Popüler Konu Sevgili günlük...

günnükk bana masaj yap :KK43:
sabah çıktım az önce girdim nerdeyse eve...
yüreğim bitkin...bedenim bitkin...bunu adı yorgunluk -tatlicadiarzu-
aşkı memnuya taktım ben boshayallersmile

Günnüşşş Naberrr? Tatlım yaa aklımda bişi var yapsammı yapmasammı diye düşünüyorum, hayır yapsam dicekki bak hala aklında gün sayıyo diyebilir (hadi demezde varsayım sayalım) ama yapmassamda içimde uhte kalıcak acaba yapmasaydım dicem.. gülçinimlede konuştuk bugün onada anlattım detaylıca ve içeriğinide yazdım yapacağım şeyle ilgili.. oda yap keşke dememekten iyidir dedi o an karalıydım kesindi kararım yapıcaktım.. Taki bu akşam kuzenimle konuşuncaya kadar, oda sakın yapma köprünün altından sular aktı hatta o sular çekildi bile dedi ve daha detaylıca konuştuk.. Sonra eve geçtim durdum düşündüm kendi kendime " yapsam ben rahatlicam kendimi rahatlamış hissedicem, yapmassam aklımda kalıcak" ama yaparsam aa bak ................. diye düşünebilir'ki bunu asla istemiyorum:sinifsinif: ee geri dönüşüde yok ve yapsam bile bişi olmicak yani dedim ya sırf kendimi rahatlatmak adına olmuş olucak CADIARZU ay amaan beee vallahi kaldım ortada yapsammı yapmasammı diyorum sonra koyver gitsin gamze diyorum tam yapmaya yeltcenkende dur kızım ............... düşünebiilir ona bunu düşündürme sakın diyorum:kızgın: neyse hadi bakalım tutucam kendimi ve yapmicam hadi bakalım bismillah diyorum ve söz veriyorum kendi kendime.. YAPMA GAMZE YAPMAMALISIN GAMZEE YAPMİCAKSIN GAMZE:eek:lmaz: Söz günnüş bak sende şahit ol yapmicammm tutucam kendimikaydirigubbakcemile5

Gülçinim Kankaam sende çok dinledin beni hatta fikirler verdin hatta sana detaylıca okuttumda yapacağım şeyle ilgili olan yazıyı sende olabiir dedin ve destek çıktın bana.. Ama yok kankam yapmicam bugün kuzenle konuştuk senden sonra ve sakınn dedi ve nedenlerinden bahsedince aldığım cevaplar tatmin edici geldi banayerimseniben
Ay neyse yaaaa hadi günnüş toparlanmalıyım ben bak cengoda msn'de ağaç oldu ben boş boş düşünüyorum hala yazık çocuk kahrımı çekiyo okadar :eek:lmaz: hadi öptüm herbikesciklerii pai paiiii :nazar:

bugün o niye bukadar çok aklıma geldiki üstelik unutmuşken senağlama

Selam günlük.
Dersimi çalıştım geldimm :eek:
Bugün iyi çalıştım aferin diyorum kendime ama zorlaya zorlaya kendimi mafoldumben Neyse az kaldı zaten 1 ay kaldı az daha dişimi sıkıym sonra da nolursa olur artık ben elimden geleni yaptım napıyım daha olmazsa da olmaz başka seçenekler değerlendirilir a.s Hayırlısı olsun inşallah benim ve kpss'ye gircek herkes için özellikle de benim gibi öğretmen adayları için.Bi sürü açık var ama bi o kadar da atanamayan öğretmen var yazık valla o kadar emeğe, okumaya boşuna mı okuduk o kadar :çok üzgünüm: Neyse herkesin gönlüne göre olur tüm istekleri inşallah benim de :Saruboceq:
Bak bugün de dğru düzgün görüşemedik bekliyorum hala her zamanki gibi.tesadüfe bak şu an dinlediğim şarkının adı da BEKLE kaydirigubbakcemile3 Bekliye bekliye nolcak hayırlısı bakalım kaydirigubbakcemile3
Yaa işte böyle günlük. Çok uykum var ya dün uyutmadı ki :kızgın: Bugün o kadar geç yatmıyım da sabah erken kalkmaya alışmalıyım artık.
Yarın gezmek istiyorum yaa belki giderim bi yerlere canım sıkılırsa h.sonu hava güzelken bu kadar evde oturulur mu hiç günlük di mi ama kaydirigubbakcemile3 Ama alışveriş merkezlerinden uzunca bi süre uzak durmam lazım özellikle de parfümerilerden :KK1:
Yaa birileri olsaydı onla gezerdik belki uffffff dön artııkk :gitme:
Ben biraz forumu geziyim günlük sonra da çıkarım bugünlük de bu kadar canım görüşürüz yarın hoşçakal opuyorumnanaktan

oof aman günlük
herşey monoton
okul mod benneyaptımki
son hafta sınav mı olurmuş ya la :/
bi de tripliyim ki sorma
çocuk gibiyim bu aralar
küsüyorum herkese
yaz gelsin istiyorum
deniz güneş kumsal :asigim:
falan filan..
neyse gidiim ben
kal sağlıcakla günlük
baş baaş '')

Son düzenleme:
turkbayragi$AFAK.....>315turkbayragi
:nazar:mehTap.....>108:nazar:

217ov.gif

gif839vk.gif

sevgili gunluk...
bugun keyfim yerinde biraz once dartildim 3 kilo vermisim cok sevindim...
kendime olan guvenim yerine geldi.

ne tuhaf dimi..internet kullanma özürlü ben,bir gün tesadüfen 'kadınlar kulübünü' keşfettim...arada girip göz gezdiriyodum,ama üye olmayı hiç gözüm yemiyodu..birincisi beceremezdim:smiley-cool::kedi:ikincisi benimkinin bu durumdan hiç hoşlanıcağını sanmıyodum:nazar:
vakit geldi,ve benim ömrüm askere gittimafoldumben bende binbir zorlukla üye oldum:roflol:zorlukla diyorum çünkü gerçekten öyle zor olduki...şifremimi unutmadım giremedim,yeni üyelikler aldım,ama aynı hesaptan bir kaç üyelik almak yasakmış:KK1:
anam hangi maceramı anlatıyımki..ne güzel misafir takılıyodun,şimdi misafir bile giremiyceksin salak:mymeka:diyip kızdım kendime:nazar:
neyse güç bela' kuzeyle' üyelik olayını hallettik(saolsun)..sadece deneme olarak yazdığım nikim ile kaldım:smiley-cool:değiştirelim demeyede dötüm yemedi nedense:KK1:yeni üyeydim ya,zaten gerekli zahmeti vermiştim,utandımmı ne-tatlicadiarzu-:KK1:
fazla uzatmıycam,benimkini askere yolladım,ve benim kk maceram başladı...günler nası geçicek diye düşünürken,baktım öyle eğlenceli vakit geçiyoki burdahihoyyyt
ohoo dedim,ben bu askerliği burda öyle bi yerimki:jeyyar:
gel zaman,git zaman geçen hafta pazartesi askerliğimiz bittiturkbayragi460 gün(hatta fazla)askerliğini yaptı ve geldi benim yiğidimhihoyyyt
ve benim için sevinen bir sürü dostum var..bu ne kadar güzel bir mutluluk..hiç biriyle özelde görüşmüyorum,msn zaten kullanmıyorum,ama biliyoruzki aramızdaki bağ çok güçlü..bu nasıl bir sinerji,nasıl bir enerji?bence çok güçlü bir dostluk bağı:nazar:gönül özel hayatada taşımak istiyo ama ah benim herif yokmuÇok üzgünüm çoook
aslında bu bir teşekkür olsun burdan dümbürük:teselli:sen çekil kenara..bendeee:1closedeyes:
sitedeki varlığı ile beni mutlu eden tüm dostlarım...mutluluğumdada,hüznümdede hep yanımdaydınız,askerimin yokluğunu unutmasam bile acımı,hasretimi dindirdiniz..herbiriniz ayrı bir değersinizolumunekankayizsmilehepinizi çok seviyorum:1hug:
allah tüm asker yolu bekliyenlere bu mutluluğu yaşatsın:asigim:ama fazla kudurmayın görgüsüzler gibi,sonra bizim gibi hastalanır,nerde hastalandık acaba diye düşünürsünüz:2:

rabbim tüm askerlerimizi korusun:Saruboceq:eek:nların kılına zarar gelmese keşke,olsun biz duamızı edelim yine..analar,babalar,sevdikleri üzülmesin,hatta tanımayanlar bile onlar için üzülmesin!allahım askerlerimiz sana emanetturkbayragi
asker yolu bekliyen kardeşlerimede sabırlar diliyorumŞeniz

senide yedim askerlik:lepi:

ne tuhaf dimi..internet kullanma özürlü ben,bir gün tesadüfen 'kadınlar kulübünü' keşfettim...arada girip göz gezdiriyodum,ama üye olmayı hiç gözüm yemiyodu..birincisi beceremezdim:smiley-cool::kedi:ikincisi benimkinin bu durumdan hiç hoşlanıcağını sanmıyodum:nazar:
vakit geldi,ve benim ömrüm askere gittimafoldumben bende binbir zorlukla üye oldum:roflol:zorlukla diyorum çünkü gerçekten öyle zor olduki...şifremimi unutmadım giremedim,yeni üyelikler aldım,ama aynı hesaptan bir kaç üyelik almak yasakmış:KK1:
anam hangi maceramı anlatıyımki..ne güzel misafir takılıyodun,şimdi misafir bile giremiyceksin salak:mymeka:diyip kızdım kendime:nazar:
neyse güç bela' kuzeyle' üyelik olayını hallettik(saolsun)..sadece deneme olarak yazdığım nikim ile kaldım:smiley-cool:değiştirelim demeyede dötüm yemedi nedense:KK1:yeni üyeydim ya,zaten gerekli zahmeti vermiştim,utandımmı ne-tatlicadiarzu-:KK1:
fazla uzatmıycam,benimkini askere yolladım,ve benim kk maceram başladı...günler nası geçicek diye düşünürken,baktım öyle eğlenceli vakit geçiyoki burdahihoyyyt
gel zaman,git zaman geçen hafta pazartesi askerliğimiz bittiturkbayragi460 gün(hatta fazla)askerliğini yaptı ve geldi benim yiğidimhihoyyyt
ve benim için sevinen bir sürü dostum var..bu ne kadar güzel bir mutluluk..hiç biriyle özelde görüşmüyorum,msn zaten kullanmıyorum,ama biliyoruzki aramızdaki bağ çok güçlü..bu nasıl bir sinerji,nasıl bir enerji?bence çok güçlü bir dostluk bağı:nazar:gönül özel hayatada taşımak istiyo ama ah benim herif yokmuÇok üzgünüm çoook
aslında bu bir teşekkür olsun burdan dümbürük:teselli:sen çekil kenara..bendeee:1closedeyes:
sitedeki varlığı ile beni mutlu eden tüm dostlarım...mutluluğumdada,hüznümdede hep yanımdaydınız,askerimin yokluğunu unutmasam bile acımı,hasretimi dindirdiniz..herbiriniz ayrı bir değersinizolumunekankayizsmilehepinizi çok seviyorum:1hug:
allah tüm asker yolu bekliyenlere bu mutluluğu yaşatsın:asigim:ama fazla kudurmayın görgüsüzler gibi,sonra bizim gibi hastalanır,nerde hastalandık acaba diye düşünürsünüz:2:

rabbim tüm askerlerimizi korusun:Saruboceq:eek:nların kılına zarar gelmese keşke,olsun biz duamızı edelim yine..analar,babalar,sevdikleri üzülmesin,hatta tanımayanlar bile onlar için üzülmesin!allahım askerlerimiz sana emanetturkbayragi

AYYY ne güsel de yazmışsın tanrıca yaaaa ellerine sağlık cnm ins bende senin gibiii yer bitiririm bu askerliği yaaaa opuyorumnanaktan

gozunuz aydin darisi bekleyenlere....

Selam günlük :1hug:
Her şey aynı değişen bi şey yok o konuda bekliyorum hala oofffff bi an önce geçse şu durumlar yaaa :gitme: Özledim günlük mafoldumben Çok zor böyle beklemek :çok üzgünüm: Hayırlısı boshayallersmile

Günlükcan,

Bu Tanrıça hatunu var ya, :asigim:

Kendisi kankam olur...Bizim kankalar örgütünün de lideridir ayrıca...:lepi:
Dünyalar güzeli, dünyalar iyisi bir hatundur kendisi...olumunekankayizsmile
Kendisiylen aşk yaşadığımızı ilan eden bir topik açmayı düşünsem de, alacağımız olumsuz tepkilerden tırsıyorum...eyvahedigeldismile Olsun biz göynümüzde yaşarız bu aşkı...lülülülülülü

Tanrıçamın askeri geldi ya, kesin dönüş haberini aldığımda heyecandan denyolaştım bir an Günlük...sempatiksalakcinni
Bizim Pati var ya, işte ondan bile daha denyo oldum o an...Gerçekten...laelaelaelaelae Öyle bir şey mümkün mü deme Günlük...Pati'den ve hatta ilarzu cadısından bile daha denyolinda oldum. -tatlicadiarzu-

Hemen konusunu açmak istedim lakin ellerim birbirine düğmük oldu Günlük. sempatiksalakcinni
Topiğin adını filan yanlış yazmışım...Ama düzelttik! :lepi:

Tanrıçamın askerliği süresince (evet askerliği biz yapıyoruz bence)şakkıdı :roflol: paylaştıklarımız, gülme krizleri, kokoşluklar...Benim de zor zamanlarımda hep yanımda olan dostlarım...
Hepinizi çok seviyorum! opuyorumnanaktan
Reelde görüş(e)mesek te, (belki bi gün görüşürüz ya benim umudum var) :1rolleyes: :Saruboceq:
Hepiniz en hakikisinden kankamsınız, dostumsunuz!olumunekankayizsmile

Ve bu yazımı yine bir halay girişimi ile sonlandırmak istiyorum Günlükcan.
Tutalım mendili bir uçtan, bağlayalım kolları birbirine, :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

Hobbaa, ahey ahey, hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
lorke lorke lorkeee....:teytey: :teytey:
(gene unuttum la halay şarkısını iyi mi )
fisfisfis

Bizim Pati var ya, işte ondan bile daha denyo oldum o an...Gerçekten...laelaelaelaelae Öyle bir şey mümkün mü deme Günlük...Pati'den ve hatta ilarzu cadısından bile daha denyolinda oldum. -tatlicadiarzu-

:roflol: beni de geçtiysen kimbilir ne haldeydin kuzum olumunekankayizsmile

günün anlam ve önemini belirten bi konuşma yapmak gerek öhöö öhöö bayanssulusmile
tanrıça karısı artık nişanlısının dizinin dibinde :nazar: boshayallersmile
ne günlerdi ama yaa kalkıp yanına gitmelerin felan,hep birliklte gün saydık sıra eprilimzinkinde opuyorumnanaktan
Rabbim sevenleri ayırmasın inşallah sayılı gün çabuk geldi geçti,darısı tüm asker yolu bekleyenlerin başına günnük turkbayragi
inşallah dügün mutlulugumuzu da paylaşırız zamanı gelince :lepi:
:Saruboceq: :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

günnüş pamuğumu yine gördüm bugün.Allahım nolur sen biliyorsun isteğimi.kızlarla muhabbet süperdi.tek kötü olan şey e.den düşük netler almam ve onu dinlemek zorunda kalmamdı.aslında dikkatli çalışsam toplayacağımdan adım gibi eminim.matı tarihle telafi ederim. tek sorun inanmak başarıya. hadi bay hoşça bak zatına:KK66:)

selam
kız gunluk yarın mulakata gıdıcem staj ıns guzel gecer.bu arada ewı cok guzel we koklu bı
sırketten aramıslar.ıs gorusmesı ıcın.yarın onuda arıcam.okulda cw mı almıslardı.demıstım kı ayy keske onlarla calısabılsem super olur ya.tabıkı herseyın hayırlısı sekerım.:Saruboceq:askıma dıorum kı sende orda calısırsan super olur dıo kı sen hepımızı kocun hımayesıne alıcan bellı oldua.s neysemm bugun ole mıymıntıyım kı sorma gıtsın sabahtan berı bı yemek yemek ıcın kalktım sureklı yatıorum yaa.bıde bılıo musun bu ay 15 gun erken regl oldum.sabahları uyuyamıyorum hersabah 5te uyanıyorum war mı bole bıse yaa bıde gec yatıyorum sabaha kadar kac kere uyanıorum kımbılır.we asırı mıdem bulanıo.doktorada gorunmem lazım bı musaıt gunde gıdıcem ıns.
sınawlarımda guzel gectı allahıma sukur malı tablolardan 100 aldım bılıo musun.ayy o kadar hesap wardı kı kagıttan basımı kaldırmadan tam bı saat hesap makınesıyle cebellestım resmen.karsılıgımıda aldımhihoyyytalptekın hocamın sınawlarıda acıklandı wızelerım 100 ama bunlar 75 olsun gunlugum zordu napalımm.bakalım kalanlar nasıl.
nese sıkıldım askımdan bahsedıım.
askımı warya ben coook sewıyorum ııkı hayatımda.kıyamam onaa.
gorusmek uzeree.

X