Popüler Konu Sevgili günlük...

günnük,
bugün labratuvarda parmağımı bir kesmişim
kanı akmayan benden şıpır şıpır kan aktı:sinifsinif:
Te Allah kahretmesin dedim
yerleri cam kırıklarıyla bırakıp revire gittim sardırdım parmaığımı
artık işaret parmağım kesik ve sarılı Allahtan yazı yazmam gerekmiyor
yada sınav falan yok
yoksa hapı yutmuştum:sinifsinif:

sonra okul çıkışı benim yakışıklıyı gördüm
eşşoğlu çok yakışıklı olmuş gömleği falan giyince
uyuz şey nolcak:2:
çalışıtğı yer odun dolu yoksam ben onu çenemle döverdim kesin
paçavralarla işe gitmek zorunda kalırdılülülülülülü

Öyle işte günlük bugünün getidiği değil götürdüğü oldu benden
kanım meselaakafamçokkarıştı
bi de okulda bi kız var feci benzetcem bi hafta kaldı gitmesine
yoksam açıcam ağzımı sabrediom şimdilik
gak dedikçe inadına guk dio gel de gebertme alsanaalsanasmile

Selam günlük.
Bugün komşu geldi bize. Kadının kızı o kadar tatlı kiii...Ayyyy yerim ben onuu..:1hug:
Resmen bal damlıyor çocuktan yeaa.. Bir insanın tadı bu kadar mı güzel olur yareppim.
Doyum olmaz yani o kızı öpmeye. Şekerr şekerrr..opuyorumnanaktan Bi de daha 2 yaşını bile doldurmamış ama öyle bir konuşuyor ki..kaydirigubbakcemile3 Çoookk sevimliydi.
Yarın yine bir final var.benneyaptımki Daha doğru dürüst çalışmadım hiç.:1no2:
O müthiş sevimliyle oynamak daha cazip geldi doğal olarak.benneyaptımki
Ama muhakkak halledicem bu gece. Başka yolu yok.:çok üzgünüm:
Bir de bir kadınla konuştum telde. Durugörüsü olan biri.
Telefonu aldım elime ayakta duruyordum. Otursana dedi bana.:1shok:
Ben de tamam oturuyorum şimdi dedim şaşkınlık içinde.
Yaaa iştee ne insanlar varr.. Suya ve kuma bakarak anlatıyormuş benimle
ilgili gördüklerini. Dedikleri doğruydu.. Bi de dedi ki hayatıma biri girmicekmiş.:bbo:
Ben aşkı bekliyorum amaa.. Neyse diğer dediklerini yazmıcam buraya tabi ki de.
Buraya güzel şeyler yazılmamalı. Kimsecikler yazmamalı.lmaz:
Cidden nazar değiyor bir şekilde.
Mutlu olduğunu yazıyorsun biraz sonra o mutluluk hali gidiyor.:bbo:
Eee mutsuz insanların kıskançlığı ve hasedinin neden olduğu negatif etkiler
burdan bile delip geçer insanı.
Çoookk mutlu olursam şayet...Ve çok güzel şeyler yaşarsam, isteklerim gerçekleşirse
buraya yazmıcam hemen.
Olsun bitsin öylee..Yoksa olacağı varsa da olmuyor..
Ama keşke her güzel şeyi anı anına paylaşabileceğim birileri olsaydı. Ama nerdee...
Görüşürüz tatlım.
Muck muck.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün Hıçkırıklarımla İnleyen Duvarlar Bugün Kahkahalarımı Dinlemekte..
Ailemle Harika Bi Akşam Yemeği Ve Söylenen Seni Önemsiyoruz Kelimeleri :1closedeyes:
Arada Böyle Kaybolmak İyiymiş Galiba Günlükcan..
Kimlerin Sevip Önemsediğini Anlıyor İnsan..
Ve Benim Pamuk Kalpli Yakışıklım!
Yine Ellerimi Sımsıkı Tuttu.. Gözleri Gülüyordu Ve Sen Hayatsın Diye Tekrarladı..
Çok Seviyorum Seni Lokumum! :asigim:

ben geldimmmsırnaşık şey bakma böyle güldüğüme günlük pazar günü benim gözler böyleydii:1shok: kaza yaptık sevdiceğimle hemde benim yüzümden... bugün çok yavaşsın bitanem dedim.. buda bas gaza aşkım moduna girdi ve gazladı... sonuç virajı alamadık ve duvara tosladık... hemde baya baya araba hasarlandı... kapı açılmıyor filan... lastik parçalandı onu değiştirdi bitanem zar zor getirdi yinede beni eve tam saatindeonun dışında sakin bir haftaydıı.. yengem abimin eşi annesine gitmişti kalmaya 1 haftadan sonra geri geldiler... anammm kızları bi özlemişimki günlük sorma... pamuklar pamuk.... bi güzeller varya.. eee tabi kız halaya çekerşakkıdı bana çekmiş zilliler...ne övdüm ama kendimiidelikafadulden dün müstakbel kayınvalidem neyi bekliyoruz gidelim istiyelim artık demiş:jeyyar: bu arada işler hala ayna çal çal oyna modunda günnüşş.. kriz direk bizim şirketten geçti bi toplayamadık kendimizi be... ne olcak bilmiyorum 5.5 yıldır ben bukadar kötü olduğunu hatırlamıyorum işlerinn.. inşallah biran önce düzelir millet isyanlarda günnüşş üzülüyorum bu hale... patron haklı işçi haklı eee kim haksız peki bu arada karabatak yine hortladı günlük... kendini unutturmamaya yeminli bu çocuk ... işyerinin önünden geçip duruyor... ulan sen nişanlısın benim sevgilim var yok olmadı arıycam ağzıma geleni söyliycem kapatıcam telefonu o olucak... günlük orası yol sanane geçsin diceksn sen şimdii...ya orası öyle gelip geçilcek bir yol değil... yani onun için en azından çünkü evinin tam tersi istikamette hayatta o yoldan geçmekle işi olmaz... he birde geçerken efendice geçse tamam dicemde... son ses müzik birde fren yapmaları filan resmen bak ben geçiyorum der gibi yaa... günlük ben nasıl üç yıl çıkmışım onuda geçtim nasıl evlilik hayali kurmuşum böyle biriyle... aşk gerçekten kör ediyor insanın gözünü.. inşallah bu sefer kör etmemiştir ve ben çok mutlu olurum bitanemle...bu sözleri onun için söylemek zorunda kalmam inşallahh... ama yinede korkuyorum offf karamsarlaşıyorum arada böyle eskiyi görip hatırlayıppp... neyse senide dertlendirmeyim ben kaçar pai paii

Son düzenleme:
Pembişimmmm

Nasılsın? Herkes iyi mi, sana güzel şeyler yazıyorlar mı?
Ben süperim. Maşallah de her şey harika gidiyor.
Ufak tefek soru işaretleri olsa da, zamanla tüm sorular cevaplanıyor. Her taş yerine oturuyor.
Aşığım hala deli gibi. Yarın 1.ayımız doluyor :kedi:

Güzel şeyler olacak, hissediyorum.
O kadar güzel duygular yaşıyoruz ki, bozulmasından korkuyorum.
Ailem de biliyor ya, içim çok rahat.
Kararlar almalı, emin adımlar atmalıyım.
Karşımdakinden o kadar eminim ki...
Onu, doğru insanı bulduğum için o kadar şanslı, o kadar mutluyum ki...
Çok şükür Allah'ıma :Saruboceq:

sevgili pembik
bugün çok acıklı bi gündü
mehtapla tüylerimiz diken diken gazzede için yola çıkan ancak hedefe ulaşamadn şehit düşenlerin,kıymetlilerimizin cenazesindeydik israili boykot ettik ..
miğdem hala ağrıyor
ben bıktım artık vatan sağolsun demekten
tamam vatan sağolsun ama kimsemiz şehit düşmeden..
olmaz mı? çok şey mi istiyorum
barış çokmu uzak?
imkansız mı diyorsun deme lütfen..

Son düzenleme:
günnüşüm kankam sana bahsetmiş
bgn çok acı bir gündü gazze yolunda şehadet şerbetini içen şehitlerimizi uğurladık makamlarına :Saruboceq:
daha sonrasında aybişimle oturup düşündük neler yapabiliriz nasıl boykot edebiliriz diye ama biz geçici çözümler değillmaz: kalıcı kökten çözümler istiyoruz inş birgün oda olucak:Saruboceq: dimi günnüş
bir taraftan fatih camisinin duvarındaki yardım filosunu uğurlama afişi bi taraftan omuzlarda taşınan şehitlerimiz
http://www.kadinlarkulubu.com/bulus...azesinde-israili-lanetledik.html#post13560640
KİMSE BU VATANI BÖLEMİYCEK GÜNNÜK
turkbayragi
turkbayragiturkbayragiturkbayragi

merhaba günlüğüm benneyaptımki
içim daraılıyor offfffff yaaaaa
ne güzel 2 sendir karşılaşmıyorduk içim acımıyordu dün karşılaşrık tesadüf eseri
of yaaaaa içimi acıtın sen kahrettin beniiiii bu dostluk uğruna yapmadıım şey kalmadı kendimi yedim bitirdim 0 ı tükettim ama sonunda istemeyerek de olsa bu dostluğu bitrdim ilk başta çok pişamn oldum ama dün anladım ki... iikide bitirmişim bu saçma sapan dostluğu ve hayatımda anladımki kimseye güvenemeyeceksin ekndinden fazla kimseye değer vermeyeceksin biri seni kıyıorumu üzüyormuı kestirip atacaksın ben bunu anladım... ya ben bu kadar güçlü olduğumu haketten bilmiyordum eğer ben 18 senelik dostluğumu bir çırpıda bitiriyorsam demekki çok güçlüyüm ve hayattada herşeyi bir kalemde silip atabilirm..üzülmüyorum aslında kırılımıyorum sadece insana en acı koyan şey sen karşı tarafa her fedakarlığı yapıyordun kendini hiçe sayıyorsun o kişi mutlu olsun die çırpınıyorsun ama karşıdaki hiç bir yaptığın fedakarlığı görmüyor insanoğlu çok nankör olmuş bende kimseye kendimden fazla değer vermiyorum veremeyeceğimde ama herşey bir gün mutalaka bitermiş....

ona sadece beni senelerce kırığı beni ağlattığı beni üzdüğü için serdar ortaçtan bu şarkıyı gönderiyorum...
Sen ayrıldın
Sen kaybettin
Nasıl söylerler bilirsin, ayrıldık

Senin ben kalbini sevdim
Benden ayrılsan da öyle
Sensiz olamam demiştin
Ayrıldık

Nasıl beni kaybetmeyi göze aldın sen?

Üzgünüm hayatım
Sana her şeyimi verdim
Artık mutlu olmak istiyorum
Yoluma çıkma yeter
Kalbimi parça parça ettin sen.........

piştttt hayırlıı cumalar diliyorum herbikecsiklereeee :Saruboceq::Saruboceq:
Kalbim pıt pıt günlükcümmm az kaldı saat 7'de spedyy'in en mutlu gününde olucaz pandomimle beraber.. ee tabi pandomim ve enişte bey birazcık uzaktan geleceğe için biz cengizle erken gidip masa tutucaz yerimseniben dün cengize salonun ismini verdim ve net üzerinden adrese baktık yavrum benim yaa harita çıkarmış resmen diyoki o yolda park yapılmıyo alt sokağa parkedicez yürücez mecburen dedi olsun yahu yürürüz dedim :kedi: neyse dün gece 2:30'a kadar muhabbet ettik ve artık uyuyalım dedikkaydirigubbakcemile3 kalktım biraz dedem ve annanenim yanına indim sohbet ettik sonra eve geldim kaş bıyık olaylarınıda halletim fotoğraf makinesinin pillerinide şarja taktım biraz daha oturup ojelerimi sürerim artık yavaştan yavaştan çünkü 7 gibi cengiz gelicek almayaopuyorumnanaktan
Bu aradaa burdan gülçinime kankama sesleniyorum cengaver cengoya uzak durmiciiim iştee durmicimmmmmm arama sakın beni bu akşam kanka ben eve gelene kadar alsanaalsanasmile kanka yaa dün illet etti beni yaa ısrarla 212 sürücekmişş ablamdan öğrenmiş 212 kokusunu çokkk sevdiğimii yani kankacım yedikmi ayvayıı kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Neyseeee hadi ben ditttimmmmm gelirim yine akşam döndüğümdeee pai paiii

Eskidendi çok eskiden..
İnanan mücadele eden kaybetmemek için herşeyi göze alan düş eskidendi..
Sen eskidendin...
Biz eskidendik.
Biz eskidik biz bittik.
Bizi ne geri getirebilir ki?
Hiçbir şey..
Uğraşma laf anlatma bana. Seni çok seviyorum, hiç deme.Sensiz olmuyor ,olmaz, deme.
Bensiz oldu olucakta.Çünkü geri dönmeye niyetim yok.
Biraz olsun ait olduğun yerde olmak istiyorsan bana şans ver dedin... Dedin, ama ben sana ait değilim ki artık.
Senden izleri sildim ki..
Senden bende bir şey kalmadı ki..
Giderken herşeyi götürmüştün almıştın benden herşeyi...Şimdi ne kaldı bende senden? hiçbir şey koca bi hiç..
Çık hayatımdan. Tamamen..

Naber kız günlük:hulya:

Bu sabah her zamanki gibi otobüse bindim işe geliyorum. Otobüstekiler aynı kişiler, serviste gibiyiz. saat başı olduğu için otobüs saati binen kişiler belli, hepsi aynı tip.Hatunun biri

"afedersiniz, sizi neredeyse her sabah görüyorum, yeni evlisiniz herhalde, her sabah koşa koşa yetişiyorsunuzda otobüse" dedi.
Şaşırdım. (ne alaka gibisinden, hani herifi bırakıpta kalkamıyonamı getirdi nedir benneyaptımki )

"Hayır 11 sene olacak yakında" dedim.

"aaaaa inanmıyorum" sesini sanırım bütün otobüs duydu.
"Noldu ya la" diyecektim ama otobüste hanımefendiliğimi koriyim dedim.zemuszemus
"Çokmu erken evlendiniz" dedi
"Yooooo 24 yaşımda" dedim.
ay gına getirdi kadın. Hayır yani illaki nüfus cüzdanımı mı gösteriyim be kadın töbe töbe.

"Çoluk çocuk" diye sordu.
"2 tane ellerinden öper teyzesi" dedim.
Şok üstüne şok oldu kadın:roflol:
"ay hiç göstermiyorsunuz, vallahi şok oldum" falan filan
Hayır anlamadımki bekar kardeşimi vardı nedir, ona mı alacaktı, niye ilgilendi bu kadar tövbe estağfirullahsempatiksalakcinni

Neyse velhasilikelam günlükcüm, zabahınan talip çıktı sanırsam:smiley-cool:

olmadı genemafoldumben...vuslat başka bahara kaldı ama bende güç kalmadı yoruldum hemde çok...

Ah Günlükcan Ne Dertliyim Bilin Mi.. fisfisfis
Bu Hatun Yüzünden Ekşinsız Bi Günümüz Yok Valla -tatlicadiarzu-
Hiç Bana Çekmemiş Canım.. Ben Kadar Uslu Deeell şakkıdı
Bu Arada İletiver Kendisine 212 Yi Alırım Sokarım Onun Burnuna kötükedihüso
Uzak Durulacak Dediysem Durulacak alsanaalsanasmile

Beni Soracak Olursan Günlükcan..
İç Güveysinden Halliceyim.. Dünkü Matraklığım Ailem Dahil Herkesin Diline Sakız Oldu sempatiksalakcinni
Galiba Uzunca Bi Süre Konuşacak Gibiler eyvahedigeldismile
Yarın Cumartesi.. Sevgilimle Kordon Keyfi :lepi:
Ooohhhh delikafadulden

Günnük şükür cuma geldi :lepi:
Yarında yarım gün, işten sonra da alışverişe çıkar düğün için elbise bakarım
Bir hafta kaldı düğüne ben hala elbise almadım çünkü aylardır 1 gr bile kilo veremedim mafoldumben
Hani ben 3 ayda 10 kg verecektim hani :mymeka:
Napalım olmadı :gitme:
Kaç gündür karnımın belimin ağrısından ölüyorum günnük evdeki işleri de aksattım ama çok halsizim kolum kalkmıyor :gitme:
Enerci depolamak istiyorum, atom karınca olmak istiyorum ama nasıl boshayallersmile
Ben bu tembellikten kurtulamazsam kocam benden kurtulacak yakındır pes etmesi sempatiksalakcinni
Bak Aysel karısını 35ine geldi hala 18lik çıtır gibi maşallah
Aysel yauu sende 35 oldun he mi ohaoldumsmile ohaoldumsmile
Yakalanmadan kaçiim bari

sevgili günlük
bugün hayatımın en güzel günlerinden birisi abimin ataması oldu cevre ve orman bakanlıgına memur olarak atandı.. gercekten cok mutluyum. allahım bize bu mutlulugu yaşattıgın için sana cok teşekkür ederim

Bensiz Yersen Kaçamak Kirazları..

Ohhh Kaçar İşte Böyle Boğazına Çekirdeği klava:

merhaba günlüş uzun oldu görüşmeyeli dün benim evlilik yıldönümdü dördü tamamladım acısıyla ama hep acsıyla tatlı anm yok denecek kadar az belkide hiç yok ve benm şahtı kaymış kocam herzamanki gibi hatırlamadı gerçi hatırlamıycanı bildiim için bende unuttum gb yaptım ama bi ümit belki hatırlar dedim kendimce ama aşıtmadı beni zaten evliliğimize ve bana değer vermediğini biliyodum gene kanıtlamış oldu tabi herzamnki gb dünm bugünm ağlamakla gecti artık elimden geldiince takmamaya çalışıyom rabbim hakkımızda ne yazdıysa hayırlısı rabbim belkide bizde bi gelecek görmediği için evlat vermio belkide sadece şu anlarımı yaşiyorum gelecekten bişey beklemiyorum zaten geleceğimin olduğunuda sanmıyorum bu adam beni ya kanser edr yada verm şimdiki aklım olsaevlenmezdim hiç kimseyle sadece anne olmak istiyodum bundan dolayı evleniyorum bu ikinci evliliğim ve sanki bütün kısır adamlar beni buluyo anlamadım ayının hoşlanmadığı ot ininde biter hesabı ooooof of

boş yere oylaladım kendimi. bak yine olmadı bari kalan vakti değerlendireyim. sadece salıları ders amaçlı açayım neti söyle bana günnüş gaz ver.

günnüüüükkkkkkkkkkkaydirigubbakcemile3 pazar düğün varrr güzel olmam lazım dost var düşman var demi ama
pazarteside aşkımm canımıniçi bitanecik kocişim gelcek allahın izniyle :asigim:
ayy günnük şimdi bu saatte mantı yidim yaa kendimi hiç affetmeycem cokacimcoook
yarın kendime ceza veriyorum bugün çarşıya çıktım
kızıma cicişler aldım prensess gibi oldu minnoşumhihoyyyt
yarında kendime cici alcam inş istediğim gibi bişi bulurum
bu ara bütçede sıkışık bi elbise baktım 150 tl yuhh ne kadar çok diyosunakannehir
ama öyle günnük yaaa ucuz bişide eften püften bişi
bide bozulmuş vucuduma nasıl elbise bulcam çatlak olan bacaklarıma kısa elbise
olmaz giyemem artık yapcez bişilersempatiksalakcinni
çok teselli oldun günnük moral verdin bana takma kafana herşey olur diyosun
aslında sen benim içimdeki sessin hem soruyorum hem cevaplıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…