Popüler Konu Sevgili günlük...

Babalar gününüz kutlu olsun....Ne mutlu ki oğlunuz sağ ve sağlıklı onca ayrılık acınıza bile yeter ....Üzülmeyin

babalar günün kutlu olsun babam
yanımda yoksun 9.senedeyiz
iyiki senin evladınım
iyiki bana bu kadar rahat bi hayat bıraktın
ama niye gittin

toplan kalk ayağa yüreğim,ne olur kalk,kalki dinsin gözyaşlarım... mafoldumben

tüm babaların babalar günü kutlu olsun,Rabbim kimseyi evladından,evlatlarıda anasından babasından ayırmasın,herkes çok mutlu olsun... :Saruboceq:

Babalar günün kutlu olsun babacığım..
Biliyorum görüyorsun bir yerlerden beni,
seni ne kadar çok özlediğimi,
sana ne kadar çok ihtiyacım olduğunu..

Çok özledim be babacığım çok fazla... :gitme: :çok üzgünüm:

Mekanın cennet olsun.. :Saruboceq:

Tüm babaların Babalar günü kutlu olsun..

Günlüğüm bu sabaha karşı Amerika'ya uçacak olan sevgili arkadaşlarımın
mesajlarını aldım. Ben de onlara iyi yolculuklar deyip, öpücüklerimi gönderdim.senağlama Dün gece o malum buluşma gecemi b*k eden arkadaş da mesaj atmış nabersin diyerekten.Onunla aramızda hiçbir şey olamayacağını söyledikten 5 gün sonrasına tekabül ediyor bu durum.sempatiksalakcinni Çok şaşırdım doğrusu.Bir daha mesaj atacağını hiç ummuyordum.fisfisfis Öylesine bir mesajlaşmaydı işte. O da yurtdışına çıkacakmış.senağlama Off ama ben de istiyorumm.Ben de gitmeliyimm. Bunu biliyorsun di mi.. Gitmeliyimm.. İnşallah seneye bu arzum gerçekleşir.:Saruboceq: senağlama En çok da 'O'nun gitmesi bende bir hırs yarattı.
Sanırım İngiltere'ye gidecek o da. Herkesscikler gidiyorr. Annişim bile gitti ben gidemedim hala Türkiye dışına.benneyaptımki
Annişim yarın İstanbul'a gidiyor. Ben de giderdim de onun gitme sebebi gezmek değil. Gitmesi gerektiği için gidiyor yoksa ben de damlardım kesin. Taksimi çok özledim. En son Mart'ta gitmiştim İstanbulum'a. Ayyy ayyyy... Hayrılısı olsun günlük. Ne diyelim.
Ben de tatilime gidicem işte nolmuşş yanii yurt içi de olsa..:dilcikar:
Tıkandım yinee..Ne düşündüğümü unuttum.. Hadi görüşürüz canım.
Muck muck.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yağmurlu havaları çok sevmeme rağmen bugün çok sıkıldım...
Belkide evde yalnız olduğumdandır... Bilmiyorum..
Evden çıkıp saatlerce yürüyesim var evde durmak istemiyorum..
Ama bu yağmurda beni görenlerinde akıllıca şeyler düşüneceklerini sanmıyorum..
Gökgürültüler o kadar şiddetli ki bunuda söylemeden geçemicem... Korkmamak elde değil...
Yani en azından ben bu sesten korkuyorum...
Ama yinede bu görüntü güzel... Yağmur.. Ve etrafa yaydığı toprak kokusu..

gunlukcum....

yarin kocacim amelyat oluyo
ven ben cok korkuyorum
onemli bir amelyat deil ama
cok agrisi olacak
canimin ici...

mrb naber günlükk:ecrin_bebek:benmiii azcık yorgunn çokça mutluuukaydirigubbakcemile3 bitanemle buluştuk beşiktaşa gittik... çok güzeldiii ...çok yoruldu oda ama benim için değdiğini söyleyip durduu:kedi:çocuk bir haftadır gece gündüz çalışıyorr.. hatta bazı geceler fabrikada kalıyor koltuklarda sabahlıyor:2:ama yetiştirilmesi gereken siparişler var napsın çırpınıp duruyor garibim... bugünde aslında fabrikaya gitti.. sabahın köründe herkes pazar pazar evinde uyurken o 7de çıktı gitti.. 12dede geldi beni aldı... çok güzel 3 saat geçirdik.. ve o yine fabrikaya döndü akşama kadar çalışma olucak çünküü... offffffff bu sıcakta birde okadar yol git gel yaptıı:bbo: seviyorummmmmmmmmmm çooooooooooookkkkkkkk hemdeeeeeeeeeeeeeeee Şeniz Şeniz bugünlerde okadar iyiyizkii nazar değcek diyede korkuyorum :umursamaz:günlükçüm şey galiba artık ikimizde birbirimizin huyunu suyunu öğrendik ve inatlaşmalardan vazgeçtikk...ondan bu iyi halimizz.. amann hepte böyle sürsün gitsin inşalahhh:Saruboceq:

Bugün gelen msn daveti kimden merak ettim baya.
Reddettim gerçi. Tanımadığım adresi kabul edecek değilim di mi şekerim.
Adresim de öyle alışıldık, ya da kolay bir şey değil.
Kime verdim ki acep. Neysee taktığım şeye bakk..
Hadi bir kez daha muck.

Bugün daha da zor bi gün benim icin...
Elimden su an gelen tek sey aglamak, aglamak, aglamak...
Bir yerlerden gördügünü hissediyorum: babalar günün kutlu olsun canim babacigim...
Seni cok ama cok seviyorum... iyiki senin gibi bir babam olmus; ömrümün sonunda kadar dökecegim her damla göz yasimi milyonlarca kez hakediyorsun...
Herseyimdin; herseyim olarak kalacaksin...
Bedenen yanimda olamasanda ruhen varligini hep yanimda hissediyorum...
Sen beni bu yasima kadar hic yalniz birakmadin; bundan sonra da birakmayacagini biliyorum...
Hala beni bir yerlerden koruyup kolladigini hissediyorum cünkü...

Tüm kk üyelerinin babalarinin babalar gününü kutluyorum; imkani olan babasina sImsIki sarilip, koklayip, doya doya öpsün lütfen...

Gök gürültüleri var yine. :)
Çok mutlu ediyor beni yeniden. :)
Keşke bu hafta boyu hep yağmur yağsa, hep gök gürültülerini duysam ben. :)

Çok uzun zamandır konuşmak isteyip de konuşamadığım biri var.
Çok özledim ama ben onu. Onun umrunda değilim artık sanırsam.
Sevgilisi olmasaydı o da çok arardı beni de, var işte napalım.

Yeni okul yılına tam gaz girebilmek, rahat olabilmek ve derslerin sıkışmaması için
şimdiden araştırılması gerekenler konusunda çalışmalara başladım.
Çok sıkmasın sonra beni konular ki rahat rahat gezebileyim.boshayallersmile

Bekliyorum hala günlüğüm. Halaaa bekliyorumm.

başlıyayım mı:)..
bu hafta okadar eglendım guldum kı tarıfı yok gercekdende..
perşembe gunu sabah erkenden cıkıpda cınaraltında kahvaltı ıle basladı :)..1 de ordan cıkıpda cengelden yola dusupde yurume macerası ıse gulmekden yere serpılmemız bı omure bedel dı..
uskudardakı dıyaloglarım arkadaslar tarafından not edıldı:)..
beykozdakı yemek ıse herseyın ustune kapak dı..bu benmıyım dedırttım kendıme :)..sonra bogaza karsı kahve keyfı tatlı faslı ayaklarımı coraplarla denıze koymam ıse en delı cılgınlımdı..:)..etrafdan neşeme ortak olan esnaf ıse ...dıyck soz yok :)..superden ote..
cuma kuafore gttım ordan alısverıse hazırlık yapdım gece 5 de arkadasımla cıkdık yola..
ıstanbul gece ne guzelsın uyuyosun ama ben senı fet etme anındayım..senı bana bırakdı ınsanlar:)..
fSM den karsıya gectık..umranıye vee gıseler hadı otobana:)..
korfez kocaelı harna bırakdı benı kendıne..sabah kahvaltıısnı berceste yapıp yola devam dedık..
sakarya adapazarı bılecık..beypazarı ,geyve,taraklı,mudurnu ,sunnet golu,alabalık cıftlıklerı ,saat kulesı fet etmedık yer bırakmadık dura kalka devam ettık..yolun sonunda goynuk e geldık daglar yamaclar keskın vırajlar ıse hadı bas gaza dercesıne ıdı ..1, saatte avrupadan kocaelı yapmak ıse yolların boş olmasına baglıydı..mısafır kabul etmez koyu dıkkatımı cekdı eskıden kısın yolda kalan bı arac o koye gıdıpde mısafır olmak ıstemıs ama kımse almamıs eve ve o kısıler donarak can vermıs ogunden sonra adı mısafır kabul etmez koyu olarak anılmıs..susuz koyu hasanlar demırhanlar da ıse baya bı dınlendık..koyde sevgıyle karsılanmak super bısı her gelen gıden hoşgeldınız sefalar getırdınız demesıne bıttım:)..hemen fatma abla bı tepsı tatlı ıle bı tepsı borek buz gıbı ayran karpus eksı dolması tavuk ızgara ıle agırlaması bızı dıcek sozum yok..ahmet dede ıse 5 kızım var sende 6. kızımsın ne zaman ıstersen gel demesı benı cok etkıledı er pılıc sen pılıcın fabrıkalarına gırmem yapmadım muzıplık kalmadı traktor kullandım dut agaclarından ınmedım tarlaya gıdıp capa yapdım ve en guzelı hemen bana oranın yoresel salvarını vermelerı basımada yemenle suslu bı koylu kızı oldum :)..muhtarları ılerı gelend egerlı baskanları herkesle cay ıcdık konusduk..ıkramlarına bayıldım..ahmet dede ıse ıstanbula cayımı ıcmeye gelcek haftaya:)..bana taze sagılmıs sutten tut koy ekmegınden dut sıselerı ve her bırı 4 kıloluk dev kabak vermelerı ıse senlık dı resmen ne bukadar gulmusdum nede baska bısı ..havası yaradı hemde fazlası ıle..muhakkak gıdıpde gorulmesı gereknn yerdır..kırmızı topragı kırlardakı gelıncıkler sacıma yapılan papatyadan tacım ..saat koyde zaman nasıl akdı anlıyamadım tavuk lar hele onbınlerce koye ındım ılk anda gerı arabaya kacdım kokuyo bura dıye herkes nasılda gulduler halıme..yaslı teyzelerle dıyaloglarım arkadasım bana sana hayran oldum dedı bu kadar dogal nasıl kaldın dıye:)..hele ahıra gırmem bogayı gorunce ımdat dedım derede su savası yapmamız dagdan gelen buz gıbı suyun tadı doga ıle yasamak harıka tek kelıme ıle..ordan bı ev yapdırmaya baslıyom anlasmayı yapdım allahıma sukur artık kacıpda sıgıncam kımsenın ulasamıyca bı koye kacıyom:)..koyde en fazla 10 dakka durcamı dusunen arkadasım ıse halıme nede sasırdı..ıstanbul benı mahfetmıs bılıyomusun ..en kısa zamanda oraya yerlesmek ıcın herseyı yapıcam cocugumu oranın kırmızı topragı ıle oynaması deresınde suyla oynamadı her kosedekı cesmeden su ıcmesı gunesden yanaklarının kızarması ıcın gunesle bulutu gormesı ıcın herseyı yapcam..sankı kalemle cızılmıs bı doga harıkası bolu dagları ..dag evlerı ..
aksam 8 de hadı yolcu yolunda gerek dedık ben baska bı aracla donmek zorunda kaldım arkadasım ankaraya devam ettı benı guvenlı bı araca bındırdı koydekı candan ınsanlarla vedalasdık ..sıkıca sarıldık kokuları ustume neşelerı ıcıme sınercesıne ıcten sarıldım onlara..
dunus ıse harıka gectı..goynukde durduk saat kulesıne cıkdık ..tereyaglı helvalar oraya ozgu ortuler masa ıslemelerı dunya alısverıs yapdım ..akşemsettın hz gıttım turbesıne gırdım ruyam olmusdu daha oncekı o anlar geldı aklıma okadar ıcten bı dua ettım kı fatmayada kendımede..ve aklımdan gecenlerı dua ederken sayıkladım dayanamadım agladım hemde hungur hungur okadar boşaldım kı..yere oturdum sankı karsımda benı dınleyen psıkologum mus ıcımden gecenlerı anlattım ..aksam oldu ıcın kımsede yokdu rahatlladım ..ama ..gecım bunuda..dıger aracdakı kısılerle hemen kaynastık..sofor ıse orta yaslı bırıydı ama bellıydı bıraz fazla capkın oldu..
goynukdekı evler ıse bayıldım ya:)..1saat kadar orda kaldık sonra ordan cıkıp yola devam dedık..
yolda her yerde durdurdum sofor nazımı cekdı :)..kıraz agaclarını gormen lazım dı agaclar artık kırılcak gıbıydı okadar tutmusdu yolda koyluler topluyodu onlarda bende topladım..ıkı yamac arasında sehrı goynuk fet ettın ıcımı ya..karacam koyunde durduk her yerde cay ıcmek yemek yeme degısık lezzetlere bakma sakaryada alabalık ıse tam yemeye deger kesınlıkle tavsıye edıyom..soforun yanında oturdum ıkıde bı onu durdurmak aaa demek ıcın:)..bı ara daldım sessız oldum hayırdır daldın dedı ?..evet daldım yoldakı serıtlere beyaz cızgılere nede uzunca ıdı..ınsan hayatı mısalı hersey yolunda dumduz ılerlıyo ılerlıyo...ve arada kesıkler gelıyo sarsıyo ınsanı kesıkler sıklasıyo sıklasıyo ve bıtıyo hayat bıtıyo....ınsan hayatındada mutluluk ve garıp bı tad mutsuzluk dalıyo ıcıne ve ınsanı sarıyo sıyah cızgısı..aa neyse duygulandım geceyım bunu..hıc bıtmeyen enerjımle herkes saskınlıkla bana bakıp durdu..aracın soguk dolabında kı sute bakdıkca yuzum guldu..:) ne garıp degılmı..
kocaelı ıse nede sakın guzeldı..kahve ıctık aklıma baska bısı geldı ama neyse gec dedım..
tabelalarda ıstanbul 74 yazılarını gordukce yuzum asıldı neden geldık dıye..
FSM den gectık sofore benı h.koprusunun basında ındırın dedım ordan taksıye atlar gecerım dedım..soforde olmaz senı gec buldum kaybetmek ıstemem dedı :)..neşem ona gecmısdı resmen..aa olmaz sız bırakın benı dedım o sırada arkadakı arkadas bırlıkde ınelım senı orda bırakamam surda ın soyle yap bole yap kartal mısalı koruma..(fatma cıkdı bak) neyse..yok ben ordan gecerım daha yakın dedım efes ın konserı var nıyetım gece oraya dalmak ıdı :)..o sırada gokan aradı nerdesın dedı bende kopruden gectım dedım oda senı ben alım dedı elıf de yanımda bırakırım sızı dedı temem canım dedım..anlasdımız yere yakıjn ıncekdım kı vatandas gene karısdı benle ındı..benım sofor gelıcek senıde bıraksın dedı...daha fazla hayır dıyemedım..5 dakkalık yol sonunda benı arkadasıma teslım ettı..eve geldımde saat 3 olmusdu..kolumu kaldırcak halım kalmamısdı..yata ustumu cıkarmadan attım kendımı saat 7 de kalkdım okuldan bellegı almaya gıttım ordan 12 de ananemler tatıle gıdıcek onların yanına gectık muhabbet konusma saat 6 da yolladık onları..saat 9 eve gırdım bayılcam ınan okadar yoruldum kı..uyuyom ayakda ..sımdık ıstanbula geldım agzıma bısı gırmedı ya o daga ıle ıc ıce kahvaltı yeme ıcme keyfınden sonra ah ıstanbul dedım sadece..286 tane foto cekmısım..sıra onlara bakmaya geldı..:)..

Bugün ne güzel ama ne kötü bir gün...
babası olanlara, sarılıp BABAM diyebilenlere ayrı, gözyaşı döküp BABAM diyenlere ayrı...
Bıze ise apayrı, anneler günü, babalar günü anca iç sızısı...

bir şey var içimde çözebilsem çok iyi olacak,önümdeki zamanlarda sanırım çözmeye başlayacağım herşeyi,olmak zorunda...

günaydın günnük...bütün haftasonu yoktum özledin mi benii...
cumartesi günü, aldığımız Şehit haberlerinin verdiği acaip iç kırgınlığıyla başladı..sonra kuaföre gttim kafa zaten bozuk, hazır gitmişken rengini de açtırdım ama pek bi hoş oldu beğenildi...yalnıııız 12:30 da girdiğim kuaförden 16:00 da anca çıkabildim o ayrı:roflol:
sonrasında Quaresma nın imza töreni içi kocem ve arkadaşlarımızla İnönüye gittik...gittiğim gibi de gözlerimin dolması bir olduturkbayragi yeni açık tribünde koooooskocaman ŞEHİTLER ÖLMEZ, VATAN BÖLÜNMEZ yazılı bayrağımızı gördüm çünkü...sanırsam liverpool maçındaki bayraktı ama emin değilim...
sonracıma, hadi dedik ortaköye gidelim, yemek yiyelim gezelim...yürüye yürüye gittik, akşam serinliğinde deniz havası aldık çok iyi geldi günnük....gelgelelim, o kuaför lavabosu denilen cinayet aleti sayesinde boyun fıtığım depreşti ve mütttiş ağrılarım başladı...dolayısıylan dünkü şirket pikniğine de gidemedim:1ninca:
bugün de leyla gibiyim inşallah toparlarım...
Babalar günü mevzuuna hiç girmiyim çok ağlıyorum babacığım da üzülüyordur...
hadi si yu leytırrrkaydirigubbakcemile3

günaydın günlük:hulya:
ctesı işten cıktım pazara gıttımbezelye alımda kışa hazr olsun dıye ama ben gıdene kadar kalmamıştı pek bişi
boşuna onca yol gittim
eve gelmem 21:30 oldu
pazar günki piknik için hazrlık yapayım dedım
kısır kandıl simiti poğaça ve kurabıye yaptımzemuszemusama baya geç oldu saat
sonra koçiş aradı arkadas gelıp bızı alcak orda kalcazakannehirhiç sevmım başkasının evınde kalmayı ama mecburduk
avr.yakasına gıtmek zorundaydık araçta yok
neyse ben onları hazr ettım arkadaşımız geldı
evden cıkmamız bı işkence süreklı bişile unuttukbilmiyorumkismileayy dıyom ışık acık kaldımı doğalgazı kapattım mı falankaydirigubbakcemile3neyse gttık
tarabyada oturuyor arkadaş piknıkte emırganda oluunca cok yakındı
gece 2de evdeydıkmirmirmirmiryatmamız 3 oldu
snra 5te bı uyandım koçiş yokakannehirbı baktım bana bakıo hemıde hıc bakmadığı gıbı
noldu dedım cok korktum
senı seyredıyorum aşkım dedı
yok yok sende bişi var dedım
yüzüme öle tuhaf baktıkı aşkım ben kalp krızı gecırıyom demesın mıohaoldumsmilenee dedım fırladım
kolları uyuşmuş ellerı ayakları tıtrıyo buz gıbı olmuş zaten bakışlarından anladım
göğsü sıkışmış:gitme:cok korktum masaj falan yaptım neyse uyyamadık zaten
2 saatlık uyku ıle kalktık
sabah arkadasın annesının yaptığı böreklerı pşirdık bıde mıhlama yaptıgamyoncuiremsuneyse pıknığe gıttık cok eğlendık cok güzeldı
resımlerı eklerler bugun harıka bıgundu ama ınanılmaz yorgunluk varmirmirmirmir
pıknık alanından aşağı sahıle ındık yelken yarışmasını ızledık o arada gözumuzun önunde cocuk boğulcaktı
ay nasıl bakışları vardı yaa gıttı dedık cocuk hemen arkadaşları kurtardı cok şükür
madem bılmıon nıye gırıyon denıze dedım yaa:mymeka:
pıknık alanımızın hemenaşasında evın köpeklerı vardı bırı cok vahsıydı bağlıydı zaten
17 18 yasndakı cocuk köpeği farketmeyıp yükseklıkten atladı köpek kovalayınca korkudn yuksek duvardan atlayınca ayağını kırdı:gitme:ayoda gözumuzun önunde oldu fecıydı yaa
öle bölebı pazar gectı ne temızlık yapıldı ne dnlendık ama eğlencelıydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…