Popüler Konu Sevgili günlük...

Dün eve gittim ne göreyim günlük...
Kapıya bir türlü takamadığım kapı süsüm takılmış, Anahtarı çevirdim evde temizlik olmuş gibi bir hava var...Mutfak tertemiz bulaşıklar yıkanmış terlikle rdüzeltilmiş, yatak odamda çamaşırlar yok oturma odam tertemiz fisfisfis
Oturma odasında benimki sırıtıyor bütün evi temizlemiş birde diyor ki Yıldız Ablaya yakaladım( ev sahibimiz ) evi süpürürken beni evde zannedip zile basmı bizimki ev süpürüyor kaydirigubbakcemile3
O kadar mutlu oldum ki ya anlatamam..:asigim:.Normal de böyle şeyler yapmayacak biri ama arada bana jestler yapıor...Bu gün iş görüşmesi var inşallah olur da rahatlarız be :Saruboceq:
Allahım huzurum, mutluluğum hiç azalmasın inşallah...
Tüm KK arkadaşarımın da inşallah

günaydın günlükcümmm...

yahu ben sana dert yanıyorum sen herkeslere gitmiş anlatmışsın... hani aramızda kalacaktı...eee sayende arayanım soranım oldu dün... halbuki buraya da üye değiller... senden korkulur ben günlükcüm... kaydirigubbakcemile3

velhasıl daha iyiyim bugün... aslında akşam azcuk sinirlerim zıpladı ama... dur sana anlatayım... benim rahmetliyle görüşen arkadaşım va ya ; dışardaymış beni de çağırdı...

çrş akşam yine buluşup playstation oynamışlar... yeni evini filan anlattı ; yok bana selam söylemiş... ben de "banane" dedim ki biliyorsun ; yasaktı bana onunla ilgili bişi anlatması :1closedeyes: sonra hala kızgın mı bana diye sormuş... arkadaşım da artık umrunda değilsin demiş; kızgın da değil demiş... inanamadım ben ; çünkü arkadaşımı çözemiyorum... dalga mı geçiyor ; kandırıyor mu ; gerçek mi cidden anlayamıyorum; kısaca güvenemiyorum... ve o yüzden onunla ayrılık sonrası hiç dertleşmedim ben sadece kurallarımı söylemiştim... -tatlicadiarzu-

öle 4 kişi muhabbet filan derken konu ilişkilere geldi... bana "sana eskisini ayarlayayım" dedi... anlamadım... anlayamadım ; bunu bana söylemek cesaret isteyen bişeydi... çok da üzerinde durmadım...

sonra yine laf arasında benim yaklaşık 4 yıldır ara ara gördüğüm bir çocuk var ; bazen o aralar çok sıklaşıyor ve tesadüf olamaz artık bu kader diyesim geliyor... adı da " sarışın çocuk" ... napıım tanışamadık bir türlü o kadar yavaş ki afakanlar basıyor bana... zaten 3sene önce onu beklemekten afakanlar bastığı için benim rahmetliye he demiştim...
işte onu sordu arkadaşım... 5 aydır göremiyorum ve askerde olduğunu düşünüyorum bu arada günlükcümm... belki yakın zamanda yine başlar tesadüflerimiz ... opuyorumnanaktan

neyse çıktık mekandan sordum ciddi miydin gerçekten sordu mu kızgınmıyım diye dedim... ama anlatmadı bir türlü... artık dedim canım yanmıyor ama çok merak ettim lütfen anlat... yok anlatmadı... sinir oldum... aralarındaymış ; önemli değilmiş vs...

sonra hemen kritik yapmak üzere 2 arkadaşımla konuştum dakikalarca telefonda kaydirigubbakcemile3 ayy seviyorum ben o 2 hatunu... birinin de dün doğumgünüydü... zırt pırt aradım zaten...

kısaca düşündük ki ( pek kısa olamadı ama ) ; hani olur ya 1yıldan sonra bu erkeklerin kafaya bir dank eder ya da sadece yenisini bulamayınca acabalar olur eskiye karşı ; arkadaş sanırım o evrelerden geçiyor... hiç anlamam ; kabul de edemem... ne manasız bir arayıştır tam erkekçe işte... kazeeen seni tenzih ediyorum... bilmiyorumkismile

beni durup dururken hem de ilişkinin en güzel zamanında terkeden bir adam olarak karşıma geçmeye asla cesaret edemeyeceği için bu konu burda biter kuzum... ama senle paylaşmadan geçemedim... sengözlerimebaksanab

şunu yazıp hemen gidicem ;

en ufak şeylerden 4 sezonluk dizi film senaryosu yazma özelliğime bayılıyorum... ,
iyi ki kadınım ... kaydirigubbakcemile5

günlüküm korktuğum sonunda başıma geldi
biliyosun öksürük için bi dünya bişiler içtim içiyorum
ve dünden beri heryerimde kırmızı lekeler çıktı
az önce bi hemşire arkadaşıma sordum görmeden yorum yapamam ama alerji yapmış olabilir dedi
şimdi yüzümde kolumda bacağımda heryerimde kırmızı noktacıklar var ve felaket derecede kaşınıyo bilmiyorumkismile
iz olucak diye kaşımakta istemiyorum ama çıldırcam yani
off be günlük dua et benim için iyi olayım artık
bişey yiyemiyorum canım istemiyo
geceleri öksürmekten uyuyamıyorum şu son 15 günde 2 kilo vermişim ama inan ona bile sevinemiyorum
çünkü hastalıktan verdim
kaç zamandır kendimi böyle bitkin hissetmemiştim :1no2:

biraz da iyi haber vereyim yarın speddy im sözleniyo yaa opuyorumnanaktan
canım benim çok mutlu olun inş herşeyin en iyisini hakediyorsun sen çünkü boshayallersmile

dun çok guzel bir gündü günlukzemuszemus
arkadaşlarımla görüştum hemıde gece saat 12 de geldik eşimle ben öglen gittim akşama kadar gırgır şamata gülmekten koptuk gunnuk ya:roflol:
eskıler cahıllıkler nışanlılık dönemlerimiz aklımıza geldikçe biz yerlerde:roflol:
ahhh ahh ne guzel günlerdi sorusuz dertsız gırgır samata şimdi biraz gülüyorz sonra başlıyoruz dedikodu ya canımızı sıkan şeylerden bahsetmeyeboshayallersmile
akşam da cnm arkadaşım balıga çagırmıştı zaten oraya geçtik eşimde geldi sonra rkadaşımın eşi de geldi yedik içtikcokacimcoook
arkadaşım çalıştıgı için ona kıyamadım bılaşıklarını falan yıkadım zaten yoruluyo kız:nazar:
sonra santranç oynadık ya sonunda ögrendim sanrım çok eglenceliymiş hemen eve alacagım bir tane hem onlar bize geldigindede oynarık:icecream:
birnebze sorunlarımı unuttum işte günnük birazdanda annemler gelecek suları kesilmiş de kç gündür çimmeye geliyolar:teytey::teytey:acıdım ya gelin duş falan alın dedim sonra bitlenirsiniz bizede bulaştırırsınız dedim annem nasıl bozuluyo oyyyyy kurban olurum ben annemeolumunekankayizsmile yaniii şuan mutluyum gunluk ama yarınlarımdan emın degilim hayrlısı olsun:Saruboceq:

Selam günlüğüm

Sana yazıp yazmamak arasında uzunca bir süre bocaladım sonra hatrın kalmasın diye iki karaliyim dedim:1closedeyes:

18 gün sonra 35 yaşında olacam günlükcağızım. Şöyle bir geriye dönüp baktığımda çok güzel şeyler yaşamışım. Cidden bak. Çocukluğum çok güzel geçmiş.Neşe içinde, dolu dolu. 3 kardeş çok güzel şeyler yaşamışız.Gençliğimde aslına bakarsan evlenene kadar güzel geçmiş. Ama evlendikten sonra sanki ben ben olmaktan çıktım. Farklı bir Özlem çıktı içimden. Deli dolu, gülümsemesi eksik olmayan Özlem gitti, yerine asabi, tahammülsüz, garip bir Özlem geldi.Ben bu değilimki ama:1no2:10 senelik evliliğimde şöyle bir geriye baktığımda elle tutulur sadece çocuklarımı görebiliyorum. Onlarıda bazen AYN'ın dediği gibi doğdukları hastaneye geri vermeyide düşünmüyor değilim hani. İşin şakası bir tarafa herkese anne baba sözü dinlemelerini tavsiye ediyorum senin aracılığınla günlüğüm. Ne üniversitede bölüm seçimimde nede koca seçimimde ailemin sözünü dinlemedim.Her ikisindede pişmanlığım var. hemde büyük pişmanlıklar.

Babamın sözünü dinlemiş olsaydım şimdi çok daha farklı yerlerde olabilirdim. Çok daha rahat olabilirdim. Daha çok kazanabilirdim. Daha saygın olabilirdim.

Yine anne ve babamın sözünü dinlemiş olsaydım hayatım çok daha farklı olabilirdi, ama ben kendi ellerimle yaptım bunların hepsini. Ben sorumluyum hepsinden. Ağır geliyor bana bu yük artık. Nereye kadar taşıyabilirimki, daha ne kadar.

Kısacası....... böyle işte.

Sevgili Günlük;
Kuzum'a söyle keşke demesin hayat gene de güzel çok çok güzel...
Çocukları da eminim kendi kadar güzeldir... Onları nasıl da bırakmayı düşünürmüş hastaneye :eek:klava:
Eşi için evliliği için dediklerine gelince her zaman herşeyin en güzeli olacak inansın günlük...
ınandıkça buna, herşey güzel olacak dedikçe herşey gerçekten de çok çok daha güzel oluyor...
:1hug:
Bana gelince günlük zuzuya sinirliyim, cidden sinirliyim...
O salak Kurtlar Vadisi'nden nefret ediyorum söyle ona günlük... kötükedihüso
Bundan sonra gitsin televizyonuna sarılsın otursun ne olsa onla daha mutlu baksana...
akannehir

ahh günlüğüm 2 aydan sonra nişanlıma kavusuyorum..ahh Aşkımm geliyorum Adana' ya ... Bu hafta hiç bitmesin..Seni çok özledim bayanssulusmile

GÜNAYDIN GÜNLÜK NıYETLıYıM BUGUNDE MALUM KAZALARIIMI TUTUYORUM ÖLE SUSANDIMKı SORMAakannehir
ıKıGÜNDÜR GıREMıYORUM NETE PC FORMAT ATTIRDIK ÇÜNKÜ YENı GELDı KURULDU .
GAMZENN VE ASLININ YAZDIKLARINIDA OKUDUM KAÇIRMIYIM BıŞECıKLER DEDıM..
ŞAFAK ÇOOK AZALDI BE GÜNLÜK Bı ISLATALIM AŞKIMI GERıSı KOLAY..
DÜN BÖREK YAPIODUM YEMEK ıÇıN 11:30 GıBıYDı BAKTIM TEL AŞKIM ARIO NÖBETTEYMıŞ KUZUM BENıM ORALARADA KAR YAĞMIŞ FOTOLARINI GÖRDÜM..ŞÜKÜRKı HERŞEY YOLUNDA :asigim:ALLAH HERKESıN GÖNLÜNE GÖRE VERSıN...BY ŞEKERLER

Selam günlüğüm

Sana yazıp yazmamak arasında uzunca bir süre bocaladım sonra hatrın kalmasın diye iki karaliyim dedim:1closedeyes:

18 gün sonra 35 yaşında olacam günlükcağızım. Şöyle bir geriye dönüp baktığımda çok güzel şeyler yaşamışım. Cidden bak. Çocukluğum çok güzel geçmiş.Neşe içinde, dolu dolu. 3 kardeş çok güzel şeyler yaşamışız.Gençliğimde aslına bakarsan evlenene kadar güzel geçmiş. Ama evlendikten sonra sanki ben ben olmaktan çıktım. Farklı bir Özlem çıktı içimden. Deli dolu, gülümsemesi eksik olmayan Özlem gitti, yerine asabi, tahammülsüz, garip bir Özlem geldi.Ben bu değilimki ama:1no2:10 senelik evliliğimde şöyle bir geriye baktığımda elle tutulur sadece çocuklarımı görebiliyorum. Onlarıda bazen AYN'ın dediği gibi doğdukları hastaneye geri vermeyide düşünmüyor değilim hani. ışin şakası bir tarafa herkese anne baba sözü dinlemelerini tavsiye ediyorum senin aracılığınla günlüğüm. Ne üniversitede bölüm seçimimde nede koca seçimimde ailemin sözünü dinlemedim.Her ikisindede pişmanlığım var. hemde büyük pişmanlıklar.

Babamın sözünü dinlemiş olsaydım şimdi çok daha farklı yerlerde olabilirdim. Çok daha rahat olabilirdim. Daha çok kazanabilirdim. Daha saygın olabilirdim.

Yine anne ve babamın sözünü dinlemiş olsaydım hayatım çok daha farklı olabilirdi, ama ben kendi ellerimle yaptım bunların hepsini. Ben sorumluyum hepsinden. Ağır geliyor bana bu yük artık. Nereye kadar taşıyabilirimki, daha ne kadar.

Kısacası....... böyle işte.

kuzucum ben senin bu dediklerini düşünmüyor değilim herkezde düşünür inan
sen babanı anneni dinlemedin ben dinledimde ne oldu
16 bitmeden evlilik 17 bitmeden çoluk çocuk anam anam senin hesap hastaneye geri versen kabul etmiyecek kadar yaramaz ağlak gazlı bir çocuk
şimdi geldi biri 23 biri 15
geriye bakıyorum anaaaaamakannehir
çok uzun yaşamışım çok yaşlanmışım sanki ölmeye az kalmış
ee bundan sonra torunmu bekliycez bu yaşta bir o kaldı çünki
aynaya bakıyorum üzerine afiyet bende senin gibi eli yüzü düzgün bir hatunum bayanssulusmileşimdi sokağa çıksam gene dönüp bakarlar
onun için kader diyip sen dinlemişin ben dinlemişim hesabı yapmadan yaşamışız sunulanı
elhamdülillah sağlıklı evlatlarımız güzel bir hayatımız iyi eşlerimiz var
seninkide umarım inşallah öyledir
yaşayalım gitsin be kuzum rabbim bir sürü + vermiş bırak azcıkta - lerimiz olsun okadarda değilmiŞeniz
hani değiştirebilirdim sandığımız hayatımızda aslında o yönde yazılmıştır
ne kadar değiştirisen değiştir sonunda yinede kaderini yaşıyorsun farkında olmadan

Son düzenleme:
günlük ağlamak istiyorum ağlamak istiyorummafoldumben
sevgilimin babasını öldüreceğim en sonunda
gerçekten öldüreceğim
ama ultimatom verdim bizimkine
artık babayla ortak iş yapmak yok,durumu toparlandığı anda da ayrı eve çıkacak
yeter artık babasının taktıgı borçları ödeye ödeye hal kalmadı
bir de babası bu sefer telde ağlıyormuş
çok üzülüyormuş
korkuyorum kendine birşey yapacak dedi
bırak yapsın dedim,bırak yapsın BELKİ KURTULURUZ!!
annesi de hem kızıyor babasına hem de yüzüne bişi demiyor ya çıldıracağım
bu böyle olmayacak
birgün arayacağım annesine ve yeter artık artık diyeceğim
ben dönüp gitmeyi çok düşündüm,o bile artık beni sitemezsen anlarım dedi
ama benden başka düşüneni olmayan ve bu kadar çok sevdiğim sevgilimi bir dengesizin,bir sözde babanın yüzünden bırakamam!
o zor günümde benim yanımdaydı,ben de onu kurtaracağım,ama çok karışığım,çok karmaşığım,ne yapsam ,ne desem,beynim durdu günlük beynim durdu.....:gitme:

burayi yeni gordum cok guzel insan icindekileri anlatip rahatliyor. keske bende anlatip rahatlayabilsem ama yapi iste anlatamiyorum

Günnükümcüm Bunlar Güzel şeyler dimi :1rolleyes:
Yarın Sevdiceğimle ilk adımımızı atıyoruz sözleniyoruz :teytey::dance::tomato:
Çok mutluyum gerçekten ama sanki yarın ben sözlenmiycem gibi :umursamaz::umursamaz:
Bi umursamazlık bi rahatlık bi heycansızlık :çok üzgünüm::smiley-cool:
Ama stres yapıyorum herşeye inan bazen diyorum benimle neden sözlenmek ister bi insan :eek:lmaz:
Ama Allahtan anlayışlı çok şükür kivereliniortak:bbo::jeyyar:

:1hug::asigim::asigim:Seni Seviyorum Hemde çok iyiki Varsın :asigim::asigim::1hug:

Günlükcüm öncelikle speedy-gonzales'e mutluluklar dilerim...

Beni sorarsan yine tatilin verdiği rahatlıkla tembellik yapıyorum..
Ama bugün evden dışarı çıkmam lazım yapmam gereken bazı işlerim var..
taşçıya gidecem hehe.. monotonluktan sıkıldım gidip biraz uğur taşı falan alayım.. :))
inansam mı inanmasam mı acep anam ne bileyim maksat değişiklik olsun...
taşlardan medet umuyoruz ya artık ne diyeyim kendime :))))))))

yarın görüşürüz inşallah günlükcüm mcx...

dün gece gülmekten karnıma agrılar girdi yaa :roflol: günlüğe gece kaçta yazmış pislerrr hıh küstüm :))
ben erkenden kaçtım siz sabahlamşsınz :nazar:
ee gençler kanları kaynıyo tabee bense yaşlı ve hasta bi kadınım :hulya:
bugün annem alışverişe çıkcaktı günnük,sabahın köründe çıktı yagmura yakalanıp eve dönmüş uyumş braz daha..sonra yagmur durdu çıkıim bare demiş kaydirigubbakcemile3
camdan baktım feci yagmur başladı şansına :)))
yarın bi davet var oraya gitcez kılık kıyafet almaya gtti kendine annem Şeniz
kızı da evden ayarladı giyiyo benneyaptımki benden kokoş diyorum boşa mı diyorum canım annemm :asigim:
kız günnük kardeşimn karnesinden heç bahsetmedim sana...sayısal loto mübarek :roflol: heç ablasına çekmemiş zalak gamyoncuiremsu hemen bu karne tatilinde fizik matematk dersleri vercem ki toparlansın azcık..
bide kursa gidiyo göyaa Çok üzgünüm çoook
şimdi gidip kendime bi kahve yapim fal kapatcam boshayallersmile

zemuszemuszemuszemuszemuszemusamaaann tanrımmmmmmm şafak düşüyor gitgitdeeeee heyecan doruktaaaaa çünkü öylesine güzel planlar varkiiiiiiiiii ay ay ay şubatta doluyummm dopdoluyummmm :) biliyomusunnnn dün bişi öğrendimmmm öyle bir huylandırcamki onuuu :) bugün allem etmiş kallem etmiş ablamdan öğrenmiş saçlarıma dokunulduğunda huylandığımı (sağol yani ablacım alsanaalsanasmile) Aman allahım görsen varya msn'de konuşurken içim kıpır kıpır oluyoo :kedi: bu sabah bağıra bağıra şarkılar söylerek kalktım yataktan o derece keyifliyim yaniiiiii RABBİMM bozmasınnn mutluluğumuu amiiiiinnnnnnnn:Saruboceq: planları anlatmicam sana çünkü sır saklamıyosunnnnn ben emineye ve aslıya anlatırım özel bi şekilde toplantı yaparızzzz olumunekankayizsmile

Geçer dediklerimi geçirdim. Biter dediklerimi bitirdim. Nefret ettiklerimi sildim, silkindim yeter dedim...Geride bıraktıklarım hesap sormaya kalkmasın o yüzden bana... Farkında olduğum için var oldunuz, vazgeçtiğim için bugün yoksunuz...O yüzden siz ne yapın biliyor musunuz ? Bir daire çizin, içine girin ve kendi çapınızda eğlenin kaydirigubbakcemile3
haydi eyvallahhhhhhhh günnüşümm paiii paiii:roflol::roflol:

Selam günlük :nazar:

dun öğlen çıktım dr a gittim az kalsın dayak yıcektı benden Allah tan dedem vardı yanımda :1closedeyes:
doğru düzgün muayene et lan alla alla :kahve:
sinüzit baslangıcı dedi ; biliyorum dedim :1closedeyes: ilaç yazdı bi sürü
istirahat edicem işe gitmicem dedim viziten yok veremem diyo :mymeka:
ne demek veremem hemen yazdı 2 gün mirmirmirmir
eve geldim dnlenmek mi o da ne büssürü iş yaptım :nazar:
büssürü de yemek kaydirigubbakcemile
ilaçlarımı ihmal etmedim ama
kaynım çok hasta film çekilmesi gerekiyo ne ssk sı var ne yeşilkartı
aylardır kimse el atmıyo
neyse biz götürelim dedik yarın götürcem benneyaptımki
dün evdeyken kvalide eve girdi anahtarla açmış kapıyı beni görünce şaşırdı evde mıydın diye
raporluyum dedim :1closedeyes:
odaya girecektim dedi buyrun buyrunnnnnnnnn
çıkarken ayak üstü az konustuk konu kaynım
bugun de kaç kere geldi akannehir
oturdu tv bile izledi nadar eyi bi gelinim demi :nazar:
ona karsı Allah için gülüyorum kalbim affetmiyor kaydirigubbakcemile
neyse çok yazdım günlük nolur tekrar gelmesin evde keyif yapcam lan :mymeka:

özellkile son kısmı haha:lepi:COLOR]
zemuszemuszemuszemuszemuszemusamaaann tanrımmmmmmm şafak düşüyor gitgitdeeeee heyecan doruktaaaaa çünkü öylesine güzel planlar varkiiiiiiiiii ay ay ay şubatta doluyummm dopdoluyummmm :) biliyomusunnnn dün bişi öğrendimmmm öyle bir huylandırcamki onuuu :) bugün allem etmiş kallem etmiş ablamdan öğrenmiş saçlarıma dokunulduğunda huylandığımı (sağol yani ablacım alsanaalsanasmile) Aman allahım görsen varya msn'de konuşurken içim kıpır kıpır oluyoo :kedi: bu sabah bağıra bağıra şarkılar söylerek kalktım yataktan o derece keyifliyim yaniiiiii RABBİMM bozmasınnn mutluluğumuu amiiiiinnnnnnnn:Saruboceq: planları anlatmicam sana çünkü sır saklamıyosunnnnn ben emineye ve aslıya anlatırım özel bi şekilde toplantı yaparızzzz olumunekankayizsmile

Geçer dediklerimi geçirdim. Biter dediklerimi bitirdim. Nefret ettiklerimi sildim, silkindim yeter dedim...Geride bıraktıklarım hesap sormaya kalkmasın o yüzden bana... Farkında olduğum için var oldunuz, vazgeçtiğim için bugün yoksunuz...O yüzden siz ne yapın biliyor musunuz ? Bir daire çizin, içine girin ve kendi çapınızda eğlenin kaydirigubbakcemile3
haydi eyvallahhhhhhhh günnüşümm paiii paiii:roflol::roflol:

İlkbahar gelse keşke...
Havalar o kadar soğuk ki hiç bir şey yapmak gelmiyor içinden...
Özledim heryerin çiçeklerle dolmasını güzel çiçek kokularını özledim baharı özledim ağaçlardan yere dökülen çiçeklerin verdiği görüntüyü özledim... Pembe beyaz daha nice rengi özledim...
Rahat kıyafetlerimi özledim...İnce kıyafetlerin rahatlığını...Babetlerimi...
Yürümeyi özledim doya doya...Fotoğraf çekmeyi özledim...
Meriçin kenarına oturup o güzelliği izlemeyi özledim...
Söğütlükte dolaşmayı özledim kocaman ağaçların verdiği serinliği gölgeyi özledim o yalnızlığı paylaşmayı özledim...
Karağacın upuzun dümdüz ağaçlarla kaplı yolunda yürümeyi özledim...
Ben deli dolu düşü özledim içindeki çocukla yaşayan düşü...
Ve daha bir çok şeyi özledim... Ve ilkbahar gelsin istedim...

günlük bu gerinin yapacagı bişe yok bekliyoruz bakalım offf yaaaaa

X