Popüler Konu Sevgili günlük...

günüşşş
ben geldim yineeeee
nasip olmuyo dedim oldu sonunda dün gece deryoşum ve eşi -ben ve eşim çıktık kar oynadık
süper bi geceydi...kaymaktan çanakalar ağrıdı:roflol:
bu sabah uyandığımda bacaklarım tutulmuştu resmen
ama değer çok güzel eğlendik

bugün deryoşumla avm ye gittik
mangodan süper bi elbise aldım ...kuzenimin kınasında giyicem bayanssulusmile
bayıldım sade ama çok asil boshayallersmile

sonra deyoşumla bana geldi spagetti pişirip salça sosla yedikcokacimcoook
kereviz salatası yaptık bide cevizli yoğurtlu sempatiksalakcinni

iki gündür acayip eğleniyorum - eğleniyoruz :teytey:

Rabbim bozmasın .çok şükür halimize :nazar:

hadi ben gidim artık havadislerim bukadar şimdilik :icecream:

hey günlükk,
çok sıradan kasvetli sıkıcı bir gün dü diyebilirim güzel olan şey de bu hafta bitti tatile girdim
aşkımı çok özledim yeniden yanına gitmek 2 günde olsa birlikte vakit geçirmek istiyorum dönüşü çok zor oluyo aama yaa acaba bugün arar mı diye bitiriyorum kendimi bugün takımla birlikte tiyatroya gitcekmiş benim aşkım ilk kez tiyatroya gidecek günlük sever mi acaba umarım severde birlikte de gideriz .
Sana ilk kez yazıyorum acaba bir daha yazarmıyım bilmiyorum hoşçakal....

kar patlıycak dur dur patlama yollar gıder trafık alt ust olur..
dert olursun cıle olursun
ıyıde tum kotuluklerıkapıycakdım ama ama :KK43:..
gene sıyah cıkdı bı yerden ah yagmur
nedıye yagarsınkı
erıtmek ıcınmı benı
sabaha kadar ızledım senı ne de guzel yagdın be helal sana kar..
ee yettımı pıslıklerı kapamaya ?..
yok bugun gene yagmur actı heryerı
ne guzel sevmedıklerın ayaklarını kaydırdın
uzerınde kaymakda super keyıflı ama ..
bıde ısyan edermısler pehh temızlıkden ne anlarsınız..
cocuklar nede guzel guldu eglendı..
yuzlerı gulsunde hergece yagsın..

ee heryer beyaz neresı kaldı uludag dımı..
sıcak şarap somıne bası tek basına kafa dınleme ne dersın?..
kucuk bı kacamakdan kımseye zarar gelmez degılmı..
ulasımda kolay hem:)..

sevgili günlükk
bir mucize bekliyorum,sence mucize diye birşey varmı
bu arada çok yedim karnım ağrıyo

pek bi neşesizdim ya bu aralar günlük,yarın akşam hepsini bi kenara atacağım..dostlarımla birlikte eğleneceğiz..kaç haftadır plan yapıyoruz.kar yüzünden iptal oluyordu..
Epeydir ilk kez heyecanlıyım..biliyorum ki dostlar arasında olacağım,kasmayacağım.çoook güzel bir gece olacak.kurtlarımızı da dökeceğiz.hımmm bi de sanırım o da gelecekmiş.e hadi bakalım ben kızların yalancısıyım.opuyorumnanaktan

herşeyin değişeceğine kendin inanmadıktan sonra ne diye sözler verirsin ki bana..
herşey eskisinden de aynı hala..tek fark bende..tabi farkedebilene..

işsizlik canımı yakıyor
dayanamıyorum artık....
kaç sene oldu sabrediyorum
iş yok ya Allahım...
bir yer buluyorum orayada kendi adamlarını sokuyorlar...
yeter ya yeter!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Güllüğüm,
Ne zaman oldu yüzünü görmedim. Adını anmamaya özen gösteriyor, hatırlamamaya çalışıyorum. Gel gör ki çaresi yok sanki, rüyamda bile buluyorum O'nu.
Kız arkadaşım ve O'nunla bir odadaydık. Kız arkadaşım televizyon izliyordu. O da benim odamda ranzanın önünde yatakta yatıyordu. Suratında muzip bi gülümseme vardı bazı zamanlar olduğu gibi. Bu gülüşüne, anlaşılamamış komik bi şeyi fark edip de ben O'na anladığımı belli eden bakışlar attığımda bürünürdü suratı.. O gülüşü bile özlemişim... Neyse..
Yatarken arkadaşım bana bi söz söyledi ben de O'na döndüm öyle mi gerçekten onayla sen de gibilerinden. Başını sallayıp gülmeye başladı, ben de yanımdaki yastığı fırlattım şakasına. Sonra başındaki siyah kasketini çıkardı, yüzünü net gördüm. Sevdiğim halideydi.. Sakalları hafif çıkmış ve saçları ilk kestirdiğinin uzamış versiyonunda. Rüyamda bile O'na sarılmamak için çok zorladım kendimi. Anladı sanırım zorlandığımı ve odadan çıkarken adımı seslenip gelsene dedi. Mutfağa gidiyorum dediğimde çoktan yanında oturuyordum. Bildiğin dibimde yatıyordu, şaşkınlıktan ağzım açık seyrediyordum ikimizi. Asla ama asla yapmayacağı bir şey bu çünkü. Sonra kedi gibi sokuldu dibime, saçlarını sevdim sadece.. Arkadaşım da bize baktı ve gülümsedi sevimlice, dememiş miydim ben sana dedi. Dibine kadar bir rüyaydı tastamam.
Aklımdan geçti mesaj atmak bu gece ama düşündüm sonra da, tüm hislerim ayyuka çıkacaktı tekrardan ve ben onları yatıştırabilmek için yine uzunca bir zaman harcayacaktım. Vaz geçtim.
Şimdi fotografına bakıyorum da...
Öyle özledim ki seni ...
Engellerim olmasaydı, sana doya doya bir daha görmemek üzere sarılmak isterdim ama engellerimiz çok ve keskin sınırlı sevdiceğim..

Karlar Eridi hayallerim gibi..
Hiçbişey değişmedi günnüş hepsii aynı:gitme:
Neyse ki hala dimdik ayaktayımm
Benim hala umudum var şarkısını dinliyorum kaydirigubbakcemile3
Babacığımın bugün canını çk acıtmışlar gideceem die tuturmuşş ahh çılgın babacım benimm
Neyseki tedavisi sürüyorr
Seni çok seviyorum ilk Aşkımm...
Sağlıkla gel..

gunun bombasi babamdan geldi
-hayallerine kavustun kizim neden mutsuzsun dedi.
+evet hayalime kavustum baba peki simdi ne hayali kurcam kendimi boslukta hissediyorum dedim..
-herzamanki gibi diye guldu :))

and now, the end is near;
and so ı face the final curtain.
my friend, ı'll say it clear,
ı'll state my case, of which ı'm certain.

Ben geldim günlüüükkk
Yenilemişsin kendini hayırlı olsun :)
Uzun zaman gelmedim yine, hayatın akşına kapıldım yaşıyorum işte.Sonunda okullar tatil oldu ama tekrar başlayacak be günlük.2 hafta çok kısa bi süreymiş anladım.Okulla ilgili yapmam gereken birsürü formalite iş var.Stajer öğrencilerin evraklarını da doldurmam lazım onları imzalat filan.Haftaya onlarla uğraşcam..Tatilde şal öreyim dedim başladım bitane onu da bitireyim yarım kalırsa hiç devam etmem. Bu arada eski bi arkadaşla görüşüyoduk msnden beni yemeğe davet etti geçende ama işim vardı gitmedim bugün pazar günü uygunmu filan dedi, bende uygun dedim ama gidip gitmemekte kararsızım. Ben yine ilk başlarda güzel şeyler yaşayıp sonradan herşeyin bozulmasını istemiyorum tekrar bi ilişki istemiyorum. 2 aydır msnde konuşuyoruz ara ara çok büyük bi istek yok içimde görüşme konusunda, hem siirtte çalışıyo öğretmen okullar açılınca gitcek yine uzaklık hep aynı şeyler olcakmış gibi günlük. O yüzden istemiyorum. Ama pazar günü müsaitmisin dedi bende evet dedim şimdi nasıl vazgeçebilirim ki ???
Dua et bana günlük artık güzel şeyler yaşamak istiyorum bende ...
Bu arada söylemeyi unuttum güzel şeyler diyince aklıma geldi. Babacım bana araba aldı çok şirin bi clio hb tam bayan arabası.Tabi bu sayede araba sürmem de ilerledi... Tamam söz gezdircem seni bigün arabamla :teytey: sen yeterki bana dua et olur mu :Saruboceq:
Hadi öpüyorum seni iyi geceler boshayallersmile

haytt günnüş seni arıyorum yaaa:1ninca:
off kaç gündür pc bana kalmıyordu
Çok çalışıyor eşim bu aralar
Birazda sinirli malesef:1shok:
Bugün bizim evlilik yıldönümü günnüş:asigim::asigim::asigim:
Nice mutlu senelere inşallah balböcüğümle:asigim:Şeniz
Özel bi kutlama yapmadık bazı sebeblerden dolayı ama ben ddün 29 u zannedip güzel bi masa hazırlamıştım mum ışıklı falan:asigim:sengözlerimebaksanab
Sonrada komşim B&Mlerle kaymaya çıktıkkaydirigubbakcemile2
İyikide çıkmışız bugün yağmur yağdı gitti bütün kar:a015:
Ama yok böyle bir eğlence deli gibi kaydık eğlendik:roflol::roflol:
Kocikle ben yarı yolda alabora oluyoruz gülmekden:roflol::roflol::roflol:
Hala oturamıyorum yanlız offff:kedi:
Dünden beridir çamaşır yıkıyorum makinada nasıl ıslanmışızzakannehirakannehir
Bu son olsun diyip ben kociği b&m ve kociği koşarak çıkıyoruz koca tepeyi
kaç kez kaydık bu dememizden sonra saymadım bile:roflol:sositososito
Bir daha kar yağsınnnn günnüşkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile5
Bugünde B&M ile (hayatım B&M ile bu aralar komsi nede olsa)olumunekankayizsmile
Alış-verişe gittik güya ben bişey almayacaktım ondan çok aldım:roflol:
Hee bu arada evlilik yıldönümü hediyemiz koşu bandı:dance:akannehir
Gülme sakın biraz pahalı olunca çok da istiyorduk almaya karar verdik 10 günden fazla oldu aslında alalı ama alırken dedik evlilik yıldönümü hediyemiz olsun balböcüğüm hergün düzenli yürüyor artık
Önceden dışarı çıkardık gerçi yine çıkıyoruz ama çıkamadığı zaman çok sıkılıyordu
Sürekli çalışmak bunaltıyor galiba
Neyse günlüş
kaçayım ben dolaşayım azıcık
Görüşürüzzzzzza.s.

gökyüzünde yalnız gezen yıldızlar :gitme:
yeryüzünde sizin kadar yalnızım mafoldumben.....
yazdım yazdım sildim,içimdekileri yazsam buraya sığmaz...
anneme dedim uçuğum çıktı,dedi ya korktun ya sıkıldın bişeye
kesin anladı aslında...
he dedim sıkıldım bişeye...öylesine
biraz daha sorsa kopacaktım o anda,allahtan sormadı
boğazımda düğümlendi kaldı orda...mafoldumben

marifetli günnüşüm
iki ay öncesine kadar mutfağı sevmediğimi kabul ve itiraf eden ben bugünden artık bu olaya el atmaya karar verdim zemuszemus şu an harıl harıl tarif bölümünü karıştırıyorum her gün bir tarif denemeye çalışayım bakalım ne olacak kaydirigubbakcemile2 napim sıpalarım ve kocik yemezse yemesin ben oturup yicem neslime göndericem yaw boshayallersmile ımmm burda lahmacun içli köfte ve kısır tarifi gördüm canım çektiii listeye ekledim onları da :lepi: ama önce haşhaşlı çörek, zeytinyağlı sarama, karalahana sarma ve mantı var sempatiksalakcinni hadi bakalım bana kolay gelsin ve afiyet olsun cokacimcoook

Sevgili Günlük Sertabında şarkısında dediği gibi hayattan istediklerim şunlar ;
Yeni bir AŞK Yeni bir iş Yine gülecek bir neden lazım Yeni bir haber yeni bir kader Bunlar için bana şans lazım Yeni bir duruş yeni dokunuş Tek tek keşfetmem lazım Yeni bir hayat gerisi bayat Kendime yeni bir ben lazım.
Dua et bana günlükkkk sositososito sositososito :kedi:

Yine sabahi ettim :nazar:
Düsündüm de; güzel,derin,huzurlu bi uyku uyamayali hayli zaman olmus..
Bunca zaman sonra icime oturan o yumrukla, bogazimdaki cözülmez dügümle yasamaya alismis olmam gerekmiyor muydu?

" Biliyorum..
Gün gelecek bu kara günleri yasadigim icin sana tesekkür edecegim,
cümlelerim hep "Sükürler olsun O´na... " ile baslayacak..
Biliyorum..
bu günleri yasamam kaderimde iyi seylere vesile olacak.
Cünkü ben senden anin mutlulugunu istemedim..
Cünkü ben senden hep ilerde hakkimda hayirlisi ne olacaksa onu istedim..
Mutluyken,hayatin zevkine dalmisken belki cok az hatirladim seni..
SImdi ise senden baska kimse yok ruhumun derinliginde..
Vakti gelmedi mi artik? "

mrb günlük nasılsın
ben iyiyim
artık öyle sessiz sessiz değilim
beni rahatsız eden olayları karşımdakinin yüzüne vuruyorum
ohh be içimde kalacagına
karşımdakinin içinde kalsınn
tecrübe denen şey böyle birşey hata yapa yapa öğreniyorsun.

hava yine kötü burda hiç dışarı çıkasım yok
pazara gitmem gerek
bakalım saat biraz ilerlesin bakalım
beki giderim.

Günaydın günlük,
Dün dışarı çıkmak için plan yapmıştım ama bir yağmur bir yağmur anlatamam.
Ayağımı bile çıkaramadım kapıdan.
Bugün de tam tersi ılık güzel bir hava var.
Hemen planımı yaptım tabi.
Atacağım kendimi dışarı.
Markete gideceğim, eksiklerimiz çoğaldı.
Sonra ip ve şerit falan almam lazım. Eski kumaşları değerlendirmek adına bir şeyler yapmak istiyorum. Çok güzel olacak inşaallah. :hulya:
Sonra yarın akşam bir aile ziyaretine gideceğiz. Bebişleri var ve ona hediye almak istiyorum.
Bir tane de bizim henüz olmayan bebeğimize alacağım.
Belki, ''annem benim için hediyeler alıyor'' deyip ansızın gelir ne dersin kaydirigubbakcemile3
Görüşürüz günlük. Ben biraz dolaşayım burda, sonra kahvaltımı yapıp çıkacağım. :eek:

annem nura koca bi valiz hediye getirmiş günlük bi de altın taktı bana da para verdi bolca kilomnu bilmeyince aldığım şey olmaz diye
sen istediğini al dedi
bi görsen o kadar güzel şeyler ki
annemin komşuları halalarım hatta abimin sevgilisi bile he3diye yollamış kızıma süper ciciler

X