Popüler Konu Sevgili günlük...

miraba günlükçümmsempatiksalakcinnimanyak ben geldı

dün işten cıktım eve gıttım hiç bişey yapasımda yoktu yıyesımde:sinifsinif:sıcaktan sanırım
gittim bişile atıştırdım
sonra doğru dolaba :eek:ve koca dondurma kaldı yarım
koçiş görmesın ne kadar cok yedınn hasta olcan demeye başlareyvahedigeldismile
sonra tv ızledım
uykum geldı erkenden yattım 11 gıbı eşimi bekleyemedım:tomato:
sonra bı uyandım saat 01:00 eşim gelmemış hala
aradım gelmesı yarım saatı buldu
uyyamadım kalktım
sonra eşim geldı:asigim:gene cıcek almış bana bide çam:KK1:bahçeye dikcekmiş
yaa yeter dedım nolurr artık bana çiçek almaaa:eek:lmaz:valla bıktım yaa
ınş.bişdaha almaz yoksa ıkısınde kapı dışarı etcem
neyse
sonra yattık uslu uslu uyduk:jeyyar:sabah kalktım işe geldım koçiş gececı
3 gıbı işe gıder
gelır önce benım işyerıme öper benı sonra baş başş:asigim:
he unutmadan ailemı özellıkle, annem babamı cok özledım
ramazanda tatıl olursa gtcem ınş.
koçiş yalnız kalcak ama ne edım:hulya:

selam günlükkk,
Bugün yine herzzamanki gibi berbat bi gün çünkü bebeğimi kızımı yine göremedim,Temmuza daha çok var onun dışında dün işe gitmedim çünkü bu sıralar tansiyonum düşüyor ve başım ağrıyor eşime uzun zamandır yemek yapmamıştım yemekte yaptım hazır işe gitmedim diye ::)))) Neyse sonuç olarak bugün işteyim ve çok canım sıkılıo ve bebeğiimi görmek istiyorum :KK43:(

Sevgili günlükcüm nasilsin?
Bugün benim dogum günüm tam 24 yasina girdim :KK43: üzülmüyo degilim hani yaslaniyorum yaa dilim hic varmiyo 24 demeye 23 e bile zor alismistim neyse saglikli olayimda napalim
oglusum cok tatlilasti bicir bicir yerinde durmuyo ne cenesi susuyo ne kendi duruyo cok seviyorum onu esimide cok seviyorum iyiki onlar var onlarsiz ben bi hicim cünkü:asigim:

Kardeşimi çook özledim günlük :KK43:(
Bi çatışma haberi alsam yüreğim ağzıma geliyor.
Şimdi aldım çatışma çıkmış :KK43:( Neyseki askerlerimizde bişey yok ama çok zor be günlük çook...
Hayırlısıyla bi görsem gülyüzünü, bi geçse şu günler :KK43:(

Selam günlük dünkü kara bulutların ardından bugün yine güneş doğduuuuuuuuuuuu......
mutluyum,umutluyum ama artık daha temkinliyim. Ozürler dilendi, sozler verildi, bakalım tutlcak mı?
Anladım kiii şu hayatta herkes her şeyi diyebilir, her şeyi yapabilir... Kimseyi mikemmel otesi, fevkaledenin fevkınde gormemek lazımmış,zira hayat bu...büyük konuşursun başına gelir.
Büyük hayaller kurarsın ve ta taaaaaaaammmmm hayallerin elinde un ufak kalabilirsin her an.
O yüzden sevgili günlükçüm daha gerçekçiyim artık... Bi de boyle nasıl oluyo işler gorelim bakalım.
Umarım hayallerim elimde kalakalmam:Saruboceq:
Ayy bugünde hiç evde durasım yok be günlük,içim kıpır kıpır gezip tozmak istiyom ama nerdeeeeee ve de kiminle??Yine oturup ev bekliycem galiba kafamçokkarıştı

Ya günlük sana bi sır verim mi?Hani sana da yazan bi üye var ya burda ASLIHASAN işte o çok sevimli geliyo bana.Ona soyle iyi dilekkerimi olur mu? Allah içinde bulunduğu mutluluğu kat be kat arttırsın ve sevdiğine hayırlısıyla tez zamanda kavuştursun inşallah.

heeeeee bir de Nem yakında evleniyormuş ona da mutlulıklar diliyorum,Allah bir omür huzur ve sağlık nasip etsin onlara. Ayakkabılarının altına adımız da yazılsa hiç fena olmaz yani.:lepi:

Sen de postacı gibi oldun be günlük naniknanik yeter bu kadar mesaj hadi ben kaçtım baş baş delikafadulden

Günlük..... aklinialirimsmile

Bu yeni saç stilim yakıştı bana be..
Daha bi güzel hissediyorum kendimi
Aşkitomda çok beyendi :eek:
Cumartesi akşamı kayınvalidemde gelmişti dedemin yılı vardı mevlüdümüze geldi.O akşamda bizde kaldı.
Pazar sabahıda kayınvalidemle birlikte onlara gittim.
Baktım aşk uyuyor... bi uyandı yeni halimle ben:kedi:
Ayhh o beni beyenince ben daha bi mest oldum...
Seçilim görmedi henüz yeni halimi onada fotolarımı atcam haftasonundan aklinialirimsmile
Ayhhh gencim güzelimm aşkımın bitanesiyim...
sositososito
Günlükkk... akşam olsunda evime gidiyim yaa....Sıkıldım... çünkü bi an önce haftasonu gelsin istiyorummmm ucunda aşkım var çünkü olayın haha :KK1: :dance:

Güzeller güzeli arkadaşım bugün nişanlanıyor...Aradım sesini duydum çok sevindi bitanem benim 45dk önce konuştuk henüz evdeydi çıkmıştır heralde kuaföre gidecekti..İnşallah herşey çok güzel olucak bugün güneş onlar için doğdu..ECE'ciğim MUTLULUKLAR DİLİYORUM TATLIM Şeniz

Günlük bu arada , fıstıklıkurabiyem günlüğünde banada yer vermiş çok teşekkür ediyorum çok mutlu etti beni ve kocaman bir amiinn diyorum inşallah seninde herşey dilediğin gibi olur tatlım hep çok mutlu olursun inşallah... :1hug:

merhaba günlükcanımmmm :lepi:
ayyyyyyyyyyyy ne kadar enerjiğim şu iş arkadaşlarımı
çok çok sefiorummm yerim ben onlarııııı öğleden sonra işte
yemek kötü olunca direk cepaya gidip yemek yedik ohhhhh cokacimcoook lülülülülülü
ayyyy hava o kadar güzelkiii....canım işe gelmek istemiyor gezip tozup
eğlenip içip dağıtmak istiyorumm :içelim: neyse kendimi şebomun düğününe
saklıyorum ilk önce onun düğününde sonrasındada diğer düğünlerde içip dağıtıp
eğlenicm oohhhhh yandannnnn sırnaşık şey
keyfimi bugün asla kimse bozamaz :sm_cool: :teytey: :dance:
bu arada sehnaz canım doğum günün kutlu olsun bebğim mutlu yıllar canım Şeniz

Selam kızkurusu

Dün akşam çok kötüydü kız günlük. Oğluşum bisikletten düştü burun üstü çakıldı yere. Biz cümbür cemaat oturuyorduk, eşim yanındaydı çocukların. Sonra baktımki kucağında oğluşum, heryeri kan içinde koştura koştura geliyor. Burnu kanamış, ama ne kanama akannehir. Hemen kaptığımız gibi acile götürdük tosun paşamı. Burnu çok şişti, morardı çünkü.

Allahıma çok şükür ki birşeyi yokmuş fındık kurdumun.Bugün kreşede göndermedim, babaanne bakıyor şimdi.benneyaptımki

Aklım çıktı ama bebeğimi öyle kan içinde görünce. Eyvah dedim kafası gözümü yarıldı noldu. Çok paniğim günlük, çoook. Nolcak benim bu halim.eyvahedigeldismile

Allahım sen koru yavrularımızı:Saruboceq:

2 gün kaldı tatile,çok sabırsızlanıyorum ya,ha bide geldi makinem,bomba bişi,görmelisin,bir amatör için fazla bile hatta,ama öyle denk geldi napalım,hadi geç 2 gün,bekle beni yurdumun güzel koyları..:eek:

selam günlüğüm...

uzun zaman oldu buraya uğramayalı,

aslında hayatım iyi
en önemlisi kızım iyi allaha şükür o kadar tatlı okadar cimcime ki sorma sevdikçe sevesi geliyor insanın iyiki o var iyiki o gelmiş hayatıma bu hayyatta en iyi yaptığım şey kızımmm şüphesis :)

Gelelim içimdeki sıkıntılara ve eşime

içimde anlam veremediğim bişiler var bu ne hiç ama hiç bilmiyorummmmm
eşim bir ay önce amilyat oldu 10 gün ankarada kaldı onu okadar özlemişdimki geleceğini günü iple çektimmm ama o ilk günler ykındı sonra yine eski o olmaya başladı :KK43: çok üzülüyorum çok ilgisiz çok sert bi ses tonu var bana sevgi şavket göstermesini beklerken o ytam tersi biz evimize geçerken o annesinde gece saat 11kadar kalıyor hiç demiyor çıkıyım vakit geçireyim oturup bişiler pylaşalım demiyor ben söyleyincede konuşuncada hep kavgaları sen çıkarıyorsun diyorrr benim onunla konuşmak istemem kavga olarak anlaşıyor birde ses tonu çok sert hep böyle ama alışamıyorum sevgi şevkat beklerken o sürekş uzaklaştırrıyt kendinden
hiç düşünmediğim kadar düşünüyorum bu raaralar erken evlendiğimi bekar olsaydım hayatım şöyle olurdu boşansam bir kızım var zaten o gelince haytaım düzeldi diyorum ama inan kafam çok karışık hayaller bile kuruyorum ama o hayyallerde malesef eşim yokkkkk

kızma bana ben böyle olun istemiyorum herşey onunla alakalı o yakşaşmıyor sevgi göstermiyoryor ben böyle yaşayamama allahımdan sadece daynama gücğ isityoeummmm

baya boğulmuş durumdayım çıkamıyor işin içindeden offff

Günlük bu arada , fıstıklıkurabiyem günlüğünde banada yer vermiş çok teşekkür ediyorum çok mutlu etti beni ve kocaman bir amiinn diyorum inşallah seninde herşey dilediğin gibi olur tatlım hep çok mutlu olursun inşallah...

Sağol canım yaaa cevap vermen çok mutlu etti beni,ben de senin duana amiin diyorum.
:1hug:

günlükkk çok sıkılıyorum çalışmak bunattı beni emekli olmak istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mafoldumben
sıkıldımmm artıkkk tatil istiyorum artık tatilllllllllllll çok ihtiyacım var çokkkkkkmafoldumben

Okul bitti, sınavlar bitti..Bu anlamda çoookkk mutluyum.
Tabi sınav sonuçlarının nasıl olacağı konusunda bir fikrim yok.eyvahedigeldismile
Düşünmüyorum da zaten daha ilk günden. Ooooffff..hihoyyyt
Boş boş oturmak, aptal tv programlarını seyretmek istiyorum artıkk.:dance:
Aslında bunu öğlen yazsaydım çok daha neşeli, huzur dolu bir yazı olacaktı.
Ama şimdi buruğum.:çok üzgünüm: Ona bir şans daha vermiştim ancak bugün
düşündüm de bir daha görüşsek ne olacak, ne değişecek ki..
Hiçbir şey..:nazar: Ben de hemen mesaj attım görüşmemize gerek yok diye.
Israr etti biraz, en sonunda da soğuduğumu belirtince tamam o zaman yapacak bir şey
yok dedi ve bu konu da burada kapandı.:çok üzgünüm:
Yine kaldım bir başımaa.. Sanki o varken yalnız değildim de..Saçmalıyorum.
Ama öylesine mesajlaşmalar bile mutlu etmişti beni.
Aşşşkkk gel artık. Bana da bir uğra.mafoldumben

huhuuuuu şekerimmm ben geldimmmmmm :KK1: hani sana yazdım ya bugün? işte ondan sonra sağolsun burdan okuyupta telden arayan gerçek arkadaşlarıma teşekkür ederim, onlarda benle beraber üzüldüler ama napalım artık çekicem bu acıyı sızıyı ve asla gidemem ben doktora söyleyemem yaniii ayy bide gülüştük telde sorma gitsin yaaa kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Bu arada cengiz aradı diyoki hadi tophaneye gidelim,yahu ben gelememki dedim neden dedi sebebini söyleyemedim nasıl söylenirki bu yahuuuu :KK1: ablama söledim oda söle ne olcak diyooo yooook hayatta söyleyemem kaydirigubbakcemile3
bu aradaaa perşembe günü kandil biliyosun şekerim, çarşamba gecesi kalkarım yemek yer ve perşembe günü oruçlu olurum sonra yasinimi okurum namazımı kılarım ve dedemlere inerim onlarla kandilleşip eve geri çıkar yatış pozisyonunu alırım kaydirigubbakcemile3 Cumada kuzenimin kep atma töreni var cuma akşamıda güzelimin heyecanına ortak olucam geç saatte dönerimm.. c.sitede kuzenlerle toplaşıcaz bol dedikodu birikti şölee capasitide iskender eşliğinde bol kahkahalı bir gün bizi bekliyor... Hehhhh işte haftanın programını yaptım sana, bu arada ben hastaydım dimiii kaydirigubbakcemile3 napim yaaa böyle havalarda zorunlu olmadıkça evde durasım gelmiyor ağrımda olsa gidicem gidicem gidicem banane aklinialirimsmile
Neyseeee Çok laga luga ettim dimiiiiii :KK1: amaaa aklım ecemimdeeeee canımmm büyük bi stres kalkıcak üstünden kuş gibi hafiflicekkkkkk şuan kesin döktürüyordurrrrrr oyyy kurban olurum ben ona yaaaaa Seviyorum ulee senii pandomimi spedyy ve gülçinii olumunekankayizsmile

Hadiiii paii paiiiiii buyrunnnnnnnnn

Güzel bir kurs günüydü...:hulya:
Temmuz'da yaz yoğun kurlar başlıyor! :lepi:
Sevdalım gelmeden, Fransızca'yı kapmış olacağım, yuppi! hihoyyyt
Artık 2.5 yabancı dil bilen bir kişilik olacağım.sempatiksalakcinni
O buçuk Almanca'yı da seneye ilerletirsem ooh! :roflol:

Sonra Rusça'da merakım var Günlük. Abartıcam bu işi...sempatiksalakcinni

Bugün en biçim sıcaktı öyle yaa...akannehir

Liseden arkadaşlarımı özledim, buluşma ayarlayacağım...olumunekankayizsmile

Hala çarşı haberi gelmiyor aşkımdan...Özlemden kafayı yemek üzereyim! mafoldumben
Belki bu hafta sonu o çağırmasa da ben giderim, birliğe girer görürüm, yok ben duramam Günlük! Sonra da köye geçerim ordan...:eek:

Perşembe günü kur ara sınavı var, anam anaam!
eyvahedigeldismile

Günlükkkk döv benii..eyvahedigeldismile
Ona mail atmayı düşündüm.eyvahedigeldismile
Bugün o çocukla ilişkimi kestim yaa hemen yine bir boşlukta hissettim kendimi.:sinifsinif:
Eski sevgilim de girmiyor msne deli oldum.
Kaç hafta olduu.. Gerçi benim sınavlar yüzünden giremiyordum da şimdi
girdim işte.. O da gelsiinnn. Çok ihtiyacım var konuşmaya.
Hele ki o malum buluşma gecesinde olanları anlatasım var..:nazar:
Nasıl herkes eğlenip dans ederken benim ağlama krizine girdiğimi
anlatmak istiyorumm. O anı assllaaa unutmucamm..:1no2:mafoldumben
Bu arada o deli ağlama anı var yaa..İşte o an zaten benim zihnimden geçiyordu
taa ne zaman öncesinden. Duruyorum mesela odamda bir anda aklıma feci şekilde
ağladığım geliyor..:nazar: Zihnimde o canlanıyor. Anlık gidip geliyor bu durum.
Bir kez değil defalarca çok deli bir şekilde ağladığımı zihnimde canlandırdım.
Ya da kendi canlandı bilemiyorum.:sm_confused: Bunun üzerine şunu düşündüm,
acaba zihnimde canlandırığım için mi başıma geldi bu durum yoksa zaten yaşanacaktı
da o yüzden mi şimşek gibi çakıyordu beynimde?? Bunun cevabının hangisi olduğundan
tam anlamıyla emin olmasam da 2.olasılık daha muhtemel görünüyor gözüme.CADIARZU
İlginç ama di mi? Daha önce de çok yaşadım bu tip durumları. Beynimde bir şimşek
çakar aniden ve bir şekilde ben onu yaşarım.
Bu gece uyumadan önce bir işlem yapıcam günlük. Sevdiğim kişinin beni rüyasında
görmesi için gerçekleştiricem bunu. Aklımda 4,5 kişi var. Bakalım olacak mı.
Ama cidden mantıklı bir olay saçma sapan bir şey değil. Dua ile oluyor.
Aslında tırsarım da biraz ben bu işlerden de bakalım iyi hissedersem yapıcam.
Çok etkileyici ve güzel bir şekilde gireyim rüyalarına. Uyanmak istemesinler hiç.:KK1:

Bir de annişim İstanbul'a gidecek sanırsam.
Ben de gitmeyi o kadaaarr çok istiyorum kii..Ooff...Biraz zor görünüyor malesef.:nazar:
Ayrıca şu okulun not sistemine giremiyorum bir türlü..:kızgın: Bir ders açıklanmış..
Ama yoğunluk yüzünden açılmıyor. Tamam bu kadar yeterr..sempatiksalakcinni
Bir şey daha eklemeliyim. Bugün salonda oturuyordum birden bire
uzun zamandır konuşmadığım kuzenim geldi aklıma. Aniden yaaa..Sonra noldu
bilio musunn?? Evvett bildinn..Aradı beni akşam..:lepi:
Telepatik kuvvett budur cicim.sengözlerimebaksanab
Muck muck..

Son düzenleyen: Moderatör:
günnük naber :))
istanbul dışındaydım..geldim ama bi kaç güne gene ben yolcu böbögümm :eek: gel seni de götüriyim kaydirigubbakcemile
ama yokkk sen burda otur oturdugun yerde dertleri dinle :kahve:
hee bu sene yazlığa kim geliyy tahmin et :asigim: boshayallersmile
yazdım yazdım sildim günnük yaa:1rolleyes: artık sık ugramıycam yanına...eskisi gibi degil sende farkındasn dimi olumunekankayizsmile bazı şeylerin tadı zamanla kalmıyo işte..ama bizim denyolinda kızları özlüyorum yaa sempatiksalakcinni
april saolsun 3466.ci buldugu isim bu bana denyolinda bayanssulusmile
patiküler patican kaçar günnük..gitmeden gelirim yine gamyoncuiremsu

Uyku düzenimi bozdum yine günlük ya bugün 6 da zor kalktım dedem de bizde kalıyor çok giremiyorum nete özlüyorum bizim kızları tanrıça da yok:umursamaz:
Yarın beni yoğun bi gün bekliyo günlük halletmem gereken bir sürü iş var. Kalkıp duşa girmem gerekiyo ama kalkacak halim yok biri beni saçımdan tutup banyoya götürse keşkekaydirigubbakcemile

Günlük....
Bugün yengem ameliyat oluyo
ve ben hiç çalışmak istemiyorum bugün....
onun yanında olmak istiyorum
ama olmuyo izin alıp gidemiyorum:çok üzgünüm:

selam gunlukk
ay kız gunlukk bı hamlamısım kı sorma dun pılatese gıttım her tarafım agrıo suansempatiksalakcinnihıc spor yapmazsam olucagı budur ıstee boshayallersmile
bugun 10 da yıne seansım war cıkarım 9,30da.cumada fıtness a gıdıorum.
persembede arkadasımla okula gıdıcez staj ıcın belgelerı okula teslım etmem gerekıcek.
ayy dun bankada gorusmeden cıktıktan sonra bı elbıse gorduum muthıstıı.we bedenı kalmamıs hıc sewmedıgım su sozler malesef hanfendı bedenı kalmadı o rengı yok.
neysem markasını aldım hemenn bakcam persembe okuldan sonra hihoyyyt
sonraa dun askımda bı ıs gorusmesıne gıttı aslında guzell olanakları fln ama bıraz uzak gıbı artık orasınada katlancak mınık bebeemnaniknanikbakalım gerı donucekler mı onada.
kız gunluk harflı notlar acıklandı ama ıkı gundur yogunluktan dolayı gıremıyorum aa ne ıs bu anlamadım gıttı bak bu saatte actım belkı bakabılırım dıye yıne acılmadı.askımada denetıorum.benım pc demı acaba sorun dıye yok anaam acılmıo resmen.aaa buarada ben dun yıne alıswerıse dalmısken lısedekı en yakın arkadasım benı gormus arkadan hazal dedı ayy bı dondum mehtap cok ozlemısım kız kıyamam ona oda ankarada hukuk okuo.
goruselım kesın dedı tamam dedım konuscak cok seyımız war bakalım ne zamana dokucez ıclerımızıkaydirigubbakcemile3
neyseem ben kacııorum kendıne ıı bak bebeem
gorusmek uzeereee:hulya:

X