Popüler Konu Sevgili günlük...

Doğum günü çocuğu geldi:asigim:
Çok güzel bir gündü gerçekten..Dün 12:00'ı geçtikten sonra ilk doğumgünümü kutlayan cemre110 oldu.opuyorumnanaktan.Sonra Aylin ile ıpek kutladı tabi ki.:Sumak'ım,Dıptıs'ım, ismini sayamadığım bir sürü arkadaşım...Çok sevindim hepiniz iyi ki varsınız:asigim:Sabah Aylinciğim Doğumgünü topiğine yazarak beni çok mutlu etti yine..
6 'da uyandım kahvaltımızı ettik eşimle o işe gitti ben de buraya geldim..Sonrasında öğleye doğru eşim aradı evde misin diye..Neyse eve geldi bir baktım adamlar birşey getiriyor..Ana :1shok:
Kocacım bana bulaşık makinası almış:asigim:
Kıyamam bitanem:asigim:KK70:ün zaten Pati'nin tüyleri dökülüyor zor oluyor süpürgeyle her zaman çektirmek diyorum diye şarjlı el süpürgesi almıştı ben onu doğumgünü hediyem sanmıştım ama aşkım daha büyük sürpriz yapmış meğer:asigim:..Aşkım ne gerek vardı falan derken üşüyorsun sen, havalar çok soğuk dedi..:gitme:
Seviyorum ben seni canımın içi :asigim:
Sonra ablam ve annem kutladı :1hug:
Neyse e tabi burdan 02:30'da çıkıp 6 'da uyanınca bayağı uyku çöktürdü akşam yemeğinden sonra.Telefon çaldı eşim konuştu ama ben zar zor duydum konuşulanları açamadım uykumuohaoldumsmile..Neyse eşim hadi lütfen kalk canım falan derken uyandım..Arkadaşlar çağırıyormuş.Binbir nazla kalktım giyindim..Gittik..Biraz oturduktan sonra eşim sigara içmeye dışarı çıkmıştı..Döndüğünde elinde pasta, mumları yakmış gülerek geldi :asigim: Öyle mutlu oldum ki..Herşeyi ayarlamışlar..Pasta hediyeler falan:kedi:..Çok güzeldi..Dışarıda lapa lapa çok güzel kar manzarası olunca canımız çekti hadi çıkıp karda gezelim dediksositososito..Çıktık dolaştık resim çekindik..Kartopu oynadık..zemuszemusDoyamadık bir de kara pekmez karıştırıp yedik :roflol:
Ben pek sevmezdim ama tadı fena değildi...

ışte böyle..Bir doğum günü masalı da böylece bitti..Çok güzel bir sürprizdi çok mutlu etti beni ailem, eşim,arkadaşlarım..Hele ki babamın mesajı çok güzeldi yahu..Şu sıralarda da ıpek birşeyler karalıyormuş, okuyacağız bakalım..
Hepiniz hayatımda olduğunuz için ben çok şanslıyım.:nazar:
ıyi ki varsınıza.s.

Dünde bi çok kez geldim buraya ama yazamadım..
Bu gecede aynı şekilde...
Kaç kere gel git yaşadım...
Doluyum aslında dokunsalar başlarım ağlamaya...
Sussam içimi sıkıntılar basar...
Yazmaya kalksam cümleler direnir bir araya gelmeye...
Ayın 25'inde küçük bi not yazdım bi kaç cümlelik sonra bi kitabın arasına koydum onu...
Tarihinide yazdım... Beni neyin beklediğini çok iyi biliyorum...
Bi süre sonra, çok uzun bi süre sonra o not aklıma gelirse ve olurda bulursam göstericeğim bi kaç kişi var... Bildiğim bir şey var.. bildiğimiz bir şey ... Ama bilinen iyi mi kötü mü bilmiyorum... Zaman göstericek...

Dişim çok kötü günlükk hap attım bana mısın demiyo ya bi gün doğsa da sanem ablanın yolunu tutsam bi uyuştursa orayı rahat rahat uyusam bendeboshayallersmile

Oy benim yandan çarklı günlüğüm...
Günaydınzemuszemus
Yahu kar kalkacak ya şehirden,ne pis bir görüntü oluyor derken dün yine yağmış kar,bir kalktım,yama yapmış eskilerin üzerine:nazar:
Sadece markete gidebildim üç gündür yürüyerek...
Marketin yolu da buz tutmuş feci,marketteki görevli çocuk taşıdı poşetleri eve kadar,üstüne çocuk abla düşme,at elini sırtıma dedi,trencilik oynadık anlayacağın:roflol:
Ya çok ilginç,ya bir yerim kırılırsa naparım diye düşündüğüm ilk kış,paranoyak oldum sanırım.Tek düşüncem bir yerime bir şey olursa kızıma kim bakar?
Fazla yırtıcı,fazla korumacı,fazla pimpirikli olmuşum Beraydan sonra,eşim diyor...
Of ya,bir de kardeş yapacaktım ona sözde..
Sanırım yapamayacağım,yerle yeksan olurum bu atmacalık modunda:a015:

günaydın günnük
dün gece yine kar yağdı...her yer karpostal gibin olduzemuszemus
gece hep tuhaf tuhaf rüyalar gördüm hayır olsun....
kocecim de bildiğin gibi yatmaya devam evde...
hedi bebişim görüşürünk sonra si yu

Yalnızlığım ; Yaşamak zorunda olduğum beraberliğimsin
Yalnızlığım kanımsın canımsın ;Sen benim çaresizliğimsin

Yalnızlığım ;Bugünüm yarınım
Sen benim hüzünlerimsin
Yalnızlığım ; Tek bilebildiğim sen benim Vazgeçilmezimsin

kimse aramıyor sormuyor benim günlükcüm... anlayamıyorum cidden...
ben mi bu hale getirdim diye düşünüyorum ama evet ben yaptım diyemiyorum...

en sık görüştüğüm arkadaşımı en son 2 kez aradım 2sinde de işi vardı sonra ararım dedi ama aramadı... tekrar aramak da isemiyorum... tamam kafası karışıktı pek de üstüne gitmek istemiyorum ama demek hiç yardımcı da olamıyorum ben...

yoksa pembe gözlükleri takıp hava çok soğuk ondan mı diyesim geliyor ama nasılsın demek için dışarı çıkmak gerekmiyor değil mi günlükcüm...

hoşgörülü olamıyorum daha fazla... şu zamana kadar kimseye kırılmadım ; sorun etmedim; aramıyor sormuyorsun muhabbetleri hiç bana göre değil ama sanırım bir sınırım varmış... beni arayıp sormayan kimseyi aramak istemiyorum ve kopuyorum ben herkeslerden... kimsenin bana ihtiyacı yok mu acaba ; kimseye neşe veremiyor muyum ben anlamadım ki... :sm_confused:

günlük çok heyecanlanıyorum biliyomusun.
58 gün kaldı düğünümüze ,
evimizin parkeleri döşenicek yarın.
sonra güzel bi temizlik ve eşyalarım gelmeye başlayacak..

Allahım hayırlısıyla bi yerleşsek bi geçse şu günlerde düğün stresi bitse...

Cok yorgunum, bitkinim be gunluk, insallah bende rahata ercem, ve de su namazlarimi kilmayi nasip etse Allah'im bana, icim icimi yiyor ya offf, seytan kis kis, neyse hazirlanayim ise gitcem, is is mi deme iki saat iki saatir sekerim bunu bulamayan da var :KK70: .

Günlük, hele şükür kar yağdı lee Ankara'ya. Bembeyaz heryer:lepi::içelim:

Fekat işe geç kaldım, trafik feciydi, neyse yarım saatcikten bişe olmaz dimibilmiyorumkismile

Akşama eve gidince bebelerimlen kartopu oynayıp, kayacaz:lepi:sempatiksalakcinni

Son düzenleme:
kızım 6.5 aylık oldu ve ben pazartesi işe başlıyorum artık çok moralim bozuk nasıl bırakıcam kuzumu bilmiyorum annem gelip bakıcak ama nasıl bakıcam die endişesi var ufak tefekde rahatsızlıklar var birazda nazlı ablamında bu hafta kpss kursuna başlıyası tuttu onunda bebeği var ayyy çok sinirliyim mutsuzum huzursuzum inşallah hersey iyi olurmafoldumben

Günlükcan, bugün çok sıkıcı günlerden perşembe geçmiyor günlerrr...
:tomato:

günlükcüğüm , dün gece rüyamda mügecik adlı bir arkadaşa hediye alıyordum.bu 8 mart kadınlar günü çekilişi için. başda kabus gibiydi hedye araya aaraya durdum,bulamadım,beğenemedim ama sonu güzeldi.hediyemi kendi ellerimle götürüyordum :)) ben bu iş yoğunluğunda zaten sadece rüyada kendim götürebilirim

günlük ya herşey aynı olamktan çıksın artık evde oturup kalmak bana göre değil.
güzel bi haber bekliyorum nolur olsun nolur kabul olsun reddedilmesin.
çok ihtiyacım var bu habere mutlu olmaya günlük.
bu günüme de şükür ama daha iyisini istiyorum günlük
inşallah herşey istediğim gibi olur

yine başaramadım yine olmadı yine kaybeden ben oldum ne kadar uğraşsamda yine kaldım bu benim son şansımdı ne olcak ne yapacağım şimdi.. içim okadar cok acıyorki okadar canım acıyorki katlanamıyorum yapamıyorum bu yükü artık taşıyamıyorum
yapamıyorum yapamıyorum ..

naber günnüş...:kahve:
ben birazcık hastayım :) hafif nezle atlatıyorum boshayallersmile
bol bol portakal sıkıp içiyorum...:çok üzgünüm:

ya teyze kızının düğünü var ve ben hala ne giyiceğime karar veremdim günnüş Çok üzgünüm çoook
mormu ? gümüşmü ? hangisi kınada daha rahat olur -tatlicadiarzu- sempatiksalakcinni

mirmirmirmiryusufumda öğle uykusunda bende dolabımı eşiyorum :smiley-cool:
ne var ne yok diye
kaydirigubbakcemile3

neyse bekaydirigubbakcemile3 işime bakimmm

he bu arada kar kalkmadı halaa çok mutluyum :lepi:
akşama inşlh çıkarız kaymaya kaydirigubbakcemile3bi nasip olmadı
deryoşumla birlikte çıkmak istiyoruz denk gelmiyo yaaboshayallersmile

neyse :a015:yine gelicem hihoyyyt

selamm
cok mutluyumm ıkı sınaw acıklanmıs we en zorları.
bırınden 92 dıgerınden 80 almısım zuahahah :lepi:AA gelıcek ıkısıde galıbaa cok sewındırık oldum yasasıınn.
askımlada aramız lımonı.ama sımdı onu kafama takamıcamm YASASINNNdelikafadulden

artık bitsin günlük şöyle ya da böyle hangi şekilde doğruysa öyle
ama artık bitsin benim gücüm takatim kalmadı bundan ötesine

Dün akşam kurstan eve geldim saat 21:30 du... Babam ben kurstayken aradı "annenle bir işimiz var evde olmayacağız merak etme" dedi. "Tamam" dedim.Eve geldim kardeşim , "babamlar cenaze varmış ölen kişinin evine gittiler" dedi.Kim vefat etti dedim oda bilmiyormuş.Sonra babamlar geldi.Kapıdan ilk halam geçti.Hala kim öldü dedim... Babamın dayısının kızı ölmüş...
Daha 35 yaşında , 2çocuk sahibiydi... Bağırsak kanseriymiş... Son zamanlarda hastanede yatıyormuş,geç teşhis etmişler,kurtarılamamış...Çocukları daha ilkokul çağında.Eşi sersem gibi...Çocuklar durmadan gülüyorlar iğne etkisinde oldukları için hiç bir şeyin farkında değiller.Bu akşam kuran okutuluyor ama gitmeyeceğim,dayanamam...

Çok erken gittin be abla... çook erken! mafoldumben

Geri döndüren gördün mü geçmişi?
Boşa soldurdun o nazlı gençliği
Bir avuç toprak için yor kendini,
... Dünyada ölümden başkası yalan ...

Zaman kendine benzetmez herkesi
Hesapsız açar baharlar pembeyi
Açmadığın dalda sözün geçer mi?

Sitem etme haberi yok dalların
Gözlerini ellerinle bağladın
Faydası yok geç kalınmış figanın

mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben

dün akşam bitanemle konuşuyorduk... "beni hiç bırakmayacaksın dimi" dedim... "benden önce sakın gitme,yokluğuna dayanamam" dedim... oda çok etkilendi... çok etkisinde kaldım ben bu ölüm haberinin... yakından tanıdığın bir insanın ölümüne dayanılmıyor..çocukluğumdan beri bilirim o ablayı ben daha bi kaç ay önce gördüm gayet dinçti offf... ooff... offf... mafoldumben

Son düzenleyen: Moderatör:
Günnüşşşş bana bişiler oluyoooo bişiler oluyooo tut beniii günnnüşşş:kedi:
öhöö öhhöö neyse sırası değil şimdi hem çokta anlatıp göze gelmek istemiyorum biliyosun daha önce yaşananları Göz var Gözcük var dimi ama yerimseniben

Biliyomusun bugün ablaama mac studio finish concealer bakarmısın ablacım ve uygunsa alırmısın bundan istiyorum dedim, tamam dedi ve araştırdı fiyatını bulamadı.. bende burdan kızlara sordum 36 ytl dediler, bende okadar abartmamak iiçin abla öğrendim boşver gerek yok dedim nekadarmış dedi 36 ytl dedim olsun ne olucak alırım dedi :lepi: ayol hakikaten hasta olmak iyiymiş yahuuu kaydirigubbakcemile3 neyse bayağ muhabbet ettik ve 3 şubatta babişimiz doğum günü onun pantalon ve gömlek bedenlerini verdim ablama msn'den güzel sürprizler yapıcaz 3 şubat akşamı babişimee.. 23 şubata ablamın doğum günü ee tabiii ben yattığım yerden planları yaptım cengizle konuştum harika planlar ve mekan ayarladık opuyorumnanaktan şafak 7 bu arada günnüşümm alçımın çıkmasına 7 gün kaldıı çok şükürrrrrr...
Ayy böyle iştee hee dün bodrumdan kuzenim ve arkadaşı geldiler bizde kalıyorlar bayağ bi matrak arkadaşıda yaa sabah 4:30'da uyuduk annem babam ben kuzen ve arkadaşı pişti oynadık sonra 51 oynadık neysee şekercimm fazla muhabbet tez ayrılık getirir hep ben geliyorum sana birazda sen gel bana alsanaalsanasmile

"Şekerim şirinim şahaneyim,çektiğin çileye tek bahaneyim,melek mi? perimi bilmem ki neyim, ya ben ne tatlı şeyimm " sositosositosositososito:CüvCüv:

Hadiiii Paiii Paiiiii :roflol:

Son düzenleme:
çok heyecanlıyım günlük annem geliyo uçakta şu an delikafadulden

X