Popüler Konu Sevgili günlük...

günlükkkk özledim günlük ben gene özledim günlükkk ben hep özlemek günlükkk askım gelene kadar hep özlemek yaaaa hep özlemek mi düşer bnm payıma yaaa :a015: [/B]

günlük ben bugünde şafak saymak yarında öbürgünde daha öbür günde taki teskere alana kadarrrrr gel teskere gel teskere bitsin bu gurbettttttttttt :1no2:

kavuşuyorum günlük..

kmler azaldıkça kalbim fırlayacak yerinden sanki..

az kaldı.. en sevdiklerim,beni karşılksız sevenler olacak artık yanımda...

mutluyum...

sacın portakal kokar..tek parfumun vardır guccı yeşil kırmızı sıyah senın rengındır..
şekersız cay ıcersın reflun var stresden kacmak ıcın koşe bucak yer arasın..
kımın derdı varsa koşarsın yuzlerce cocuga annelık edıyosun..şekerlı bısı sevmessın ..
kendıne ozgu havan var kımseye bakıpda ozenmez lakın herkes tarafından taklık edılensın..
ıcınde fırtınanın en şiddetlısı kopmasına ragmen yuzun guler..
kımse ıcındekını cozemez..sadece gozlerın konusuyo oda bana karsı sadece..
otantık mekanları sevıyosun her tasın altını bılırsın..
bılırsın herseyı ama asla bılırım demezsın yaparsın kendıne hayran bırakırsın kendını..
saclarını toplamak sana en cok yakısıyo yuzun cıkıyo ortaya..okadar havalısın kı kımse cesaret edemıyo cevrene gırmeye..herkesle aranda bı mesafe var ..asla saygını bozmasın agırlınla kazanırsın..plastık bardak sevmessın..ıkı defa elını yakdın cunku araba sevdan var hız tutkunusun..
masum melek gıbı gorunuyon ama degılsın. tango ya bayılırsın en son mustafa cecelı konserıne gıttın kopru altını cok seversın..anadolu kavagı kacıs yerın...senı senden ıyı tanıyom..senı senden cok dusunuyom haftada bı defa senı gormem bı hafta dagıtıyo benı karsına gectımde kendımden korkuyom..ben ne yapayım..sımdı...
asıl ben ne yapayım sımdı..

Günlükçüm
Ben bugün bir aptallık yaptım ama sağolsun karşımdaki kişi bunu fazla büyütmedi
ıyiki hayatımdasın canım ve ben seni çok özledim
Yarın seni göreceğim inş.....

slm pembiş nasılsın
dün kankimle ilk dersimize gittik
ılk ders motor yarında ilk yardım var
Az önce beraberdik komşimle pasta yediiiiikkkkkkk
Yarın için testleri gözden geçirdik
Bu arada kociğim hastaydı ve çok şükür iyileşti
Diğer kakilerimi özledim
Lyre kafayı,tubiğimi,buketimiiiiiiii
Kamgurulardan ne haber
bilmiyorum hiç takmıyorum da aslında
Yusuf kocaman adam oldu neden mi saçını kesmiş betüş hemen büyüdü birazda akıllansa var ya
ehliyetide aldık mı kim tutar bizi
neyse günnüş 1 haftadır çıkmadık evden yarın sultanahmete gidiyoruzzzz
işlerimiz var bi havamız değişsin yahu :) iyi geceler günnüşşş

Bugün her şey çok güzeldi...
Sabah sevgilimle kahvaltı yaptık, Haliç manzarasında... Otantik kafelerimize yeni bir tane daha ekledik, çok güzel bir yer keşfettik... Doğum günümü kutladı bir tanem, çok çalıştığı için sabah erkenden buluşmak zorunda kaldık. Seviyorum, seviyorum, seviyorummm Allah'ımmm çok seviyorum... Büyük hayaller kur dedi bana bir tanem çok büyük hayaller. :asigim::asigim::asigim::asigim:
Kızlar, her zaman ki kafemize, lale bahçeye çağırdılar... Gittiğimde daha hiç kimse yoktu. Garsonlarda tuhaf tuhaf baktı bana, "pazar sabahın köründe ne işi var bu kızın" derler gibi. sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
Bir müddet sonra geldi bizimkiler, beni oturduğum yerden kaldırdılar, içeceklerimizi söyledik ve kafede alkış sesleri duydum o da ne. delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
Üzerinde adım yazan bir pasta bana doğru yaklaşıyor. Çok şaşırdımmm. :eek::eek::eek::eek:
Kafedeki turistlerde alkışlıyordu. alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
Pastamızı yedik, nargilemizi içtik kalktık kızlarla. Çok güzel hediyelerde almış sağ olsun hepsi. Allah'ım bana böyle değerli dostlar nasip ettiğin için şükürler olsun sana. :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
Evet geldim, bu seferde kardeşceğizim kapıyı çaldı bir açtım ki elinde mumları yanmış bir pasta. Bana sürpriz yapmış bebeğim ya... :eek::eek::eek::eek:
Herkesi seviyorum, bugün benim için yapılan her şey beni çok mutlu etti. Hepsine yeniden çok teşekkür ediyorum. :):)

Günlükk tanrıça yapmış yine yapacağını döktürmüş:nazar: seviyorum bu kızı ve diğer kankalarımı:asigim:
Harika bi dostlukları var çok samimiler asla yapmacık değiller:nazar: Onları geç tanıdım ama çok sevdim bi daha kurtuluşları yok bendenolumunekankayizsmile Canın mı sıkıldı bi mesaj kadar uzaktalar sana sadece iyi günde değil her an yanındalar iyi ki varlar günlük iyi ki hepsini çok seviyorum:asigim:
:nazar:

bugün yıkıldım:KK43: mafoldumben en sevdiğim arkadaşımın ölüm haberini aldım (bu siteye de üyeydi malkavian) mafoldumben

ölmüş... toprak olmuş vefat etmiş bu dünyadan ayrılmış...... İNANAMIYORUM:KK43: mafoldumben

pazartesi günü mide küçültme ameliyatı oldu. iki gün yoğun bakımda yatacaktı. ama perşembe günü yaşam savaşını kaybetmiş..: mafoldumben
emboliden ölmüş... mafoldumben

canım arkadasım yaa.... 230 kiloydu. artık bu kiloyla yaşayamıyorum diyordu.
gezemiyordu zorlanıyordu son aylarda iyice kötüleşmişti 3 yıldır bu ameliyatı araştırdı. antalyadan kalkıp izmire ameliyat için gitti... meğer kendi sonunu hazırlamış azrail çağırmış mafoldumben

ameliyatından birgün önce konuştuk herşey güzel olucak kilo vericem kışın sana kartopu oynamaya gelicem diyordu. yine de içi sıkılıyordu... eğer çıkamazsam kızım sana emanet köpeğimi kimselere vermesinler dedi:KK43: köpeğiyle ilk ayrılıydı ve son oldu...
kalp şeker tansiyon guatr astım fıtık kolestrol vb. birçok hastalığına rağmen asla köpeğini kızını mişasını ihmal etmezdi mafoldumben şimdi mişa sensiz ne yapıcakk:KK43: mafoldumben

3 gündür arıyorum açılmıyordu telefonlarım:KK43: bugün benim evlilik yıldönümümdü :1no2: böyle süpriz yapılır mıydı:KK43:
bugün bir heyecan annen açtı telefonu bende mutlu bir sesle nasılsınız çiğdem hala telefonunu yanına almadı mı dedim:KK43: biz onu kaybettik toprağa verdik dedi..:KK43: şaka yapıyorsunuz diye bağırdım yalan diyorsunuz diyip hüngür hüngür ağladım... beni teselli edip sakinleştirmeye çalıştı annen..:KK43: o şimdi cennetinde mutlu üzülmeyelim biz kaybettik onu ama o kazandı mutlu uyusun artık dedi...
hala şaka yaptığını düşünmek istiyorum mafoldumben yarın arıycam.... ve şaka bitsin artık sevenlerinin tepkisini ölçmek için yaptı biliyorum diiycem mafoldumben
bu yaz seninle tatile gidicektik... sen cennetine gittin mafoldumben
bir çok köpek vardı hayatını kurtaracağımız...
birçok hayalin vardı...
daha aşık olucaktın..

hayatı 30 yılda bitirdin finalin böyle olmamalıydı mafoldumben

seni çok seviyoorum canım arkadaşım.... mafoldumben dualarım kalbim seninle...

bu hayat seni çok üzdü cennetinde mutlu ol...

mafoldumben mafoldumben mafoldumben

günaydın günnüküm mutlu haftalar...özledin mi nan beniiiikaydirigubbakcemile3
perşembeden beri yoktum bi sürü iş hallettim, hem temizlik hem alışveriş...araya bi kına ve nikah da sıkıştırdım, dinlendim ve geldimmmmkaydirigubbakcemile2
hayat güzel Allaha şükür ama sağlık sorunlarım da devam ediyo, haftaya doktorcuma gidicem bakalım neler diyecek...
şimdilik benden bu kadar günnüğüm uykum var yazı yazamıyom
si yu

Hayırlı sabahlar günlükcükkk

evet bizim bu gün için farklı dönem başladı
inş. galip gelirizde istedigimize ulaşırız
ikimizde cok istiyoruz yiende hayırlısı diyorum

allahım hakkımızda hayırlısını ver bize:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Günaydın günnükcaan :KK3:
Hafta sonum çok yoğun geçti yoruldum yine dinlenemeden pazartesi oldu beea :nazar:
Ctesi işe gelirken fena kapıştık kocişle çok fena alsanaalsanasmile
Sonra iş çıkışı geldi aldı beni elbise almaya nereye gidelim dedi istemiyorum falan dedim trip attım :dilcikar:
Sefaköy'de gitmek istediğim bi kaç mağaza vardı oraya götürdü beni bayanssulusmile
Sonra görümceme gittik onlarda oturduk biraz diğer görümcemde geldi falan derken akşam oldu bende elbise alamamıştım hala
Bu sefer Avcılar'a gittik kayınvalidemlerin orada bi mağazada güzel elbiseler vardı
bi kaç tane elbise denedim denediklerimden birini beğendim aldım
Gerçi çıkınca çok pişman oldum keşke o renk almasaydım diye ama annemler falan elbiseyi çok beğendi alirimaklinismile
Hayatımda hiç giymediğim bir renk, petrol yeşili akannehir
Benimle ilgilenen görevli bana yakışacak modelleri gösterirken itiraz etmeyeceğim her renge şans vermek lazım belki üzerimde güzel durur demiştim içimden
Giyince de hoşuma gitti aldım zemuszemus
Şimdi altına lame bi ayakkabı almam lazım bir de aşkitoma aynı renk kravat :lepi:
Evden çıkarken elbisemi aldım koydum arabaya dedim dursun nolur nolmaz sempatiksalakcinni
Haftaiçi bu işleri halletmem lazım daha kuaföre gidicem
Boya işini ctesiye bırakamam çünkü ctesi izin alamam boshayallersmile
Bi sonraki hafta benim kuzenim evleniyor onun için izin alacağım nikahı erken saatte
Oraya gidebilmem için erkenden hazırlanmam kuaföre gitmem gerek işe gelirsem yetişemem mümkün değil boshayallersmile
İki hafta üst üste izin isteme şansım yok maalesef :1no2:
Bu hafta da yoğun geçecek yani günnükcan inşallah güzel bir ayakkabı bulurumda bu işte bitmiş olur hihoyyyt
Dün kahvaltıdan sonra bizim sosyete pazarına gittik :KK1:
meyve falan aldım biraz bir de çok güzel bir ayakkabı gördüm günlük giymek için sandalet tarzında ama topuklu onu aldım
Bakırköy'de elbise ararken vitrinlerde görüp beğendiğim bir modeldi ama çok pahalı diye almayı düşünmemiştim :lepi:
Sonra da eve geldim evdeki işlerimi hallettim çamaşırlar vardı yıkanacak ütüler vardı onları biraz hafiflettim
Aşkitom hem ctesi akşamı hem pazar akşamı annesini düğüne götürdü ben gidemedim
ctesi üstüm başım uygun değildi dünde evde işlerim vardı çok :gitme:
Yalnız kalmıyım diye de annemleri davet ettim geldiler oturduk beraber öylece akşam oldu :lepi:
Bugün yoğun geçmez umarım çok yorgunum :sinifsinif:

Son düzenleme:
sevligi günlüküm
hafta sonları ne kadan çabuk geçiyo bilemezsinnnnn
şu nazara o kadar çok inanıyorum ki inandığım için daha çok değiyor nezman tocamlan çok mutlu olsak beraber kolkola hep nazar değiyor bi tartışma yaşıyoruz uzatmak istemiorum dayanamıorum küs kalmaya ama mutsuz oluyorum neyse şimdilik bişey yok atlattık çok şükür aman kulağımı çekeyim
kimsenin aşkında yoktur gözüm..........kimsenin gözü de bnm aşkımda olmasın aman yaaaaaa

Günaydın günlük...mirmirmirmir
Çok heycanlıyım yahu ,çarşamba günü direksiyon derismiz var :eek:
Kankamla birlikte binicez arabaya :) süper olucak süperrr. sositososito
Bu akaşama ilk yardım görücekmişiz bakalım neler var .alsanaalsanasmile
Ay motor çok komik yaw kam mili , eksantirik mili sempatiksalakcinni

Bu gün annemin evini bi temizliyeyim :eek:

neyse kaçtım ben , yine gelirim.

Günaydın günlük :1hug:
Her şey düzeldi iyi gidiyo çok şükür hep böyle olur inşallah dua et bizim için kaydirigubbakcemile3
Şimdilik bu kadar.. daha kahvaltı yapmadım yaa karnım acıktı hadi ben mutfağa gider byeee :KK1: opuyorumnanaktan

Günlükcüm sorma başıma neler geldi Ctesi günü:nazar:

Hani dedimya sanada Beypazarı Festivaline gidicez diye. Gittik. Bir kalabalık, bir kalabalık, aman yarebbim.akannehir İğne atsan yere düşmez. Neyse gezdik dolandık. Sonra bir ara şapka standı vardı ona bakayım dedim, bir elimde Minik kelebeğim Diloşum var. Kıvanç'da hemen önümde. Bir iki şapka denedim, baktım eşim birkaç metre önde gidiyor. Neyse bende bıraktım şapkayı filan peşine gittim.2-3 metre gittimki baktım eşimin elinde Kıvanç yok.:1shok: sordum nerde Kıvanç, yok bende demezmikafamçokkarıştı

Elim ayağıma dolandı, deli oldum. Nasıl bağırıyorum Kıvanç, Kıvanç diye.:gitme:

Yavrum bizi gözden kaybetmiş, birkaç metre ötede ağlamış, kalmış öylece. Adamın birinin elinden tutmuş, nasıl ağlıyor. O koca siyah gözlerinden nasıl devriliyor yaşlar. Adamında bir elinde bebek arabası bir elinde Kıvanç. Bak anne burdaymış, ağlama diye teselli ediyor. mafoldumben

Kıvanç'ı kaybetmemizle bulmamız sanırım 30 saniye sürdü. Ama ömrümden ömür gitti. Bebeğimin o halini hiç unutacağımı sanmıyorum. Allahım kimseye yaşatmasın. Nasıl yapıştıysam bebeğime ayrılamadım 10 dk.:çok üzgünüm:

O kadar da dikkat ettim, asla bırakmadım ellerini. Ama eşiminde ihmalkarlığı, ne bırakıyorsun çocuğun elini dimi. Ona da saydım bi tonalsanaalsanasmile

Allahım bize bağışladı bebeğimi, sen koru onları yarabbim.mafoldumben

Hala kendime gelebilmiş değilim, bütün gece öptüm kokladım tosun paşamı, ya bulamasaydık, Allahım düşncesi bile korkunç:gitme:

Günlükkkkkk!
hihoyyyt
Dün çooook ve bol yağmurlu olmasına rağmen Kalsedon cuğumla buluştuk...
olumunekankayizsmile
Ya saatler tıkır tıkır geçti Kaç saat sanki kırk yıldır tanışıyor gibi muhabbet ettik.
opuyorumnanaktan
Canım çok tatlı biri...
Bu dünyada kalmış son dürüst ve iyi niyetli insanlardan....
boshayallersmile
Bunun dışında akşam Liyadoramla konuştuk.
:lepi:
Bebişler doğdu doğacak derken doğdular ve sağlıklılar...
Yeğenimin birini gördüm bile.
kaydirigubbakcemile3
Çok tatlı günlük mini mini birşey daha. Ama büyüyecekler koskocaman olacaklar.
Günlüküm bunun dışında bir arkadaşımı fire vermek zorunda kaldım içime tek dokunan şeydi...
fisfisfis
Evet günlük bu bir erkek, uzun zamandır konuşuyorduk ama bana karşı ilgisini görmezden geliyordum artık görülmeyecek yan kalmadığında aramızdaki iletişim bozulmaya başladı...
:1no2:
Bu yüzden onu tamamıyla silmemi istedi...
Onun acı çekmesini asla istemezdim sildim... :sinifsinif: Ama Allah biliyor ya onun için çok güzel dilekler diledim. İnşallah gerçek olur günlük beni unutur ve çok mutlu olacağı bir kız bulup evlenir...
opuyorumnanaktan
Böyle işte günlük...
Bu nasıl haziran bilmiyorum yağmur çamur 18 derece sıcaklık...
Of eskiden İstanbul böyle değildi.
kötükedihüso
Bu aylarda cehennem gibi yanardı ya... CADIARZU
Ben çok çene yaptım gidiyorum günlük öptüm seni. :1rolleyes:

selam günlük kardeşciim :KK1:
çok yoğun bir haftasonu geçirdim hemde ne yoğunluk
cumartesi bir ark. ile beraber onların akrabasının sünnet düğününe gittik
berabercene arkadaşımın tüm sülelesi ile tanıştım birde taa çiğdem mahalesinden
mamağa kadar nasıl arabayla gittim hiç anlamadım sanırım artık hiç araba kullanmaktan
korkmuyorum üstüme üstüme arabayla sürüyolarmış gibi gelmiyor artık bunu fark ettim kaydirigubbakcemile2
neyse gel gelelim ayın 20 de en yakın arkadaşım şebnemin düğünü olduğu içinde dün gittik
yine aynı ark. ile çok güzel tek omuzlu kuyruklu uzun pudra rengi bir elbise aldım hayatımda
giydiğim ve üzerimde en çok beğendiğim elbise bu oldu sanırım rengide çok yakıştı tenime çok
çok mutlu oldum :KK3: neyse ona uygunda çanta ve ayakkabı aldım hah para harcadımya çok mutlu
oldum çokkkkk yani o kadar yalnızımki yalnlığımı böle boş boş şeylerle geçirmeye çalışıyorum işte
bu arada annemler cumartesi günü hamam gitmişlerdi hamamda ban akoca bulmuş anneşkom yaa
bu kadında beni kocaya vermeye ne kadar hevesli yavvvvv sırnaşık şey sırnaşık şey neysenihayetinde
çok eğlenceli yorucu bir havtasonu oldu çok çok mutluyum ama :roflol:

X