Popüler Konu Sevgili günlük...

günlüğüm bugunkü sınavım da iyi geçerse derslerimi 1 senede bitirebilmenin mutluluğunu yaşıycam.
ondan sonra ver elini tezz.. :teytey:
hatta ondan sonra hayatımda çok güzel şeyler olacak inanıyorum ben.. çalışmam lazım günlük çoook çalışmam lazım.. kafamda çok güzel projeler var :jeyyar:
daha güzelleri de olsa keşkem.
gözlük almam lazım bi de lenslerle lab.da çalışılmıyor havasından ya da kimyasallardan sanırım sürekli kuruma yanma batma yapıyor.
artık ne istersem onu yapıcam günlüğüm.. açın Asmin in önünü.. :roflol:

bir yerde bu sorunlarda bitecek biliyorum...
sevdiğim 'sabret'diyor,biliyorum onunda içi benim kadar acıyor...olmuyor günlük,biri biterken öteki acılar yapışıyor.aslında nede güzel değilmi hayat 'üç günlük dünya işte'deme bana,o dünyada herşeyden değerli sevdiklerim var...bir kaç gündür çok duygusalım sanırım hıçkıra hıçkıra ağlamak istiyorum.zaten dün sevdiğimle konuşurken ağladım,sordu sebebini ama aslında herşeyi biliyordu,sesi titredi...
özledik ikimizde,artık ayrı kalmak istemiyoruz.

Bize dua at emi günlük artık hiç ayrılmayalım...mafoldumben

günlük yıllardır göz yakmayan dıye bıldıgımız dalın varya göz yakıyor şok oldum..bilmiyorumkismile
dün makyajımı cıkarmak ıcın yuzumu dalınle yıkadım nede olsa yakmıyo dıye gozlerımı actım yandım anam...anneler bebe sampuanlarıyla once bı kendı gozlerınde test yapsınlar..:ecrin_bebek:
günlük gel bizim evin boya badanasını yapsana hiç halim yok walla.

Günnüş selam,
Bugün sabahın 6.45 inde uyanıp saçıma fön çektim. sırnaşık şey
Babam da kızdı ben senin öbür halini beğeniyorum diye. -tatlicadiarzu-
Yahu 24 yaşına geldim. Hala adam beni başkasıyla paylaşamıyo. :1rolleyes:
Üstümde göz görse hemen ters ters bakıyor bana. :roflol:
Sanki ben bakın dedim millete. benneyaptımki
Güzelim günlük napıyım çekiciyim boy pos desen var fizik var güzellik desen herşey tamam. :jeyyar:
Yani bakılıyorsam napayım günlük? naniknanik
Ay bu aralar gene ukalalığım tuttu.
Aynaya bakıp ay ne kadannn mikemmelim deyip duruyorum iyice sıyırdım. delikafadulden
Yalnızlıktan zahir. kaydirigubbakcemile3
Günlük az daha kendime vakit vercem sonra artık hayatımda güzel bir ilişki istiyorum ama uzun süreli filan değil sonucu olan ve beni helali sayan biri istiyorum.
opuyorumnanaktan
Bana her gün çok güzelsin aşkım diyen....
zemuszemus
Gene harika görünüyorsun diyen...
sositososito
Gözünü benden alamayan birini istiyorum...
:lepi:
Bir de kıskanç olmasın ona buna karışmasın...
kaydirigubbakcemile3
Siparişi geç günlük.
sempatiksalakcinni
2-3 aya kadar hazır olsun.
sırnaşık şey
Şu yazı bitireyim de sonra gelsin aşk günlük.
alkisalkisalkis
İyice dağıtayım tozutayım ondan sonra ver elini aşk ver elini gelecek...
sempatiksalakcinni
Eee artık 24 yaşına basacağım hayırlısıyla 23 haziranda. :lepi:
Hem doğumgünümü hem Liyadora'mın ikizlerinin doğumunu kutlayacağız o gün. :lepi:
Oley oley!
:lepi:
Hakkımda hayırlısını ver günlük seneye bu zaman evlenmek üzere olayım da kocam çok yahuşuhlu boylu poslu olsun beni çok sevsin ben de onu. sositososito
Hayatımızda tek sorunumuz hangi eşyayı nereye yerleştireceğimiz olsun günlük...
:Saruboceq:
Ay ben gidiyim de çalışıyım günlük çenem çok düştü gene.
sempatiksalakcinni

Burcu_01, yazılarını takip etmeye çalışıyorum, yorumların yürüttüğün mantık hoşuma gidiyor... ama takip ettiğim kadarıyla sanırım unutamıyorsun eski nişanlını... öyle hissediyorum, şimdi de mutlu olduğuna inanıyorum ama, sanki o da hep içinde bir yerlerde kalacakmış gibi... Benzer bir durumdayım, ve merak ediyorum, geçmiyor mu ....

selam günlük pembe pembe sayfalarınla herşey tozpembe gibi sana...
ama herşey dışdan gözükdüğü gibi değil senin sayfalarını açtıkça bunu daha iyi anlıyorum..
herkesin kendine göre sebepleri var hayatta mutlu veya mutsuz olmak için....
neyse gelelim bana son günlerde hiç halim yok havalardan mıdır kansızlıkdan mıdır nedir..
elim kolum kalkmıyor ...geçen hafta sınavlarım vardı bu hafta sonuda deneme sınavı ve kurs...
uğraş,didin sonucu iyi olacak diye sabrediyorm ....sınav manyağı oldum iyicesempatiksalakcinni
bu arada tatil istiyorum denizzzzz...
memleketime de gitmek istiyorum...ailemi çok özledim...:gitme:
bunların hepsini gerçekleştirmek istiyorum ama bu yaz çok yoğunum nasıl olacak bunlar bilmiyorumboshayallersmile

selam
okuldaım suan we ewde netımız kesıldı.sınawlar ust uste.
butun notlarım dusucek galıba.dun bı sınaw olduk felakettı sınıfta 20nın uzerınde bekleyen
yok ortalama dusuk olcagından sanslıyım sanırımhihoyyyt
gorusmek uzereee

pişttt naberrrrrr günnüşşşşş kaydirigubbakcemile3 benmi ben ohhhh mis gibiyim şuanda bi duş yaptımki sorma gitsinnn köpüklerle çocuklar gibi oynadım sonracığıma duşta birde müzik dinledimm ayyy Serdar Ortaçın Poşet şarkısı Yeşil Su şarkısı ve Kolayca şarkısına bayıldım döndür başa aynı şarkıları dinledim dinledikçe keyiflendim keyiflendikçe köpükleri dahada köpürttüm köpürttükçe zor durulandım ve böylece 1 saatte duştan çıkabildim kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 hani derler ya su sesi insanı dinlendirir diyee çok doğru yaa terapi gibi geldi bu bana zemuszemus
Heyecan dorukta günnüşüm yarın spdeyy'nin nişanı var güzelimi görücem ben ve pandomimle yani aslımlada tanışıcamm ve tabiki enişte beylede kaydirigubbakcemile3 pandomimle gelin odasını basıcazzz gizeme güzel sürprizlerim var kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 Neyseee işte öyle günüşüm elbisem hazır ben hazır bi ojelerimi sürücem onuda akşam halledirim... Gidimm kahvemi yapimmm ve Eniştemin Aldığı Bir Kadın Bir Erkek filminin yeni dvd'lerini izlimmm seviyorum ben bu eniştemi yaaa nekadandaaa beni düşünüyoo nekadanda benle ilgileniyo ve nekadanda sevdiğim şeyleri yapmaya çalışıyolar ablamla birlikteee :lepi: karar verdim eski bölümlerden başlayıp yenilerine doğru izlicem ve tüm günüm dvd izleyrek geçicek keyifle geçicekk hadi bakalım yarına az kaldııı akşam 7 gibi gamze evden çıkar cengiz gelir onu alır ve doğruuuuuuuu gizemin nişanına giderrrrrr :lepi::lepi:
Bu aradaaaa demeden edemicemm gülçinimin kankacığımında sorununu hallettik sağolsun periciğimde benim gibi biraz azarlayınca onu aklı başına geldiiii :jeyyar: o biliyor herzaman kapım açık ona ama aklını başına devşircek en ufak sorunda yok öle oynamıyorum ben al misketlerini ver bebeklerimi demek yok olumunekankayizsmile SEVİYORUM SENİ KANKAMMMolumunekankayizsmile
Hadii paii paiiiii tabiside gidiyorum başınımı beklicektim senin dvd'ler beni bekler sen dert dinleyedur için şişti be günnüş

bugün bi garibim günnükk
sanki yüreğim yorgun..
hırpalanmış gibi hissediyorum kendimi..
görmezden geliyorum, duymazdan geliyorum ama var bi gariplik bugün bende
halbuki dünde dahil olmak üzere ne kadar iyiydim, bugün noldu bana böyle anlamadımbilmiyorumkismile
gülüp konuşuyorum, süsümden püsümden bi eksik yok ama herşey içimde saklı sanırım..
amann geçer belki ilerleyen saatlerde, boşvermeye devam edeyim ben en iyisi

sevgili günlük; sana ilk yazışım moralim çok bozuk herşehirden arkadaşlar birbirleri ile buluşuyor bende yanlızlık hissettiğim şehirde arkadaş bulmak istedim kendime antalyalı arkadaşlar tanışalım diye bi yer açtım ama herkez bakıp bakıp kaçmış mafoldumben üzüldüm tabi ya bi kişi cevap yazmazmı ya mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

Yok günlük geçmiyor bendeki bu garip duygu herşey boş herşey anlamsız geliyor hala ben böyle değildim ki ama zevk almıyorum hiç birşeyden

Sevgili günlük;
Şaka gibi ama son 3 gün...
Yeni bir hayata adım atmaya son 3 gün kaldı...
Dualarını benden esirgeme. Hayırlısıyla kınayı düğünü sorunsuz geçiririz inşallah...
Ve sonrası....Dilerim mutlulukların en güzelini bir ömür onunla yaşarım...

mrb gunnuşşş

eşim geleli 3 gün oldu cokkkkkkk sevinemeden göndericem askere nasipse

ev kalabalık eşimle nerdesyse sohpet etme ımkanımız bıle olmuor onun ıcın canım cok sıkılıyoo((

bugun gıttı acemılıgı Amasya 'ya cıktı bu pazar gidecek yerine

son ıkı gunumuz kaldı dun eşimin arkadaşlar eşim için yemek düzenlemişler aksam ordaydık cok mutlu oldukk ( MAKLUBEDE COOOK GÜZELDı YANıı)

hadı gorusuruz gunnukk........

Son düzenleme:
ohh valla evde tek olmak gibisi yok
son ses müzik açıyorum,istedgm yemekelri yapıyorum.fast food tarzı çok yemedgmden dışardan da söliycek bişeyim olmuyo gerçi :S iş başa düşüyo anlıycagın boshayallersmile
kızz günnük kilo aldım biliyomusun bayanssulusmile kiloyu kendime çok yakıştırıyorum..53 iyi iyi böle kalıyım :lepi:
cumartesi yağışlı diyo hava durumu..yaz için bişe bakmaya çıkmam gerek öff...nasl gtceksem!
bide bide aşkımı özledimmm :asigim:

Günlükcan Ne Kadanda Çatlak Bi Kankaya Sahibim Ben Yarebbbimmm akannehir
Ömrümü Yidiii Yidiiiii Ve Ben Özüme Döndüm Yepisssyeniii delikafadulden
Sabahtan Beri Kahkahalar Atıyorum Ya -tatlicadiarzu-
Babam Çıldırdı Adamın İzinli Günü Kaçacak Nerdeyse :hulya:
Annemi Arıyo İzin Al Çabuk Eve Gel Kız Gülüp Duruyo Diye fisfisfis
laelaelaelaelae Naneee naneee naneeee hihoyyyt:jeyyar:

Günlükcan Kankama Sölermisin Şekerimi Benim İçinde Öpsün Yarın..
Ve Yarın Cengoyla 5 mt den Fazla Yakınlaşmak Yasak lmaz:-tatlicadiarzu-

günnük yaaa bu kızzzz beniiiiiii kopartııııı vaalahiii koparttı billahi koparttı tallahi koparttııı yaa biz iki çatlak tam bulmuşuz birbirimizi yaaa oyy yerim seniii kuzum bennn valla bana ilaç gibi geliyooooookaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Günnüş bu kız biliyon dünden sorunluydu kafası bulanıktı gidicem diyip durdu sonra bişiler oldu ve sabah kalkınca sakinleşmek adına antidepresyan aldı ama sanırım dozunu fazla kaçırdı yada ters etki yaptı benim ters arkadaşımdaki şuan kafam güzel dünya güzel sen güzelsin güzelsin modunda kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Hayır yok yaniii gelmiş bide kanka ben bi acaibim diyo konuştum ve hemen ne içtin sen dedim anam gülmekten anlatamıyoki kızzz :roflol: çatlak bu yaaa nede iyi geldi bana biranda kopartı beniiii kaydirigubbakcemile3 ama varyaa hasan amcam ters ters bakıyomuşş ne gülüyosun diyee oda suçu benim üstüme atmışş kırcam lan kafanı senin rezil ettin hasan amcama beniii kaydirigubbakcemile3 yok bide dışarı çıkıcam diyip duruyo hasan amcam tabi yollamıyo bu halde napcan dedim hava alcam diyo otur len mıçının üstüne aç camı al havanı yada ben alırım havanı dedimmm kaydirigubbakcemile3 bak hala yazıyoo yaa msn'den kızım bi iki dakka dur yaa bi dur yaa ayyy dur günnüş kankamın s.o.s zamanı geldi gidimde bi çare olim bariii BURAKK ENıŞTEEE NERDESıNNN GEL SEVGıLıNNN FENA DDURUMLARA GıRDııı ayrıcaaaaaaa cengoylaaa yakınlaşmamı sanamı sorcem len ben burakla aranıza girddimmi o gün :) cengoya selamını sölerimmmm yepisyeni kankamm kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:

Ben Sana Reklam Etme Beni Demedim Mi kötükedihüso
Ne Yani Dr Verdi Al Kullan Psikolocinn Bozuk Dedi laelaelaelaelae
Galiba Yarım Yerine Tam ıçtim Uçtum Biraz benneyaptımki
Sevgilimde Zaten ışim Var Dedi Anladı Bendeki Çatlaklığı CADIARZU
Of Günlükcan Ya Dışarı Atasım Var Kendimi Ama ızin Vermiyo Ne Bizimkiler Ne Gamze :1closedeyes:
Neyse Ben Gideyim Biraz Ev Temizliyim Belki ıyi Gelir :jeyyar:

Selam günlük

Naber görüşmeyeli epeydir yazmıyorum sempatiksalakcinni
bu hafta çok hızlı geçti hiç anlayamadım yarın cuma iş çıkışı annemle ananişkomlara gitces çok özledim onları
hafta sonumuz orda gecicek doya doya inşallah
tatil işini de tatlıya bağladık ay sonu gidiyoruz 3 çift arkadaş :lepi:
başbaşa gidecektik olmadı böylesi de eğlenceli geçicek kaydirigubbakcemile2
zibidik elbise aldım bide tatilde giymem için zemuszemus koceme göre nasıl giycekmişim göbüşlü göbüşlü :dilcikar: pikinimi de giycem zibidikliğimi de dedim :mymeka: kıramıyo Allahtan sempatiksalakcinni
çok ara vermeden yine görüşürüz günlük inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…