boşluktaki saçma sevdalarım hiç değilsin, umarım yalan değil gerçeksin bilmek istediğim ve yaşamak istediğim tek şey bu gerçek olman...
Şimdilik hoşgeldin hayatıma
İyki verdim sana o fırsatı
Pişman değilim ve gün gelip hiç pişman olmayacağım şuan yaşadığım mutluluktan dolayı...
Şimdilik hoşgeldin hayatıma
Bir gün gelipte elveda demek istemediğim sen...
şimdilik hoşgeldin gözlerime
bakmaktan yorulmayacağım gözlerinle...
Şimdilik hoşgeldin...

:asigim:eek:puyorumnanaktan

Şuanki Halimi En İyi Bu Anlatırdıı Günlüğümm

45 dakkadır sayfa açık ama hala yazıcam benakannehir
ne yazıcaktım benbilmiyorumkismileheh hatırladım:asigim:ayol beynim duruyo arada:kedi:
siteye bi girdim aman allahım mesaj sayısını söylemiyorum bile..özel mesajlar,repler,tanıdık tanımadık bütün herkeze önce bi teşekkürü borç bilirimbuyrunnnnnnnnn
gerçekten deprosyona girersem kk daki canım dostlarım ve beni seven tanımadığım dier kk arkadaşlarım sayesinde moral bulucam eminim buna..allahıma şükürler olsun herşey yolunda:nazar::nazar::asigim:
detayı özelden yazıyorum bilmesi gerenlere zaten..allah kazenden razı olsunki bu siteyi kurmuş..girmediğim zamanlarda hep aklım dostlarımdaboshayallersmile
beni mutsuzluğumda yalnız bırakmayan herkeze öpücüklerimle teşekkürlerimi yolluyorumopuyorumnanaktan

tanrıca ıcın mutluluklar olsun bı dunya:)..

merhaba pembe..nasılsın bakım dert topusun stresden catlıyomusun anlat derdını olalım derman..
super bıgun gecırdım desem yerıdır..sabah o manzarada kahvaltı vallah super geldı bana..
ozlemısım nefes almayı..
huzurla ıcıme temız havayı cekmeyı:)..
sabahdan berı canlarımdan mesaj yagıyo 120 mesaj olmus nasıl vceremkı cevap maıllerde oyle cepde oyle ımdat yetıs gunluk yazmakdan yoruldum:)..
hazırlık yapıyorum yarın canlarım gelcek..
kalbım ıse aylın ablam ve fatmacımdan keşkeonlarıda gorsem yarın..
ancam onlarıda cok fazla:)..
kk bana guzel dost verdı herseye kızıyom ama dostlarım olunca konu melek oluyom:)..
dılerım herkes bu sekılde dostluklar edınır..ve rıca edıyorum aşksız prenseslere aşk nasıp et..evlılere huzur nasıp et cocuk ısteyenlerede bebeler nasıp et..ıclerıne gelen baharla bırlıkde huzur aşk sevgı ver..mutluluk tabloları canalansın burda artık..

mrb günlük ay biliyorum son zamanlarda sana ne zaman yazsam hastayim diyerek basliyorum kizma ama valla yine hastayim ben salya sümük oturuyorum pc basinda
yarin annemin evi badana olacak kac gündür temizlik yapiyor zavallim yarinda biz gidecegiz artik tüm gün orada olurum bu hasta halimle ne faydam olacaksa zaten annem halimi görünce yine cagirdigina pisman olacak biliyorum ama
neyse aksam aksam olagan kavgamizi ettik günlük benim ivedik durduk yere laf sokunca bana benim sarteller atti tabiki bir söyle bin ah derlerya aynen öyle adami mayistirdim resmen oh iyi yaptim valla erkek milleti ancak bu dilden anliyor alttan alinca bir bakmissin tepene cikmis
sonrada bi baktim sanki o kadar lafi ben duvarlara söylemisim bisey olmamis gibi sokuldu yanima öylece uyduk azcik demekki erkek milleti bu dilden anliyor pesssssss

bu arada sevgiller gününde bana cok hos kolye ve yüzük almis yeni cikan modellerden cok begendim valla önceki aldigi hediyeleri pek zevkli degildi acikcasi
sonra bana dönüp hadi sende ver hediyeni demezmi ayol bisey almadimki ne vereyim
ne yapayim firsat olmadi demokraside careler tükenirmi hic sevgililer gününde kadinlar hediye almazmis dedim bende:roflol:

kızım pıtır pıtır yürüyor ya inanamıyorum günlük..
minnacık şey nasıl da yürüyor :asigim:

günlük daha öncede yazdım ama gene yazıyorum....

Allah cocugu sağken yokluğunu yaşatmasın...

Günlük aslında sana bigün deil iki günü birlikte anlaticiyim aklinialirimsmile
Başıma gelenleri aslında yazabilsem güler misin ağlarmısın bilemiyorum(dün olanlar çok fenaydı kafamçokkarıştı)
Neyse dün akşamdan bugün sabaha kadar yine bitanemle birlikteydik.Nasılda özlemişiz sarılırken ağlıyoruz sürekli. :asigim:
Sabah eve geldim akşam yine gittim yanına arkadaşında kalıyordu. Akşam manganın konseri vardı arkadaşları birlikte gidelim dedi.Ben gitmiyorum dedim zaten son saatlerimiz ve manga falan dinleyecek değilim altı aydır görmüyorum dedim.Neyse sevgilim arkadaşlarını konsere bıraktı eve geldi yine sarıldık saatlerce sonra eve gelmem gerekiyordu beni eve bıraktı. Arkadaşlarının yanına gitti onları alıp eve gidecek.Yarın sabah 11de gidiyor ve ben yolcu etmeye gidemicem onu mafoldumben

Arabadan indirmedi beni sarıldı yine ve gözleri doldu. Benimde gözlerim doldu ama ağlayıp daha fazla onu da üzmek istemedim. Bense pc başındayım işte. Şimdiden öyle özledim ki.... mafoldumben

Ben evlilik için hazırlık yapmıyo sanıyordum meğerse para biriktiriyormuş. En kısa zamanda evlenmek için hazırlıklara başladım diyor.Tabi en kısa zamanımız ancak 3sene kadar benimde okulu bitirip iş bulmam gerekiyor.
Rabbim yardımcı olsun bize ve herkese :Saruboceq:

Bu arada bizim burda rapçilerin konserinde benimkide şarkı sölicek yani bi ay sonra yine gelcek :))

Dün başıma gelen olayıda başka konuların birinde anlatayım sevgilinize rezil olduğunuz anlar falan diye bi konu vardı sanırım sempatiksalakcinni

Öptüm günlükçüüüm opuyorumnanaktan

X