Popüler Konu Sevgili günlük...

İyi gecelr günlüş nassınnn
Bugün sevgili kociğim ben kahvaltıya götürecektititiiiiii
Ben sabah kalkamadım:kedi:bilmiyorumkismile
Hala tıçımın üstüne oturamıyorummafoldumben
Varya bütün karlar eridi:1no2:
İyiki erimiş dicem valla yoksa ben hergün kayar bütün yıl oturamazdım:roflol:
Belim çok ağrımaya başladııııı oturamıyorum yatamıyorum off bee
Bugün hava çk güzeldi ya geç kaldım kocikle çıkamadık sinirlendim ben çıktım
Offf Eminönüne gideyim dedim ama nafileeee
Otobüsde bayılıyordum az dahaakannehir hala düzelemedim
Kan şekerim tansiyonum nasıl düştüyse çok kokrtum ama
Otobüs birden doldu kilolu bir bayan benim koltuğumu yarısınıda gasp edip birde döndü arkasını oturdu
Yokmu şu kokulu sabunlar oda kokuları beynimden vurulmuşua döndürüyor beni
Ölüyorum sandımakannehir nasıl kokuyor koca otobüs
Çantamı toparlayıp inemedim otobüsde bir Allahım kulu iyi misin demedi de:eek:klava:
Esenlerde inmeye karar vedim bilmediğim bi yer nasıl gidicem tekrar
Sabrettim ama vatana cad. girer girmez attım kendimi elim ayağım buz gibi rengim attı ruh gibi oldum
Hemen AVM ye gittim (historya ya) bütün gün oaradaydım yemek yiyip gazete okudum eşim beni arıyıncada en iyi değilim cesaret edemiyorum çıkmaya dedim
Hemen geldi canım beni almaya:eek:
Tabbi bu kadar anlatmadım sadece başım döndü dedim
Midem hala bulanıyorrrrrr
Daha sabah da Antrenörle İzmite gitmek için izin aldım kocikden git dedi
Halişgomu görücem Antrenör işlerini yaparken ama kocik gönderir mi artık bilmiyorum :1no2:eyvahedigeldismile
Lütfen gidebileyim yaaa çok özenmiştim
Gerçi daha Antrenörün haberi yokkaydirigubbakcemile3:jeyyar: ama sanırım çok
sevineceksositososito
Burayı okumuyor diye rahat yazıyorum aslında
Neyse günlüş gidip yatsam ve yarına iyleşsem iyi olur
Yoksa göndermez kocik:umursamaz:
Hee bu arada anneme ayakkabı aldım...
Bir eşarp birde bluz....:lepi:
Babamada gömlek almak istiyorum
Annem diyor ki alıyorsun alıyorsun biriktiler ama gelmeye niyetin yok senin
:kedi:
Çok özledim yaaaa çokkkkk
Kocik işleri yoluna koyda gidelimmmm:eek:
Anneciğim benim anne nasıl olsun ayakkabı diyorum boşver ayakkabıyı sen gel yeter diyorsenağlama annem benimmmm dua et geleyim:eek:

gunluk gece saat 3u gecti ve projede baya asama kaydettim yarin yollamak zorundayim artik ki benim niyetim tamamen bitirip yarin kalktigimda son kontrolu yapip yollamak.
umarim o zamana kadar hoca da bir goz gecirebilme imkani bulur zaten maillerin saatine bakarsa bizim kiz delirmis yine dicek :))
isin asli biseylerle ugrasmak super. dusuncelerimden ariniyorum resmen. bole zamanlarda kendimi cok supermen hissediyorum :))
hastaliktan midir duygusalliktan midir bilmiyorum ama bi araba aglayasim var. boyle icimde ne varsa bir yere dokup sonra da arkama bakmadan gitmek istyorum artik.
ben bu askerlik olayinin beni bu kadar zorlayacagini bilmiyordum cidden. ozlemek sevmek falan bunlar viz kaldi o derece. duygularimi gomdum bir yere ama orasi her neresi ise bulamiyorum cikaramiyorum. tek bir duygum yok hissizlestim resmen. eskiden 5 dakika gec arasa bisey oldu diye dovunen ben artik 2-3 gun aramazsa sinavlarim var ondan aramiyo diyebiliyorum gayet rahat. o derece umursamaz oldum.
104 gun kaldi. gunlere baktikca icime hafakanlar basiyor yeminle.
bi de gelmis bana diyor ki cerkezkoyde is bulma imkanim var e nerde oturcaksin beylik duzunde.
gel de sinir olma. cerkezkoy olmazsa gebze olcak diyor.
istanbulun iki ucu iki degnek.

Son düzenleme:

Günaydın günlük...

Moralim cok bozuk yaa.. sabahada kadar döndüm durdum...
bizimkini kırdım tabi oda beni... sacmaladık bence ikimizde
önümüzde bir engel daha varken biz sanki herşey olmuş gibi konuşuyorduk onun sayesinde :kızgın:
Suc mu? ettim günlük bazı şeylerde katkım olmasına iyi şeyler olması için suc mu? ettimalsanaalsanasmile

sinirimden agladım sinirim boşandı resmen :mymeka:
sabah kalktım kan canagı olarak bekliyordum ama gözlerim umdugum gibi olmadı şükür.
korkuluk gibi gezerdim ortada...

İş yerinde sorunlarım vardı...Halletim bir nebzede olsa beynim uyuştu halledene kadar
tabi hala kırıntıları var.İnşallah aşıcam onlarıda... Meğer insanlarında İKİ YÜZÜ varmış bunu bu olayda dahada iyi öğrendim... İKİ YÜZ lülerin ahlaksızlıgından terbiyesizliğinden ve edepsizliğinden korusun rabbim beni:Saruboceq: ve herkesi...
Ve ekliyorumda ALLAH ISLAH ETSİN. Benden değil ALLAHINIZDAN bulun...:Saruboceq:

gideyim ben bir geldim pir geldim...

he unutmadan dün gittim acıkögretim kitabımı aldıım...
Canan Tan ın yüreğim seni sevdi kitabını ve Piraye sinide aldım... Okucam önce bunları
daha sonra derslerime calışıcam...
Tabi şuanda ORHAN PAMUK KAR var onu bitirem önce kaydirigubbakcemile2
3 haftada bu iş tamamdır inş. :Saruboceq:

dittimmmmmmm :1closedeyes:

İçim daralıyor bugün, pazar ve çalışıyorum diye mi acaba benneyaptımki
KK'da pazarları çok sessiz oluyor hiç alışık değilim..Birşeyler yiyesim var karşı market kapatmış..Pazar ya ondan :gitme:patron maaşı geciktirdi, bugün verirse taksitimi yatırmaya gidicem.Aslında gitsem mi bilmiyorum kapalı olabilir...Pazar ya ondan mafoldumbenmafoldumben

Güllük delirmek üzereyim bu ardı ardına ikinci girişi rüyama.
İşkence çekiyorum ben bu rüyaları gördükten sonra artık, çok yoruldum.
Hayal etmeden yatıyorum, düşünmemek için elimden gelei yapıyorum ama rüyamda bile rahat kalamıyorum yeter artık lütfen..
Dün sabaha karşı yine rüyamdaydı..
Üzerinde sürekli giydiği gibi siyah bir tişört ve saçarı kısa halinde....
Otobüs dırağında karşılaştık bu defa ama zaten yanımdaymış gibi oldum rüyamda. Sanki hep yanımdaymış...
Yüzüme baktı, kafamı çevirdim ama neden çeviriyorsun diye içimden de bir ton laf ediyorum kendime.
Öyle yapınca ben O'da bi tepki vermedi öyle durmaya başladı yanımda. Kırgınım ben sana der gibiydim rüyamda ve anlamıştı sanki.
Bi an kolu elimin terine değdi. O anda ruhumdan fırtına geçmiş gibi oldum. Hiç konuşmadık bu defa.. Halbuki içimden Zeynep'i sormak geçiyordu benim.
Soramadım, ağzımı açıp tek bi kelâm edemedim..
Bir defa da O'nun arkadaşı Mustafa'yı görmüştüm rüyamda hem de hiç tanımadığım halde. O'na anlattıp da gördüğüm kişiyi tarif edince Mustafa bu demişti bana. O zaman şaşakalmıştım yanında. O zaman ki rüyam da kendimi çok tuhaf hissettirmişti bana. Akşam gördüğüm de aynı o şekilde tuhaf hissettirdi. Bir gece önceki gördüğüm rüya gibi değildi bu güllüğüm, garipti.. Hayır olsun.

Neler oldu bi bilsen.
Ama boşver herşeyi bilme çok fazla:1closedeyes:
Az önce muhabbet ederken nasıl olduysa bi gıcık tuttu ki sorma hala devam ediyor.
ıçimi dışıma çıkardı pusta şey.Demek ki çok fazla konuşmuşum aklinialirimsmile
Neyse şimdi gitsem iyi olur çook yorgunum şöyle bi yorgunluğumu atayım nette takılmak pek gelmiyor içimden nedense bugün.
Enteresan valla:sinifsinif:

günlük çok mutluyum yaa biliyomusun
Allaha şükür bu ara herşey öylesine yolundaki en bile şaşırıyorum
Allahıma çok dua ettim engellerimizi kaldırsın diye inşallah hep böyle devam eder
bugün pencere parmaklıklarımızıda almış benım bitanem:asigim:
yavaş yavaş tamamlanıyomuyuz ne günlükbayanssulusmile
Allahım sana şükürler olsun

Günlükkk, :dance:
Nişanımız oldu, çok ta güzel oldu çok şükür...:nazar:
Sade, evde, aile arasında...
Sevdalım çok şekerdi, canım benim...
Aileler birbirini tanıyınca çok rahat oldu, tabii ki heyecan vardı ama çok keyifli bol kahkahalı bir akşam oldu...Herşey istediğimiz gibiydi...:lepi:
Bu askerlik çabuk bitsin artık günlük...:Saruboceq:
Herşey için de teşekkür ederim Tanrıya...Seven herkese daha güzel günler versin...
:asigim: hihoyyyt

amanına amanın kım gelmış..
manevı kızımda gelmıs..
yaşasın dogdu saglıklı bıcımde allahım sana sukurler olsun..
canem aradı gece 12de suyu gıtmıs hemen gıttım cantayıda aldım askalsın ben dogurcakdım ama
esınıde aradım yolda bız gıdıyoz dıye
hastaneye vardık doguma alındı elımı bırakmadı allahım nasıl sıkmıs tırnak ızlerı var sanırım dogum cok zor..ondan tek ıstegım oldu degerlı bı kk uyesı ıcın dua etmesını
guldu:)..duasını aldım ya sukurlerr olsun..
zaman durdu resmen hadı aglama sesı bebek sesı duyam sıgara ıcmek ıcn ıkıde bı dısarı cıkdım..
aklım karısdı allahım ne zormus beklemek..

2 de bebeı dogdu mınık eylul hayata merhaba dedı ..
3 kg dogdu az zayıf oda annesı ıyı beslenmesdı kosullarından dolayı ona aldım cıclerı gıydırdıler ne seker oldun kızım sen dedım hemen maşallahı takdım boncugumaa..
bugunde saat 12 de cıkardık hastaneden uykusuzm :)..
tum gece eylulu ızledım..
ne garıp dunyaya gelmek ıcın ne sınavlardan gectı emınım onu ben dogursam bukadar sevmezdım..
olene kadar onun yanında olucam buyuk sorumluluk aldım bılıyom ama bırakmıycam..
dunyaya gozlerımın ıcıne bakarak merhaba dedın pamıgım sag oldum muddet kızımsın sen bneım..
sana okadar ozlem hasretle bakdımkı gozyaslarımı tutamadım..
ne guzel bakındın hıc bısıden habersız gelecege umutla..
senın gelecegın ıcın herseyı yapıcam sen once allahıma sonra annene ve bana emanetsın yavrum..
dılerım KK da bebek hasretı ceken herkese nasıp olur..ıyı bı gelecek yenı dogan ve tum cocuklar ıle olsun..

Selam günlüküm opuyorumnanaktan
Mucizelere inanırmısın pembem, ben inanırım :emir_bebek:
Bu günlerde O mucize olucak gibi bi his var içimde biliyormusun zemuszemus
İnşallah :Saruboceq: olur ve çok mutlu olurum, başka hiç bişey istemem boshayallersmile

yine mi gittin annem.
her sefer ilk sefer gibi içim yanıyor.
Allaha emanet ettim seni.
korusun kollasın diye.
meleğim,bal gözlüm güle güle git...

değişmişsin günlük bi an korktum kilitli yazısını görünce..koşa koşa sana geldim çünkü yazmak için..neyse burdasın işte bundan sonra daha sık uğrarım herhalde sana..

bu sabah döndüm günlük uyudum uyandım banyo yaptım vs anca gelebildim..biliyorum elindekinin kıymetini bil şükret diyeceksin bana ama ben hiç mutlu değilim günlük..alışamadım evime memleketime..ben mutluydum sevdiğimin kollarındayken..daha şimdiden o kadar çok özledim ki onu..off kendime çok kızıyorum ya..dengeleyemiyorum hiçbişeyi..gittim sevdiğim adamla güzel günler geçirdim şimdi evimdeyim ailemleyim..bi 4 ay böyle devam edecek sonra yine kavuşacaz..iki arada dengeyi kurmam lazım..o günler bitti şimdi burdaki hayatıma ayak uydurmalıyım yarın işe gidicem..

19 gün geçirdik beraber rüya gibiydi Allah yüzümüze güldü ve biz aynı binada kaldık..inanabiliyor musun konukevinde kalcaktım ben o yurtta kalcaktı ama sonra vazgeçti ve konukevinde kalmaya karar verdi..üst yan odamda kaldı..sabahları kahvaltıyı beraber yaptık,beraber ders çalıştık..uyuma dışında hep yanyanaydık herşey çok güzeldi..zaman zaman kavga ettik yine ve gelgitler yaşadık..5 aylık ayrılıktan sonra daha bi aşk dolu olmayı bekliyorduk ama sınavlar vardı sonuçta ve onun çok dersi vardı stres içindeydik..o nedenle daha çok kanka gibiydik nedense..kaldığımız yer öğrenci apartmanı gibiydi arkadaşlarımız da ordaydı kız-erkek karışık zaten..yeni insalarla da tanıştık ve çok eğlendiğimiz anlar da oldu..öğrencilik hayatını o kadar özlemişim ki ilaç gibi geldi bana..

yarın işe gitmek ölüm gibi geliyo..üstelik bitanem hala Konyada sınavları bitmedi onun henüz ve ben onu 4 gün yalnız bırakmak zorunda kaldım..aslında salı bitmişti sınavlarım ama c.tesine kadar kaldım yalnız kalmasın diye..keşke daha uzatsaydım ya keşke şimdi yine kollarında olsaydım..off ben niye bu kadar salaklaştım ya ağlıcam resmen..o napsın daha sınavları var ve ben yokum yalnız..tamam arkadaşlar var ama biz hep ikimiz beraber gidip geliyoduk heryere..aklımı başıma alıp toparlanmam lazım..okul bitince napçam..destek olmam lazım ona şu kalan 3 sınavını da güzelce halledebilsin diye..

çok büyük bi kavga ettik 1 gün hiç görüşmedik..sonra konuşma kararı aldık ya bu masadan tamamen sorunlarımızı halledip kalkıcaz ya da ayrılıp kalkıcaz dedik..sen nasıl istersen öyle olacak dedi ve ben cidden çok kırılmıştım onun bir lafına ve ayrılmayı düşünmüştüm..sonra kıyamadım peki bir şans daha veriyorum ilişkimize dedim..geldi sımsıkı sarıldı o an dedim kendime bu adam benim kaderim düşe kalka bi şekilde devam ediyoruz ama kopamıyoruz..ben çok fazla duygusal olduğum için aynı hassasiyeti ondan da bekliyorum bu da onu boğuyo..bundan sonra ısrarcı olmayı kesmem lazım içinden geldiğinde zaten ilgilenir benim sürekli benle ilgilenmiyosun vs demem onu daha da soğutur ilgi alakadan..karşılık bekliyorum ben..ben ilgileniyorum o niye ilgilenmiyo diyorum..şu huyumu da atmam lazım..o bu kadar ince ayrıntılı düşünmüyo işte..birbirimizi seviyoruz bi sorun yok diye düşünüyo..ayrıntıcılığımı yok etmeliyim

ne saçma bi günlük oldu ya her telden çaldım..şaşkınlığıma ver günlük daha yeni koptum geldim sevdiğimin koynundan..kara gözlüm benim daha şimdiden nasıl özledim..hiç gitme hayatımdan nolur..ayrılsam da kurtulsam dediğim anlar yaşamayayım artık hiçbi zaman..hiç vazgeçmeyelim birbirimizi sevmekten..

1 Yaş daha aldım bugün.....

Artık içinde bulunduğum yaşı hep belli şartların sağlandığı bir yaş olarak belirlemiştim yıllar önce.....!!!!

Lakin ve lakin şartlar kendini belirliyor çoğu zaman....

Ne gereksiz bir takıntıymış...:mymeka:. Bugün hep kafamı kurcaladı ..:bbo:

Kendime hayali bir karne yaptım ....off offf ne sen sor ne ben söyliyim...

SInıfta kaldım....:sinifsinif:

Herşey siyah değil, evimize melek kondu var mı ötesi ??

Aksi giden ya da hiç gitmeyen şeyler içinde ne diyoruz herşeye inat :

Olsun Bilinmezleri bilene yaslandım yine.....

naber kardeşş:kahve:
havamda değilim ya...yarını düşünüyorum..önemli görüşmelerim var yorucu bi gün olucakmirmirmirmir
haftalardır ezeli ağız tadıyla izliyemiyorum hep bi aksilik oluyo,netten izliyincede tad alamıyorum:sinifsinif:yarın seğredebilicem işallahboshayallersmileatv de ne kadar zevkli olurs artık-tatlicadiarzu-
bu gün extremem kocasına kavuştu:asigim:allahım bizede nasip etboshayallersmile
neyse biraz topikleri geziyim:eek:hadi eyvallah

amanına amanın kım gelmış..
manevı kızımda gelmıs..
yaşasın dogdu saglıklı bıcımde allahım sana sukurler olsun..
canem aradı gece 12de suyu gıtmıs hemen gıttım cantayıda aldım askalsın ben dogurcakdım ama
esınıde aradım yolda bız gıdıyoz dıye
hastaneye vardık doguma alındı elımı bırakmadı allahım nasıl sıkmıs tırnak ızlerı var sanırım dogum cok zor..ondan tek ıstegım oldu degerlı bı kk uyesı ıcın dua etmesını
guldu:)..duasını aldım ya sukurlerr olsun..

zaman durdu resmen hadı aglama sesı bebek sesı duyam sıgara ıcmek ıcn ıkıde bı dısarı cıkdım..
aklım karısdı allahım ne zormus beklemek..

2 de bebeı dogdu mınık eylul hayata merhaba dedı ..
3 kg dogdu az zayıf oda annesı ıyı beslenmesdı kosullarından dolayı ona aldım cıclerı gıydırdıler ne seker oldun kızım sen dedım hemen maşallahı takdım boncugumaa..
bugunde saat 12 de cıkardık hastaneden uykusuzm :)..
tum gece eylulu ızledım..
ne garıp dunyaya gelmek ıcın ne sınavlardan gectı emınım onu ben dogursam bukadar sevmezdım..
olene kadar onun yanında olucam buyuk sorumluluk aldım bılıyom ama bırakmıycam..
dunyaya gozlerımın ıcıne bakarak merhaba dedın pamıgım sag oldum muddet kızımsın sen bneım..
sana okadar ozlem hasretle bakdımkı gozyaslarımı tutamadım..
ne guzel bakındın hıc bısıden habersız gelecege umutla..
senın gelecegın ıcın herseyı yapıcam sen once allahıma sonra annene ve bana emanetsın yavrum..
dılerım KK da bebek hasretı ceken herkese nasıp olur..ıyı bı gelecek yenı dogan ve tum cocuklar ıle olsun..

Tüylerim diken diken, gözlerim buğulu okudum bunları ve profilime yazdıklarını:gitme: Sanırım o kişi benim.Özel mesaj falan da yazamadım ki sana..Ancak burdan ulaşabiliyorum..

Yüreğin derde uğramasın kar..
Sen ne kadar değerli bir 'dost' sun, ne vefakarmışsın meğer..
Kalbin o kadar büyük, öyle güzel ki..
İyi ki seni tanımışım,çok mahcup ettin beni o mesajınla, şuraya şu cümleni yazışınla..
O minik fıstık çok şanslı senin gibi bir teyzesi var..Allah kaderini güzel eylesin,acıya derde uğratmasın..Annesine babasına bağışlasın..O arkadaşına da geçmiş olsun dileklerimi ilet lütfen.Allah ondan da senden de razı olsun..
İyi ki varsın:asigim:

Bugün hayatımınn anlamıylaa o kadar dolu yağmasına karşın buluştukkkkopuyorumnanaktan
Tabi ben baya bi özen gösterdim bugün kendimeeebayanssulusmile
Sonraa yağmur sesini duyunca noluyor dedim akannehirakannehirakannehir
Bugün aşkıma parfüm aldık bana da bişeyler aldıkk
Onunlaa alışveriş etmeye bayılıyorum günlüğümmmopuyorumnanaktan

Seni seviyorum nefesimmmmŞeniz

Allah'ım sen nazarlardan koru bizi ve tüm sevenleri
herkes çoook mutluu olsunnn günlük herrkessss :Saruboceq::Saruboceq:

Son düzenleme:
selam pembişim nasılsın ?

ben mi ?
ımm yarın sabah iş var yine. benimse üzerimde bir tembellik var
hiçbir şey yapasım yok inanır mısın ?
en sevdiğim şeyleri bile yapmak için zorluyorum kendimi ama cık...
keyifsizim vesselam !
sözde tatilim var, dinlenmem lazım, işe bomba gibi dönmem lazım ama nerde...
nereye kadar gidecek bu sıkkın halim bilmiyorum ya bunalıyorum bazen üff :nazar:

ojelerimi çıkardım şimdi,tekrar sürmeye üşeniyorum...french zoruma gidiyo bu saatte şmdi bilmiyorumkismile
kırmızı mı gene? cık...
bir şarkı bulmuşum kız günnük off yanii...
buldum derken sevdicegim gönerdi...
italyanca bu sefer ki...
italyaa :asigim:
aşığım sana...tekrar görmek istiyorum seni boshayallersmile
ortaokuldaydım hatırlıyorum..kendi kendime öğrenmeye çalışıyodum italyancayı :)) delimiyim ne...
sevdiğim adamla gitcem bu sefer :asigim:
aşk çeşmesine de gideriz :asigim:
bide bu sevdigim şarkı çalsın boshayallersmile
sonraaa öhöö öhöö :kedi: azcık romantik ortam olsun ama günnük yaa :asigim:
duygusal modumdayım ben evet haklısın..malum günler mi acep!!
dün zaten kaç çeşit tatlı yedim desem şaşarsın..haşhaşlı şeker pare yedim bu arada ilk kez :))
süperdi tadı ilk fırsatta deniycem...
zaten annemin çarşamba günü var,salı akşamından yaparım artık bi kaç bişe :gitme:
yorgun düşcem yine...

aşkımm seviyorum seni yaa :asigim:
:nazar::nazar:

X