Popüler Konu Sevgili günlük...

Allahim cok buyuksun..Beni sevdigini biliyordum.Cok sukur dualarim sirayla gercek oluyor....:nazar:

günlükkkkkk,
günlük
nası mutluyum aşkıma ankara çıktı acemisi, dibimde şehir bile değiştirmicek hayatımın içi.
haftasnu yanında olcam uzakta olmucak. asıl güzel haber ise....
ustasında da ankara da kalma olasılığı çok yüksek.
Allahım nolursun yüzümüze baktın bi kere daha bak bizi ayırma:KK43:

selammm.ben geldim.uzun zaman oldu sana yazmayalı...
diyete başladık,4. günümüzdeyiz...acıkmıyorum ama,akşam tv izlerken boş boş oturunca canım sıkılıyo,tıkınmaya öyle alışmışız ki cokacimcoook
neyse artık kilo veriyim de..
yaa bu arada aşkım çok güzel bi sürpriz yaptı bana.akşam bi paket getirdi,büyük ihtimalle parfümdür dedim
ama içinden çok tatlı bi kupa çıktı..sıcak içecek koyuyosun hoopp bizim fotoğrafımız çıkıyoŞeniz
farklı bi versiyonunu görmüştüm ama bu çok daha güzelmiş,kullanmaya kıyamam ki ben onu...biriciğim benim:asigim:

belki güneş birgün bizim icin dogar...
gel bak bir elımde gökyüzü var...
otekınde kayıp giden yıldızlar...
korkularda benım umutlardaaaaaaa....
kimse kimsenin herseyı olamazmış..
di li geçmişten tek yaramsınn sen...

belkıde en guzel bu satırlar anlatıyor beni...
suan yasadıklarımı..gözlerımdeki nemi...:gitme:

Son düzenleme:
Harikayım bugün harikaaa:1closedeyes: Varya içim nasıl huzur dolu anlatamam sana yok böyle bi huzur sebepsiz gülüyor yüzümm:nazar:
Dün de odamı bi güzel temizledim kullanmadığım eşyaları makyaj malzemelrini attım yeter artık gitsin onlar gelsin yenileri.. Ben sana demedim di mi tanrıçamın aynasından bende de var artıkk:1closedeyes: Gezerken bi gördümm hemen aldımmmmmzemuszemus bir sürü makyaj malzemeleri aldım ama daha almam gereken çok şeyim varboshayallersmile Yine dişçiye gittim bugün kankamla gitim ama dönüşte takıcıya uğradıkk fazla zamanım yoktu benimki bekliyodu çok kalmadık ama bi ara oraya kesinlikle uğramam lazım harika şeyler var o küperler yüzükler kolyeler taçlarrr off off bayıldım bayıldımmmm en kısa sürede çıkıp almam lazım onlardann. Bugün moralimi bozan tek şey tartıya çıktıktan sonra gördüğüm şeyy offf naptım ben ya nasıl kilo almışımmm acil zayıflamam lazımmm bidon gibi oldummm:roflol: pilatese tkr başlamalıyımmmmmmm kesinlikle forma girmem lazımmm biraz dikkat edeyim bari bırakayım artık şu abur cuburu:mymeka: hırs yaptım artık kesin aldığım kiloları veririm:nazar: hadi ben kaçtımmmmm:eek:
:nazar::nazar::nazar:

22 yıllık bi beraberliğin üstesinden gelinebilir miydi acaba
hep çok merak ettim bunu
neye benzerdik,nasıl olurduk
bilmiyorum ki...
17 şubat.hiç bi şeye benzemeyen bi gündü
22 yıl önce de...
1 kere mi kutlandı bu tarih...yazık
ne çok zaman geçmiş.ardıma bakıyorum da
neyse...

odamda kokun , gitmeyen ayak sesin var.
sen hangi iklimlerde...nerdesin kimbilir

günnük son günlerde yüzümü sadece bişey gülümsetti
hala daha aklıma gelince gülüyorum kaydirigubbakcemile3
canım benim....yeğenim baya büyüdü ya maşllh paşama :nazar:
bilg dan annemle konuşurken o da görüyor,arada bakıp gidiyodu
artık daha fazla bakıyor,el filan sallıyor,bana düğmeler gösteriyor :lepi:
yavru kuşum...geçen annemlere gelince doğru bilgisayarın başına gitmiş
el sallamış :roflol:
hep ekrandan birbirimize sallıyoz ya,napsın
o an ordayım diye düşündü heralde kaydirigubbakcemile3
korkuyom artık,hala diye beni kabul etmicek,bilg a gidicek :dance:
ayyy...
cuma günü yaklaşıyo,o kadarla kalsa yine iyi,bir de pzrts yine var
yapamayacağım...
olmadı biliyorum,bari gidene kadar biraz kilo veririm mafoldumben
bu 2.ay dı. dönünce ev hemen tutmak lazım ki,sonraki ay için umut olsun
ama o da olmayacak
sonra ki ay....bu hep böylemi sürecek bilmiyorumkismile

Günaydın günlük;
Sana demiştim ya, birkaç gün sonra güzel bir haber verebilirim diye.
Bugün verebilirim o haberi.
Hamileyim ben günlük hamile :CüvCüv:
Tabi test hatalı değilse fisfisfis
Şüphelenmiştim ama birkaç gün daha bekleyecektim, belki testte henüz çıkmaz diye ama bu sabah dayanamadım ve test yaptım. Kalın kalın iki tane çizgi hemencecik çıkıverdi.
Çok acayip oldum günlük ya.
Yeni bir dönem bizi bekliyor. Hayırlı ve güzel geçsin inşaallah.
Allahım isteyen herkese nasip etsin bunu :Saruboceq:
Bu arada biliyormusun, bugün benim doğum günüm.
Allahımın doğum günü hediyesi bu bana.
Bu arada sevgili kocam hiçbir şey demedi işe giderken.
Akşama bir şeyler düşünüyor galiba hihoyyyt

günnük önceliklen Tuu_ba arkadaşımıza maaşalah diyorum :nazar:
hayırlısı olsun darısı başımızaaaaaaaaa:Saruboceq:
bugün de artık halam gelmezse doktorcumla görüşecem resmen çatlayacamı hissediyorum çünküm...dün 8 mart çekilişi için kurbanıma aldığım hedaayelerimi tamamladım şimdi de kutu ve süsleme detaylarıyla uğraşıyorum hemi de kafam dağılmış oluyo...
bu son olanlardan sonra psikolojim hepten bozuldu günnük...geceleri tuhaf tuhaf rüyalar görüyorum bööle köpekler kara kara kovalıyolar beni felan...benim en kısa zamanda kendimi yoğun bakıma almam gerekiyi...herşeyden önce de hayırlısıyla şu bölümden kurtulmam da şart...
günnüküm hayat bir sınav herşey insanalr için, ondan dolayı isyan etmek olmaz, Allahın gücüne gider..şu halimde şükür etmem gereken o kadar çok şey var ki, artık onlara odaklanarak mutlu olmaya çalışmalıyım..hem eşim de çok üzülüyo kıyamam ona benn...

Günnük benden şimdilik bu kadar, söyle Gamze'm, Aslıcığım, Kuzum ablam ve yanımda yakınımda olan bütün dost ve ablalarım kendilerine tikkat etsinler...onlarrr lazım banakaydirigubbakcemile3
hadi bebişim si yu

Bugün Alya'mın doğum günü günlük..
18 Şubat 2009 da geldi meleğim kollarıma ve şu an 1 yaşında inanamıyorum..:nazar:
Allahım onu bize bağışlasın..
ıyiki doğdun annecim.

günlüğüm.. kötü bi insanım ben biliyorsun demi.. işin daha kötü yanı ise elimden başka türlüsü gelmeyişi.
vicdan azabından kaçmanın başka yolu da bu mudur sence? Başka zaman olsa yerimde zıplayacağım şeyler olurken ben hep eksikleri görüyorum.. hep eksikler olmamışlar neden böyleler?.. asıl derdim ise şu kalan zaman.. zaman hızla akıyor ve ben bu gelecek fırtınadan korkuyorum..
hayatımda bir kere daha istediğim şeye ulaşmak için korkak davranırsam bu sefer kendimi hiç affetmeyeceğime de eminim.. peki ben bu türlü kendimi affetmezken başka türlü davranırsam beni kimler affetsin.. umursa umursa diye kendime kızıyorum her sabah, çok bencilim sanırsam..

ha bu arada okul dergisine kapak kızı olmusum lan gunluk sopruz yapmıslar bana sağolsunlar :asigim:

Son düzenleme:
Günlük sabah 4.15 te uyudum... Sinirden... Artık kaldıramıyorum gerçekten olmuyor sabrım yok.
:dilcikar:
Kılçık kafalı var ya beni deli ediyor günlük... Deli deli...
Yaşadığı zor dönemse bunu bana tavır alır gibi benden uzak durarak geçirmesinden bıktım...
1 ay oldu günlük 1 aydır ne doğru dürüst birşey konuşuyoruz ne paylaşıyoruz. Ne yaptığımdan haberi bile yok artık...
Babası hasta olabilir, anlayış gösteriyorum hem de çok...
Ama bana kendini tamamen kapadı... Bu nasıl ilişki bu nasıl paylaşmak?
Sabrım dün bitti artık.
Bundan sonra alttan filan almayacağım ya...
Şimdi hastalık çıktı 1 ay olduysa, kemoterapi başladığında nolacak?
Hiç ulaşamıcam sanırım ona...
Hayal edip hayallerimin yıkılmasından öyle bunaldım ki.
Israrla pozitif olmaya çalışıyorum ama sabrımı tüketti artık gerçekten tüketti...

Günlük be ne hallere geldik?
Saçma sapan birşey uğruna nelerden vazgeçtik???

dün bi ablamın konuşmasıyla ve mailime gelen bi mesajla kendime geldim sayılır
nefes almam bile sağlıklı olmam bile bi şükür sebebi
artık bunu daha cok hatırlayıp bardağın dolu tarafından bakmaya calısacğım
değmeyen insanlar için üzülmeyeceğim
Allahım sen dogru insanlarla karşılaştır
boş insanların vaktimi çalmalarına beni üzmelerine izin verme nolur
yaşadıklarımı unutmak icin bana güç ver:Saruboceq:

zemuszemus ben geldim günnük
ayy bugün güne olaylı başladım bebemm
sabah durakta bekliyom bekliyom otobüs gelmedi
10 dk falan beklemişimdir
derken 3 tane arka arkaya geldi
ama bide ne göreyimm :1shok:
2 tanesi tıkabasa doluu:1shok:
tabi transit geçtiikafamçokkarıştı
şükür üçüncüsüne binebildim
merkezde de bide tarfik var 2 gündür
5 dk falan sıkışıyor
bide ona takıldım
erken çıktığım halde geç kaldımm
serviside kaçırdımm -tatlicadiarzu-

ama biliyonmu hiç moralim felen bozulmadınaniknanik
havada bi güzel burda 2-3 gündür sorma
günlük güneşlikk şakkıdı
durağa gittim tekrar ikinci araca binmek için
beklerken, elimdeki kağıttan poşetin altı çıktı :1shok:
içindekilerde hooooppp yeree :roflol:
Allahtan bir tane daha poşete koymuştum, içi görünmesin diye
yoksa herbişeyler etrafa saçılcaktı yaww-tatlicadiarzu-
sona bindim arabaya etrafı seyrede seyrede geldim işyerine
halada çok pozitifim bugünn
maşallah bana :nazar::nazar:
bugün iyi bi günümdeyim sanırsam, belkim şansımda açılır ne dersin günnükk :jeyyar:

günlükcüm yaaa...
sm793 şekerimin pozitifliği yarın da üstünde olsun ; öbür gün de ; sonraki gün de zemuszemus
ayy hava cidden güzel keşke ben de geç kalsaydım işe sempatiksalakcinni

dün öğleden sonra net gitti... patron zaten gitmişti yurtdışına... diğer müşteri temsilcisi de izinli olunca üst kat nöbetçisi oldum ben... işim de pek yoktu ; mailler de olmayınca oturdum film izledim kaydirigubbakcemile3 ama az biraz heyecanlıydı yakalanırsam diye...

biri "serendipty" tesadüf yani... tesadüflerin başlattığı; kaderin el attığı bir aşk hikayesi...
tam benlik... -tatlicadiarzu-
diğeri de kore filmi " Daisy" ama son 15dksı kaldı... bu sabah izledim biraz da internet düzelince işlerimi toparlayıp hemen attım KKya kendimi... birazdan izlerim onu da ...

böyle işte... yaa az önce hayatımın kadını ( ev arkadaşım ) ile mailleştik... bikaç ay sonra dönüyor yurduna... belki küçük çaplı bir tatil yaparız... çok özledim ya onu ; onla geçen günlerimi... geri gelmeyecek o günler biliyorum ama en azından hayatımda hep olacağını biliyorum... opuyorumnanaktan

görüşürüz cicim... bayanssulusmile

sabah 8 de kalktım kocişimi işe gönderdim,yarım saat kadar kestirip bende işe gitmek için hazırlandım
sonra da arkadaşlarla tatil planımızı düşündük,netten baktık telleştik herhalde ağustos a kalıcaz...

kaç gündür canım sıkkın.....beni bir yerlere birileri çekmeye çalıştı yada ne oldu bende anlamadım
derken sorun çözüldü.işallah öyle olmuştur.
ne kimseye güveniyorum nede inanıyorum.insanlar bir garip olmuş.ve bu sözde insanların içinde ben saf kalmışım
saçma sapan ve hasta kilişilkler var insan duyuyorda.karşılaşınca birebir.
ne yapıcagına şaşıp kalıyor.
allah kötülerden korusun.

Slm günlükcan...!

Offhh... bayılazağımmm... offfh.... boshayallersmile

Birazdan satın alınan şirketten burda işe devam edicek olan 2 bayan gelicek ve onlarla aynı odayı paylaşacağım.masamı kullanamayacağım.kapıdan girer girmez kabak gibi ortada olacağım bir masada oturacağım.müdürlede konuştum...verdiği cvp : bende direk kapı girişinde oturuyorum ama ben sorun yapmıyorum niye rahat rahat internete takılamayacakmısın diyo :sinifsinif:
Ne kadar nankörler yaaa.. ben o kadar didineyim emek göstereyim cevaba bak..bide gülerek söylüyo... :umursamaz: işim olmadğı zmanlar aöf ye çalışsam e direk göze batıyorum tam kapı girişi.. uff bilmiyorum napsam yaa... mecbur çalışıcam evlenene kadar.evlenince ikametgahım değişeceği için,bu işyerine uzak oturacağım için evime yakın bir yerden iş araştıracağız ama şimdi 2011e kadar dayanmak zorundayım.. 2011 şubatta düğün.. offf offff.....

Artık tek mutluluğum haftasonum..Bu yoğun stresli haftaiçinden sonra onu görmek bütün yorgunluğumu alıp götürüyor valla.. İyiki varsın kocacım :1hug:

Dasilvadidocum şekerim inşallah rabbim 2mizinde gönlüne göre verir iş konusunda..Çok zor çoookk..İnsan kaprisi çekmek çok zorrr... :umursamaz:

Gamzem istiyorumki hep mutlu ol istiyorumki bu son olsun son üzülüşün olsun bir daha yaşama aynılarını...Bitmesin bu rüya hiç uyanmayın bu rüyadan..Ben inanıyorumki S ' ı sana allah gönderdi... 5 senenin acısı çıkacak meleğim inan bana...Seni çok seviyorum ve hep mutlu olmanı istiyorum...Annene babana selamlar iletiyorum burdan..İnşallah bir daha gelirim ziyaretinize..Seni asla unutmadım unutmamda bizim arkadaşlığımız hiç bir zaman mazi olmayacak canım... iyiki varsın Şeniz

Bu günde biter mi? boshayallersmile Yarın olur mu? boshayallersmile Sonra sabah doğarda ctesi olur mu? Ben aşkımı görür müyüm? kaydirigubbakcemile3

:enbuyukkk:

selam günlüküm
valla iyi miyim kötü müyüm ben de bilmiyorum
ama şunu biliyorum ki artık o eski bayan1903 yok
birkaç gün önce yaşadığım olayın şokunu hala atamıyorum içimden
o olaydan sonra da çok değişti düşüncelerim
ne bileyim be günlük yaptıklarımın değerini bilmiyor bazıları
yeri geliyor hepsi sanki hiç yaşanmamış gibi
kimseye güvenmeyeceksin bunu biliyorum artık
bundan sonra sadece kendim için çalışacağım
anladım ki insanlara iyilik yapmayacaksın kötülük yapanların öyle keyfi yerinde ki
ama bu da bnm huyum ne yapayım
değiştirmeye çalışıyorum
sevgililer günü hediyemi aldım bugün
büyük geldi değiştirmeye gideceğiz bugün
dersneden oraya da uğrayacağız
umarım bulurum üstüme göre
şu lanet olası sınava da az kaldı
elimden geleni yaptığıma inanıyorum umarım sonunda zafer benim olur
günlük yemin ediyorum tüm umutlarım üni.de
mutlu olmak istiyorum artık kafamı dinlemek istiyorum
bütün gün mölüyorum ders çalışıyoruz
az sonra da dersaneye gideceğiz etütüm var