Popüler Konu Sevgili günlük...

Günlük...
akannehir
Başım felaket ağrıyor...
Neden böyle oldu anlamadım... CADIARZU
Haftaya bugün tatildeyim günlük :lepi:
Bodrumda :KK3:
Ama hala bikinim yok bulamadım işte :eek:lmaz:

Günlük sana tek kelime :

O kadından nefret ediyorum.ınş tez vakitte kurtulurum ondan !!!!

Allah'ım sana şükürler olsun,ne güzel bir tatildi,ne güzel yerlerdi..Tadı damağımda,tatil bitti anıları aklımda.boshayallersmile Eklicem foto bi ara merak etme.

günlük...

artık beklediğim şey olsunnn lütfen lütfen lütfen lütfen...... :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

off günlük off içim daralıyor offf
ingilizce kursuna başlıcam günlük tabi patron izin verirse. kurs taksimde 19.00 da başlıyor. benim işten çıkış saatimde 19.00... patrona geçen hafta söledim 40 dk erken çıkmam lazım diye. bi düşüneyim dedi. belki saatlerimizin değişme ihtimali de olabilirmiş. inşallah olur günlük. inşallah sabah 8 akşam 6 çalışırım artık. bunu çok istiyorum gerçekten. 1 haftadır da yurt dışındaydı. bugün gelme ihtimali var ofise akşam. gelmezse yarın sorucam bakalım. yarın kayıt yaptırmam lazım tabi yer kaldıysa. nişanlımla gidicez kursa. böle belirsizlikleri hiç sevmiyorum günlük...hayırlısı olsun inşallah yaaaaa

içim karardı yaw eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile
kayınpederimi hastaneye kaldırmışlar çok kötü oldum. :gitme:
Eve Hakandan önce gitmem lazım :gitme::gitme: öfff içim sıkıldıı yaw
Allah'ım sen acil şifa ver :gitme::gitme:

naber gunlukcuk varya bugun cok uyuzum kendimi saldim evi temizlemem gerekirken ben buralarda cirit atiyorum heruf gelecek oldu daha bir kasik cobaaaa yok beamafoldumben

timam timam ben kacar gorusuruk sonra:KK3:

günlük..merhaba..bugun bir video izledim.hani gülbeyaz dizisi vardı ya..o diziden gülbeyazın kadire sözleri var günlüğüm..seninlede paylaşmak ister bu kalbim canım günlük:KK43:

Gülbeyaz " Bak Kadir, insanın içine er geç düşen iki ateştir.. Biri hayatını geçireceğin insanı bulmak.. Onu görürgörmez tanırsın, yüreğin cız ediverir, bir daha hiç ayrılamayacağını hemen anlarsın. Ötekiyse içindeki tutkudur.. Kimi için dağların tepesidir bu, kimi için denizlerin dibi, hiç farketmez. ıçine bir ateş düştüğünde ...kayıtsız kalmayacaksın, içinden geleni yapacaksın. "

benim yüreğimde o cız etmişti desem günlüğüm:::KK43:((

ben seni unutmak için sevmedim
gülmen ayrılık demekmiş bilmedim
bekledim sabah akşam yollarını
ölmek istedim bir türlü ölmedim
şimdi sen kimbilir nerelerdesin
gelir gecelerden koşarak sesin
bana en acı haber kiminlesin
adını içimden hala silmedim
::KK43:( geçen hafta olanlardan sonra yıktın beni utanarak diyorum kalbime öyle yerleşmişsinki öyle sevmişimki hala silmedim hiç birşey farkeetmez artık sen bana değer vermedikten sonra değilmi::KK43:( söylesene derdim günlüğüm senin aşkın bumuydu nerde o yere göğe sığdıramadığın sevdan:KK43: ancak karşı tarafı suçla kör şey:KK43: biri gözleriini açsa:KK43:
rakı içmeyi seviyordu..yayınlanmamış bir rakı reklamı vardı orda şu sözler geçiyordu günlük..izlerken bizi düşündüm..onu..

sonra birgün sabiha hanım sana halil derse,halil..ve halil bir daha hiç kimse benide senin gibi sevemez sevmiyecektir bilesinki bu gerçektir bunu unutma emi..Bir de şu var Halil. Bir müddet sonra saadetiniz manasız bir sebeple gölgelenebilir, sen onun kalbini kırabilirsin. O sana bu kapıdan çıkarsam bir daha dönmeyeceğim Halil diyebilir. Sen de ona ne halin varsa gör diyebilirsin... Bu lafı etme Halil!...:KK43::KK43: canım günlüğüm böyle işte..böyle::KK43:(

Son düzenleme:
Slm günlükcük :)
Napıyosun bakim
Ben çok iyiyim ,deneme testinden yüksek puan aldım
Allahım emeklerimizi boşa çıkarmasın inşlh kankimin de benimde :Saruboceq:
Deneme testleri iyi oluyo aslında ,asıl sınav heycanını atmış oluyorum üstümden :KK1:
Neyse pek yazasım da yok zaten
Alışkanlık oldun bana :KK1:azda olsa yazmadan edemiyorum
:1rolleyes:

günlük, haftasonum çok güzel geçti denize gittik silivriye , deniz tertemizdi bayıldımm sudan hiç çıkasım gelmedi .. Hasta hasta girdim iyice şifayı kaptım :2: burnum durmuyor halsizim işe gidesim gelmiyo , artık tatil istiyorum ben çok yoruldum mafoldumben

beni bu şehir boğuyor-tatlicadiarzu-bilmem bana ne oluyor:sm_confused:çöken karanlığın içinde,umutlarım tükeniyor:1ninca:
sokaklar çıkmaza döndü,seven gönlüm derde büründü..bırakın tek başıma..bırakın allah aşkınayerimseniben
:nazar: :nazar: :nazar: alayına isyanlardayım yine..pskopat tanrıça çıktı içimden..tepkilerimi normal insanlar gibi-tatlicadiarzu-veremiyorum napıyım:nazar:seviyorum bu halimigamyoncuiremsu

Bu gün işten apar topar bir çıkışım vardı ki sorma:1no2:
Kuzenim aradı ben kötüyüm böbreklerim tuttu beni hastaneye götür diyeohaoldumsmile
Hemen yanında aldım soluğu doğru şişli etfale neyse acilden bir dr. genç kız vadı
sağ olsun nasıl ilgilendi alkisalkisalkishemde tüm hastalara oldukça nazik ve kibardıda bravo valla:1hug:
tahliller yapıldı ultrasona girdi dr'a gösterdik çıktık hasteneden Allahtan nöbetçi
eczane fazla aramadık:1rolleyes: ilaçlarımıızda aldık evine bıraktım onu:asigim:
Eve geldim ki kocem pazar görmüş:1shok: canım bezelye ayıklıyordu kışa hazırlık diye kaydirigubbakcemile3
bana birşey bırakmamış :kedi:eee temmuz 15 den sonra işsiz kalacak belli etmesede canı da çok sıkkın:teselli:
bende üstüne hiç gitmiyorum Hakkımızda hayırlısı günlük haydi hoşçakal..

selam
nbr kız.
askımı cok sewıyorum warya bugun sureklı telde konustuk artık sıkıntıdan napcamızı bılmıyoruz sabah tartısmıstık.:umursamaz:bız warya bırbırımızı gorelım o an hersey bıtıo bole cok kawgalı olalım ılk gordugumuzde 32 dısımız gorunuo kıyamam ya ıstemdısı olarak guluoz walakaydirigubbakcemile3
o ııkı benım gunluk allaha hep sukredıyorum ben onu tam ergenlık cagında tanıdım.
neler oluyor neler ama allahım hayırlısını cıkardı karsıma.:Saruboceq:eek:nu cok sevıyorum ben yaa o hep o benım hayatımda olsun tamam mı.:asigim:
bugun anı bı kararla tefrıcıyeye basladım sımdıden 1000tane okudum bıle askımda okucak ıns.ben cok ınanıyorum bu duaya yaa.allaha sukur ne ıstedıysem oldu.
yarın annemler gelıo cok ozledım onları yaa.bugunden mamalar yaptım.kızının buyudugunu gorsun azcık dımı ama :hulya:tam ew kızı modundaydım yerlerı sıl yemek yap toz al kaydirigubbakcemile2 bıde pasta yaptım umarım guzel olurboshayallersmile
sonraa okuldan bı hocamla msjlastık bugun yaz okulu acılıomus arkadaslarını zıyarete gel dıo bende ewde bu kadar sıkılcagımı bılseydım kesın ders bırakırdım dedım:eek:lmaz:
bayagı konustuk sewıyorum bu adamı yaa. super bılgılı:jeyyar:
hadı gorusmek uzere sımdılık bukadar alsanaalsanasmile

Bugün daha iyiyim.
Mutluluk da var umut da.
Toparlandım.
Bir de şu çeviri işimi teslim ettimm yaaa..Ooohhh..
Yüreğime su serpildi. Okuldan çık hemen çeviri al..Olmayacak bir iş yaptım.
Elim kolum bağlı gibiydi, hiçbir şey yapamıyordum.
Ne çeviriyi yapasım geliyordu ne de vicdanım sızlamasın diye
başka işlerle uğraşabiliyordum. İkilemde kalmıştım.
Tatil moduna bile girememişim, şimdi anlıyorum.:bbo:
Adam bugün elinde çevrilmesi gereken başka metinlerle gelmişti de aman almiim dedim.
Biraz kendime geleyim ayoll..boshayallersmile

Haaa bii dee bugün Ankara caddelerinde gezinirken rastlaştığım çifte kumrular
fena halde içimi acıttı. Resmen yüreğim yanıyorr..mafoldumben
Dayanamıyorum görmeye..mafoldumben Çoookkk fazlaaa üzülüyorum günlükk..
Anlatılacak gibi değil. Önceden olmazdı bu ama artık oluyor.
O an yok olmak istiyorum..mafoldumben
Belki bir gün ben de.. bile diyemiyorum bundan böyle..mafoldumben
Bu manada bir umut taşımıyorum hiçç. :KK43:(

Son düzenleyen: Moderatör:
ne güzel de söylemiş Özlem'im...

kime ne karman çorman hayatımdan
kime ne yalan dolan masallarımdan
kime ne yavuklumdan sevdalımdan
ben mutluysam ♥

sevgili günlük

canım sırdasım uzun zaman oldu en son sana ne zaman sanırım 92 de yazmıstım :) hıc degısmemısın dostum yaaa:)

Bu akşam çeviriyi teslim etmek için çıktık.
Nasıl bir trafiğe takıldık anlatamam.
Dayanılacak gibi değildi. Gideceğim duraktan bir önceki durakta indim.
Annemi de indirdim tabi. Öyle yürüdük yağmurlu ve serin havada.
Haziran sonunda olduğumuza inanamıyorum.
Sanki birkaç gün sonra kış gelecek..Herkesin üstünde bir hırka..
Şikayetçi miyim dersen hayır derim. Bayılıyorum böyle havalara.
Ama umarım gideceğimiz tatil yöresinde günlük güneşlik bir havayla karşılaşırız.
Sonuçta biraz bronzlaşmak ve ısınmak da istiyorum.boshayallersmile

Bir de Burger King'e gittik annişimle. Hava kararmıştı. Ben ısrar ettim.
Malum gün yaklaşıyor diye tatlı ve abur cubur yeme isteğim had safhada.

Ve kitapçıya gidip baya ona buna bakındıktan sonra, Dan Brown'un Kayıp Sembol'ünü
almaya karar verdim. Tatil kitabım olacak Allah'ın izniyle.boshayallersmile
Yalnız okumadan önce içinde geçen birtakım terimler ve aşina olmadığım konularla
alakalı bir ön araştırma yapmam gerekiyor. Tam anlamıyla, rahat bir şekilde
algılayabilip, zevk almam adına..boshayallersmile

Ayy bi de teyzem bana misss gibi çiçek kokan bir parfüm ve o parfümün vücut losyonunu göndermiş bana.
Çiçek kokularını pek sevmezdim ancak buna bayıldım.bayanssulusmile
Yaz için ideal. Her ne kadar hava koşullarının yaz ayıyla alakası olmasa da..fisfisfis

Çok boş şeyler yazdım günlük şuan.
Neysee umrum değil..:nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok yorgunum günlük uykum da var yarn sabahın köründe kalkacağım gözlerim kapanmak üzeremirmirmirmir

X